خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگر هم فرهنگیان قبول بشیم و هم یک رشته‌ای در دانشگاه آزاد، میتونیم فرهنگیان رو نریم؟

سلام دوستان.من این سوال رو چندین و چند جا پرسیدم حتی یک نفر هم نمیدونست و جوابی نگرفتم.
      بی اندازه و بی نهایت ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید.
      خیلی خیلی ممنونم.
      یک سوال دیگه هم دارم پذیرش فرهنگیان فقط از شهرهای بومیه یعنی نمیشه از شهرهای دیگه انتخاب کرد ولی در دفترچه نوشته مثلا اموزش شیمی و زیست و کودکان استثنایی کشوری و ابتدایی استانیه.چرا اون‌ها رو کشوری نوشته؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان رو قبول بشی حتما باید بری باقی اش رو نمیدونم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام دوستان.من این سوال رو چندین و چند جا پرسیدم حتی یک نفر هم نمیدونست و جوابی نگرفتم.
      خیلی خیلی ممنونم.
      یک سوال دیگه هم دارم پذیرش فرهنگیان فقط از شهرهای بومیه یعنی نمیشه از شهرهای دیگه انتخاب کرد ولی در دفترچه نوشته مثلا اموزش شیمی و زیست و کودکان استثنایی کشوری و ابتدایی استانیه.چرا اون‌ها رو کشوری نوشته؟
      پذیرش دانشگاه فرهنگیان به صورت بومی هستش و شما فقط میتونید کد رشته های استان خودتون رو بزنید و امکان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان استان دیگه ای که بومی اونجا نیستید رو ندارید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadmp نمایش پست ها
      پذیرش دانشگاه فرهنگیان به صورت بومی هستش و شما فقط میتونید کد رشته های استان خودتون رو بزنید و امکان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان استان دیگه ای که بومی اونجا نیستید رو ندارید
      خیلی ممنونم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      فرهنگیان رو قبول بشی حتما باید بری باقی اش رو نمیدونم
      خیلی ممنونم یعنی حتی اگر آزاد هم یک رشته‌ای قبول شده باشیم اصلا نمیشه آزاد بریم؟بعد ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم درسته که باید اولویت اولمون باشه حتما؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال
      فرهنگیان رو باید اولویت اول بزنیم تا قبول شیم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم یعنی حتی اگر آزاد هم یک رشته‌ای قبول شده باشیم اصلا نمیشه آزاد بریم؟بعد ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم درسته که باید اولویت اولمون باشه حتما؟
      نه قبول بشی حتما باید بری فرهنگیان رو ولی مصاحبه داره قبولی نهایی بعد از اون هستش
      به نظرم جز رشته های متمرکز باید اول بزنی
      دوست عزیز اگه سوال بیشتری هم داری بگو من قراره برم پیش مشاور میپرسم برات

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رها 1400 نمایش پست ها
      از بقیه هم بپرس ولی فکر کنم اینجوریه
      فرهنگیان بعد قبولی دعوت به مصاحبه داره اگر تو مصاحبه هم پذیرفته شی دیگه نمیتونی رشته دیگه بری اگرم قبول نشی میتونی رشته دیگه ای که قبول میشی بری
      پس میتونی انتخاب کنی اگر قبول شدی و نخواستیش مصاحبه رو نری که از مصاحبه رد شی
      خیلی ممنونم از توضیحتون.پس اگه مصاحبه نرم میشه آزاد رفت.شما میدونید مثلا اگه اولویت ۵۰ ام رو بزنم فرهنگیان بعد ۵۱ پرستاری اگر فرهنگیان دعوت به مصاحبه بشم پرستاری دیگه بررسی نمیشه؟حتی اگه مصاحبه نرم؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال
      فرهنگیان رو باید اولویت اول بزنیم تا قبول شیم؟
      این سوال منم بود.چند جا پرسیدم.اکثریت گفتن برااساس علاقه بچین فقط.نمیدونم چه قدر درسته.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه قبول بشی حتما باید بری فرهنگیان رو ولی مصاحبه داره قبولی نهایی بعد از اون هستش
      به نظرم جز رشته های متمرکز باید اول بزنی
      دوست عزیز اگه سوال بیشتری هم داری بگو من قراره برم پیش مشاور میپرسم برات
      بی نهایت و بی اندازه ممنونم دوست مهربون از راهنمایی‌هات.خیلی خیلی لطف کردی.
      پس کسی که فقط دعوت شده قبول نهایی نیست میتونه رشته‌های دیگه ازاد بره.
      ببخشید انقدر سوال میکنم وقتتون رو میگیرم.شما میدونید مثلا اگر اولویت پنجاهمم فرهنگیان باشه و ۵۱ پرستاری اگر دعوت به مصاحبه بشم ولی نرم اصلا یا رد بشم اون پرستاری رو میخونند یا دیگه قبول نیست بعدش.
      ببخشید این آخرین سوالمه دیگه میشه اگر دوست داشتید و خواستید از مشاورتون درباره‌ی دانشگاه شاهد و ارتش هم بپرسید.آیا تعهد خاصی دارن مثلا فقط برای اون ارگان باید کار کرد برای دخترها مثلا.من تو اینترنت چیزی پیدا نکردم در موردشون به خصوص شاهد.
      یک دنیا ممنونم.خیلی خیلی متشکرم ازتون

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنونم.
      ميتوني نري ولي بايد بري يه فرم انصراف پركني و يه جريمه اي رو پرداخت كني و دنگ فنگ هاي زياد
      در ضمن از قبولي دوباره فرهنگيان محروم ميشي و سال بعد هم از قبولي روزانه كنكور
      و حالا جواب سوال دومتون
      ميشه انتخاب كرد اگر در استان خودتون باشه اون شهر اما شانس قبولي در حد يك درصده و فقط در صورتي قبول ميشي كه بومي خودشون اون ظرفيت يه نفرش پر نشده باشه كه خيلي به ندرت اتفاق ميفته
      LEFT
      4/19/2021

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بی نهایت و بی اندازه ممنونم دوست مهربون از راهنمایی‌هات.خیلی خیلی لطف کردی.
      پس کسی که فقط دعوت شده قبول نهایی نیست میتونه رشته‌های دیگه ازاد بره.
      ببخشید انقدر سوال میکنم وقتتون رو میگیرم.شما میدونید مثلا اگر اولویت پنجاهمم فرهنگیان باشه و ۵۱ پرستاری اگر دعوت به مصاحبه بشم ولی نرم اصلا یا رد بشم اون پرستاری رو میخونند یا دیگه قبول نیست بعدش.
      ببخشید این آخرین سوالمه دیگه میشه اگر دوست داشتید و خواستید از مشاورتون درباره‌ی دانشگاه شاهد و ارتش هم بپرسید.آیا تعهد خاصی دارن مثلا فقط برای اون ارگان باید کار کرد برای دخترها مثلا.من تو اینترنت چیزی پیدا نکردم در موردشون به خصوص شاهد.
      یک دنیا ممنونم.خیلی خیلی متشکرم ازتون
      خواهش میکنم عزیزم شما لطف داری
      اگه قبول نشی فرهنگیان رو انتخاب های بعدی ات به ترتیب بررسی میشه فرهنگیان اگه مصاحبه رد بشی یعنی قبول نشدی و میره انتخاب بعدی نگران نباش بله دانشگاه شاهد و ارتش شرایط خاصی دارن دفترچه انتخاب رشته تعهدی ها رو نوشته تا اینجا رو مشاور آنلاین انتخاب رشته دیدم
      ولی بازم برات میپرسم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

ميتوني نري ولي بايد بري يه فرم انصراف پركني و يه جريمه اي رو پرداخت كني و دنگ فنگ هاي زياد
      در ضمن از قبولي دوباره فرهنگيان محروم ميشي و سال بعد هم از قبولي روزانه كنكور
      و حالا جواب سوال دومتون
      ميشه انتخاب كرد اگر در استان خودتون باشه اون شهر اما شانس قبولي در حد يك درصده و فقط در صورتي قبول ميشي كه بومي خودشون اون ظرفيت يه نفرش پر نشده باشه كه خيلي به ندرت اتفاق ميفته
      خیلی ممنونم از توضیحات و راهنمایی‌هاتون.دستتون درد نکنه.
      یعنی فرهنگیان بر عکس بقیه‌ی سراسری‌ها که اگه جواب آزاد بیاد میتونیم انتخاب کنیم اصلا حق انتخاب نداره؟
      ببخشید میشه یک سوال دیگه هم بپرسم؟کد رشته‌های فرهنگیان زیاده مثلا محل های خدمت متفاوت اگه تعداد بیشتری کد رشته انتخاب کنیم در دعوت شدن به مصاحبه تاثیر داره یعنی اگر فقط دو سه تا از کد رشته هاش رو بزنیم شانسمون کم میشه؟خیلی خیلی متشکرم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم عزیزم شما لطف داری
      اگه قبول نشی فرهنگیان رو انتخاب های بعدی ات به ترتیب بررسی میشه فرهنگیان اگه مصاحبه رد بشی یعنی قبول نشدی و میره انتخاب بعدی نگران نباش بله دانشگاه شاهد و ارتش شرایط خاصی دارن دفترچه انتخاب رشته تعهدی ها رو نوشته تا اینجا رو مشاور آنلاین انتخاب رشته دیدم
      ولی بازم برات میپرسم
      یک دنیا ممنونم عزیزم از لطف و راهنمایی‌هات .ان شاالله همیشه موفق و سلامت باشی.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان توضیحات خوبی دادن.من هم با اخرین اطلاعاتم جمعش میکنم.امسال خوب اون 4 رشته برتر ازاد با دولتیها در یک لیست قرار میگیرند.پس پرستاری ازاد چون با سراسری ها در یک لیست نیست قبولیشون با هم تقاطع ندارند.یعنی شما هم میتونید پرستاری ازاد تهران قبول شید هم اموزش ابتدایی تهران(مصاحبش رو قبول شدید مثلا).حالا چون فعلا در هیچ کدوم ثبت نام نکردید مختارید که هرکدوم که دوست داشتید برید و هیچ جریمه ای هم نداره.ولی دقت کنید چون فرهنگیان دانشگاه روزانه به حساب میاد از روزانه سال بعد محرومید.همین.ضمنا برای اون 4 رشته برتر ازاد هم که معلومه.اگه فرهنگیان را بالاتر از دام سنندج زده باشید سیستم اول چک میکنه که ایا مصاحبه قبول شدید یا خیر.اگر قبول شدید فرهنگیان انتخاب میشه اگه نه سراغ دام میره.موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن