خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 132
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      هیچکدوم ازینایی که گفتید نه
      تنها سایت خوبی که دیدم کتاب بیست بود
      هیچ جا رو دست نداره
      همه کتاباش بیست پنج تا سی درصد تخفیف داره
      بسته بندیش بدون هیچ مشکل (تازه برای خرید ها به نسبت قیمت یه اشانتیون هم میزاره ( مثلا خودکار ))
      ارسالش هم به موقع
      من از بانک کتاب پایتخت سفارش میدم چهار روز بهد میرسه از کتاب بیست که سفارش دادم سه روزه رسید
      بازم میگم واقعا رو دست نداره تو بحث تخفیف ها حتی از خود انتشارات هم بیشتر تخفیف میده
      اینم سایتش www.ketabbist.com
      اگر خرید کردید و راضی بودید بگید حتما تا بقیه هم تو این شرایط افتضاح اقتصادی یه کمکی بشه بهشون

2. Top | #77
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شاید بگم که بهترینش در حال حاظر

مای گاج و شیپور و ایناس . کتاب 450 تومن!! دیگه تهش یه سایت جرررررررر بده خودشو میکنه 300 ! باز نمیصرفه خداییش

کتاب دست دو بگیرین ، حساسیتم ندارین که عه کنارش خط خورد . قشنگ تا پاره شدن بخونینش والا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      با تشکر از پست فول تبلیغاتی شما دوست عزیز .
      ببین داداش گلم نمیدونم چی باعث میشه نسبت به هر چیزی جبهه گیری کنیم ولی چیزی جز حقیقت رو نگفتم
      من خودم امسال کنکوری ام و از معرفی کردن این سایت هیچ سودی به من نمیرسه جز این که باقی بچه های کنکوری یکمی کتاب هارو ارزون تر بگیرم
      امید وارم ازین به بعد اگر خواستی درباره یه موضوع جبهه بگیری اولش کمی فکر کنی

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      شاید بگم که بهترینش در حال حاظر

مای گاج و شیپور و ایناس . کتاب 450 تومن!! دیگه تهش یه سایت جرررررررر بده خودشو میکنه 300 ! باز نمیصرفه خداییش

کتاب دست دو بگیرین ، حساسیتم ندارین که عه کنارش خط خورد . قشنگ تا پاره شدن بخونینش والا
      اینم حرفیه خدایی
      الان واقعا خریدن کتاب شیمی یازدهم و دوازدهم جدید بی معنیه
      یا مثلا منبع جدید بگیریم برای زبان
      یا حتی عربی

5. Top | #80
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام میشه هر کسی تجربه داره بگه من قیمت هارو نگاه کردم تلکتاب از همه ارزون تر بود ایا سایت قابل اعتمادی هست میتونم با اطمینان خرید کنم؟؟؟؟
      و اینکه جدیدن با سایت کارن بوک اشنا شدم که اونم قیمتای خوبی داره هر کسی تجربه داره بگه ممنون میشم

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام میشه هر کسی تجربه داره بگه من قیمت هارو نگاه کردم تلکتاب از همه ارزون تر بود ایا سایت قابل اعتمادی هست میتونم با اطمینان خرید کنم؟؟؟؟
      و اینکه جدیدن با سایت کارن بوک اشنا شدم که اونم قیمتای خوبی داره هر کسی تجربه داره بگه ممنون میشم
      سلام نگاه کن علامت اعتماد الکترونیک داره یا نه اگه داره که باید امن باشه چون این نماد رو فقط با مجوز به سایت های قابل اعتماد میدن اگه هم که نداشته باشه باید سابقه سایت رو پیگیری کنی و بپرسی که پیشنهاد میکن از سایت هایی که نماد اعتماد الکترونیک ندارن خرید نکن فقط در صورتی که کامل اطمینان داری ازشون خرید کن

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از تلکتاب سفارش دادم بیشتر از یه ماه طول کشید کلی زنگ زدم تا کتابارو آورد بسته بندیشم جالب نبود ولی دیگه همیشه از کتابچی سفارش میدم عالیه

8. Top | #83
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من این سری از سایت کتاب کنکور خرید کردم ( به دلیل قیمت های بهترش ) و بسته ام امروز رسید .
      در کل راضی ام ولی به یه سری جزئیات بهتره اشاره کنم .
      زمانی که از کتابچی خرید میکردم بسته ها طی دو روز آماده میشدن . رو کتاب کنکور در عرض سه روز آماده شد
      کتاب های ارسال شده هم یه سریشون یه نوع خاصی از تا شدگی رو دارن و چه جلد و چه ورقه ها این تا شدگی رو در گوشه صفحه دارن . فک نمیکنم در اثر ضربه بر اثر پست بوده باشه . ( البته گوشه کتاب هستش و کوچیکه . مشکل ساز نیست )
      موضوع بعدی هم در مورد انتشارات گاج هست !
      واقعا این همه پول حرومشون بشه. 200 و خورده ای تومن پول کتاب میدی ، بعد ورقه اش سفید نیس که هیچ . تازه کیفیت چاپ فاجعه اس و حتی خیلی جاها چاپگر وسط صفحه رو تا انداخته . دینی میکروطلایی جلد تست رو که دیدم اعصابم بهم ریخت . خودمم رو این چیزا حساس ام .
      حاضرم 30 40 تومن بیشتر هم بدم ولی کتابه چنین مشکلاتی نداشته باشه .

در کل از همه لحاظ بین فروشگاه های معتبر اینترنتی به نظرم کتابچی بهترینه .
      از لحاظ قیمت هم کتاب کنکور . عشق کتاب هم قبلا خوب بود ولی مثل سابق تخفیف نمیده .
      پیج seyed_sajjad هم فروشنده کتاب هست. خودشم اطلاعات خوبی در زمینه کتاب ها داره و ادم خوبی هم هست . ( البته تخفیفاش به اندازه کتابفروشی های بزرگ نیست . اما کتاب های ارسالیش مشکل چاپ و تا خوردگی ندارن و کامل بررسی میکنه . )
      فاجعه ترینشون هم به نظرم بانک کتاب پایتخته . اصلا تخفیف خوبی نمیده و پشتیبانی چندان جالبی هم نداره . نمیدونم چرا انقدر مشهور شده
      ویرایش توسط Hadi.Z : 31 شهریور 1400 در ساعت 12:13

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ارزون ترین کتاب بیست نه تلکتاب
      یه نگاه بندازید بهش حتما

10. Top | #85
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بله خیلی ممنونم
      کتابا سالم میرسن ؟؟؟؟

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      من این سری از سایت کتاب کنکور خرید کردم ( به دلیل قیمت های بهترش ) و بسته ام امروز رسید .
      در کل راضی ام ولی به یه سری جزئیات بهتره اشاره کنم .
      زمانی که از کتابچی خرید میکردم بسته ها طی دو روز آماده میشدن . رو کتاب کنکور در عرض سه روز آماده شد
      کتاب های ارسال شده هم یه سریشون یه نوع خاصی از تا شدگی رو دارن و چه جلد و چه ورقه ها این تا شدگی رو در گوشه صفحه دارن . فک نمیکنم در اثر ضربه بر اثر پست بوده باشه . ( البته گوشه کتاب هستش و کوچیکه . مشکل ساز نیست )
      موضوع بعدی هم در مورد انتشارات گاج هست !
      واقعا این همه پول حرومشون بشه. 200 و خورده ای تومن پول کتاب میدی ، بعد ورقه اش سفید نیس که هیچ . تازه کیفیت چاپ فاجعه اس و حتی خیلی جاها چاپگر وسط صفحه رو تا انداخته . دینی میکروطلایی جلد تست رو که دیدم اعصابم بهم ریخت . خودمم رو این چیزا حساس ام .
      حاضرم 30 40 تومن بیشتر هم بدم ولی کتابه چنین مشکلاتی نداشته باشه .

در کل از همه لحاظ بین فروشگاه های معتبر اینترنتی به نظرم کتابچی بهترینه .
      از لحاظ قیمت هم کتاب کنکور . عشق کتاب هم قبلا خوب بود ولی مثل سابق تخفیف نمیده .
      پیج seyed_sajjad هم فروشنده کتاب هست. خودشم اطلاعات خوبی در زمینه کتاب ها داره و ادم خوبی هم هست . ( البته تخفیفاش به اندازه کتابفروشی های بزرگ نیست . اما کتاب های ارسالیش مشکل چاپ و تا خوردگی ندارن و کامل بررسی میکنه . )
      فاجعه ترینشون هم به نظرم بانک کتاب پایتخته . اصلا تخفیف خوبی نمیده و پشتیبانی چندان جالبی هم نداره . نمیدونم چرا انقدر مشهور شده
      فک میکردم فقط برا من تا خورده میفرستن

12. Top | #87
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله خیلی ممنونم
      کتابا سالم میرسن ؟؟؟؟
      بله من حدودا شیش یا هفت بار سفارش دادم همیشه کتاب هارو سالم فرستادن
      فقط تنها مشکلشون اینه که ارسال رایگان ندارن تحت هیچ شرایطی که فکر کنم تخفیف های زیادی که میدن این مسئله رو پوشش میده

13. Top | #88
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      فک میکردم فقط برا من تا خورده میفرستن������
      از همین سایت خرید کرده بودید ؟

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان کانالای پارسال فیلتر شدن کانالی چیزی دارید بفرستید ،ممنون

15. Top | #90
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستانی که از سایت کتابچی سفارش دادید اگه تعداد کتابایی که میخوایم بخریم زیاد باشه مثلا ۱۲ تا..سالم میرسن یا نه؟! نمیدونم همه رو باهم بخرم یا نصف نصف سفارش بدم

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن