خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

لطفا راهنمایی کنید (نظام وظیفه)

سلام
      من متولد آبان ۸۰ هستم و در اول آذر از طرف مدرسه رفتم پلیس +۱۰ و برگه معافیت تحصیلی به من دادن ، برگه رو خودم خوندم که هیچی سردر نیاوردم ازش ، خرداد ۹۹ هم همه درسارو پاس کردم .
      تو سایت نظام وظیفه نوشته مشمولین حداکثر تا یکسال باید اقدام به معرفی خود کنند . حالا سوالاتی برای پیش اومده که از چند نفر پرسیدم هرکس یه چیزی گفته!
      ۱-من اگه بخوام پشت کنکور بمونم بر اساس این قانون تا خرداد ۱۴۰۰ وقت دارم و باید از اول تیر برم سربازی درسته؟ یعنی حتماً باید الان پیام نور ثبت نام کنم تا مشکلی پیش نیاد؟
      ۲-یکی از دوستام دو تا درس انداخت شهریور یعنی الان اون تا شهریور ۱۴۰۰ وقت داره اما من تا خرداد ۱۴۰۰؟

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      پسرخاله ی منم همین مشکلو داره...متولد بهمن 80 تاریخو براش زدن خرداد 1400
      الان نمیدونه میتونه پشت کنکور بمونه یا باید پیام نور ثبت نام کنه یا چی
      کسی میدونه راهنمایی کنه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا هیچکس چیزی در این مورد نمیگه؟
      یعنی کسی نیست راهنمایی کنه؟؟
      خواهش میکنم راهنمایی کنید

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام
      من متولد آبان ۸۰ هستم و در اول آذر از طرف مدرسه رفتم پلیس +۱۰ و برگه معافیت تحصیلی به من دادن ، برگه رو خودم خوندم که هیچی سردر نیاوردم ازش ، خرداد ۹۹ هم همه درسارو پاس کردم .
      تو سایت نظام وظیفه نوشته مشمولین حداکثر تا یکسال باید اقدام به معرفی خود کنند . حالا سوالاتی برای پیش اومده که از چند نفر پرسیدم هرکس یه چیزی گفته!
      ۱-من اگه بخوام پشت کنکور بمونم بر اساس این قانون تا خرداد ۱۴۰۰ وقت دارم و باید از اول تیر برم سربازی درسته؟ یعنی حتماً باید الان پیام نور ثبت نام کنم تا مشکلی پیش نیاد؟
      ۲-یکی از دوستام دو تا درس انداخت شهریور یعنی الان اون تا شهریور ۱۴۰۰ وقت داره اما من تا خرداد ۱۴۰۰؟
      سلام
      ببین دوست عزیز، خودم مشکل شما رو تا حدودی داشتم دیپلم سال ۹۶ گرفتم...
      ۹۷هم پیش دانشگاهی داشتم ، خداروشکر شرایطم مثل شما بود قبول شدم، منتهی یه همچین چیزی هم به من گفتند بعد که از آموزش و پرورش آمار گرفتم گفتند شما خرداد ۹۷ تموم کردی اما طبق قانون تا آخر شهریور نود و هفت دانش آموز محسوب میشی شما هم طبق همین تا شهریور همون سال آخرت دانش آموزی و بعد از اون یکسال فرجه شروع میشه...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امروز نظام وظیفه بودم خیلی شلوغ بود امسال بخاطر کرونا خیلیا به مشکل برخورده بودن شل نگیرش حداقلش یه سری به پلیس +10 یا نظام وظیفه شهرتون سر بزن مطمئن شو
      خلاصه ای که من فهمیدم میگه فرقی نداره شما دانش آموز باشی یا دانشجو یا طلبه از روزی که درست در اون مقطع تموم میشه حالا فرقی نداره بخاطر فارغ التحصیلی باشه یا اخراج بشی یا انصراف بدی یک سال تا اون تاریخ فرصت داری
      الان شما قانونا تا خود خرداد 1400 معافیت موقت داری و دوستت تا شهریور 1400 تا اینجاش که خیالت راحت باشه
      اما برای پشت کنکوریا فکر کنم تا 31 شهریور فرجه بدن اگرم نشد قابل حله من خودم پارسال تیر ماه معافیتم تموم میشد تیر ماه دفترچمو گرفتم تاریخ اعزامو انداختم مهرماه و اول مهر دانشگاه ثبت نام کردم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از زمان فارغ التحصیلی ۱ سال وقت داری.یعنی خرداد ۹۹ تا خرداد 00
      اکه مینداختی شهریور تا شهریور
      و اگه فک میکردی اونجا هم قبول نمیشی
      میرفتی مدرسه بزرگسالان و سه الی 4 سال به همین شیوه میتونسی کنکور بدی
      اشتباه کردی همه رو پاس کردی .
      راه حلش ثبت نام در پیام نوره
      خداوند آن خویش خویش است

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      از زمان فارغ التحصیلی ۱ سال وقت داری.یعنی خرداد ۹۹ تا خرداد 00
      اکه مینداختی شهریور تا شهریور
      و اگه فک میکردی اونجا هم قبول نمیشی
      میرفتی مدرسه بزرگسالان و سه الی 4 سال به همین شیوه میتونسی کنکور بدی
      اشتباه کردی همه رو پاس کردی .
      راه حلش ثبت نام در پیام نوره
      یعنی هیچ راهی به جز ثبت نام پیام نور و استفاده از امتیاز یک بار انصراف وجود نداره؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      یعنی هیچ راهی به جز ثبت نام پیام نور و استفاده از امتیاز یک بار انصراف وجود نداره؟
      شما تا 31 شهریور سال آینده مهلت داری و اصلا هم ربطی نداره که خرداد قبول شده باشی یا شهریور. ما ام امسال همینجوری بودیم و تا 31 شهریور مهلت داشتیم, اصلا هم لازم نیست پیام نور ثبت نام کنی. اگه ام خیلی نگرانی برو پلیس +10 کد ملی ازت میگیرن و بهت میگن تا کی معافی(قطعا تا 31 شهریور سال بعد معافی).
      البته خود مدرسه هم انگار میتونه یه معافی تحصیلی با مدت بیشتر ام برات صادر کنه ولی لازم نیست و نه من گرفتم و نه هیچ کدوم از دوستام که امسال کنکور دادن. نگران نباش درستو بخون پیام نور ام نمیخواد ثبت نام کنی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن اینم بگم که بر فرض محال اگه معافیتت زود تر از 31 شهریور باشه (که نیست) شما میتونی مراجعه کنی پلیس +10 و اونجا تاریخ معافی رو برات تمدید میکنن, اصلا هم اشتباه نکردی که همرو پاس کردی, هر سال چند صد هزار نفر پشت کنکور میمونن, مشکلی وجود نداره.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها من سال سوم کنکورم هست و پیام نور رشته زبان ثبت نام کردم و الان که نتایج اومده دیدم قبول شدم
      چندتا سوال داشتم
      بهم معافیت میدن دیگه درسته ؟
      میشه مرخصی هم گرفت همین اول کار ؟
      چه زمانی باید انصراف داد تا برای کنکور مشکل پیش نیاد ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)