خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 47 از 47
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ببین سال ۹۴، رتبه ی ۵ و ۶ تجربی برای دوقلوهای شیرازی بود. فکر کنم اسمشون عرفان و احسان طاهری فرد بود.
      از دی روزی۱۴،۱۵ ساعت فیکس خوندند!! یه سرچ تو اینترنت کنی مصاحبشون هست
      من هر کی رو دیدم از قبول شده ها از دوم راهنمایی همه جا درس میخوندن و تست میزدن و کتابهای حجیم به دست بودن حتی تو مهمونیا. کلاس خصوصی میرفتن و پیداشون نبود تو جمع. رنگ و روشون هم پریده بود از شدت درس خوندن. حالا اون موقع سال 90 تا 96. الان که کنکور و قلمچی سخت تر شده که دیگه بدتر. تراز بالا تو قلمچی بیشتر به خوندن کتابای قلمچی و قلق گیری ربط داره البته. تو بقیه آزمونا که سوالات از کتابای خودشون نیست و استانداردن کنترل استرس و کیفیت مطالعه خیلی تاثیر دارن
      To the hope of it all..

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

من هر کی رو دیدم از قبول شده ها از دوم راهنمایی همه جا درس میخوندن و تست میزدن و کتابهای حجیم به دست بودن حتی تو مهمونیا. کلاس خصوصی میرفتن و پیداشون نبود تو جمع. رنگ و روشون هم پریده بود از شدت درس خوندن. حالا اون موقع سال 90 تا 96. الان که کنکور و قلمچی سخت تر شده که دیگه بدتر. تراز بالا تو قلمچی بیشتر به خوندن کتابای قلمچی و قلق گیری ربط داره البته. تو بقیه آزمونا که سوالات از کتابای خودشون نیست و استانداردن کنترل استرس و کیفیت مطالعه خیلی تاثیر دارن
      نمیدونم چرا انقد دنبال این هستید که کنکورو غول جلوه بدید من مثال هم زدم چند صفحه قبل آقای براتی تراز 5700 بودن سال 3 دبیرستان
      تو کانون سال پیشدانشگاهی رسیدن به بالا 8000 و نفر 1 هم شدن اینکه دیگه رتبه 1 بوده
      بماند کلی قبول شده دیگه هم داریم که دنبال هزارتا تفریحو ورزشو بازیگوشی بودن اما 2 یا 3 سال آخر رو جدی گرفتن پرونده کنکورو بستن
      اون شیوه مطالعه هم صددرصد مهمه
      اما بازم منحصر به هر فرده مثلا یکی زیستو صبح زود میخونه یکی شب یا یکی بعد ناهار اما خودش به این نتیجه رسیده که فلان زمان بیشترین راندمانو داره حالا شما صدتا مشاورو دبیر بیار که بگن زیستو فلان تایم بخون بازم مثال نقض هست و بوده و خواهد بود
      یا من یادمه یک فردی میگفت دینی فقط تست کنکور زده و تستایه آزمونایه کانون که شرکت کرده ولی مرورش بالا تر بوده و 100 زده
      اما شخصی رو هم میشناسم از پایه دینیو با کلی کتاب تست زده و اون هم 100 زده
      اما شما میتونی بگی نفر اول اشتباه کرده ؟ نه چون نیاز و تواناییشو میشناخته و براساس اون برنامشو چیده
      حالا شما این مثال هارو به همه درسا میتونی تعمیم بدی و روش های بی نهایت افراد
      If u Wanna Make an Omelette, u need to break some eggs
      ویرایش توسط lucifer1 : 06 مهر 1399 در ساعت 21:55

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن