خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina521 نمایش پست ها
      با اون آدم‌ حساب نکردن کاملا موافقم آراز داره به شیوه کاظم قلمچی(دیکتاتوری)سایتو اداره میکنه������.ولی به نظرم سالای پیش مصاحبه ها خیلی از نظر آموزشی بهتر بودن مثلا مصاحبه آقای غیور،توفیقی،آروین و هزار تا مصاحبه دیگه.یعنی حداقل اگر جنبه آموزشیش از انگیزشیش بیشتر نبوده باشه کمتر نیست.ولی خب متاسفانه امسال از رتبه کسی چیزی یادش نمیاد انگار.فکر کنم با کمک امام زمان قبول شدن.نه بادشون میاد چی خوندن نه یادشون میاد چطور خوندن کلا هیچی.نزاره مصاحبه هارو واقعا سنگین تره
      بنظر منم مصاحبه های سالای قبل خیلی خوب بودن الان سوالا خیلی تغییر نکرده ولی اصلا توضیح نمیدن که چیکار کردن
      مصاحبه رتبه ۷۲ سال ۹۷ رشته تجربی رو بخونید
      اسمشونو یادم نمیاد
      بهترین مصاحبه ای بود که تو این سایت دیدم..

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      بنظر منم مصاحبه های سالای قبل خیلی خوب بودن الان سوالا خیلی تغییر نکرده ولی اصلا توضیح نمیدن که چیکار کردن
      مصاحبه رتبه ۷۲ سال ۹۷ رشته تجربی رو بخونید
      اسمشونو یادم نمیاد
      بهترین مصاحبه ای بود که تو این سایت دیدم..
      بله واقعا تایپیکای مصاحبه فوق العاده خیلی داریم.الان من هر روز سایتو رفرش میکنم تا ببینم کی میزارن بعد آدم مصاحبه هارو میخونه بادش خالی میشه.

روش مطالعتون چطور بود؟
      _سخته حوصله ندارم بگم

تو کنکور ترتیب جواب دادنتون چطور بود؟
      _والا قبل کنکور ماشین زد بهم حافظم مشکل پیدا کرد یادم نیست ترتیبو.

چطور به برنامه آزمون میرسیدید؟
      _میرسیدم به برنامه آزمون ولی یادم‌ نیست چطور.سوال بعدی لطفا
      منابعتون چی بودن؟
      _ای بابا این چه سوالاییه که میپرسین یعنی من باید منابعم یادم باشه؟

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. عرفان وارد می شود !!! اولا خیلی ممنونم از عزیزانی که لطف و محبتشون رو ابراز داشتند دوما میخوام چند تا قضیه رو رفع ابهام کنم (hop نمیزنم ! ) :
      ۱. اشاره شده که من نوشتم دوازدهم اما درستش اینه که پیش دانشگاهی خوندم. درواقع از قصد راحتی داوطلبین نظام جدید نوشتم دوازدهم تا بندگان خدا نیایند به جای خوندن مصاحبه بیان پیش دانشگاهی رو با پایه نظام جدیدش معادل سازی کنند !!! پس قصدم تو این زمینه این بود که داوطلبان نظام جدید با واژه های دهم یازدهم دوازدهم ملموس ترند نه دوم سوم پیش دانشگاهی !!!
      ۲. سه بار تجربه آزمونی دارم تا حالا و هرسال رتبم خیلی کاهش داشت تا به همین رسید.
      حالا عزیزانی که سوال یا مورد خرده گیری داشتند درخدمت و پاسخگو هستم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      چرا مصاحبه ها اینجوری شدن
      چرا نپرسیدن چن بار کنکور دادن...
      سوالات هرسال تغییر میکنه. ظاهرا امسال دو سه تا سوال اضافه شده و شاید حدود شش هفت تا حذف شده. در کل به نظرم سوالات از سال قبل بهتر شده و چند تا از سوالای مزخرفش حذف شده(اگرچه هنوز چند تا سوال بی فایده دیگه پیدا میشه) ولی مصاحبه ها از سالای قبل بدتر شده.
      ویرایش توسط -SmS- : 05 مهر 1399 در ساعت 18:46

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina521 نمایش پست ها
      بله واقعا تایپیکای مصاحبه فوق العاده خیلی داریم.الان من هر روز سایتو رفرش میکنم تا ببینم کی میزارن بعد آدم مصاحبه هارو میخونه بادش خالی میشه.

روش مطالعتون چطور بود؟
      _سخته حوصله ندارم بگم

تو کنکور ترتیب جواب دادنتون چطور بود؟
      _والا قبل کنکور ماشین زد بهم حافظم مشکل پیدا کرد یادم نیست ترتیبو.

چطور به برنامه آزمون میرسیدید؟
      _میرسیدم به برنامه آزمون ولی یادم‌ نیست چطور.سوال بعدی لطفا
      منابعتون چی بودن؟
      _ای بابا این چه سوالاییه که میپرسین یعنی من باید منابعم یادم باشه؟
      غصه نخور... خودم یه مصاحبه میذارم درحد لالیگا

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      ...........این مصاحبه ها بیشتر جنبه انگیزشی یا معرفی نامه دارن نه جنبه آموزشی.....منم به آراز گفتم سوالات مصاحبه رو متنوع تر و آموزشی تر بکنه ولی آدم حسابم نکرد
      به نظرم اینکه مصاحبه آموزشی باشه یا نه بیشتر به کسایی که باهاشون مصاحبه میشه و جواب هایی که میدن، داره. برای من مصاحبه امیر رضایی یا آروین و چند نفر دیگه(الان اسمشون یادم نیست) واقعا آموزشی بودن.درحالی که سوالات اگر نگم بدتر بود، مشابه الان بود.
      من آرازو نمیشناسم ولی خب وقتی میاد سوال درباره روش مطالعه هر درس به مصاحبه اضافه میکنه ولی طرف میاد میگه نمیدونم چجوری توضیح بدم، تقصیر آرازه؟ یا وقتی تو جواب سوال روش آزمون دادن(که اونم تازه اضافه شده) میگه تحلیل آزمون از آزمون مهم تره، مشکل از مصاحبه هست؟
      خب وقتی طرف جواب درست نمیده، نمیشه که طرفو زد و به زور ازش جواب گرفت.باید خود اون کسی که مصاحبه میکنه برای وقت من و شما ارزش قائل بشه و جواب کامل بده.
      ویرایش توسط -SmS- : 05 مهر 1399 در ساعت 18:44

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

به نظرم اینکه مصاحبه آموزشی باشه یا نه بستگی به کسی که باهاش مصاحبه میشه جواب هایی که میدن، داره. برای من مصاحبه امیر رضایی یا آروین و چند نفر دیگه(الان اسمشون یادم نیست) واقعا آموزشی بودن.من آرازو نمیشناسم ولی خب وقتی میاد سوال درباره روش مطالعه هر درس به مصاحبه اضافه میکنه ولی طرف میاد میگه نمیدونم چجوری توضیح بدم، تقصیر آرازه؟ یا وقتی تو جواب سوال روش آزمون دادن(که اونم تازه اضافه شده) میگه تحلیل آزمون از آزمون مهم تره، مشکل از مصاحبه هست؟
      خب وقتی طرف جواب درست نمیده، نمیشه که طرفو زد و به زور ازش جواب گرفت.باید خود اون کسی که مصاحبه میکنه برای وقت من و شما ارزش قائل بشه و یا جواب کامل بده.
      من میخوام خودم یه تاپیک بزنم و به روش خودم مصاحبه رو انجام بدم نه به روش مرسوم....اسم تاپیک Zero نامه هست

موضوعات اصلی ای که قراره توش بگم اینا هست :

_بخش سرگذشت = از سال دهم تا کنکور99 هرچی از خاطراتم یادمه تعریف میکنم
      _بخش منابع
      _بخش تغییراتی که درسال پشت کنکورباعث پیشرفتم شد
      _بخش مهارت های آزمون دادن و ترتیب پاسخگویی من به سوالات دفترچه
      _بخش روش های مطالعه ی هردرس که من انجام دادم
      _بخش چگونه برای آزمون های دوهفته یکبار برنامه ریزی روزانه میکردم

اگه نظری داری بهم بگو اضافه کنم

8. Top | #23
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اره من مصاحبه هاي گذشته رو خيليييي مفيدتر ديدم

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من میخوام خودم یه تاپیک بزنم و به روش خودم مصاحبه رو انجام بدم نه به روش مرسوم....اسم تاپیک Zero نامه هست

_بخش منابع

خب بلاخره راضی شدید مصاحبه بزارید
      منتظر تاپیکتون هستم آقای دکتر

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

_بخش منابع

سوالاتی که نوشتی همه توی همین مصاحبه هست (به جز اون سوال تغییرات پشت کنکور که اتفاقا سوال قشنگیه) خوبیش اینه خیلی از سوالات کم اهمیت و بیخود مصاحبه دیگه توش نیست و فقط سوالات اصلی و مهم رو آوردی. به نظرم با بقیه هم مصاحبه کن. من چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مفید باشه:
      ۱_اگه میخوای با بقیه مصاحبه کنی، از کسایی که باهشون قبلا مصاحبه شده، مصاحبه نکن. چون قبلا توی مصاحبه به این سوالا جواب دادن(بخون ندادن) و احتمالا مصاحبت تکراری میشه. سعی کن با کسایی که مصاحبه نکردن، مصاحبه کنی(مثلا رتبه ۲۰ امسال که اسمش dr.amin هست و چند نفر دیگه)
      ۲_درباره مرور(روش مرور هر درس+زمان مرور) هم یه سوال جداگانه بذار. تو رو نمیدونم ولی به نظر من سوال خیلی مهمیه.
      ۳_درباره جمع بندی هم میتونی سوال بذاری(مثلا منابع جمع بندی و روش جمع بندی هر درس)
      ویرایش توسط -SmS- : 05 مهر 1399 در ساعت 18:36

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سوالاتی که نوشتی همه توی همین مصاحبه هست (به جز اون سوال تغییرات پشت کنکور که اتفاقا سوال قشنگیه) خوبیش اینه خیلی از سوالات کم اهمیت و بیخود مصاحبه دیگه توش نیست و فقط سوالات اصلی و مهم رو آوردی. به نظرم با بقیه هم مصاحبه کن. من چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مفید باشه:
      ۱_اگه میخوای با بقیه مصاحبه کنی، از کسایی که باهشون قبلا مصاحبه شده، مصاحبه نکن. چون قبلا توی مصاحبه به این سوالا جواب دادن(بخون ندادن) و احتمالا مصاحبت تکراری میشه. سعی کن با کسایی که مصاحبه نکردن، مصاحبه کنی(مثلا رتبه ۲۰ امسال که اسمش dr.amin هست و چند نفر دیگه)
      ۲_درباره مرور(روش مرور هر درس+زمان مرور) هم یه سوال جداگانه بذار. تو رو نمیدونم ولی به نظر من سوال خیلی مهمیه.
      ۳_درباره جمع بندی هم میتونی سوال بذاری(مثلا منابع جمع بندی و روش جمع بندی هر درس)
      داداش فک کنم منظورم رو بد متوجه شدی....من قراره تجربه های خودم رو بگم نه اینکه از بقیه مصاحبه کنم...خودم کنکور99 دومین کنکورم بود و رتبه 392 شدم

تیترهای اصلیم شاید به نظرت تکراری باشه ولی پاسخگوییم یکم متفاوت خواهد بود
      روشای مرور رو هم اضافه میکنم
      ممنون که نظرت رو گفتی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش فک کنم منظورم رو بد متوجه شدی....من قراره تجربه های خودم رو بگم نه اینکه از بقیه مصاحبه کنم...خودم کنکور99 دومین کنکورم بود و رتبه 392 شدم

تیترهای اصلیم شاید به نظرت تکراری باشه ولی پاسخگوییم یکم متفاوت خواهد بود
      روشای مرور رو هم اضافه میکنم
      ممنون که نظرت رو گفتی
      نه،متوجه شدم‌. برای همین نوشتم "اگه میخوای با بقیه مصاحبه کنی". درباره مصاحبه هم خودت مختاری، ولی اگه فقط میخوای خودت مصاحبه کنی میتونی به همین سوالایی که نوشتی توی مصاحبه های انجمن جواب متفاوت بدی. اینجوری شاید بعد از چند تا مصاحبه تکراری و خسته کننده، یه مصاحبه خوب ببینیم. بازم خودت مختاری. امیدوارم موفق باشی.
      ویرایش توسط -SmS- : 05 مهر 1399 در ساعت 19:03

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نه،متوجه شدم‌. برای همین نوشتم "اگه میخوای با بقیه مصاحبه کنی". درباره مصاحبه هم خودت مختاری، ولی اگه فقط میخوای خودت مصاحبه کنی میتونی به همین سوالایی که نوشتی توی مصاحبه های انجمن جواب متفاوت بدی. اینجوری شاید بعد از چند تا مصاحبه تکراری و خسته کننده، یه مصاحبه خوب ببینیم. بازم خودت مختاری. امیدوارم موفق باشی.
      درحد تجربه و دانسته های خودم مینویسم...خوب و بد شدنش رو دیگه به بزرگی خودتون ببخشید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا عرفان دمت گرم انشالله به خوبی از رشته ات لذت ببری
      آقا نصحیتی برای ما که امسال پشت کنکور هستیم نداری؟
      من خودم تا عید تا نزدیک 7000 رفتم ولی بعدش با تعطیلی مدارس بشدت افت کردم تا پشت کنکور شدم.
      چه توصیه ای می تونی به من کنی ، که خودت حسرتش رو می خوری؟
      سپاس ازت
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kosasm نمایش پست ها

-چه رشته ها و دانشگاه هایی رو قرار هست انتخاب کنی؟
      با توکل به پروردگار بزرگ پزشکی و داروسازی تهران و هم چنین پزشکی شیراز ...

با رتبه ۶۴۰، پزشکی شیراز و تهران رو میخواین بزنین؟؟ ینی میشه آورد؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن