خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      چرا عمران میگین خط بکشم دورش؟؟
      از بچه هایی که رفتن بپرس بهت میگن دلیلشو کاملتر. اونایی که من دیدم و شنیدم همه گفتن عمران اصلا اوضاعش خوب نیست اتفاقا چند وقت پیش یه خانومی بود ورودی ۸۷ فکر میکنم که الان اروپاست میگفت پشیمونم رفتم عمران به درد نمیخوره.گفت زمان ما رتبه یک رفت کامپیوتر فکر میکردیم عقلشو از دست داده رشته های تاپ تری بود اون موقع ولی الان فهمیدیم کار درستو اون انجام داد. یادمه کلاس کنکور که میرفتم برای ریاضی دبیرش میگفت دوران عمران تموم شده

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      سلام دوستان من هم برق علم و صنعت و هم مکانیک علم و صنعت و عمران تهران و مهندسی شیمی تهران میارم به همش هم علاقه یکسان دارم بنظرتون از لحاظ بازار کار و مخصوصا اپلای کدوم بهتره؟؟با توجه به رشته و دانشگاه
      من در مورد اونا زیاد نمیتونم نظر بدم
      ولی مهندسی کامپیوتر و مهندسی نفت برای اپلای عالین

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد علوی نمایش پست ها
      من در مورد اونا زیاد نمیتونم نظر بدم
      ولی مهندسی کامپیوتر و مهندسی نفت برای اپلای عالین
      عه شما برگشتید به سایت!!
      موقعی که عضو اینجا نبودم و به عنوان مهمان تاپیکا رو میخوندم شمارو هم دنبال میکردم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من اطلاعات زیادی ندارم
      ولی عمران دیگه دوره اش تموم شده
      هر کی رفته عمران پشیمون شده

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مهندسی عمران گرایش سازه اش خوب نیست و بازار کار خوبی نداره و قطعا تعداد اپلایش از مهندسی برق تهران یا علم و صنعت با خواجه نصیر کم تره اما گرایش های مدیریت منابع آب و محیط زیست و خاکش برای اپلای خوبن
      برای اپلای سعی کنید 1- معدلتون بالا باشه 2- وقتی وارد دانشگاه شدید با استادایی که اونطرف درس خوندن و اطلاعات دارند صحبت کنید 3- زبان و نرم افزار های رشتتون رو خوب بلد باشید.
      مهندسی شیمی خیلی درساش شبیه رشته مکانیک و تقریبا فقط 6 واحد اضافه شیمی میخونن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BEGIN نمایش پست ها
      مهندسی عمران گرایش سازه اش خوب نیست و بازار کار خوبی نداره و قطعا تعداد اپلایش از مهندسی برق تهران یا علم و صنعت با خواجه نصیر کم تره اما گرایش های مدیریت منابع آب و محیط زیست و خاکش برای اپلای خوبن
      برای اپلای سعی کنید 1- معدلتون بالا باشه 2- وقتی وارد دانشگاه شدید با استادایی که اونطرف درس خوندن و اطلاعات دارند صحبت کنید 3- زبان و نرم افزار های رشتتون رو خوب بلد باشید.
      مهندسی شیمی خیلی درساش شبیه رشته مکانیک و تقریبا فقط 6 واحد اضافه شیمی میخونن
      مرسی عزیزدل از راهنماییت

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم سوال داشتین بگید من برادرام مکانیک و عمران خوندن و اطلاعات خوبی دارن ازشون میپرسم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      ههههههههههههه من که دیوار دستمه زیر ویمشو میبینم البته مشهد مهندس مکانیک میخوان بعد مهندس شیمی بعد مهندسی برق!
      ولللللللللللللللللی
      ولییییییی
      ولی...
      نه هر مهندسی تو زنگ بزن من فلا جا با فلان معدل وکارنامه فارغ شدم میپرسن چی بلتی جیگر سالید ورکس بلدی کار کنی؟یا چه میدونم چیزای دیگه.فقط تخصص میشناسم خودم کسایی که شغل غیر مرتبط به رشته دارن ولی خدای تخصصشون هستن بعضی هام که دنبال درس ومدرسه نبودن ولی مهارتشون اونقدری هست که دهنت وا بمونه. در کل هر کدوم ازین رشته هارو میری باید بری دنبال بازار کار ها بگم الآن!فرقی نداره کارخونه شرکت کار گاه مغازه بلدی کار کنی؟ تجربه کار داری اصلا؟
      سخته ولی راه دیگه ای نداره هم درس هم کار. البته کار کارگری نه1فقط بری یه جا بهت پول بدن باید بری تخصص یاد بگیری.
      من خودم دیدم یه بنده خدایی مهندسی پزشکی برای فوقش رفته بود الکترو نیک هم درسشو میخوند دوره کارشناسی هم کار میکرد ولی اولش چیزی نداشت واسش کار آموزی بود. ولی قشنگ گفت کارم که گرفت با شریکم شرکت زدیم و کل فلان بیمارستان(اسمشو نمیگم تو مشهده) با مابود .پیمانکار بیمارستان شده بود... .چی بگم دیگه هم درس هم حرفه ومهارت البته تا میتونی مرتبط
      حرف شما متینه من همین الان هنر های زیادی ار جمله باریستایی تا دفتر فنی رو بلدم ولی فکر اپلای خیلی هستم ک این سوال بیان کردمم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن