خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک کنید موفق شم

سلام دوستان
      ویرایش توسط Atefeh75 : 13 دی 1399 در ساعت 21:31

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      شرایط بد ممکنه برا هر آدمی پیش بیاد پس نگران نباشید ک چند سال گذشته و اصلا و ابدا خجالت نکشید بخاطر انتخاب هدفتون, شما قراره برا خودتون زندگی کنید و نه حرف دیگران یکبار ب دنیا میایم و یک بار زندگی میکنیم پس نباید حرف ادما و نظراتشون در مورد انتخاب هامون مهم باشه

این ک بعد این همه سال میخواین برای هدفتون تلاش کنید واقعا جای تحسین داره
      اگه خیلی اذیت میشید لازم نیس ب بقیه بگید قصد انجام چه کاریو دارید این ک موفق میشید یا نه و اینکه میترسید از عدم موفقیت و بخاطرش میترسید شروع کنید ببینید اگه واقعا قبولی پرستاری براتون هدف و پرستاری دوست دارید از موانع و مشکلات نترسید و فقط تلاش کنید درست تلاش کنید و ب نتیجه این ک میشه یا نه فکر نکنید که باعث استرس و اضطراب میشه و تمرکزتونو کم میکنه

تموم تمرکزتون بزارید برای رسیدن ب هدف تلاش کنید موانع بزنید کنار مطمئن باشید نتیجه تلاش هاتونو میبینید و از همه مهمتر رضایتی ک ازخودتون خواهید داشت بخاطر تلاش هاتون این ک بترسید و کاری نکنید جز حسرت و پشیمونی چیزی نداره و فقط بعد ها افسوس میخورید ک کاش تلاشمو میکردم

لازم نیست از همین الان با روزی 12 13 ساعت شروع کنید از 8 9 ساعت شروع کنید و کم کم ساعت مطالعتونو افزایش بدید با کیفیت بخونید کمیت مهمه اما مهتر کیفیته کیفیت ب همراه کمیت مهمه
      برای شیمی اقاجانی و بابایی هر دو عالین ب نظرم ی مبحث کوتاه از هردو ببینید و با هرکدوم راحت تر بودید ادامه بدید
      برای ریاضی و فیزیک بنظرم از الان شروع کنید و نزارید برای دی ممکنه اون موقع استرس بگیرید ک چرا تا الان نخوندینشون و .... برای هر ادمی فرق میکنه

هر جا حس کردید راه داره سخت میشه یا موانع دارید سر راهتون ب هدفتون فک کنید
      اگه صدتا دلیل برای جازدن براتون پیش اومد شما ب هزار تا دلیل برای ادامه فک کنید
      موفق باشید
      ویرایش توسط zahra.2015 : 04 مهر 1399 در ساعت 19:34

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام خوبی عاطفه جان
      من انشالله امسال پرستاری تهران ، بهشتی، ایران میارم. وقتی که پیامت و خوندم. خدا یهو به دلم انداخت کمکت کنم. یکسال مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی کنکورت به طور کاملا رایگان و اگه خواستی بسپر به من.
      در صورت تمایل بهم پیام خصوصی بده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای رسیدن به هدف باید با تمام وجود حرکت کرد.
      ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی بر کند
      چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
      امیدواری​ و تلاش مستمر

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atefeh75 نمایش پست ها
      سلام دوستان.من کسیو ندارم باش مشورت کنم یا هزینم نمیرسه برای مشاور بخاطر همین عضو سایت شدم تا از شما کمک بگیرم.من ۹۳فارغ التحصیل شدم و قید درسو زدم شرایط بد زندگیم و افسردگی و یکنواختی زندگیم باعث شده بخوام که زندگیمو تغییر بدم.امسال برای اولین بار میخوام کنکور نظام جدید بدم و پرستاری قبول شم.اول اینکه از خانواده و فامیل خجالت میکشم که بگم میخوام کنکور بدم!بعدم ترس از اینکه اگه قبول نشم آبروم میره نمیذاره شروع کنم!جدا از این ها نمیتونم مثل دوران مدرسه مدت زیادی بشینم درس بخونم.همه شرایط درس خوندنم دارم ولی باز از درون انگار یکی همش میگه نمیشه!به نظرتون چکار کنموه یه چیز دیگه اینکه من میخوام کلاس استاد آقاجانی رو برای شیمی شرکت کنم و با زیست و عمومیا بخونم.ولی ریاضی و فیزیک چون کامل فراموشم شده از دی به بعد در حد ده بیست درصد مبحثی بخونم!به نظرتون این راهو برم میتونم موفق شم؟!اگه تجربه مشابهی دارید لطفا دریغ نکنید و کمکم کنید
      مهم مصاحبه با رتبه 247 منطقه 1 کنکور تجربی 99 نظام جدید - بهنود محمدی
      بهتون پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ی سال انگیزه هم با من^_^
      والا دیدم تو رشته تجربی تخصص ندارم
      گفتم حداقل شارژتون کنم))))))
      تایپیک تا ۱۴۰۰ دوس داشتین بیاین همگی^_^
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس
      ویرایش توسط high.target : 05 مهر 1399 در ساعت 01:12

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها
      ی سال انگیزه هم با من^_^
      والا دیدم تو رشته تجربی تخصص ندارم
      گفتم حداقل شارژتون کنم))))))
      تایپیک تا ۱۴۰۰ دوس داشتین بیاین همگی^_^
      میشه لینکشو بفرسی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      میشه لینکشو بفرسی
      http://forum.konkur.in/thread73687-8.html#post1643423

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      میشه لینکشو بفرسی
      اونجا گزارش مطالعه میدیم ب هم
      بالا به بهار پیام خصکص یبده حتما^_^
      موفق باشی عزیزم
      منم کنکوری ۱۴۰۰ ام
      بیا پر قدرت جلو بریم و از هیچی نترسیم^_^

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من همه درسا رو شروع کنین و نگین از دی شروع میکنم. الان ممکنه اینو بگین ولی اون موقع که به کنکور نزدیک تر میشین فشار رو حس میکنین روی خودتون، این فشار هم برای همه پیش میاد وقتی درسی یا مبحثی رو بلد نیستن، اگه درسا رو دوست ندارید وقت کمتری بذارین روشون اما کامل ول نکنین، شاید شروع کردین به خوندن و آذر ماه دیدین خیلی خوب میفهمینش و پیشرفت کنین، و خوشحال باشین که نذاشتینش برای دی.....
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نمی دونم شرایط ت چقدر بده اما بدتر از تو هم بوده ، شاید منی که دارم برای تو می نویسم شرایطم از تو هم بدتر باشه ( روحی !)
      ب درون خودت رجکع کن ، ب کسی از اهدافت نگو ، چراغ خاموش برو جلو ، فقط برو جلو تلاش کن یا میشه یا نمیشه حداقل حسرت نمی خوری. هدف ت رو بالاتر ببر ، هدف پایین تلاش و انگیزه ت رو هم میاره پایین ، تو با ۲۰ هزارم پرستاری آزاد میاری پس برای رشته های بهتر تلاش کن خودت رو دست کم‌نگیر‌.
      تو ی بار متولد میشی و این اتفاق بیست و اندی سال پیش رخ داده و دوباره رخ نخواهد داد پس ادامه ش رو بچسب .
      چند تا کتاب انگیزشی بخون و بهشون عمل کن ، شب ها زود بخواب و صبح ها زود بیدار شو توی روحیه ت واقعا تاثیر گذاره .
      از حواشی دور شو ، یک کاری ک دوست داری انجام ش بدی رو انجام بده یا تو خونه ورزش کن ، روزی نیم ساعت ورزش رو داشته باش که هم روحیه ت رو درست حسابی می کنه هم هیکلت رو . یه سال از موارد بیهوده بزن ، ی سال سختی بکش بعدش راحت باش البته یادت باشه قرار نیست بعد کنکور دادن زندگی‌ت عالی بشه پس همین الان سعی کن لذت ببری از همه چی حتی اگ واقعا بدبخت بیچاره ای -_- ی دلیل شادی برای خودت ایجاد کن و لذت ببر ، هیچی ارزش نداره ک بخوای غصه بخوری ب خدا افکارت رو مثبت کن و هر فکر منفی ای اومد سراغت از خودت دورش کن
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از همتون رفقا که انقد قشنگ دلگرمی میدیدانشالله همگی به آنچه که به صلاحمونه و لیاقتشو داریم برسیم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب اول از همه ، اینکه قبول میشی یا نه؟ جواب: تلاش کنی میشی ، نکنی نمیشی ! این طبیعتش هست
      دوم از همه ، هیچ مشاوری دلسوز نیست ، و تو ربات نیستی که هر کاری مشاور گفت بتوانی انجام بدی و هر قدمی که اون برای قبولیش برداشته توام عینا همون قدم رو برداری ، چون رحیه و وضعیت مالیت کاملا متفاوت هست
      سوم ساعت مطالعه ملاک نیست ، درک مطلب ملاک هست ، اگر صفر کیلومتری اصلا با روزی 7 ساعت به بالا شروع نکن ، میتوانی شروع کنیا و ماه اول هم خوبه ولی ماه دوم سرد میشی و خسته ، پس سعی کن یک ماه اول رو با 6 ساعت شروع کنی ( دیگه حداقلش اگر خیلی کار داری 4.5 ساعت رو داشته باش ) و از ماه دوم ساعت مطالعه ات رو به 8 برسون ، دو ماه آخره کنکورتم با 12 یا 10 ساعت سر کن ، البته باید مطلب رو درک کنی ، دیگه خودت میدونی تو چی ضعیفی توی چه درسی قوی ، باید اونی ک ضعیفتری رو ساعت بیشتری براش بذاری
      چهارم هم ریاضی و فیزیک چون فراموشت شده نمیتوانی توی توی نیمه دوم تا 30 درصد بزنی ، وقتی درسی فراموشت شده باید بیشتر براش تلاش کنی ، ریاضی و فیزیک گسترده هستن و اصلا حفظیاتی نیست که شما هتوی چهار ماه بدونی قطعا از این مبحث سوال میاد ، و صرفا اگر هم سوال بیاد ، چنین دروسی تیپ های مختلفی داره سوالاتش پس شاید شما اون مدل تیپ سوالی که در کنکور از اون مبحثی که خیلی خوب هم خوندی نتوانی جواب بدی ! پس در حد 50 درصد باید بخوانی وقتی توقع 30 -20 درصد رو داری.
      پنجم و نکته آخر:
      انگیزه هایی ک توی این تاپیک یا فیلم ها بهت میدن خوبه ولی یادت باشه ، این انگیزه ها تیغه دو لبه هست ، میتوانه تورو به عرش برسونه یا اینکه انقدر بهت امید کاذب بده که یادت بره اصلا چقدر ضعیفی توی فلان درس و با کلی امید بری سر جلسه و وقتی خراب کردی داغون شی ! پس منطقت رو با انگیزه تعویض نکن
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن