خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 79
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام .بعضی وقتا که حواست پرت میشد یا تمرکزت از بین می رفت چه حرکتی میزدی؟

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام از جام می پریدم -_-یهو ناخودآگاه هااا مثلا یاد یکی از سوتی های دو سال پیش می افتادم بعد از جام می پریدم انگار برق گرفته باشم !!ولی همین پاشدن تخلیه ام میکرد برمی گشتم سر درسم.یه کار اگاهانه هم که میکردم با چندتا از دوستام در میون می ذاشتم، این البته بیشتر درگیرم میکرد چون بیشتر بهش فکر میکردم، اما باز هم همین کارو میکردم، آدمی نیستم توی خودم بریزم. شما این طوری هستین؟؟ اگه آره که توی خودتون به زور نریزین-_-
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

ایلام تنها استانیه که همه اش منطقه سه هست. مرکز شهر دویست هزار نفره از یه شهرستان استانای دیگه کوچیک تره شاید فکر کنین مرکز شهره و حتما خیلی جای خوبیه و استان مرزی هست و پر از امکانات!!! اصلااااا، شهرمون سینما و شهر بازی هم نداره یه کتابخونه واسه دانش اموزا داره که برای درس خوندن نمیرن اونجا اصلا!!
      دیگه چی بگم ؟ قطار نداره، هواپیما هم فقط به تهران داره و یکی دو روز در هفته هم میره مشهد.
      مهران هم منطقه آزاد نیست که مثل آستارا باعث رونق استان بشه

تیزهوشان هامون هم که ماشالله!! وقتی زیر هزار میدیم ذوق مرگ میشن-_- البته تیزهوشان پسران بهتره
      دیگه اینکه از این ور شهر تا اون ور شهرمون هشت کیلموتره
      با نیم ساعت رانندگی میشه از این ور تا اون ور رفت
      میخوام بگم که اصلا ایلام اون مرکز شهری که فکر می کنین ممکنه باشه نیست......مسئولین هم علاقه ای به پیشرفتش ندارن ، همین اربعینه باعث شد چند تا از خیابون رو بزرگتر کنن وگرنه اونا رو هم درست نمیکردن

دیگه سوالی نیست ؟
      هولی ..
      فکر میکردم اینجوری باشه ولی نه در این حد
      نه ممنون تموم شد
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.این کتاب خیلی سبز شیمی که گفتید همون کتاب جامع منظوره یا پیش و پایه جداست؟؟

5. Top | #65
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام.این کتاب خیلی سبز شیمی که گفتید همون کتاب جامع منظوره یا پیش و پایه جداست؟؟
      پایه و دوازدهم جداجامع نبود

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پایه و دوازدهم جداجامع نبود
      شیمی پایه اش خلاصه نبود؟چون نسبت به سال به سال دهم یازدهمش حجمش کمتره میگن که ناقصه درسته؟

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نشنیدم ناقص شده باشه من چاپ 98 رو داشتم.
      به هرحال شیمی خیلی سبز به تنهایی به هیچ وجه پاسخگو نیست ولی کتابی هم نیست که ارزش خوندن نداشته باشه

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام و وقت بخیر- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟ منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟فقط مال سال آخرو میگم چون منبع های دهم و یازدهمم رو همون موقع دادم یه نفر دیگه یادم نیست دقیقا چی داشتم:/زیست 12 طول سال: مهروماهزیست پایه طول سال: میکرو طبقه بندی( تو رو حضرت عباس درسنامه واسه زیست نخونین -__________- بندازینشون دور -__-)جمع بندی : آزمون ماز شیمی 12 طول سال: خیلی سبز - موج آزمونشیمی پایه طول سال: خیلی سبز - موج آزمونجمع بندی : فکر کنم موج آزمون بود :/متن کتاب بسیار مهم !!! دست کم نگیرین! ریاضی 12 طول سال: نشرالگو - موج آزمونریاضی پایه طول سال: خیلی سبز - موج آزمونجمع بندی : آی کیو (همه شو نه! میدونم آیکیو به درد جمع بندی نمیخوره ولی خب من این کارو کردم!) و آزمون های ماز فیزیک پایه طول سال: خیلی سبز - موج آزمونفیزیک 12 طول سال: میکروطبقه بندیجمع بندی : سوالای قلمچی ! توی عمومیا واقعا کتابا فرقی ندارن هرچی خوندین بخونین ولی موضوعی نشرالگو فارسی خیلی چرت بود اونو خریدم فقط آرایه اش خوب بود بقیه اش به درد نمی خورهبرای جمع بندی هم کتابای جمع بندی خیلی سبز رو خوندم
      سلام تبریک میگمیک سوال قسمت منابع مثلا برای زیست پایه میکرو طبقه بندی رو معرفی کردید منظور تون کتاب دهم و یازدهم جدا هست یا اونی که دهم و یازدهم با هم هستند؟

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narnya نمایش پست ها
      سلام تبریک میگمیک سوال قسمت منابع مثلا برای زیست پایه میکرو طبقه بندی رو معرفی کردید منظور تون کتاب دهم و یازدهم جدا هست یا اونی که دهم و یازدهم با هم هستند؟
      ممنونم
      میکرو پایه و جدا جداش یکین که! من جداشو داشتم

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهران هم منطقه آزاد نیست که مثل آستارا باعث رونق استان بشه
      ببخشید منظورتون از این که آستارا باعث رونق استان گیلان شده چیه؟

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آیا کسی میدونه اسم مشاور ایشون چی بوده؟صدف خانم اگه خودت سوالمو دیدی که جواب بدی ممنون میشم.

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsam1 نمایش پست ها
      سلام آیا کسی میدونه اسم مشاور ایشون چی بوده؟صدف خانم اگه خودت سوالمو دیدی که جواب بدی ممنون میشم.
      سلام
      من اسم مشاورم رو آوردم توی مصاحبه
      خانم محمودی بودن از دانشجوهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خداوکیلی از خوندن مصاحبه تون لذت بردم

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم.فقط چطور میتونم با ایشون ارتباط بگیرم؟

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بدترین مصاحبه ای بود که خوندم به نظرم فقط میخواد هوش خودشو به رخ ما بکشه و مصاحبه واقعی نبود نه منبع معرفی کرد نه چیز مفیدی که به درد بخوره گفت من از اون ادما نیستم الکی تعریف کنم شرمنده

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن