خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

صحبت های یک فارغ ۹۵ و دعوت به یک چالش!در ۴۰ هفته مانده به کنکور

سلام
      من ویدا متولد ۷۶ و دانشجوی سال آخر کارشناسی بیوتکنولوژي هستم و تازه عضو شدم اما برای مدتی طولانی به عنوان کاربر مهمان مطالب رو دنبال میکردم.
      راستش بدون مقدمه چینی میرم سر اصل مطلب...
      اگه بخوام از زندگیم و اتفاقات این چندین سال و چیزایی که کشیدم بگم هم حال خودمو گرفتم و هم حال شما در هر حال این نوشته ها رو دارم زمانی مینویسم که پس از سالهای طولانی سختی و پیشامدهای وحشتناک تقریبا ۶ ماهه که زندگیم تغییر کرده و آروم شده خداروشکر...این آرامش بهم فرصت داد که به خودم فکر کنم و به تمام این سال هایی که از عمرم رفت...
      من دانش آموز سمپاد با یه معدل عالی و ادعای سواد وغرور زیااااد... بودم که روزگار خوب جوری غرورمو له کرد و بهم فهموند که اتفاقا خیلی هم ضعیف هستم و آدم نمیتونه پیش بینی خیلی چیزا رو بکنه...
      شمایی که داری این نوشته رو میخونی بدون هیچ وقت دیر نیست ولی خیلی زود دیر میشه!!!!الان نشستی با خیال راحت و نمیدونی سال بعد ممکنه چطوری همه این فرصت ها رو از دست بدی پس این حرفا رو از کسی بشنو که خودش تمام این راه ها رو رفته...دست وردار از اینکه کدوم مارک کتاب یا دی وی دی برای فیزیک خوبه یا اینکه روزی چند ساعت بخونم(شما از ۶ شروع کن ولی مفید و جدی بخون و هر هفته نیم ساعت اضافه کن)قسم میخورم اگر تلاش مضاعف بکنید و توکل بی حد به ذات الهی هر غیرممکنی ممکنه
      دست وردار از خیلی چیزا دست بردار...اگه کنکور به عادت سالای گذشته باشه پس تقریبا پیش بینی میکنم ۱۱ تیره...بدون که از الان تا کنکور ۴۰ هفته وقت داری...تو بگو ۴۰ قدم... این ۴۰ قدم رو برو که شیش سال بعد ویدا نشی...
      برادرا و خواهرای عزیزتر از جانم...خودتونو درگیر موبایل و فضای مجازی و... نکنید
      دقیق و جدی و مصمم باشید و هدفتون رو دقیق زیر همین پست بنویسید و قسم بخورید که این ۴۰ هفته رو تلاش میکنید...
      من هر ۲ هفته ای میام و یک گزارش کار میدم و فقط به هدفم فکر میکنم...
      محمکم باشید
      فقط ۴۰ هفته ست...
      ویدا
      ویرایش توسط vida76 : 03 مهر 1399 در ساعت 20:08

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ایشالا موفق باشید و به هدفتون برسید ویدا خانم و همچنین همه بچه های 1400

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با ارزوی موفقیت

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام @vida76 ویدا خانوم واستون آرزوی موفقیت دارم
      ممنون بابت اینکه تجربیات خوبی باهامون در میون گذاشتید
      به امید موفقیتتون فقط اینکه نگفتید هدف خودتون چیه ؟
      امیدوارم امسال سال پرباری واستون بشه و شاخ غول کنکورم بشکنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همچین میگی ۴۰ هفته حاجی انگار میگی ۴ روز ، ۴۰ هفته برای کسی که بخواد بترکونه بسیار زمان طولانیه ، و برای کسی که بخواد ول بچرخه واقعا کمه! اینو تو دوماه مونده به کنکور فهمیدم :/

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وای یعنی ۴۰ هفته دیگه کنکوره؟!!!!!
      اولش فک کردم این تاپیک مال سالای قبله..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم از ته قلبم امیدوارم به هدفت برسی،منم کم و بیش شروع کردم اما هر بار به یکی ازهمین بهونه هایی که شما گفتی درس رو ول میکنم و میگم از فردا،از فلان تاریخ دیگه سفت و سخت شروع میکنم. دو سال از عمرمو بخاطر مشکلات و افسردگی و... و همین بهونه ها از دست دادم و الانم تا اینجا تابستونو که از دست دادم و دقیقا همین امروز هم یه اتفاقی افتاد که خیلی ریختم بهم و ناامید تر از قبلم کرد نسبت خودم،اما الان یهویی این پست شما رو دیدم و چند بار خوندمش و چقدر میفهممش ...منم همینجا با شما قسم میخورم که این 40 هفته رو به خاطر هدفم با تمام وجودم تلاش میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو میتونی
      خودتو درگیر مجازی نکن^_^
      موفق باشی
      همه کنکوریای ۱۴۰۰ موفق باشین
      خودمم ام ۱۴۰۰ ایم^_^
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      سلام @vida76 ویدا خانوم واستون آرزوی موفقیت دارم
      ممنون بابت اینکه تجربیات خوبی باهامون در میون گذاشتید
      به امید موفقیتتون فقط اینکه نگفتید هدف خودتون چیه ؟
      امیدوارم امسال سال پرباری واستون بشه و شاخ غول کنکورم بشکنید

سلام و ممنون از شما
      با توجه به رشته ای که میخونم زیست شناسی و علوم پایه ی خوبی دارم و پزشکی مد نظرم هست ایشالا...قبولی علوم پزشکی مشهد رو به لحاظ درصد و تراز و انحراف معیار آنالیز کردم و طبق همین آنالیز شروع به مطالعه کردم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobiiinaaa نمایش پست ها
      عزیزم از ته قلبم امیدوارم به هدفت برسی،منم کم و بیش شروع کردم اما هر بار به یکی ازهمین بهونه هایی که شما گفتی درس رو ول میکنم و میگم از فردا،از فلان تاریخ دیگه سفت و سخت شروع میکنم. دو سال از عمرمو بخاطر مشکلات و افسردگی و... و همین بهونه ها از دست دادم و الانم تا اینجا تابستونو که از دست دادم و دقیقا همین امروز هم یه اتفاقی افتاد که خیلی ریختم بهم و ناامید تر از قبلم کرد نسبت خودم،اما الان یهویی این پست شما رو دیدم و چند بار خوندمش و چقدر میفهممش ...منم همینجا با شما قسم میخورم که این 40 هفته رو به خاطر هدفم با تمام وجودم تلاش میکنم
      سلام و ممنون از نظرت
      عزیزم اجازه نده هیچ اتفاقی یا هیچ کسی برات به اندازه آینده ت اهمیت داشته باشه من سالها چوب همین اتفاقات و آدم ها رو خوردم و الان که این همه مدت گذشته میبینم اصلا نه اون اتفاقات اونقدر ارزش داشتن و نه اون آدما...سعی کن با خوت همیشه بگی که این ۴۰ هفته میتونه آیندمو بسازه با تمام سختی هاش اما این اتفاقات گذرا هست
      من خودم مامانم ۳ تا سرطان گرفت و من یک سالو نیم تمام مراقبش بودم و اون الان خوبه...اگه از این اتفاق سخت نظیر مریضی عزیزی برات نیوفتاده که ایشالا نیوفتاده و هرگزم هیچ وقت برات پیش نیاد الباقی اتفاقات رو بنداز دور و برات ارزشی نداشته باشن
      موفق باشی زیااااااد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با آرزوی موفقیت...
      امیدواری​ و تلاش مستمر

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با آرزوی موفقیت برای شما و تمام کنکوری ها

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن