خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مهمممممممممم لطفا سریعا کمک کنید

سلام دوستان من هم برق علم و صنعت و هم مکانیک علم و صنعت و عمران تهران و مهندسی شیمی تهران میارم به همش هم علاقه یکسان دارم بنظرتون از لحاظ بازار کار و مخصوصا اپلای کدوم بهتره؟؟با توجه به رشته و دانشگاه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      متاسفانه جواب سوالتون و نمیدونم
      بچه ها هر کی جواب سوالشو بده، یه فنجان قهوه جایزه میگیره ازش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      سلام دوستان من هم برق علم و صنعت و هم مکانیک علم و صنعت و عمران تهران و مهندسی شیمی تهران میارم به همش هم علاقه یکسان دارم بنظرتون از لحاظ بازار کار و مخصوصا اپلای کدوم بهتره؟؟با توجه به رشته و دانشگاه
      برای اپلای همشون خوبن البته شیمی در آخر قرار میگیره و برق در اول
      ولی مهم اون زمینه تحقیقاتی هست که میخوایین براش اپلای کنین اگر حساس باشه مشمول بن 501 میشین و نمیتونین برید بخونین مثلا گرایش میدان در مخابرات رشته برق شامل این ارور میشه چون بیشتر تو زمینه های نظامی تحقیقات میکنن مخصوصا تو آمریکا که اکثر تحقیقات برای پروژه های نظامی هست عمران و معدن هم بعضی از گرایش هاش داره
      در حال حاضر بهترین رشته برای اپلای مهندسی کامپیوتر و اخیرا هم با گسترش کرونا پرستاری هست
      اگه برید سایت مهاجرت سفارت آلمان میبینید که آلمان در به در دنبال پرستار داره میگرده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعید میدونم از شهرتون دانشجوی تاپ نبوده باشه. بهترین کسایی که میتونن جواب این سوالو بدن دانشجو های ترم 3 به بالای دانشگاه های تهرانن که متاسفانه تو این انجمن خیلی کمن. از همونا بپرسی بهترین جوابو بهت میدن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      برای اپلای همشون خوبن البته شیمی در آخر قرار میگیره و برق در اول
      ولی مهم اون زمینه تحقیقاتی هست که میخوایین براش اپلای کنین اگر حساس باشه مشمول بن 501 میشین و نمیتونین برید بخونین مثلا گرایش میدان در مخابرات رشته برق شامل این ارور میشه چون بیشتر تو زمینه های نظامی تحقیقات میکنن مخصوصا تو آمریکا که اکثر تحقیقات برای پروژه های نظامی هست عمران و معدن هم بعضی از گرایش هاش داره
      در حال حاضر بهترین رشته برای اپلای مهندسی کامپیوتر و اخیرا هم با گسترش کرونا پرستاری هست
      اگه برید سایت مهاجرت سفارت آلمان میبینید که آلمان در به در دنبال پرستار داره میگرده
      من یه جا شنیدم که دانشگاه علم و صنعت عمدا نمره پایین میده که نتونی اپلای کنی شما چیزی در این رابطه میدونید؟ این دانشگاه تو حیطه برق چطوره؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      بعید میدونم از شهرتون دانشجوی تاپ نبوده باشه. بهترین کسایی که میتونن جواب این سوالو بدن دانشجو های ترم 3 به بالای دانشگاه های تهرانن که متاسفانه تو این انجمن خیلی کمن. از همونا بپرسی بهترین جوابو بهت میدن.
      زمانش واقعا نیست شما باشی کدومش امتخاب میکنی بنظرت بهتره؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو شهر ما بگردی کلا۳ تا دانش اموز ریاضی پیدا نمیکنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمانش واقعا نیست شما باشی کدومش امتخاب میکنی بنظرت بهتره؟
      از یه طرف برق باید بهتر باشه شرایطش برای اپلای، از یه طرف من بودم و علاقم به همه اینا یکسان بود عمران تهران میرفتم. ای یه طرف تو تهران نمره خوب آوردن سخت تره چون برای اپلای باید رزومه کاریت خوب باشه و معدل دیپلم خوب هم مهمه. حالا زبان به کنار.
      ولی نمره خوب آوردن تو علم و صنعت هم کار راحتی نیست. جو دانشگاهش باز میگن زیادی سیاسی-مذهبیه نمیدونم.
      یکی باید بیاد منو راهنمایی کنه اصن!!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط میدونم عمران نزنید بدترین رشته س هم ایران هم برای اپلای.بهترین رشته هم کامپیوتره.تو هیچ کدوم از دانشگاه های خوب کامپیوتر نمیارین؟صنعتی اصفهان چی؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه جا شنیدم که دانشگاه علم و صنعت عمدا نمره پایین میده که نتونی اپلای کنی شما چیزی در این رابطه میدونید؟ این دانشگاه تو حیطه برق چطوره؟
      در مورد نمره نمیتونم نظر بدم برقش هم که خوبه ولی مکانیکش خیلی خفنه خیلیییییی
      برق شریف و امیر کبیر خفن تره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از یه طرف برق باید بهتر باشه شرایطش برای اپلای، از یه طرف من بودم و علاقم به همه اینا یکسان بود عمران تهران میرفتم. ای یه طرف تو تهران نمره خوب آوردن سخت تره چون برای اپلای باید رزومه کاریت خوب باشه و معدل دیپلم خوب هم مهمه. حالا زبان به کنار.
      ولی نمره خوب آوردن تو علم و صنعت هم کار راحتی نیست. جو دانشگاهش باز میگن زیادی سیاسی-مذهبیه نمیدونم.
      یکی باید بیاد منو راهنمایی کنه اصن!!!!
      منم گ. گیجه گرفتم بخدا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      من فقط میدونم عمران نزنید بدترین رشته س هم ایران هم برای اپلای.بهترین رشته هم کامپیوتره.تو هیچ کدوم از دانشگاه های خوب کامپیوتر نمیارین؟صنعتی اصفهان چی؟
      شهید بهشتی و صنعتی میارم ولی واقعا حس نمیکنم رشته شاخی باشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      در مورد نمره نمیتونم نظر بدم برقش هم که خوبه ولی مکانیکش خیلی خفنه خیلیییییی
      برق شریف و امیر کبیر خفن تره
      ممنون عزیزدل

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شهید بهشتی و صنعتی میارم ولی واقعا حس نمیکنم رشته شاخی باشه
      مهندسی کامپیوتر قطعا یکی از بهترین رشته های حال حاضره.راجع به دانشگاه نمیتونم بگم ولی فکر میکنم صنعتی اصفهان بهتره.دور عمرانو یه خط قرمز بکش.راجع به رشته خوب تحقیق کن رشته رو فدای دانشگاه نکن یه چیزیو انتخاب کن که اگه برای رفتن پول خواستی یا رفتنت به تاخیر افتاد بتونی ازش پول دربیاری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      مهندسی کامپیوتر قطعا یکی از بهترین رشته های حال حاضره.راجع به دانشگاه نمیتونم بگم ولی فکر میکنم صنعتی اصفهان بهتره.دور عمرانو یه خط قرمز بکش.راجع به رشته خوب تحقیق کن رشته رو فدای دانشگاه نکن یه چیزیو انتخاب کن که اگه برای رفتن پول خواستی یا رفتنت به تاخیر افتاد بتونی ازش پول دربیاری
      چرا عمران میگین خط بکشم دورش؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن