خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام
      همدان زنگ زدم گفت 2 میلیون و 136 هزارتومن . به نظرتون یه مقدار بیشتر از حتی هزینه ای که تو سایت اعلام شده نیست ؟
      تازه نوشته اگه آزمون حضوری بشه باید به ازای هر مرحله دوباره 11 هزار تومن بدی !
      قیمت ازمون ها بدون گتاب از بازه 1.400 تا 1.800 هست .بیخود گفتن . با کتاب تا 2.400 یا بیشتر هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Apoptosis نمایش پست ها
      دوستان دقت کنید بعضی حوزه ها حضوری میگیرن.
      من مشهد ثبت نام کردم حضوری دو تومن . بدون کتاب متاب و اینا
      دوم اینکه کانون یه رب قبل شروع آزمون میذاره پرینت بگیری بعد هم که وارد کنی تراز میده بهت .

کلیه این اخبار کذب و الکی هست . جواز شروع به کار دست اموزش پرورشه . و هیچ مجوزی صادر نشده که هیچ بلکه خود مدارس هم بسته اند . در ضمن لطفا اطلاعات کامل و بروز شده اظهار نظر کنین ، چراکه مفاد ازمون های غیر حضوری توسط ولی شما در حین ثبت نام پر و امضا شده . و هیچ ازمون حضوری سازماندهی شده چه در قلمچی و چه حتی در مدارس برتر اجرا نخواهد شد .

احتمال این هست که شاید ازمون های جمعبندی توان حضوری شدن رو داشته باشند .

هیچ هزینه دیگری هم درخصوص حضوری شدن گرفته نخواهد شد . و هر موسسه موظف هست که دفترچه رو تا ساعت 7 به منظره پخش برساند . در غیر اینصورت با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید .

بند دوم : بعد تماس من با موسسه بود . ( شعبه تهران) و (تبریز)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

قیمت ازمون ها بدون گتاب از بازه 1.400 تا 1.800 هست .بیخود گفتن . با کتاب تا 2.400 یا بیشتر هم هست.

کلیه این اخبار کذب و الکی هست . جواز شروع به کار دست اموزش پرورشه . و هیچ مجوزی صادر نشده که هیچ بلکه خود مدارس هم بسته اند . در ضمن لطفا اطلاعات کامل و بروز شده اظهار نظر کنین ، چراکه مفاد ازمون های غیر حضوری توسط ولی شما در حین ثبت نام پر و امضا شده . و هیچ ازمون حضوری سازماندهی شده چه در قلمچی و چه حتی در مدارس برتر اجرا نخواهد شد .

هیچ هزینه دیگری هم درخصوص حضوری شدن گرفته نخواهد شد . و هر موسسه موظف هست که دفترچه رو تا ساعت 7 به منظره پخش برساند . در غیر اینصورت با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید .

کانون کلا شعبه به شعبه و شهر به شهر سیستمش فرق داره
      احتمال حضوری برگزار شدنش کم نیست

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

محمد جان متاسفانه یسری هزینه اضافی میکشن روی قیمتایی ک شما گفتین کاری از دست ماهم برنمیاد

ولی خوب باید معایب مزایای غیرحضوری سنجید و ببینیم
      که آیا من تعهد میدم ک درصورت توی خونه کارکردن تنبلی نکنم با برنامه مداوم پیوسته پیش برم اونوقت ک مشکلی نداره

اراده اهنین میخاد اینکار

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      محمد جان متاسفانه یسری هزینه اضافی میکشن روی قیمتایی ک شما گفتین کاری از دست ماهم برنمیاد

که آیا من تعهد میدم ک درصورت توی خونه کارکردن تنبلی نکنم با برنامه مداوم پیوسته پیش برم اونوقت ک مشکلی نداره

اراده اهنین میخاد اینکار

درسته اما موقع ثبت نام به هیچ وجه با خانواده نرین که با فنون اقناع و روباه مکار یه چک 3 میلیونی میکنن تو پاچتون . ( خودم وقتی رفتم اصلا بدون کتاب نبود و 2 میلیون و150 پول میخواست . به هر روشی که شد من هزینه کتاب رو کنسل کردم که هیچ بلکه حتی به واسطه کارت هییت علمی پدرم به جای 30 تومن اون 50 تومن اخری رو هم پاک کردم و درست 1.400 واریز کردم حتی به شرط اینکه درسته 4 مهر نمیتونم ازمون بدم برام دفترچه بیاره )

ضمنا کاملا موافقم باهات خیلی اراده میخواد اما این اراده تو خود فروردین ماه به شدت میاد پایین . من که صلاح خودم رو دیدم که زور ازمون رو سرم باشه حتی به غلط
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها

اراده اهنین میخاد اینکار
      خب واقعا همین اراده هستش که داوطلبا رو متمایز میکنه...شما مصاحبه ی بچه های پارسال رو بخونی بعضیا حتی بابت غیرحضوری بودن خوشحال بودن میگفتن دیگه تایمی هم واسه رفتن به حوزه هدر نمیدیم و به علاوه انقد جدی بودن که حتی آزمونای هدیه کانون رو هم پرینت میگرفتن و تو خونه با رعایت همه چی میزدن...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درسته اما موقع ثبت نام به هیچ وجه با خانواده نرین که با فنون اقناع و روباه مکار یه چک 3 میلیونی میکنن تو پاچتون . ( خودم وقتی رفتم اصلا بدون کتاب نبود و 2 میلیون و150 پول میخواست . به هر روشی که شد من هزینه کتاب رو کنسل کردم که هیچ بلکه حتی به واسطه کارت هییت علمی پدرم به جای 30 تومن اون 50 تومن اخری رو هم پاک کردم و درست 1.400 واریز کردم حتی به شرط اینکه درسته 4 مهر نمیتونم ازمون بدم برام دفترچه بیاره )

ضمنا کاملا موافقم باهات خیلی اراده میخواد اما این اراده تو خود فروردین ماه به شدت میاد پایین . من که صلاح خودم رو دیدم که زور ازمون رو سرم باشه حتی به غلط
      خیلی کار خوبیو کردی بهرحال بستگی به وضعیت مالی همچنین تیپ شخصیتی ادم ک ازمون ثبتنام کنه یانه

یه رتبه برتر بود میگف این موسسات توی قدم اول بدنبال نفع شخصی خودشون تا دانش اموز هستن=_____=

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رها 1400 نمایش پست ها
      من براش یه فکر کردم
      راستش من نظام قدیمی بودم کلی هزینه کتاب شد و .. دیگه آزمون نمیتونستم همچین هزینه ای کنم اونم الان که غیر حضوریه
      اگر هزینش دارید ثبت نام کنید چون شاید دلتون برای پولتون بسوزه خودتون مجبور کنید آزمون بدید
      من آزمون تستر ثبت نام کردم حدود 450 تومنی شد برنامش دقیقا مطابق برنامه کانونه ( کپی پیست کردن یه ذره هم تفاوتی نداره)من که پرسیدم گفتن مثه کانون کارنامه و تراز و نمودار پیشرفت تحصیلی میده (اینو هنوز خودم ندیدم چون تازه ثبت نام کردم فقط پرسیدم بهم اینجوری گفتن)
      تاریخ برگزاریشم چهارشنبه پنج شنبه قبل از قلمچی هست با خودم عهد کردم اگر بتونم زود جمع کنم درسا رو 4شنبه آزمون تستر بدم(اگه نشد 5 شنبه ) و تحلیل کنم و بهش به چشم پیش آزمون نگاه کنم پنج شنبه مباحثی که تو آزمون تستر بلد نبودم یا بد عمل کردم تقویت کنم از این کانالایی که سوالات قلمچی میروشن سوالا رو بخرم پرینت بگیرم صبح جمعه با بچه ها از خودم آزمون بگیرم تو پاسخبرگ بزنم بعدم جوابا اومد بررسی کنم و درصد بگیرم و تحلیل کنم حداقل اینجوری چن ماهیی پیش برم بعد عید اگه حضوری برگزار شد با توجه به شرایطم تصمیم بگیرم قلمچی برم یا نه
      نظرتون چیه ؟
      برنامت که معرکست . تا اجرا کردنش چجوری باشه ...

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من براش یه فکر کردم
      راستش من نظام قدیمی بودم کلی هزینه کتاب شد و .. دیگه آزمون نمیتونستم همچین هزینه ای کنم اونم الان که غیر حضوریه
      اگر هزینش دارید ثبت نام کنید چون شاید دلتون برای پولتون بسوزه خودتون مجبور کنید آزمون بدید
      من آزمون تستر ثبت نام کردم حدود 450 تومنی شد برنامش دقیقا مطابق برنامه کانونه ( کپی پیست کردن یه ذره هم تفاوتی نداره)من که پرسیدم گفتن مثه کانون کارنامه و تراز و نمودار پیشرفت تحصیلی میده (اینو هنوز خودم ندیدم چون تازه ثبت نام کردم فقط پرسیدم بهم اینجوری گفتن)
      تاریخ برگزاریشم چهارشنبه پنج شنبه قبل از قلمچی هست کسایی هم که سوال طرح میکنن معروفن حتی بعضیاشون طراح قلمچی هم هستن با خودم عهد کردم اگر بتونم زود جمع کنم درسا رو 4شنبه آزمون تستر بدم(اگه نشد 5 شنبه ) و تحلیل کنم و بهش به چشم پیش آزمون نگاه کنم پنج شنبه مباحثی که تو آزمون تستر بلد نبودم یا بد عمل کردم تقویت کنم از این کانالایی که سوالات قلمچی میروشن سوالا رو بخرم پرینت بگیرم صبح جمعه با بچه ها از خودم آزمون بگیرم تو پاسخبرگ بزنم بعدم جوابا اومد بررسی کنم و درصد بگیرم و تحلیل کنم حداقل اینجوری چن ماهیی پیش برم بعد عید اگه حضوری برگزار شد با توجه به شرایطم تصمیم بگیرم قلمچی برم یا نه
      نظرتون چیه ؟
      سلام ببین دو آزمونه نشو طبق یکیشون پیش برو
      آزمونم قلمم اکثر سایتا رایگان میزارن

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره یه اراده قوی میخواد و که واقعا خودت پاینده کنی اجرا کنی
      ببین وضعیت درسیت چجوریه
      ساعت مطالعه ات
      اینکه برنامه راهبردی تستر بهت دادن؟
      بدونی امسال مسیر آزمونات چجوریه بودجه بندیاش چیا هستن تاریخ اینا بتونی تقویم ازمونی درست کنی
      اینکه حتما یه دفتر برنامه ریزی یادت نره ساعت تعداد تستات ثبت کنی تحلیل ازمون مدیریت اینا یادت نره
      برنامه ریزی ایناروهم یاد بگیر

کلا مخلص کلام اینه اول استراتژیت بچین طبق برنامه راهبردی بعدش طبق بخون بیا جلو ازموناتم تحلیل کن حتما
      خلاصه حواست باشه قراره چکارکنی برنامه ریزی جمع بندی اینا

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دو آزمونه نیست ! برنامه هر دو آزمون کپی هم هست
      آزمون قلمچی هم قبلا که حضوری برگزار میشد خودش یه غیر حضوری میداد برای آزمون بعدی که از خودمون 4شنبه یا 5 شنبه قبل آزمون بگیریم اینم دقیقا مثه همونه به یکیش به چشم پیش آزمون نگاه میکنی با این فرق که بهت کارنامه و تراز و ... هم میدن
      این راه من بود چون دوس داشتم ترازم بگیرم ولی هزینش نداشتم دیگه
      آره رایگان میذارن ولی ظهر بعد از هر آزمون. اون دیگه هر کی سلیقه خودشه من ترجیح میدم 10-15 هزارتومنی خرج کنم سوالا رو صبح جمعه بزنم
      بسیار خوب بازم عالیه ک بدونی قراره چیکارکنی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آره درسته
      برنامه هم همین الان تو کانال تلگرامشون هست دقیقا مثه قلمچیه
      امیدوارم واقعا تهش یه نتیجه خوب بشه

با برنامه و تلاش میشه حتی با پرسمان گاج هم موفق شد . موفق شدن تو زرق و برق نیست . تو دو تئوری منبع تکمیلی نیست . تو روش عجیب قریب نیس ، ادامه بده و در سال کنکور کر باش . و ادامه بده

چه شود یا رب شبهایم با سوز و گداز پیش برود
      ناله ام ز سختی تا کوه طورت پیش برود
      اما سرنجام کارم با توفیق خدا فرط خستگی ز جان ببرد
      اری چنان مقدر است قانون خدا، شب نخوابیده عمر به بطالت نبرد
      جهد و تلاش خواهمت یا رب که نخل تو، جز ذکر حسبی الله به درگاه دیگرهیچ نرود

نخل تخلص از ممد ار هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 03 مهر 1399 در ساعت 20:17

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

با برنامه و تلاش میشه حتی با پرسمان گاج هم موفق شد . موفق شدن تو زرق و برق نیست . تو دو تئوری منبع تکمیلی نیست . تو روش عجیب قریب نیس ، ادامه بده و در سال کنکور کر باش . و ادامه بده

چه شود یا رب شبهایم با سوز و گداز پیش برود
      ناله ام ز سختی تا کوه طورت پیش برود
      اما سرنجام کارم با توفیق خدا فرط خستگی ز جان ببرد
      اری چنان مقدر است قانون خدا، شب نخوابیده عمر به بطالت نبرد
      جهد و تلاش خواهمت یا رب که نخل تو، جز ذکر حسبی الله به درگاه دیگرهیچ نرود

نخل تخلص از ممد ار هست
      تبارک الله احسن الخالقین

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شما با نمایندگی تماس گرفتین؟گفتن آزمونا حتما غیرحضوریه؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      شما با نمایندگی تماس گرفتین؟گفتن آزمونا حتما غیرحضوریه؟

گفتن با توجه به وضعی که هست نمیشه حتی مجوز برگزاری ازمون با رعایت پروتکل از اموزش پروش بگیرن و تا اطلاع ثانوی همینطور هستش و قریب الوقوع تا اخر سال همینطور خواهیم بود .

پ.ن : در همین حین بود که منم در فکر تاسیس تاپیک تعویق کنکور 1400 افتادم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گفتن با توجه به وضعی که هست نمیشه حتی مجوز برگزاری ازمون با رعایت پروتکل از اموزش پروش بگیرن و تا اطلاع ثانوی همینطور هستش و قریب الوقوع تا اخر سال همینطور خواهیم بود .پ.ن : در همین حین بود که منم در فکر تاسیس تاپیک تعویق کنکور 1400 افتادم
      مرسییییی تعویق چرا؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن