خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شما راهنماییم کنید کارم عاقلانس؟؟

من سال ۹۸ اولین کنکورم بود رتبم بد نبود ولی دوس داشتم یه سال دیگه هم تلاش کنم و با وجود مخالفت های خانوادم پشت کنکور موندم
      ولی متاسفانه مشکلات زیادی برام پیش اومد و نتونسم خیلی بخونم و از شانس بدم کنکور ۹۹ خیلی سخت بود و رتبه امسالم خیلی بد شد
      قبل ازینکه رتبه ها بیاد تصمیم داشتم که برای کنکور ۱۴۰۰ بخونم ولی با دیدن رتبم خیلی ترسیدم و ناامید شدم
      حالا میخوام برم دانشگاه آزاد رشته بهداشت و ازونجایی که امسال دانشگاه ها غیر حضوری هست کنار دانشگاه برای کنکور درس بخونم و سال دیگه به امید خدا رتبم خوب شد از دانشگاه آزاد انصراف بدم
      بنظر شما تصمیم درستی گرفتم؟؟
      نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      اگه میخوای بری سل بعد دانشگاه خوب امسال برای چی میخوای بری؟
      میخوام بگم عایا سود وفایده ای داره ؟خوب به هر حال مجازی هم شده انگار باز هم باید پول بدی . پولت زیاده؟ قشنگ تلاش کن کل وقتتو بذار برای کنکور
      خب من خیلی میترسم ازین میترسم که سال بعد رتبم بدتر بشه و از طرف دیگه اگه برم دانشگاه اطرافیان اینقد راجبم حرف نمیزنن و نگاه های سنگینشون از رو من برداشته میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میترسی رشته ی بهداشت آزاد دیگه نیاری؟؟؟؟؟
      آزاد بهداشت که رزرو کردن نداره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      من سال ۹۸ اولین کنکورم بود رتبم بد نبود ولی دوس داشتم یه سال دیگه هم تلاش کنم و با وجود مخالفت های خانوادم پشت کنکور موندم
      ولی متاسفانه مشکلات زیادی برام پیش اومد و نتونسم خیلی بخونم و از شانس بدم کنکور ۹۹ خیلی سخت بود و رتبه امسالم خیلی بد شد
      قبل ازینکه رتبه ها بیاد تصمیم داشتم که برای کنکور ۱۴۰۰ بخونم ولی با دیدن رتبم خیلی ترسیدم و ناامید شدم
      حالا میخوام برم دانشگاه آزاد رشته بهداشت و ازونجایی که امسال دانشگاه ها غیر حضوری هست کنار دانشگاه برای کنکور درس بخونم و سال دیگه به امید خدا رتبم خوب شد از دانشگاه آزاد انصراف بدم
      نظر شما چیه؟
      کارت درسته، چون همینکه اسم دانشجو بیاد روت از اون همه استرس و فشار رهایی پیدا میکنی.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      میترسی رشته ی بهداشت آزاد دیگه نیاری؟؟؟؟؟
      آزاد بهداشت که رزرو کردن نداره
      یعنی رتبه های خیلی بد هم میتونن برن این رشته؟
      مثلا تا چه رتبه ای؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یعنی رتبه های خیلی بد هم میتونن برن این رشته؟
      مثلا تا چه رتبه ای؟
      ببین اصلا پشت کنکور موندن یه ریسکه. فامیلمون روز قبل کنکور مریض شد و مجبور شدند جراحی فوری بکنند و به کنکور نرسید . سال اول پرستاری قبول میشد نرفت . سال دوم هم مریض شد اصلا نتونست کنکور بده.
      تو از آینده خبر نداری. پس بهتره حتما یه رشته ای ثبت نام کنی و کنارش برای کنکور بخونی

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دختر گل اخه بهداشت ازاد رزرو کردن نداره اعتماد به نفس داشته باش بهترین جایگاه ها بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه مال توعه
      بهداشت ازاد چیه دیگه
      حرف مردم برات مهم نباشه
      بخاطر حرف مردم بری ازاد سال بعد رتبه خوبی میاری انصراف بدی پولم باید بدی . حرف مردم برات خرج داره ؟!!

گوشاتو ببند و راهتو برو
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اون نگاه سنگینی که میگی رو خیلی خوب درک میکنمحس خیلی بدی داره
      بنظرم بهتره با خانواده حرف بزنی و قانعشون کنی که پشت کنکور بمونی،اگر نتونستی به جای دانشگاه آزاد یک رشته از پیام نور انتخاب کن که بدون دردسر بتونی برای کنکور بخونی
      و یک توصیه،خیلی زود دیر میشه تا به خودت بیای میبینی شده اواسط آبان،بهتر سریع تر اقدام کنی.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اون نگاه سنگینی که میگی رو خیلی خوب درک میکنمحس خیلی بدی داره
      بنظرم بهتره با خانواده حرف بزنی و قانعشون کنی که پشت کنکور بمونی،اگر نتونستی به جای دانشگاه آزاد یک رشته از پیام نور انتخاب کن که بدون دردسر بتونی برای کنکور بخونی
      و یک توصیه،خیلی زود دیر میشه تا به خودت بیای میبینی شده اواسط آبان،بهتر سریع تر اقدام کنی.
      دانشگاه آزاد دردسرش بیشتر از پیام نور هس؟
      میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نظر شما چیه؟
      mahdis خانم عزیز....اول بگم که اولین کنکور منم 98 بود....هم دوره هستیم

اگه درمورد پشت کنکور موندن جدی هستی به هیچ عنوان دانشگاه نرو....مطمعن باش تحمل کردن فشار دیگران خیلی راحت تره تا اینکه بیای خودت رو درگیر دانشگاه کنی
      اگه تصمیمت برای پشت کنکور موندن جدی و نهایی شد توی انتخاب رشته فقط رشته هایی رو که اگه قبول بشی راضی هستی رو بزن
      بعداز انتخاب رشته هم باید سریع استارت 1400 رو بزنی.....اگه میخوای توی 1400 نتیجه بگیری باید یه تکون اساسی توی سبک زندگی و درس خودنت بدی
      نمیدونم چرا ولی خودم رو درون شما میبینم....
      خودت مختاری...اگه تصمیمت به رفتنه انتخاب رشته رو جدی انجام بده ولی اگه تصمیمت به موندنه خودت رو درگیر دانشگاه نکن

فک وفامیل که نمیخوان بکشنت....فوقش یه مدت پشت سرت حرف میزنن و بعدش فراموش میکنن.....والا منی که امسال رتبه آوردم فک وفامیل بازم راضی نبودن و با چشم وزبون ورفتارشون هزارجور توهین میکردن حالا خوبه توی فامیلای ما هیچ کس تحصیلات درست وحسابی نداره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر شما چیه؟
      فکر کنم یک قانون وجود داره. اینکه اگر امسال انتخاب رشته کنید تا دو سال نمی تونید کنکور بدهید.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydakikio نمایش پست ها
      فکر کنم یک قانون وجود داره. اینکه اگر امسال انتخاب رشته کنید تا دو سال نمی تونید کنکور بدهید.
      همچین قانونی وجود نداره

اگه توی انتخاب رشته دانشگاه روزانه قبول بشی ولی نری سال بعد توی انتخاب رشته نمیتونی دانشگاه روزانه انتخاب کنی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه حرف فامیل و اینا برات مهمه و اذیتت میکنه ، لازم نیست حتما بری دانشگاه! میتونی فقط بگی رفتم دانشگاه! الانم که در حال حاضر غیرحضوریه و راحت میشه پیچوند. هرچند در هرچیزی رو میشه بست الا دهن مردم!ولی در مجموع اگه میخوای به جد واسه سال بعد بخونی اصلا پیشنهاد نمیکنم خودتو درگیر دانشگاه کنی.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد دردسرش بیشتر از پیام نور هس؟
      میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟
      در پیام نور فقط مهم این هست که شهریه رو به موقع پرداخت کنی،میتونی کلاس ها و یا حتی امتحان هارو شرکت نکنی و کسی کاری بهت نداره...شهریش هم کمتر از دانشگاه آزاد هست.

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      mahdis خانم عزیز....اول بگم که اولین کنکور منم 98 بود....هم دوره هستیم

اگه درمورد پشت کنکور موندن جدی هستی به هیچ عنوان دانشگاه نرو....مطمعن باش تحمل کردن فشار دیگران خیلی راحت تره تا اینکه بیای خودت رو درگیر دانشگاه کنی
      اگه تصمیمت برای پشت کنکور موندن جدی و نهایی شد توی انتخاب رشته فقط رشته هایی رو که اگه قبول بشی راضی هستی رو بزن
      بعداز انتخاب رشته هم باید سریع استارت 1400 رو بزنی.....اگه میخوای توی 1400 نتیجه بگیری باید یه تکون اساسی توی سبک زندگی و درس خودنت بدی
      نمیدونم چرا ولی خودم رو درون شما میبینم....
      خودت مختاری...اگه تصمیمت به رفتنه انتخاب رشته رو جدی انجام بده ولی اگه تصمیمت به موندنه خودت رو درگیر دانشگاه نکن

فک وفامیل که نمیخوان بکشنت....فوقش یه مدت پشت سرت حرف میزنن و بعدش فراموش میکنن.....والا منی که امسال رتبه آوردم فک وفامیل بازم راضی نبودن و با چشم وزبون ورفتارشون هزارجور توهین میکردن حالا خوبه توی فامیلای ما هیچ کس تحصیلات درست وحسابی نداره
      ممنون بابت راهنماییتون
      متاسفانه رشته مورد علاقمو قبول نمیشم
      پس پشت کنکور میمونم و بیخیال حرف مردم میشم..
      بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتید و راهنماییتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)