خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      آزمونا غیرحضوریه نمیدونم باید چکار کنم:/

اگه ثبت نام نکنم میتونم خودم سوالات رو پرینت بگیرم و شرایطو کامل شبیه سازی کنم ولی مشکل اینه که دیگه ترازی هم نخواهد بود
      از طرفی هم بخوام شرکت کنم بنظرتون پول بیخودی دادن نیست؟و اینکه من با نمایندگی شهرمونم مشکل دارم و باید یه شهر دیگه ثبت نام کنم درنتیجه بازم پرینت دفترچه ها گردن خودمه و عملا تنها مزیت همون ترازشه...شما چکار میکنین؟گیج شدم بخدا:/
      ببین خودت هم داری میگی. دو تومن پول بدی فقط برای یه تراز و رتبه؟:/ پولت زیادی کرده؟:/
      در ضمن همون ترازی هم که میده دوزار نمی ارزه چون تراز واقعی نیست که. یا خیلی زیاد میده یا خیلی کم. چون الان هم جامعه آماری کمه( ۹۰٪ کمتر از آزمونای حضوری) و هم تقلب زیاد میکنن. در نتیجه ترازی که بهت میده واقعی نیست و ارزشی نداره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رها 1400 نمایش پست ها
      من براش یه فکر کردم
      راستش من نظام قدیمی بودم کلی هزینه کتاب شد و .. دیگه آزمون نمیتونستم همچین هزینه ای کنم اونم الان که غیر حضوریه
      اگر هزینش دارید ثبت نام کنید چون شاید دلتون برای پولتون بسوزه خودتون مجبور کنید آزمون بدید
      من آزمون تستر ثبت نام کردم حدود 450 تومنی شد برنامش دقیقا مطابق برنامه کانونه ( کپی پیست کردن یه ذره هم تفاوتی نداره)من که پرسیدم گفتن مثه کانون کارنامه و تراز و نمودار پیشرفت تحصیلی میده (اینو هنوز خودم ندیدم چون تازه ثبت نام کردم فقط پرسیدم بهم اینجوری گفتن)
      تاریخ برگزاریشم چهارشنبه پنج شنبه قبل از قلمچی هست کسایی هم که سوال طرح میکنن معروفن حتی بعضیاشون طراح قلمچی هم هستن با خودم عهد کردم اگر بتونم زود جمع کنم درسا رو 4شنبه آزمون تستر بدم(اگه نشد 5 شنبه ) و تحلیل کنم و بهش به چشم پیش آزمون نگاه کنم پنج شنبه مباحثی که تو آزمون تستر بلد نبودم یا بد عمل کردم تقویت کنم از این کانالایی که سوالات قلمچی میفروشن سوالا رو بخرم پرینت بگیرم صبح جمعه با بچه ها از خودم آزمون بگیرم تو پاسخبرگ بزنم بعدم جوابا اومد بررسی کنم و درصد بگیرم و تحلیل کنم حداقل اینجوری چن ماهیی پیش برم بعد عید اگه حضوری برگزار شد با توجه به شرایطم تصمیم بگیرم قلمچی برم یا نه
      نظرتون چیه ؟
      چرا بخری سوالا رو اخه رایگان میذارن بعضی چنلا

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      ببین خودت هم داری میگی. دو تومن پول بدی فقط برای یه تراز و رتبه؟:/ پولت زیادی کرده؟:/
      در ضمن همون ترازی هم که میده دوزار نمی ارزه چون تراز واقعی نیست که. یا خیلی زیاد میده یا خیلی کم. چون الان هم جامعه آماری کمه( ۹۰٪ کمتر از آزمونای حضوری) و هم تقلب زیاد میکنن. در نتیجه ترازی که بهت میده واقعی نیست و ارزشی نداره
      ولی خب همون یکم تراز غیر استانداردش و همون رتبه اشتباهش باعث میشه شما بفهمی رقیبات در چه سطحی ان و پیشرفتتو ببینی . اگه مثلا زیست و 50 میزنی بدونی که سخت بوده یا شما ضعیفی . بنظرم اگه با پولش زیاد مشکل ندارین ثبت نام کردنش می ارزه . بهتر از پول دادن به کلاس خصوصی و ایناس
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      ولی خب همون یکم تراز غیر استانداردش و همون رتبه اشتباهش باعث میشه شما بفهمی رقیبات در چه سطحی ان و پیشرفتتو ببینی . اگه مثلا زیست و 50 میزنی بدونی که سخت بوده یا شما ضعیفی . بنظرم اگه با پولش زیاد مشکل ندارین ثبت نام کردنش می ارزه . بهتر از پول دادن به کلاس خصوصی و ایناس
      نه خب من نمیگم کلا آزمون ندیم:/ میگم آزمون رو بدیم و خودمون درصد بگیریم. بعدشم در جواب اون حرفت، باید بگم با این وضع تقلبا، حتی نمیفهمی رقیبات در چه سطحی هستن

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه خب من نمیگم کلا آزمون ندیم:/ میگم آزمون رو بدیم و خودمون درصد بگیریم. بعدشم در جواب اون حرفت، باید بگم با این وضع تقلبا، حتی نمیفهمی رقیبات در چه سطحی هستن
      میتونم بگم 30 درصد دلیلی که من امسال دارم پشت میمونم این بود که هی میگفتم تقلب میکنن

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه مشکل پولشو نداری ثبت نام کن به نظرم مقید تر میشیم
      Success is what you make it

Take it how it come

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      من فعلا با برنامش ميرم جلو خودمم سوالاش رو مگيرم ميزنم بعد بهمن ماه اگه اوضاع درست شد ميرم ثبت نام ميكنم
      دقیقا این بهترین کاره

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      میتونم بگم 30 درصد دلیلی که من امسال دارم پشت میمونم این بود که هی میگفتم تقلب میکنن
      عجبا
      راستی میگن گزینه دو حضوریه راسته؟

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عجبا
      راستی میگن گزینه دو حضوریه راسته؟
      نمیدونم واقعیتش . باید از سایت بری ببینی

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      اگه مشکل پولشو نداری ثبت نام کن به نظرم مقید تر میشیم
      ثبت نام کردنم قطعیه الان دردم اینه چون نمایندگی یه شهر دیگه ثبت نام میکنم نمیتونم صبح جمعه دفترچه های آزمون رو داشته باشم:/

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      مبین قلم ثبت نام کن ازمون 18 مهر کارنامه 7000 تو بذار

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا اصلا سوالات رو پرینت هم گرفتیم .پاسخ رو چکار کنیم .الان من از دیروز دارم دنبالش می گردم.اصلا مثل قبل نیست که خیلی راحت پاسخ رو بشه پیدا کرد .کلی سایت و کانال گشتم.تا الان چون از پارسال ثبت نام کرده بودم متوجه این وضع نشده بودم..چون غیر حضوری شده خیلی سخت گیر میاد.الان خود همین سایت هم پاسخ رو نذاشته.یعنی مجبوریم ثبت نام کنیم .

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      مبین قلم ثبت نام کن ازمون 18 مهر کارنامه 7000 تو بذار
      چشم . اما نمیدونم 18 مهر بشه یا نه . چون هنوز که هنوزه دنبال کارای منابع و صندلی و ثبت نام آزمونم . امروز هنوز انتخاب رشتم تموم شده . رانندگی هم که هست . اما سعی میکنم دو سه آزمونه برم اوج . ایشالا کارنامشو میفرستم برات

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      چشم . اما نمیدونم 18 مهر بشه یا نه . چون هنوز که هنوزه دنبال کارای منابع و صندلی و ثبت نام آزمونم . امروز هنوز انتخاب رشتم تموم شده . رانندگی هم که هست . اما سعی میکنم دو سه آزمونه برم اوج . ایشالا کارنامشو میفرستم برات
      بترکون فقط
      ریاضیت یادمه ازش بدت میومد
      جامع مهروماه بزن + فصل ازمون خیلی سبز + ازمون مهروماه+ سه سطحی ۱۰۰ میزنی

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      بترکون فقط
      ریاضیت یادمه ازش بدت میومد
      جامع مهروماه بزن + فصل ازمون خیلی سبز + ازمون مهروماه+ سه سطحی ۱۰۰ میزنی
      حتما داداش . ایشالا تا یه ماه دیگه خودمو جمع و جور میکنم . دمت گرم که انرژی میدی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن