خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 226 از 410 نخستنخست ... 126216225226227236326 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,376 به 3,390 از 6144
    1. Top | #3376
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب رایگان
      یک سوال از این صفحه انتخاب کن جواب بده!

2. Top | #3377
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina12 نمایش پست ها
      تو ذوق کسی نمیزنم حرفای بقیه رو تا آخر گوش میدم

داری زندگی میکنی یا زندگی داره تورو میکنه؟!( با عرض پوزش از عزیزان)
      گزینه اوّل
      اگه بخوای بری مسافرت، مسافرت داخلی میری یا خارجی؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

3. Top | #3378
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داخلی

چه عادت هایی داری؟

4. Top | #3379
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عادت ب رویابافی ! تایجایی خوب از یجایی بد

اگه قرار بود کل اتاقت فقط از یه رنگ استفاده بشه ، چه رنگی رو انتخاب میکردی ؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #3380
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سفید

یه بچه به دنیا میاد و تو به تاکید میدونی و یقین داری که صد درصد این بچه وقتی بزرگ میشه 100 میلیون آدمو میکشه، بچه رو میکشی یا میزاری زنده بمونه؟

6. Top | #3381
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میزارم زنده بمونه
      نه وظیفه کشتنش رو دارم نه دلم میاد بکشمش

بازیگر مورد علاقه ات کیه ؟

7. Top | #3382
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سام درخشانی
      خواننده مورد علاقت کیه؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

8. Top | #3383
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشوان
      قبلی؟

9. Top | #3384
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آهنگ گوش نمیدم
      حافظ یا بوعلی سینا؟
      .

10. Top | #3385
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حافظ
      کرم شکلات فندقی یا کره بادوم زمینی؟
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

11. Top | #3386
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کره بادوم زمینی
      رنگ مورد علاقت چیه؟

12. Top | #3387
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آبی ، سبز ، خاکستری

دوست داشتی توی چه دوره ای از تاریخ زندگی میکردی ؟

13. Top | #3388
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمان هخامنشیان، دوره هیجان انگیزی بنظر میرسه

یکی از باحال ترین خاطره های دوران تحصیلت رو بگو

14. Top | #3389
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توجه توجه: خواندن این پست الزامی نیست
      امتحان داشتیم و فقط دونفر بود که تو کلاس مونده بودیم.و یکی از معلم ها هم مراقب بود(یادم نیست درس خودشو امتحان داشتیم یا یه چیز دیگه) من نوشتم و برگمو تحویل دادم ولی اون دختره خیلی استرس داشت و نخونده بود.معلم هم هی بهش میگفت سریع باش دیگه. منم رفتم پیشش و شروع کردم به گفتن جوابا:/ ولی معلممون چیزی نگفت.فقط گفت الان یکی میاد تو نکنین اینکارو درحد چندنمره نوشت و برگه رو داد.
      واسه اولین بار و آخرین بار هم سر کلاس همین معلم خوابم برد خب گفته بود بیست دقه استراحت کنید.آخهههه بیست دقه چه خبره.البته درسش انسان و محیط زیست بود.منم سرمو گذاشتم رو نیمکت و دیگه نفهمیدم چی شد تا اینکه صدام کرد گفت پاشو برو به صورتت آب بزن.
      بازم همین معلم مچ یکی از دوستامو موقع تقلب گرفت.دوستم داشت التماسش میکرد.رفتم گفتم خانم ببخشیدش این یه بارو اونمم رفت تو دفتر گفت باید فکرامو بکنم کلاااا از همون روز اول باهم خوب بودیم! نمیدونم چرا.معلم زیست شناسی هم بود ولی واسه ما نه! انشالله هرجا که هست تنش سالم باشه و دلش شاد.
      اینا فک کنم باحال نبودن دیگه ببخشید همینا یادم اومد الان.
      یه بارم زمین هفده و نیم گرفتم سر یه سوال مسخرهههههه که اشتباهی خوندمش.رفتم پیش معلمش گفتم وای خانم هفده و نیم خیلی کمههه.گفت نوزده بهت بدم خوبه.گفتم آره گفت باشه برو بروووو دمش گرم خدایی
      سوال قبل
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد
      ویرایش توسط Lavender_Haze : 20 تیر 1401 در ساعت 09:19

15. Top | #3390
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blueberry_ نمایش پست ها
      زمان هخامنشیان، دوره هیجان انگیزی بنظر میرسه

یکی از باحال ترین خاطره های دوران تحصیلت رو بگو
      خب اگه بخوام یکی از باحال ترین خاطره های دوران تحصیلم رو بگم باید بگم که باحال ترینش امسال اتّفاق افتاد که خیلی هم جالب و خنده دار بود یکبار مدیر مدرسه مون تو صف به ما گفت: «هیچکسی حق نداره به مدرسه گوشی بیاره، اگه کسی بیاره ازش می گیریم و به حراست آموزش و پرورش تحویل میدیم و در آینده موقع استخدام به دلیل ثبت این مورد در پرونده تون به مشکل برمی خورید.» این بچّه های کلاس منم اصلاً گوش ندادن، فردای اون روز وسط کلاس درس معاون مدرسه و سرایدار مدرسه اومدن به کلاس ما، اونم با یک دستگاهی که تو فرودگاه ها برای بازرسی بدنی استفاده می کنن، معاون گفت: «هرکی گوشی داره بیاره تحویل بده و موقع رفتن به خونه تحویل بگیره و آخرین فرصته و دفعه بعد وقتی تحویل گرفتیم دیگه پسش نمیدیم.» یه دفعه از کل کلاس ۳۰ نفره، حدود ۲۰ نفری گوشی بردن تحویل دادن چند نفری هم تحویل ندادن، سرایدار رفت با دستگاه کل کلاس رو بررسی کنه، چند تای دیگه پیدا کرد، یکی پشت فلز کمربندش مخفیش کرده بود یکی با نوار چسب زیر صندلیش چسبونده بود یکی زیر بخاری کلاس قایم کرده بود خلاصه گوشی همه رو گرفت، معاون هم گفت که میره و این گوشی ها رو میلیونی میفروشه خدایی حال همه رو گرفت.
      کارتون مورد علاقت چیه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن