خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه علوم پزشکی ارتش، علوم پزشکی بقیه الله (سپاه)

سلاممیشه اگر کسی راجع به دانشگاه علوم پزشکی ارتش یا علوم پزشکی بقیه الله (سپاه) اطلاعات موثقی داره بنویسه، اینکه چه محدودیت هایی برای آدم ایجاد میکنه؟و آیا اجازه خروج از کشور رو به آدم میدن؟و بعد از فارغ التحصیلی، محل خدمت معلومه که احتمالا از بین کدوم شهر هاست؟و آیا میشه سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسیش رو جایی گیر آورد؟بعد از فارغ التحصیلی ساعت کاری چه جوریه؟ممنون میشم اگر اطلاعات درستی دارید بگید نه صرفا شنیده هاتون رو!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بری این دانشگاه ها کلا ممنوع الخروج میشی + هر جا بگن باید بری کار کنی بقیه رو نمیدونم
      Success is what you make it

Take it how it come

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali9050 نمایش پست ها
      سلاممیشه اگر کسی راجع به دانشگاه علوم پزشکی ارتش یا علوم پزشکی بقیه الله (سپاه) اطلاعات موثقی داره بنویسه، اینکه چه محدودیت هایی برای آدم ایجاد میکنه؟و آیا اجازه خروج از کشور رو به آدم میدن؟و بعد از فارغ التحصیلی، محل خدمت معلومه که احتمالا از بین کدوم شهر هاست؟و آیا میشه سوالات مصاحبه عقیدتی سیاسیش رو جایی گیر آورد؟بعد از فارغ التحصیلی ساعت کاری چه جوریه؟ممنون میشم اگر اطلاعات درستی دارید بگید نه صرفا شنیده هاتون رو!
      سلام، دانشگاه علوم پزشکی ارتش دانشگاه شبانه روزی هستش حتی اگه ساکن تهران هم باشید باید در خوابگاه بمونید
      اجازه خروج از کشور رو میده ولی سخت گیری میکنن و کارای اداری باید طی بشه
      بعد از فارغ التحصیلی خودشون بین یه شهرایی تقسیم میکنن که دقیق اطلاع ندارم بر چه اساسه و اینطور نیست که فقط تو بیمارستانهای ارتش باید مشغول بشید در کنارش بیمارستان های دیگه ام میتونید کار کنید
      فکر نکنم بشه سوالات مصاحبه رو از جایی گیر آورد سرچ کنید شاید کتابی در این باره باشه من خودم زمان مصاحبه درباره احکام و اینا تو نت سرچ کردم و خوندم
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tahora97 نمایش پست ها
      سلام، دانشگاه علوم پزشکی ارتش دانشگاه شبانه روزی هستش حتی اگه ساکن تهران هم باشید باید در خوابگاه بمونید
      اجازه خروج از کشور رو میده ولی سخت گیری میکنن و کارای اداری باید طی بشه
      بعد از فارغ التحصیلی خودشون بین یه شهرایی تقسیم میکنن که دقیق اطلاع ندارم بر چه اساسه و اینطور نیست که فقط تو بیمارستانهای ارتش باید مشغول بشید در کنارش بیمارستان های دیگه ام میتونید کار کنید
      فکر نکنم بشه سوالات مصاحبه رو از جایی گیر آورد سرچ کنید شاید کتابی در این باره باشه من خودم زمان مصاحبه درباره احکام و اینا تو نت سرچ کردم و خوندم
      احکام قبول شدی؟
      یه سوال
      درآمدش چجوریه؟ فرقی با پزشک عمومیا که روزانه خوندن داره؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      احکام قبول شدی؟
      یه سوال
      درآمدش چجوریه؟ فرقی با پزشک عمومیا که روزانه خوندن داره؟
      بله قبول شدم
      درباره درآمدش دقیق اطلاع ندارم چون نرفتم
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن