خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دروغ نمیگن.اکثر رتبه های زیر صد کشوری از سالای قبل درسارو بستن
      و سال کنکور درسا رو دوره می کنن فقط
      بخاطر همینه که حتی اگه چند هفته ای رو هم از دست بدن بازم ترازشون خوبه.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      من بار ها مصاحبه نفرات برتر و تجربه افرادیکه رتبه های خوب میارن رو خوندم و شنیدم یه سوال برام پیش اومد ؟
      اینا همش دروغه اینا حالا رسیدن بالا فاز گرفتن برای خودنمایی... هم کلاسی من روزی 12 ساعت می خوند با کلاس و مشاور و... متاسافنه اسمشو ندیدم تو قبولی های شهر (قلم چی میرفت تو کانال اسمش نبود) تو کلاس همه درس ها به جز 20 و 19 ندیدیم ازش (امیدوارم خودکشی نکرده باشه چون خیلی حساس بود...)

این که ادعای کنکور می کرد نیاورد بعد شما میگی مثلا با 4 ساعت تونسته رتبه زیر 1000 بیاره؟

اینا هم دوروغ گفتن رو شروع کردن...
      قستمی از آهنگ «لمس» از بهرام نورایی:

رویا‌هات می‌‌کشنت جلو
      خاطراتت می‌کشنت عقب
      چی می‌مونه ازت
      یه چیزی میشی به عمق افکارتو به طول زندگی...

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lisaa نمایش پست ها
      دروغ نمیگن.اکثر رتبه های زیر صد کشوری از سالای قبل درسارو بستن
      و سال کنکور درسا رو دوره می کنن فقط
      بخاطر همینه که حتی اگه چند هفته ای رو هم از دست بدن بازم ترازشون خوبه.
      دروغ که نه یعنی الله اعلم
      بنظرت ربطی به هوش و استعداد سرشار و غیر معمولی بودنشون نداره؟؟؟
      دو هفته شاید ولی دو ماه اونم بهمن و اسفند یا رتبه تک رقمی کنکور 98 که میگفت بدون امادگی تو تابستون برای ازمون مهر 6500 شده
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط تلاش و پشتکاره
      وگرنه که آدمی حتی با iq 60 هم دو تا درس رو استعداد مادرزادی داره دیگه

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من بار ها مصاحبه نفرات برتر و تجربه افرادیکه رتبه های خوب میارن رو خوندم و شنیدم یه سوال برام پیش اومد
      همه ما میدونبم استمرار در ساعات مطالعه خیلی مهم و باید حتما هرروز درس خوند الان سوال پیش میاد رتبه برترها یا افراد موفقی که میگن یه جاهایی ساعت مطالعشون زیر 4 ساعت شده یا حتی تو اینستا خوندم نوشته بود کل بهمن و اسفند رو از دست داده یا مثلا بدون خوندن تراز قلم چیشون بالای 6500 میشه اونایی که ناامید میشن ولی تو همین ناامیدی قبول میشن و رتبه خوب میارن یا اونایی که دیر استارت میزنن و کم کم شروع میکنن
      اینا دقیقا چکار میکنن؟؟مگه میشه باساعت مطالعه روزی مثلا حتی 4 ساعت تراز 6500 و بیشتر اورد مخوصا برای کسایی که پشت کنکوری نبودن و سال اول کنکورشونه و درسا هم هنوز نخوندن!!
      بحث استعداد و هوش هستش یا.......یا چی؟؟؟

بقیه رو نمیدونم....شاید من خیلی خنگم
      (معدل کارنامه ام 17 شده بود پس حتمن خنگم) ماشالله بیشتر بچه ها مدارس نمونه و تیزهوشان درس خوندن....مدرسه ما درحد عادی هم نبود.....اگه شل میکردم یا فیتیله رو پایین میاوردم با ملاج میخوردم زمین
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 05 مهر 1399 در ساعت 06:51

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

بقیه رو نمیدونم....شاید من خیلی خنگم ماشالله بیشتر بچه ها مدارس نمونه و تیزهوشان درس خوندن....مدرسه ما درحد عادی هم نبود.....اگه شل میکردم یا فیتیله رو پایین میاوردم با ملاج میخوردم زمین

شل کردن توی درس خوندن که هیچ ....عادت های روزانه ام رو هم باید حفظ میکردم....مثلن همین صبح زود بیدارشدن که حتی بعداز کنکور هم نمیتونم ترک کنمش...لامصب از 4 صبح تا 6 همش چشام به طور خودکار باز میشن

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دروغ که نه یعنی الله اعلم
      بنظرت ربطی به هوش و استعداد سرشار و غیر معمولی بودنشون نداره؟؟؟
      دو هفته شاید ولی دو ماه اونم بهمن و اسفند یا رتبه تک رقمی کنکور 98 که میگفت بدون امادگی تو تابستون برای ازمون مهر 6500 شده
      آمادگی نداشتن رتبه تک رقمی با آمادگی نداشتن ما فرق داره.
      همون رتبه تک رقمی قبل از مهر تموم درسهاش رو بسته.منظورش از آمادگی نداشتن ،دوره نکردن چندین باره درساشه.نه که کلا نخونده باشه

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      پیوستگی موضوع مهمیه الکی نیست
      مثلا یه مثال تویه کتاب ریاضی شناسی میگفت اگه یه ریاضی دان ریاضی رو برای سه یا چها سال ول کنه بره یعنی مشغول ریاضضیات نباشه بعید میشه دونست که بتونه برگرده
      بعد چه طور ممکنه ÷ایه قوی باشه مثلا بعد زیاد نخونه بگه من رتبه فلان میارم؟؟؟
      ببین وقتی شما از سال دهم کنکوری بخونی،وقتی به سال دوازدهم برسی حجم مطالب جدید واست خیلی کم میشه.وقتی حجم مطالب کمه،ساعت مطالعه هم پایین باشه مشکلی پیش نمیاد

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lisaa نمایش پست ها
      ببین وقتی شما از سال دهم کنکوری بخونی،وقتی به سال دوازدهم برسی حجم مطالب جدید واست خیلی کم میشه.وقتی حجم مطالب کمه،ساعت مطالعه هم پایین باشه مشکلی پیش نمیاد
      والا ما که سال دهم نمیدونستیم کنکور و تست چیه....چه برسه به اینکه کنکوری درس بخونیم

خلاصه ی سال دهم برای من = غیبت های مکرر معلم هامون + ول بودن توی حیاط مدرسه سرکلاس هایی که معلم نداشتیم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم
      ساعت مطالعه گرفتن هم خیلی مهمه مثلا یکی 7 ساعت درس میخونه 6 ساعتشو فقط خوندن به حساب میاره
      یه نفر دیگه هم 7 ساعت میخونه با کلی تایم پرتی بعد همون 7 ساعت حسابش میکنه
      مثلا من خودم خیلی وسواسی تایم میگیرم نمیذارم یه دقیقه اش هم وقت تلف شده باشه

یه سریا هم سالای پایه تست کار کردن و سال دوازدهم عملا چیزی به نام خوندن دورس پایه ندارن و فقط با تست مرور میکنن
      ویرایش توسط infinite : 05 مهر 1399 در ساعت 09:14

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط infinite نمایش پست ها
      یه چیزی بگم
      ساعت مطالعه گرفتن هم خیلی مهمه مثلا یکی 7 ساعت درس میخونه 6 ساعتشو فقط خوندن به حساب میاره
      یه نفر دیگه هم 7 ساعت میخونه با کلی تایم پرتی بعد همون 7 ساعت حسابش میکنه

یه سریا هم سالای پایه تست کار کردن و سال دوازدهم عملا چیزی به نام خوندن دورس پایه ندارن و فقط با تست مرور میکنن

خیلی هاهم مثل من دهم و یازدهم رو به ف ن ا میدن و مجبورن توی سال آخر دهن خودشون رو سرویس کنن

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من بار ها مصاحبه نفرات برتر و تجربه افرادیکه رتبه های خوب میارن رو خوندم و شنیدم یه سوال برام پیش اومد
      همه ما میدونبم استمرار در ساعات مطالعه خیلی مهم و باید حتما هرروز درس خوند الان سوال پیش میاد رتبه برترها یا افراد موفقی که میگن یه جاهایی ساعت مطالعشون زیر 4 ساعت شده یا حتی تو اینستا خوندم نوشته بود کل بهمن و اسفند رو از دست داده یا مثلا بدون خوندن تراز قلم چیشون بالای 6500 میشه اونایی که ناامید میشن ولی تو همین ناامیدی قبول میشن و رتبه خوب میارن یا اونایی که دیر استارت میزنن و کم کم شروع میکنن
      اینا دقیقا چکار میکنن؟؟مگه میشه باساعت مطالعه روزی مثلا حتی 4 ساعت تراز 6500 و بیشتر اورد مخوصا برای کسایی که پشت کنکوری نبودن و سال اول کنکورشونه و درسا هم هنوز نخوندن!!
      این افراد از دهم استارت زدن و تابستان ورود به ۱۲ ، ۱۲ هم رو هم خوندن بنبراین درسارو بلدن فقط تثبیت و تسلط میکنن

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      خیلی هاهم مثل من دهم و یازدهم رو به ف ن ا میدن و مجبورن توی سال آخر دهن خودشون رو سرویس کنن
      تقریبا
      ولی خوب سال اخری خیلی خیالشون راحته
      من پارسال دو فصل اول فیزیک و زیست رو کامل خوندم و تست زدم امسال تو تابستون نتیجه اشم دیدم
      ولی امااان از شیمیاز همون اول تشریحیش حتی خوب نمیخوندم همچنان به فنام...

کلا حتی تشریحی خوب خوندنم تاثیر داره

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      در کل بخوام بگم راست میگن
      اینا تو مدارس خاصی درس میخونن مثلاً من از یکیشون پرسیدم گفت که ما روزی ۸ تا ۹ ساعت مدرسه میریم صب ها آموزش داریم بعد از ظهر ها حل تست اونم به صورت پیشرفته و وقتی میاییم خونه اگه دوس داشتیم ببشتر تمرین میکنیم حالا این ۶ ساعتی که اینا میگن چیزی اضافه بر مدرسشون میشه
      در کل خودتونو با اینا مقایسه نکنید چون اخرش همین نفر یه دانشگاهی قبول شد که رفیقای من با همین کتب کمک آموزشی بازار قبول شدن که الان هر دو یه رشته و یه انشگاه قبول شدن

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام. یکی از رتبه های تک رقمی سال 93 همین اخیرا در مورد این که چطور مثلا رتبه 1 امسال اومده گفته من روزی 7 ساعت میخوندم، توضیحات منطقی و جالبی داده؛ من عیناً نقل قول میکنم:

"این که میگن ۷ ساعت دو تا نکته داره:
      ۱. این تایم کرنومتری درس خوندنه و همه استراحتا رو کسر میکنن. ممکنه از ۸ صبح تا ۱۲ شب فقط ده ساعتش مفید باشه.
      ۲. میانگینشو میگن. یعنی یه روزایی ۱۳ بوده یه روزایی هم ۴. من خودم در یک سال دقیقا ۳۰۰۰ ساعت درس خوندم. میانگین بگیری روزی ۸ ساعت میشه.

نکته بعد این که رتبه های برتر معمولا زیاد کلاس نمیرن. بیشتر خودشون میخونن. مگر این که یکی دو تا درس خاص رو احساس نیاز داشته باشن. وقتی هم میرن تعداد جلسات کمتری میرن. این تصور که هر کی کنکور رتبه آورده صد تا کلاس رفته غلطه. قهرمان شنا، کلاس شنا نمیره، خودش تمرین میکنه.

من شخصا بیشتر هزینه کتاب میدادم تا کلاس خصوصی. کلا دو تا کلاس زیست و عربی میرفتم که اونا هم نهایتا دبیرای معروف شهرستان بودن، نه موسسه و مشاور خفن داشتم نه استاد پروازی و امثالهم. فقط هم آزمونای قلمچی رو میرفتم. عملا هزینه سور رتبه ام از هزینه خود کنکورم چند برابر بیشتر شد."

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن