خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      دکتر جان که تموم شد رفت متاسفانه البته فعلا
      ببین من ازش که پرسیدم گفت میتونن از دستگاههای فیزیو تراپ ها تو مطباشون استفاده کنن ولی اگه فیزیو ها ببینن دردسر میشه
      کلا فرق چندان خاصی ندارن اما خودش میگفت فیزیو ها گارد بخصوصی نسبت به کاردرمانها دارن اهان واینم گفت که فیزیو فقط از دستگاهها استفاده میکنن ولی کاردرمانها ی جسمی حرکات عضلانی و کششی ان و کار با دستکاهشون کمتره وحتی صفر یعنی نیاز ندارن
      اینجوری که بوش میاد کار درمانی خیلی وسیع تر از فیزیو هستش
      متاسفانه رشته کار درمانی دید درستی نسبت بهش تو جامعه نیست رشته ما بسیار گسترده تر از فیزیوتراپی است و خیلییی جا پیشرفت داره ولی متأسفانه فیزیوتراپی ها اجازه اش بهمون نمیدن
      به نظرم کسی که دار این مطلب میخونه باید به روحیه خودشم توجه کنه
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      به هر حال یه روزی دکتر میشی
      خیلیا آرزوی رتبه ی من و تو رو دارند. ما قدر نمیدونیم متاسفانه.
      ارزوی اولت که انشا فقط خدا کنه به زودی باشه چون من دیگه رد دادم الان اینقد داغونم که مستعد انواع فسق و فجور هستما
      رتبه ما همچینم آش دندون گیری نیست و صدالبته نتیجه زحمتامونم نیست آخه فرقی هم نمیکنه چون من در هر صورت بازنده ام چه با این رتبه چه با 100هزار فقط مورد دومی آبروریزیش بیشتره

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza...kh78 نمایش پست ها

متاسفانه رشته کار درمانی دید درستی نسبت بهش تو جامعه نیست رشته ما بسیار گسترده تر از فیزیوتراپی است و خیلییی جا پیشرفت داره ولی متأسفانه فیزیوتراپی ها اجازه اش بهمون نمیدن������
      کاملا شما درست میگین و خب تجربه هم دارین و چقدرم عالی که میتونین بچه هارو راهنمایی کنین
      در کنار روحیه بنظرم به جثه و توانایی های جسمی هم باید توجه کرد
      حالا شما بیشتر منتال کار میکنین یا جسمی؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      پس به نظر من کاردرمانی بهتر از فیزیو عمل میکنه. گرچه درآمد فیزیو بالاتره اما کاردرمانی در بهبود بیمار موثرتره. چون اگه کسی میلیون هزینه کنه بره فیزیو تا درمان بشه اما اگه ذهنش منفی باشه و سرشار از نمیتونم ها باشه هرگز بهبود پیدا نمیکنه.
      ممنونم از راهنماییتون
      خالی از لطف نیست که بگم روند نتیجه بخشی پروسه کاردرمانی تدریجی هست، و در بلندمدت اثرش رو نشون میده، که بعضا خانواده چون اثر دلخواهش رو نمی بینه شاید جلسات رو متوقف کنه، یا کیس هایی که نیازه 4-5 سال بهت مراجعه کنن...منظور اینکه یکم بازه زمانی طولانی تری می طلبه، البته نه همه موارد، چون کلی موارد متفاوت هست که طول درمان متفاوت نیاز دارن..بقول دوستی که گفت کاردرمانی هنوز جا نیفتاده، تحت پوشش بیمه هم نیس، اون اعتماده هم هنوز تو جامعه شکل نگرفته...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت توضیحتون دوست خوبم
      in Shallow Shallow

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza...kh78 نمایش پست ها

متاسفانه رشته کار درمانی دید درستی نسبت بهش تو جامعه نیست رشته ما بسیار گسترده تر از فیزیوتراپی است و خیلییی جا پیشرفت داره ولی متأسفانه فیزیوتراپی ها اجازه اش بهمون نمیدن������
      ببخشید مگه فیزیوتراپ کنار کاردرمان کار میکنه که اجازه بهش نده؟ اینکه تحت پوشش بیمه نیست خیلی توی انتخاب یا عدم انتخاب این رشته دخیله؟ روحیه مون چطور باشه تو این رشته موفق میشیم؟ من بین کاردرمانی و پرستاری موندم واقعاااا...نمیدونمم کدوم بهتره؟ به هیچ کدوم علاقه یا نظر خاصی ندارم صرفا برام درآمد و امکان کار و پیشرفت دخیله...اما اگه قرار باشه کاردرمان کنار فیزیوتراپ باشه کلا یکم ناجوره..امروز مهلت اخر انتخاب رشته س من هنوز نمیدونم باید چیکار کنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      ببخشید مگه فیزیوتراپ کنار کاردرمان کار میکنه که اجازه بهش نده؟ اینکه تحت پوشش بیمه نیست خیلی توی انتخاب یا عدم انتخاب این رشته دخیله؟ روحیه مون چطور باشه تو این رشته موفق میشیم؟ من بین کاردرمانی و پرستاری موندم واقعاااا...نمیدونمم کدوم بهتره؟ به هیچ کدوم علاقه یا نظر خاصی ندارم صرفا برام درآمد و امکان کار و پیشرفت دخیله...اما اگه قرار باشه کاردرمان کنار فیزیوتراپ باشه کلا یکم ناجوره..امروز مهلت اخر انتخاب رشته س من هنوز نمیدونم باید چیکار کنم
      اگه اینستگرام دارید یک پیام شخصی بدین من چند تا لینک براتون بفرستم از رشته خودم
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن