خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
    1. Top | #76
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      بدترین مصاحبه ای بود که خوندم به نظرم فقط میخواد هوش خودشو به رخ ما بکشه و مصاحبه واقعی نبود نه منبع معرفی کرد نه چیز مفیدی که به درد بخوره گفت من از اون ادما نیستم الکی تعریف کنم شرمنده
      اشکالی نداره این برداشت شما بوده من چیزی رو خارج از اتفاقی که برام افتاد ننوشتم و شاید چون به مصاحبه های دیگه عادت کردین به نظرتون من از خودم درآوردم
      ولی وقتی میام درباره خدا می نویسم و خب خودتونم اسمتون رو همچین چیزی گذاشتین، نمیام داستان بنویسم این سبک نوشتن منه

شاید بهتون برخورده باشه، من که تمام زندگی سال آخرمو نوشتم

راستی درباره معرفی منابع، فکر میکنم تا جایی که تونستم توی معرفی منبع ها وظیفه خودمو انجام دادم
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم
      ویرایش توسط adaf$ : 13 دی 1399 در ساعت 14:50

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsam1 نمایش پست ها
      ممنونم.فقط چطور میتونم با ایشون ارتباط بگیرم؟
      نمی دونم شما توی ایلام تشریف دارین؟
      ایشون توی فرزانگان با کادر المپیاد همکاری میکنن ، توی مدرسه فرزانگان

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

اشکالی نداره این برداشت شما بوده من چیزی رو خارج از اتفاقی که برام افتاد ننوشتم و شاید چون به مصاحبه های دیگه عادت کردین به نظرتون من از خودم درآوردم
      ولی وقتی میام درباره خدا می نویسم و خب خودتونم اسمتون رو همچین چیزی گذاشتین، نمیام داستان بنویسم این سبک نوشتن منه

شاید بهتون برخورده باشه، من که تمام زندگی سال آخرمو نوشتم

راستی درباره معرفی منابع، فکر میکنم تا جایی که تونستم توی معرفی منبع ها وظیفه خودمو انجام دادم
      شاید نوع نوشتارتون این رو به مخاطب القا میکنه مطمئنا کسی که رتبه برتر میشه به نظرم یکی دو ساعت وقت بزاره برا مصاحبش و تایپ کردن و فاصله گذاری استفاده از رنگ های خوب پیچیده ننوشتن و راهنمایی خوبی بودن رو رعایت کنه چون به هر حال این مصاحبه تو سایت انجمن میمونه و برای 5 یا ده سال بعد هم خیلیا میان بخوننش مصاحبه یه سطری مفید بهتر از صد سطر جمله خسته کنندس . خوشحالم که به انتقاد من توهین نکردین امیدوارم این موضوع جا بیوفته تو این سایت که هر کی دوس داره میتونه از هر کس انتقاد کنه حتی از مدیر سایت.

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      شاید نوع نوشتارتون این رو به مخاطب القا میکنه مطمئنا کسی که رتبه برتر میشه به نظرم یکی دو ساعت وقت بزاره برا مصاحبش و تایپ کردن و فاصله گذاری استفاده از رنگ های خوب پیچیده ننوشتن و راهنمایی خوبی بودن رو رعایت کنه چون به هر حال این مصاحبه تو سایت انجمن میمونه و برای 5 یا ده سال بعد هم خیلیا میان بخوننش مصاحبه یه سطری مفید بهتر از صد سطر جمله خسته کنندس . خوشحالم که به انتقاد من توهین نکردین امیدوارم این موضوع جا بیوفته تو این سایت که هر کی دوس داره میتونه از هر کس انتقاد کنه حتی از مدیر سایت.
      بله ممنونم از انتقادتون حتما سعی می‌کنم بهتر بنویسم.
      ممنونم ازتون

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن