خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون روشه رو شنیدین ک میگن هر مورد رو با پایینیش مقایسه کن ببین کدوم رو بیشتر ترجیح میدی و درنهایت اونو ببر بالاتر؟ میخوام برم همون کارو دونه دونه برای انتخابام انجام بدم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenazz نمایش پست ها
      هر لحظه با جنبه های مختلفی که بقیه میگن گیج تر و گیج تر میشم خلاصه
      پرس و جو خوبه ولی در نهایت ببین دلت با چیه وفقط وفقط خودت بهترین تصمیم رو میتونی بگیری ضمنا شرایط هر کسی با بقیه که شاید ممکنه از نظر بعضیا عجیب به نظر بیاد برای همین میگم فقط خودت میدونی که چی باید بری ...
      GG

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون روشه رو شنیدین ک میگن هر مورد رو با پایینیش مقایسه کن ببین کدوم رو بیشتر ترجیح میدی و درنهایت اونو ببر بالاتر؟ میخوام برم همون کارو دونه دونه برای انتخابام انجام بدم
      اینو که کار عقل ادمه که مقایسه میکنه... روش نیست که ... یاد اون مدرس کنکور (شیاد) افتادم که میگفت روش حل تست های" کدام مورد غلط نیست" چیه؟ میگفت توی این تکنیک 3 تا غلطه یکی درست تازه اسمم گذاشته بود روش اسمش tb (three brother روش سه برادر!!!!
      یکی نبود بگه بابا اینو که دیگه میدونن همه زحمت کشیدی با روشت .... این که گفتی یاد اون افتادم
      GG

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      اول اینکه حتما حتما با یه نفر از بچه ها صحبت کن راجب علوم و مهندسی کامپیوتر. خیلی سر این دوتا بحث هست همیشه بین بچه ها.
      دوم اینکه بهت پیشنهاد میکنم شریف نری. میگی چرا؟ چون از 60 نفری که با کنکور وارد مهندسی کامپیوتر شریف میشن راحت 30 تاشون المپیادی ان و جو رقابتی خیلی بالاست. 50 تاشون هم برنامه نویسی های خوب رو بلدن و یه جورایی اذیت میشی تا بهشون برسی.
      برای تغییر رشته هم من خودم تو فکرشم و با چندتا از بچه های سال قبل مدرسمون که صحبت کردم، میگفتن تغییر رشته تو امیرکبیر از همه راحت تره. تهران رو که نگاه کردم یکم گنگ بود شرایطش برای همین زیاد روش وقت نذاشتم.
      ولی حالا امیرکبیر؛ ببین رشته ها به 4 رده تقسیم میشن که رده اول برق، مکانیک و کامپیوتره (مهندسیش)، رده دوم عمران و صنایع و ساخت تولید(بخدا اگه بدونم چیه) و علوم کامپیوتر، رده سوم نفت و پلیمر و هوافضا و رده چهارمم شامل همه علوم پایه ها با چندتا مهندسی گمنام تر میشه.
      اگر بخوای بین رشته های هم رده تغییر بدی، باید معدل بالای 15 و حداقل 25 واحد بگذرونی (همون دو ترم اول)، اگر هم بخوای از رده پایین به رده های بالاتر بیای باید شرایط ممتاز داشته باشی که میشه جزو دهک اول کلاس بودن و همون معدل بالا.
      من خودم میشناسم با رتبه 1600 رفته مکانیک امیرکبیر(با هیئت علمی) بعد تغییر داده به یه رشته دیگه تازه بعد اون رسیده به مهندسی کامپیوتر. با این رتبه بنظرم بری برای تغییر رشته تو امیرکبیر بهترین کار باشه تا تهران. شریفم اصلا ولش کن بنظرم.
      https://aut.ac.ir/files/gto/files/%D...8%AA%D9%87.doc
      ایین نامه تغییر رشته امیر کبیرو بخونید
      GG

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درمورد امیرکبیر زیاد بحثی نیست، بحث سر دانشگاه بهتره. راستی حضرات نظرتون درمورد تغییر از ریاضی شریف ب علوم کامپیوترش چیه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      https://aut.ac.ir/files/gto/files/%D...8%AA%D9%87.doc
      ایین نامه تغییر رشته امیر کبیرو بخونید
      این یکم جدید تر و کامل تره. من بر اساس همین گفتم
      اصلاحیه_شرایط_تغییر_رشته_مق ... - یو آپلود

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یا عمران ب علوم کامپیوتر ...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این یکم جدید تر و کامل تره. من بر اساس همین گفتم
      اصلاحیه_شرایط_تغییر_رشته_مق ... - یو آپلود
      این که دادی دسته بندی و شرایط هر رده رو گفته بود . اونی که من فرستادم و اکثر بچه ها دنبالشن اینه که از رشته های سطح پایین برن سطح بالا که ایین نامه تغییر رشته رو بخونی نوشته نیاز به سه ترم بالای 17 و تایید شورای ممتاز. البته یکی هم گفته بود دو ترم بالای 18 هم میشه . با اینکه خودمم دنبال تغییر رشتم ولی انگار ریسکش بالاست
      GG

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درمورد امیرکبیر زیاد بحثی نیست، بحث سر دانشگاه بهتره. راستی حضرات نظرتون درمورد تغییر از ریاضی شریف ب علوم کامپیوترش چیه؟
      من با یک نفر که دقیقا همین کار رو کرده بود صحبت کردم، گفت نکه شدنی نیست ولی خیلی سخته. خوده ریاضی محض درس سنگینیه حالا اینکه بخوای تو شریف هم معدل بالا بگیری و تغییر رشته بدی سنگین ترش میکنه.
      یه حرفیم زد گفت جز علوم کامپیوتر شریف، علوم دانشگاه های دیگه دبیراشون بیشتر همون دبیرای بچه های ریاضی محضن و زیاد یپش زمینه کامپیوتری ندارن. یه جورایی گفت علوم کامپیوتر فقط شریف خوبه. من اینو از یه نفر که برق دانشگاه تهران بود هم شنیده بودم.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با یک نفر که دقیقا همین کار رو کرده بود صحبت کردم، گفت نکه شدنی نیست ولی خیلی سخته. خوده ریاضی محض درس سنگینیه حالا اینکه بخوای تو شریف هم معدل بالا بگیری و تغییر رشته بدی سنگین ترش میکنه.
      یه حرفیم زد گفت جز علوم کامپیوتر شریف، علوم دانشگاه های دیگه دبیراشون بیشتر همون دبیرای بچه های ریاضی محضن و زیاد یپش زمینه کامپیوتری ندارن. یه جورایی گفت علوم کامپیوتر فقط شریف خوبه. من اینو از یه نفر که برق دانشگاه تهران بود هم شنیده بودم.
      دیگه دارم فک میکنم بیخیال شم و برم همون مهندسی کامپیوتر بهشتیمو بچسبم باد نبره :/

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه دارم فک میکنم بیخیال شم و برم همون مهندسی کامپیوتر بهشتیمو بچسبم باد نبره :/
      من حالا شب با چندتا از بچه های شریف و امیرکبیر و تهران صحبت میکنم.
      شریف که وحی منزل نیست، تهرانم از نظر اپلای همون اسم و رسم رو داره. امیرکبیر هم همینطور.
      بنظرم اگر عجله نداری تا اون موقع صبر کن یکم اطلاعاتم کامل تر میشه و دیگه حداقل تصمیم خودمو میگیرم چیزای خوبی هم که گفتن اینجا هم میگم.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من حالا شب با چندتا از بچه های شریف و امیرکبیر و تهران صحبت میکنم.
      شریف که وحی منزل نیست، تهرانم از نظر اپلای همون اسم و رسم رو داره. امیرکبیر هم همینطور.
      بنظرم اگر عجله نداری تا اون موقع صبر کن یکم اطلاعاتم کامل تر میشه و دیگه حداقل تصمیم خودمو میگیرم چیزای خوبی هم که گفتن اینجا هم میگم.
      ببین چون خودمونیم حالا بیا یک گروه بزن شما توی تلگرام که اونجا راحت تر ارتباطط بگیریم اینجا تا بیایم انلاین بشیم و هی نقل قول کنیم طول میکشه .... گروه رو بزن لینکشو بزار اینجا ک من و این دوستمونم بیایم
      GG

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خبری نشد؟ گروه و اینا چی؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نبودم اون موقع.
      https://t.me/********/CWb6nBp-ccEpbaO3oE0dAA
      بجای ستاره هم بزارین j.o.i.n.c.h.a.t
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 04 مهر 1399 در ساعت 21:51

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نبودم اون موقع.
      https://t.me/********/CWb6nBp-ccEpbaO3oE0dAA
      لینک رو یه جور دیگه بفرستین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)