خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

Exclamation زیست جامع خیلی سبز اپدیت شده؟

ببخشید من زیست جامع خیلی سبز چاپ نهم 99 رو گرفتم ولی همین اولش یه غلطی پیدا کردم

%D8%B321.png

ماجرا از این قراره که نورون رابط توی سالهای قبل نمیتونست میلین داشته باشه ولی کتاب درسی مناسب برای کنکور 1400 میگه که میتونه داشته باشه مشکل اینجا پیش میاد که خیلی سبز طبق کنکور 1400 حرف نزده و گفته نورون رابط نمیتونه میلین داشته باشه
      مولف خیلی سبز حواسش نبود؟ کتاب اپدیت نشده ؟ میترسم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده باشه
      اگه کسی کتابش رو داره و استفاده کرده لطفا کمک کنه
      آرزو کجایی پَ ؟
      مث که این دوراهی نداره ته
      باکِ داره خالی میشه
      دِ بگو کجای قصه‌ایم پَ !
      ----------------------------------
      اگه خدا بخواد دامپزشک ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirih نمایش پست ها
      ببخشید من زیست جامع خیلی سبز چاپ نهم 99 رو گرفتم ولی همین اولش یه غلطی پیدا کردم
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: س21.png
مشاهده: 387
حجم: 526.3 کیلو بایت
      ماجرا از این قراره که نورون رابط توی سالهای قبل نمیتونست میلین داشته باشه ولی کتاب درسی مناسب برای کنکور 1400 میگه که میتونه داشته باشه مشکل اینجا پیش میاد که خیلی سبز طبق کنکور 1400 حرف نزده و گفته نورون رابط نمیتونه میلین داشته باشهمولف خیلی سبز حواسش نبود؟ کتاب اپدیت نشده ؟ میترسم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده باشهاگه کسی کتابش رو داره و استفاده کرده لطفا کمک کنه
      سلام. از این نوع مشکلات زیاد ممکنه پیش بیاد مخصوصا در مورد زیست که کلی نکات ریز داره و مولف ها هم گاهی به خاطر هر دلیلی اشتباه می نویسن و شما خودتون وقتی به کتاب تسلط پیدا میکنین در طول سال و منابع و سوالای مختلفو میبینین می تونین این موارد رو تشخیص بدین.ووو مثلا آیکیو نظام قدیم با این که همه تعریف میکردن و کلی طرفدار داشت و به نظر منم عالی و شاهکار بود برخی قسمت ها غلط های خیلی ضایع داشت مثلا قسمت نوار قلب کلی فرض کرد بود که با فرض های کتاب درسی در تناقض آشکار بود اما خوب چون چارچوب کل کتاب درست بود این اشتباهات میشه نادیده گرفت اصلن شاید با همین اشتباهات و بررسی ما یاد میگیریم مطالبو

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirih نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: س21.png
مشاهده: 387
حجم: 526.3 کیلو بایت

ماجرا از این قراره که نورون رابط توی سالهای قبل نمیتونست میلین داشته باشه ولی کتاب درسی مناسب برای کنکور 1400 میگه که میتونه داشته باشه مشکل اینجا پیش میاد که خیلی سبز طبق کنکور 1400 حرف نزده و گفته نورون رابط نمیتونه میلین داشته باشه
      مولف خیلی سبز حواسش نبود؟ کتاب اپدیت نشده ؟ میترسم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده باشه
      اگه کسی کتابش رو داره و استفاده کرده لطفا کمک کنه
      شما رو نمیدونم ولی من هروقت یه همچین چیزی میبینم کلا اعتمادمو به کتاب از دست میدم. دست خودمم نیست کلا دیگه کتاب به چشمم نمیاد خیلی بد دردیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      Iq plus رو هم کنارش بزنید اپدیته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجب زود گرفتی
      Success is what you make it

Take it how it come

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یه سوال داشتم
      من سال ۹۸ اولین کنکورم بود و در طول این چن سال کتاب خیلی سبز که برای هر پاید جدا بود رو داشتم و تمام تستاشو زدم به جز تستای ترکیبی اخر فصل
      حالا کتاب زیست تغییر کرده و من میخوام مناسب کنکور ۱۴۰۰ کتاب بخرم
      بنظر شما همون کتاب خیلی سبز رو که برای هر سال یه کتاب جدا هس بخرم؟؟هم برای تست و هم برای درسنامه؟یا برم سراغ یه منبع دیگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی عجیبه، شاید سال چاپ رو اشتباه گرفتی. من پارسال خیلی سبز یازدهم رو گرفتم این مورد کتاب رو لحاظ کرده بود، چه تو درسنامه چه تو تستا

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      خیلی عجیبه، شاید سال چاپ رو اشتباه گرفتی. من پارسال خیلی سبز یازدهم رو گرفتم این مورد کتاب رو لحاظ کرده بود، چه تو درسنامه چه تو تستا
      shot-0002.png

نه والا چاپ 99 عه
      جلد سوالات نهم پاسخنامه دهم
      آرزو کجایی پَ ؟
      مث که این دوراهی نداره ته
      باکِ داره خالی میشه
      دِ بگو کجای قصه‌ایم پَ !
      ----------------------------------
      اگه خدا بخواد دامپزشک ...
      ویرایش توسط Amir79vt : 06 مهر 1399 در ساعت 13:00

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام. از این نوع مشکلات زیاد ممکنه پیش بیاد مخصوصا در مورد زیست که کلی نکات ریز داره و مولف ها هم گاهی به خاطر هر دلیلی اشتباه می نویسن و شما خودتون وقتی به کتاب تسلط پیدا میکنین در طول سال و منابع و سوالای مختلفو میبینین می تونین این موارد رو تشخیص بدین.ووو مثلا آیکیو نظام قدیم با این که همه تعریف میکردن و کلی طرفدار داشت و به نظر منم عالی و شاهکار بود برخی قسمت ها غلط های خیلی ضایع داشت مثلا قسمت نوار قلب کلی فرض کرد بود که با فرض های کتاب درسی در تناقض آشکار بود اما خوب چون چارچوب کل کتاب درست بود این اشتباهات میشه نادیده گرفت اصلن شاید با همین اشتباهات و بررسی ما یاد میگیریم مطالبو
      تا الان یک نفر هم نتونسته از نوار قلب آی‌کیو نظام قدیم غلط بگیره و تنها کتابی هم بوده و هست که تست‌هاش با نوار قلب کنکور مطابقت داشت ولی چون کتاب‌های دیگه غلط دارن، اگه طبق اونا پیش برین به مشکل می‌خورین.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      تا الان یک نفر هم نتونسته از نوار قلب آی‌کیو نظام قدیم غلط بگیره و تنها کتابی هم بوده و هست که تست‌هاش با نوار قلب کنکور مطابقت داشت ولی چون کتاب‌های دیگه غلط دارن، اگه طبق اونا پیش برین به مشکل می‌خورین.
      اقای زارع اخرش مشخص نشد کتاب زیست پایه تست نظام جدید ویژه 1400(واقعا برای کنکور جدید باشه نه این که فقط اسم جدید روش بذارن) کی میاد؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیست پایه به پایه خیلی سبز یا جامعش؟

سلام
      نمیخواستم تاپیک بزنم اگه دوستان میتونن لطفا راهنماییم کنن:
      تغییر نظامی هستم از زیست هم اکثر مطالب یادم رفته
      اول قرار بود جامع خیلی سبز بگیرم ولی پی دی اف رو که نگاه کردم چندان اموزشی نیس و تعداد تست خیلی کمی داره.

از طرفی زیست پایه به پایش کامل تره (از نظر سطح تستا و غلط علمی چطوریه؟)

به نظرتون چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
      لطفا یه مقایسه کنید ممنونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      اول قرار بود جامع خیلی سبز بگیرم ولی پی دی اف رو که نگاه کردم چندان اموزشی نیس و تعداد تست خیلی کمی داره.

بنظرم پایه ب پایه بخر چون مطالبو فراموش کردی برات زدن تستای جامع خیلی سبز اذیت کنندس چون ترکیبی زیاد داره

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام

سلام خدمت شما

بنده رو تگ کرده بودید.

اول چون چند سال دور بودید اول از همه کتاب های درسی جدید رو تهیه کنید. (می دونم نیست ولی مجبورید دانلود کنید و pdf رو بخونید.)

دوم سعی کنید کتاب های گاج رو هم چک کنید. درسنامه های خوبی دارند اگر دنبال درسنامه کامل هستید.

سوم خیلی سبز رو چون بررسی کردید و چند سالی هم دور بودید از زیست به نظرم اگر خیلی سبز انتخاب نهایی تون شد فعلا پایه به پایه رو تهیه کنید و مطالب رو جمع کنید و بعد برای تست بیشتر نزدیک عید بهم پیام بدید.

پیروز باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام خدمت شما

بنده رو تگ کرده بودید.

اول چون چند سال دور بودید اول از همه کتاب های درسی جدید رو تهیه کنید. (می دونم نیست ولی مجبورید دانلود کنید و pdf رو بخونید.)

دوم سعی کنید کتاب های گاج رو هم چک کنید. درسنامه های خوبی دارند اگر دنبال درسنامه کامل هستید.

سوم خیلی سبز رو چون بررسی کردید و چند سالی هم دور بودید از زیست به نظرم اگر خیلی سبز انتخاب نهایی تون شد فعلا پایه به پایه رو تهیه کنید و مطالب رو جمع کنید و بعد برای تست بیشتر نزدیک عید بهم پیام بدید.

پیروز باشید.
      ممنونم لطف کردین.
      درسنامه نمیخوام کلا . یه کتابی باشه که تستا مطالب رو کامل پوشش بده و اموزشی باشه و البته غلط کمتری داشته باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن