خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      با رتبه ۶۴۰، پزشکی شیراز و تهران رو میخواین بزنین؟؟ ینی میشه آورد؟
      احتمال داره چون شیراز در ناحیه ۵ هست البته چند تا کد دیگه هم خواهم زد ...

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stanley_Kubrick نمایش پست ها
      آقا عرفان دمت گرم انشالله به خوبی از رشته ات لذت ببری
      آقا نصحیتی برای ما که امسال پشت کنکور هستیم نداری؟
      من خودم تا عید تا نزدیک 7000 رفتم ولی بعدش با تعطیلی مدارس بشدت افت کردم تا پشت کنکور شدم.
      چه توصیه ای می تونی به من کنی ، که خودت حسرتش رو می خوری؟
      سپاس ازت
      سلام دوست عزیز خیلی ممنون . همونطور که چند مدت قبل کنکور عرض کردم که حاشیه ها رو ول کنید و دنبال اونا رو نگیرید چون ضرر میکنید. اگه به نوشته های قبلیم رجوع کنید همینو خواهید دید. چند تا توصیه مهم دارم :
      ۱. رها کردن هرحاشیه غیرعلمی و غیرکنکوری اعم از سهمیه، تعویق کنکور و ...
      ۲. سعی کن‌ برای آزمونای غیرحضوریت هم شرایط جلسه اعم از تایم، لباس بیرونی و ... رو رعایت کنی که خیلی مهمه این مورد
      ۳. احتمالا شما فارغ التحصیل نظام آموزشی ۶۳۳ هستی که درسارو تموم کردی و تقریبا مسلطی، پس به نظرم اولویتت تو ریاضی فیزیک شیمی ادبیات عربی زبان تست باشه و تو زیست زمین رو کتاب درسی. البته تمرینای کتاب ریاضی و فیزیک اصلا فراموش نشه که اگه حل کنی کنکورت خیلی خوب میشه چون حواسشون به تمرینات هست ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی تبریک میگم. راز این عمومی های بالا چیه؟

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      خیلی تبریک میگم. راز این عمومی های بالا چیه؟
      سلام خیلی ممنونم از شما. احتمالا درصد بالای عربی و بیشتر ادبیات توجهتون رو جلب کرده باشه. اگه بخوام درباره یادگیری خودم توضیح بدم ...
      زبان و ادبیات فارسی : برای لغات کتاب لقمه عالیه و حواستون باشه که لغات آخر کتاب ابدا کافی نیست. برای‌ املا به نظرم متون کتاب و تستهای کنکور اخیر خوبه. برای تاریخ ادبیات که امسال گفتن سروده چه کسیه متاسفانه تنها میتونم بگم بشینید و از کارگاه متن پژوهی حفظشون کنید. احتمال داره سالهای بعد همین تیپ تست رو ادامه بدن پس باید آمادگی کامل رو داشته باشید. برای آرایه های ادبی یه جزوه خوب بردارید و اول تمام آرایه ها رو با چند مثال یاد بگیرید ، حالا به تستهای آرایه حمله کنید. برای دستور زبان هم کتاب تستی مثل ادبیات میکرو یا موضوعی تستهای کاملی دارند و تستهای کنکور به خصوص در بخش وابسته ها ، اجزای جمله ، اجزای کلمات و ... حتما الزام به حل هست. برای بخش قرابت معنایی هم درکتون رو باید نسبت به ادبیات افزایش بدید و با تست سرعت عملتون رو زیاد کنید. تو تستای قرابت نیازی نیست که تمام ابیات رو بفهمید ، همین که جواب رو با اطمینان از ۴ تا گزینه پیدا کنید کافی هست. البته خودم تو تمام آزمون های کنکور سراسری که دادم درصد ادبیاتم بالای ۷۰ هست.
      زبان عربی : اول نوبت ترجمه و تعریبه میایید اول متون کتاب عربی رو ۲ بار با معنی میخونید بعد هر هفته ملزم هستید حداقل ۳۰ الی ۴۰ تست بزنید تا برای کنکورتون مسلط بشید. برای درک مطلب هم تست بزنید البته این قسمت کاملا ریسکی هست و ممکنه سوال این بخش تو کنکورتون سخت باشه یا آسون. برای تحلیل صرفی و ضبط حرکات الکلمات و قواعد باید یه جزوه خوب که همه چیز رو توضیح داده باشه ما معلممون جزوه خوبی به ما داده بود و تو کلاس یاد میگرفتم و تو خونه زیاد عربی نمیخوندم. باید از جزوه بخونید و تستهای کنکور بزنید. راز درصد بالای من تو این قسمت حل تست کنکور هست.
      فرهنگ و معارف اسلامی : کتاب درسی رو اول میخونید البته به جای کتاب درسی ، گاج نقره ای بخونید حتما ارجحیت داره بعد میرید تستهای کنکور رو ازش می زنید. معارف فرمول پیچیده ای برخلاف قبلی ها نداره. راز موفقیت تو این درس مرور بسیار زیادشه. حل تست کمتر توش نمود داره.
      با آرزوی سلامتی و کامیابی

5. Top | #35
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من حس خوبی به ارایه ندارم
      حس میکنم واقعا نمیشه توی اون تایم چند ثانیه ای ادبیات تستای ارایه زد
      نقل قول نوشته اصلی توسط kosasm نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنونم از شما. احتمالا درصد بالای عربی و بیشتر ادبیات توجهتون رو جلب کرده باشه. اگه بخوام درباره یادگیری خودم توضیح بدم ...
      زبان و ادبیات فارسی : برای لغات کتاب لقمه عالیه و حواستون باشه که لغات آخر کتاب ابدا کافی نیست. برای‌ املا به نظرم متون کتاب و تستهای کنکور اخیر خوبه. برای تاریخ ادبیات که امسال گفتن سروده چه کسیه متاسفانه تنها میتونم بگم بشینید و از کارگاه متن پژوهی حفظشون کنید. احتمال داره سالهای بعد همین تیپ تست رو ادامه بدن پس باید آمادگی کامل رو داشته باشید. برای آرایه های ادبی یه جزوه خوب بردارید و اول تمام آرایه ها رو با چند مثال یاد بگیرید ، حالا به تستهای آرایه حمله کنید. برای دستور زبان هم کتاب تستی مثل ادبیات میکرو یا موضوعی تستهای کاملی دارند و تستهای کنکور به خصوص در بخش وابسته ها ، اجزای جمله ، اجزای کلمات و ... حتما الزام به حل هست. برای بخش قرابت معنایی هم درکتون رو باید نسبت به ادبیات افزایش بدید و با تست سرعت عملتون رو زیاد کنید. تو تستای قرابت نیازی نیست که تمام ابیات رو بفهمید ، همین که جواب رو با اطمینان از ۴ تا گزینه پیدا کنید کافی هست. البته خودم تو تمام آزمون های کنکور سراسری که دادم درصد ادبیاتم بالای ۷۰ هست.
      زبان عربی : اول نوبت ترجمه و تعریبه میایید اول متون کتاب عربی رو ۲ بار با معنی میخونید بعد هر هفته ملزم هستید حداقل ۳۰ الی ۴۰ تست بزنید تا برای کنکورتون مسلط بشید. برای درک مطلب هم تست بزنید البته این قسمت کاملا ریسکی هست و ممکنه سوال این بخش تو کنکورتون سخت باشه یا آسون. برای تحلیل صرفی و ضبط حرکات الکلمات و قواعد باید یه جزوه خوب که همه چیز رو توضیح داده باشه ما معلممون جزوه خوبی به ما داده بود و تو کلاس یاد میگرفتم و تو خونه زیاد عربی نمیخوندم. باید از جزوه بخونید و تستهای کنکور بزنید. راز درصد بالای من تو این قسمت حل تست کنکور هست.
      فرهنگ و معارف اسلامی : کتاب درسی رو اول میخونید البته به جای کتاب درسی ، گاج نقره ای بخونید حتما ارجحیت داره بعد میرید تستهای کنکور رو ازش می زنید. معارف فرمول پیچیده ای برخلاف قبلی ها نداره. راز موفقیت تو این درس مرور بسیار زیادشه. حل تست کمتر توش نمود داره.
      ...

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      من حس خوبی به ارایه ندارم
      حس میکنم واقعا نمیشه توی اون تایم چند ثانیه ای ادبیات تستای ارایه زد
      حستو نسبت به آرایه عوض کن
      بعدش چند ثانیه که نیست شما تست لغت رو زیر ۲۰ ثانیه که معمول هر تستش ۴۳ ثانیه هست می زنید پس برای تست آرایه ۱ دقیقه تایم دارید ...

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون...انشالله موفق تر باشین
      تو مصاحبه گفته بودین که هفته ی اول بودجه بندی آزمون رو به درسنامه و خوندن کتاب اختصاص میدادین...تو دروس ریاضی و فیزیکم همینطور بود؟بعد با این وجود هفته دوم فرصت میشد تستای منابعتون رو تموم کنین؟
      و اینکه درسنامه ی کتاب کمک درسی رو تو دروسی مث فیزیک و ریاضی واسه دفعات بعد چجوری جمع میکردین؟مثلا نکات فصلی مث حرکت شناسی و همینطور چه تستایی رو تو این دو درس مارکدار میکردین؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kosasm نمایش پست ها
      خیلی خیلی ممنون

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون...انشالله موفق تر باشین
      تو مصاحبه گفته بودین که هفته ی اول بودجه بندی آزمون رو به درسنامه و خوندن کتاب اختصاص میدادین...تو دروس ریاضی و فیزیکم همینطور بود؟بعد با این وجود هفته دوم فرصت میشد تستای منابعتون رو تموم کنین؟
      و اینکه درسنامه ی کتاب کمک درسی رو تو دروسی مث فیزیک و ریاضی واسه دفعات بعد چجوری جمع میکردین؟مثلا نکات فصلی مث حرکت شناسی و همینطور چه تستایی رو تو این دو درس مارکدار میکردین؟
      سلام. شما هم همینطور بسیار بسیار موفق باشید. !!!
      در جواب سوال اول عرض میکنم که برای امسال درسنامه فیزیک اصلا نخوندم و درسنامه ریاضی از روی تخته سیاه برای هفته اول می خوندم. البته من تستهای کتاب تستهام رو هم علامت دار می کردم برای مرور آینده. متاسفانه این مورد خیلی مهم تو مصاحبه یادم رفت بگم . چون تو هفته اول مسلط می شدم به درسنامه ، هفته دوم تستها تموم می شد، جواب من بله هست .
      جواب سوال دوم شما اینه که برای آزمون های جمع بندی قبل از عید درسنامه ریاضی و فیزیک نخوندم و برای مرورشون در آزمون های چند مبحثی تستهای علامت دار رو مرور می کردم. برای ریاضی و فیزیک ( شما مثال سینماتیک زدید ) تستهایی رو علامت دار می کردم به دو شرط مهم : ۱. تست چند منظوره باشه یعنی چند تست رو پوشش بده  ۲. برای اون مبحث مثلا تعداد مشخصی رو در نظر می گرفتم تا خسته کننده هم نباشه.
      با آرزوی درجات بالا برای شما و این که بسیار خرسندم از این که باعث پیشرفت شما باشم.

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      Up
      سلام خدمت آقا عرفان
      چه خبرا؟

یه مورد پرسش انگیزشی کنکوری برات آوردم زحمت بکشی جواب بدی و نظرت رو بگی

فایل پیوست 96990

#کوییزها و به چالش کشیدن رتبه برترهای فروم

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      سلام خدمت آقا عرفان
      چه خبرا؟

یه مورد پرسش انگیزشی کنکوری برات آوردم زحمت بکشی جواب بدی و نظرت رو بگی

فایل پیوست 96990

#کوییزها و به چالش کشیدن رتبه برترهای فروم
      سلام جناب Zero
      شما خوبی
      باشه. تا کی وقت هست اوکی کنم ؟ نهایت تا فردا اوکیه ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن