خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

جریمه دانشگاه ازاد

سلام دوستان.
      اگر من بخوام برم دانشگاه ازاد پرستاری و بعد بخوام همزمان بخونم بر سال بعد و انصراف بدم باید جربمه بدم؟؟
      آخه پرسیدم چند نفر گفتن باید ۳۰ یا چهل میل پول بدی بهشون.
      الان اگر من سر موعد انصراف بدم(اونی که تو دفترچه گفته)باید هزینه بدم؟چقدره اون هزینه
      بعد اگر قبول نشدم و خواستم دوباره اون ازادو ادامه بدم بعد انصراف میتونم دوباره برگردم به دانشگاه؟؟
      in Shallow Shallow

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up
      in Shallow Shallow

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام اره باید هزینه ی ثابت ترم های بعد و بدی متاسفانه ، بله حدود ۳۰ میل جریمه باید بدی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برای پشت کنکور ماندن برای سال سوم میتوان دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی یا پیام نور ثبت نام کرد؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نصف هزینه ثابت ترم های باقی مونده

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      برای پردیس دولتی و پردیس آزاد هم مینطوره ؟
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      اگر من بخوام برم دانشگاه ازاد پرستاری و بعد بخوام همزمان بخونم بر سال بعد و انصراف بدم باید جربمه بدم؟؟
      آخه پرسیدم چند نفر گفتن باید ۳۰ یا چهل میل پول بدی بهشون.
      الان اگر من سر موعد انصراف بدم(اونی که تو دفترچه گفته)باید هزینه بدم؟چقدره اون هزینه
      بعد اگر قبول نشدم و خواستم دوباره اون ازادو ادامه بدم بعد انصراف میتونم دوباره برگردم به دانشگاه؟؟
      ببین این حرفایی که زدی کلن از اساس غلطه
      دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی و کلن دانشگاه شهریه پرداز جورین که تو اگر بخوای همزمان اونا رو بخونی و برای کنکور سال بعد هم ثبت نام کنی هیچ منعی جلو پات نمیذاره (برعکس دانشگاه روزانه) یعنی میتونی شهریه پردازو بخونی همزمان کنکورو شرکت کنی(بدون انصراف قبل از شرکت در کنکور) اگر تو کنکور قبول شدی رشته ی دلخواهت رو اونوقت از این دانشگاه فعلیت انصراف بدی یعنی مثل دانشگاه روزانه نیست که قبل از ثبت نام کنکور طبق زمان مقررش حتما باید انصراف بدی تا بتونی کنکور شرکت کنی
      در ضمن مبلغ جریم انصرافش دیگه فک نکنم سی چهل ملییون باشه دانشگاه من غیرانتفاعیه گفته هزینه یک ترم فک کنم چخبره سی چهل ملییون؟
      البته باز بیشتر تحقیق کن تو اینترنت یا بشین دفترچه انتخاب رشته رو بخون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو نمیدونم اما خود دانشگه آزاد همونه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhm245542 نمایش پست ها
      ببین این حرفایی که زدی کلن از اساس غلطه
      دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی و کلن دانشگاه شهریه پرداز جورین که تو اگر بخوای همزمان اونا رو بخونی و برای کنکور سال بعد هم ثبت نام کنی هیچ منعی جلو پات نمیذاره (برعکس دانشگاه روزانه) یعنی میتونی شهریه پردازو بخونی همزمان کنکورو شرکت کنی(بدون انصراف قبل از شرکت در کنکور) اگر تو کنکور قبول شدی رشته ی دلخواهت رو اونوقت از این دانشگاه فعلیت انصراف بدی یعنی مثل دانشگاه روزانه نیست که قبل از ثبت نام کنکور طبق زمان مقررش حتما باید انصراف بدی تا بتونی کنکور شرکت کنی
      در ضمن مبلغ جریم انصرافش دیگه فک نکنم سی چهل ملییون باشه دانشگاه من غیرانتفاعیه گفته هزینه یک ترم فک کنم چخبره سی چهل ملییون؟
      البته باز بیشتر تحقیق کن تو اینترنت یا بشین دفترچه انتخاب رشته رو بخون
      سلام دوست من ممنون از جوابتون.نه ی فرمول داره که الان حساب کردم چیزی حدود ۱۵ میل جریمس .باید شهریه ثابت ترمای مونده رو بدین.
      in Shallow Shallow

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      سلام
      اگر انتخاب رشته کنیم و مثلا دارو سازی پردیس یا ازاد قبول بشیم ولی نریم جریمه داره؟؟؟
      یا اگر فرهنگیان بزنیم و دعوت به مصاحبه بشیم اما نریم محروم میشیم از کنکور سال بعد؟؟
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درمورد پردیس نمیدونم اما درمورد آزاد اگه قبول بشید اما نرید و ثبت نام نکنید خیر جریمه نداره
      برای فرهنگیانم اگه دعوت ب مصاحبه بشید و نرید مصاحبه رو محرومیت نداره
      فرهنگیان اینجوریه ک شما باید برید مصاحبه بعد اونا بیان تحقیق کنن و اخر بگن قبولید یا نه ک اگه قبول بشید محرومید از دولتی سال بعد
      پست ویرایش شد
      ویرایش توسط zahra.2015 : 04 مهر 1399 در ساعت 21:01

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      سلام
      اگر انتخاب رشته کنیم و مثلا دارو سازی پردیس یا ازاد قبول بشیم ولی نریم جریمه داره؟؟؟
      یا اگر فرهنگیان بزنیم و دعوت به مصاحبه بشیم اما نریم محروم میشیم از کنکور سال بعد؟؟
      نه جریمه نداره.من پارسال پرستاری پردیس اصفهان قبول شدم. ثبت نام نکردم. جریمه هم ندادم‌

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      سلام دوست من ممنون از جوابتون.نه ی فرمول داره که الان حساب کردم چیزی حدود ۱۵ میل جریمس .باید شهریه ثابت ترمای مونده رو بدین.
      خواهش میکنم
      حالا من مبلغ دقیقشو نمیدونم ولی یه ادم سر جمع با دوازده ملییون میتونه لیسانس بگیره چجوری انصراف از دانشگاهی که توش یکی دو ترم خوندی سی چهل ملییون خرج داره واقعا تعجب اوره
      البته پونزدهم زیاده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

ببخشید دوستان اگه من امسال پرستاری قبول بشم ( روزانه ) و همزمان برای کنکور بخونم
      باید قبل از عید از دانشگاه انصراف بدم تا اگر سال دیگه رتبه م ب پزشکی ازاد یا پردیس یا مازاد خورد بتونم ثبت نام کنم با اشکالی نداره ؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه از دانشگاه آزاد انصراف بدی باید نصف هزینه ثابت ترم های باقیمونده رو بدی
      یعنی اگه ۴ ترم باقی مونده باشه و هزینه هر ترم ثابت ۴ میلیون باشه
      شما باید ۸ میلیون جریمه پرداخت کنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن