خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 132
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ketab.love
      مخصوصا اینکه اگه از حدی بیشتر بخری پستش رو رایگان میکنه

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhs3228 نمایش پست ها
      اگه بخواین بصورت آنلاین کتابای کمک درسی بخرین کجا رو پیشنهاد می دین؟
      1) اگر قراره خیلی سبز بگیرید ، خود سایت خیلی سبز رو اگر خارج تهران هستید کلا بیخیال شید چون اصلا کیفیت ارسال خوبی ندارن ( از سایر جاها خرید کنید)(ولی نه اگر تحمل کتاب ضربه خورده و آسیب دیده رو دارید که بگیرید)
      2)اگر فقط قراره گاج یا فقط نشر الگو بگیرید ، از خود سایتشون سفارش بدید ( نشر الگو ارسالش با هر قیمت خریدی رایگانه اما گاج پولی)
      3)اما نه اگر کتاب هاتون از یک انتشارات خاص نیست ، پیشنهاد من به شما سایت کتابچی هستش با ارسال رایگان بسته های بالای 200 هزار تومن
      موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بوک سرای دو کاج
      ارسالش همیشه رایگانه با تخفیف ۲۰ درصد... اگر تعداد کتابات زیاد باشه در حد ۵۰۰ تومن ۲ درصد دیگه و اگه ۶۰۰_۷۰۰ تومن باشه کلا ۲۵ درصد تخفیف میده

سایت چی بخونم تخفیف ۲۰ درصد داره ولی هزینه پست میگیره بسته به مسافت و اینا

دانش لند(تاحالا سفارش ندادم ازش) ولی گویا کتابای ۱۴۰۰ رو هنوز اضافه نکرده یه سری کتابارو تموم کرده جدیدا فک کنم اگه بالا ۲۰۰ باشه ارسال رایگان
      الان جدیدا یه تخفیف اول مهری زدن که اگر از تعداد خاصی بیشتر باشه ۱۳ درصد تخفیف به تخفیف اصلی اضافه میشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کسی از چی بخونم خرید کرده؟ تخفیف مهم نیست فقط کتابو به موقع وسالم رسوندن؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      کسی نبود؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خریدم خوب بود، بسته بندیشون جالب نبود برای جابه جاییش از نظرم ولی سالم بودن کتابا برای من به موقع هم رسید

7. Top | #22
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوبه من رشتم کتابو ۱هفته ای میفرسته و تا خورده یا مچاله نیست
      تو کارتون های بزرگ میذاشت که سالم بمونه البته من زیاد کتاب میگرفتم نمیدونم واسه یه جلدم تو کارتون بزرگ میزاره با نه
      درکل راضیم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان سلام ، امیدوارم حال همگی خوب باشه

اخیرا یکی از دوستان سایت کتاب لاو ketab.love رو برام فرستادن و من همین امروز هم اتفاقا بررسیش کردم و دیدم که قیمت کمتری رو نسبت به سایر جاها ارائه میده . برای ماه مهر هم یه تخفیف داره که اونم تاثیر زیادی میذاره ( برای مثال رو ده تا کتاب که دوستم فرستاده بود اختلاف قیمتی سایت کتاب لاو و کتابچی در حد 80 ، 90 هزار تومن بود ...)
      خواستم ببینم کسی از شما از این سایت خرید کرده و از کیفیت ارسالش راضی هستش یا نه؟
      پ.ن : من خودم کتاب هامو از سایت کتابچی گرفته بودم و در کل از کیفیت کار کتابچی راضی ام ولی خوب اگر سایت کتاب لاو هم کیفیت خوبی ارائه میده پس معقول تره که با توجه به قیمت پایین ترش از اون خرید بشه
      پ.ن 2 : در حالت عادی تخفیفاش 22 درصده که با کد تخفیف mehr99 ، اگر اشتباه نکنم تا حوالی 26 درصد تخفیف هم میره...( سایر جاها تخفیف 20 درصدی دارن)

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      دوستان سلام ، امیدوارم حال همگی خوب باشه

اخیرا یکی از دوستان سایت کتاب لاو ketab.love رو برام فرستادن و من همین امروز هم اتفاقا بررسیش کردم و دیدم که قیمت کمتری رو نسبت به سایر جاها ارائه میده . برای ماه مهر هم یه تخفیف داره که اونم تاثیر زیادی میذاره ( برای مثال رو ده تا کتاب که دوستم فرستاده بود اختلاف قیمتی سایت کتاب لاو و کتابچی در حد 80 ، 90 هزار تومن بود ...)
      خواستم ببینم کسی از شما از این سایت خرید کرده و از کیفیت ارسالش راضی هستش یا نه؟
      پ.ن : من خودم کتاب هامو از سایت کتابچی گرفته بودم و در کل از کیفیت کار کتابچی راضی ام ولی خوب اگر سایت کتاب لاو هم کیفیت خوبی ارائه میده پس معقول تره که با توجه به قیمت پایین ترش از اون خرید بشه
      پ.ن 2 : در حالت عادی تخفیفاش 22 درصده که با کد تخفیف mehr99 ، اگر اشتباه نکنم تا حوالی 26 درصد تخفیف هم میره...( سایر جاها تخفیف 20 درصدی دارن)

به جاش موقع اضاق کردن پول پست خوب میکنن تو پاچتون و شما خوشحال و خندان از اینکه تخفیف داشتم و سود کردم درحالی که نه نکردی .

یه نگاهی به پایتخت و کتابچی و هر مارکت کتابی بکنین میفهمین که قیمت پست مقطوع و برابر نیس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

به جاش موقع اضاق کردن پول پست خوب میکنن تو پاچتون و شما خوشحال و خندان از اینکه تخفیف داشتم و سود کردم درحالی که نه نکردی .

یه نگاهی به پایتخت و کتابچی و هر مارکت کتابی بکنین میفهمین که قیمت پست مقطوع و برابر نیس
      پول پستش بالای 150 هزار تومن رایگانه...

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامفروشگاه استاندارد و کامل میخوای: 1- پایتخت کتاب 2- کتابچیفروشگاه کمتر معروف ولی با تخفیف بیشتر میخوای: 1- موبیدیو 2- عشق کتاب 3- آریانا بوک 4- دانش لند

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جایی نیست که +۲۵ درصد واسه همه کتابا تخفیف گذاشته باشه؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طبق تجربه من تو این دو سالی که کنکور دادم:
      اگه پولش واست مهم نیست: پایتخت کتاب
      اگه پولش واست مهمه: دانش لند( یه کم سایتشو بگردید کد تخفیف زیاد داره ولی کتابی که میفرسته معلوم نیست چاپ آخره یا نه)

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من از این فروشگاه( ketab.love) سفارش دادم و به دستم رسید شنبه سفارش دادم سه شنبه رسید دستم
      و اینکه 22 درصد خودشون یه کد تخییف 6 درصدیم دیدم یجا اونم زدم حدود 28 تا 29 درصد تخفیف

و اینکه کتاباشم همشون ویرایش اخر بود موقع سفارش یه پیکسلم هدیه میدن بهت درکل ک خوب بود

و اینکه پول پستشم رایگان بود خیلی چسبید

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن