خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

مشاور برای انتخاب رشته نیازه آیا؟

سلام. بالاخرههه بعد از ان امین سال کنکور و یه انصراف سهمگین از صنعتی اصفهان و تغییر رشته و سربازی و ... امسال رتبم ی چیز قابل قبول شد! 2441 منطقه دو و رتبه کشوریم 5300 شد. خب رتبه بدی به نظر نمیاد ولی مرزیه. به نظرتون من با این رتبه برم مشاوره واسه انتخاب رشته؟ چینش رشته ها نمیدونم بومی گزینی ها و کارای دیگه رو حواسش باشه که انتخاب رشتم خراب نشه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من چون لب مرزه برو
      فقط هرچه سریعتر چون ممکنه ظرفیت هاشون پربشه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. بالاخرههه بعد از ان امین سال کنکور و یه انصراف سهمگین از صنعتی اصفهان و تغییر رشته و سربازی و ... امسال رتبم ی چیز قابل قبول شد! 2441 منطقه دو و رتبه کشوریم 5300 شد. خب رتبه بدی به نظر نمیاد ولی مرزیه. به نظرتون من با این رتبه برم مشاوره واسه انتخاب رشته؟ چینش رشته ها نمیدونم بومی گزینی ها و کارای دیگه رو حواسش باشه که انتخاب رشتم خراب نشه؟
      سلام
      به به تبریک میگم!
      شما شانس قبولی سه رشته رو دارید(دارو که که خیل بالاس) البته بستگی داره ساکن کجا باشید...به نظر من با یه تحقیق خوب خودتونم میتونید انتخاب رشته کنید اما حالا باز هم اگه نگرانید نظر من اینکه که با چندتا کاربلد مشاوره تک تماس بگیرید بعد از صحبت ها جمع بندی کنید و خودتون انتخاب رشته کنید.
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara bayati نمایش پست ها
      به نظرم چون رتبت لب مرزه برو.
      ریسکش یکم سخته.
      تاملند الان داره با محمودی و همت یار و محمودی انتخاب رشته انجام میده به نظرم بد نیست ثبت نام کنی که خیالت از بابت این ریسکه راحت باشه.
      خوبن اینا؟ ینی قابل اعتمادن؟ افشار چطوره؟ حقیقتش اصن مشاور خوب واسه انتخاب رشته هم نمیشناسم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      به نظر من چون لب مرزه برو
      فقط هرچه سریعتر چون ممکنه ظرفیت هاشون پربشه
      مرسی که جواب دادین. شما مشاور خوب سراغ دارین؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      به به تبریک میگم!
      شما شانس قبولی سه رشته رو دارید(دارو که که خیل بالاس) البته بستگی داره ساکن کجا باشید...به نظر من با یه تحقیق خوب خودتونم میتونید انتخاب رشته کنید اما حالا باز هم اگه نگرانید نظر من اینکه که با چندتا کاربلد مشاوره تک تماس بگیرید بعد از صحبت ها جمع بندی کنید و خودتون انتخاب رشته کنید.
      مرسی دکتر جان. ساکن اصفهانم. البته منطقه دو درس خوندم. الان من خودم که کارنامه هارو میبینم پردیس هارو میارم. مشکلی هم ندارم با پردیس. با این حال ترس دارم یکم چون انگار خیلی لب مرزم -_-

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی دکتر جان. ساکن اصفهانم. البته منطقه دو درس خوندم. الان من خودم که کارنامه هارو میبینم پردیس هارو میارم. مشکلی هم ندارم با پردیس. با این حال ترس دارم یکم چون انگار خیلی لب مرزم -_-
      دارو که سراسری میتونی قبول شی(البته اگه با بعد فاصله چندان مشکلی نداشته باشی)
      حتی پزشکی سراسری هم دیدم با این رتبه..
      پردیسا که ارع قطعن!
      ببینید کلن سیستم انتخاب رشته اینطوریه که شما مثلا یه لیست رشته رو انتخاب کردی مثال میزنم پزشکی کاشانم با اینکه نمی اوردی انتخاب کردی ولی یکی که رتبش بهتر از شما شده دقیقن یه دونه بهتر شما یا اصن100-200تا بهتر اون با خودش گفته خب من ک نمیارم انتخاب نمیکنم درصورتی که مثلا با توجه به ظرفیت ها و خیلی چیزای دیگه شاید می اورده و سیستم انتخاب رشته اول کارنامه اونی که رتبش بهتر شده رو بررسی میکنه حالا کارنامه اونو ک بررسی می کنه مثلا انتخاب یک تا پنجش اینطوریه(دارو ایران،دارو بهشتی،دارو اصفهان،فیزیوشیراز)سیتم به اولین گزینه ای ک قبول میشه رسید دیگ تموم شد اون قبوله میره بعدی حالا میرسه به شما و شما پزشکی کاشان مثلا اول زدی ولی چون نفرات قبل شما با فرض عدم قبولی انتخابش نکردن شما قبول میشی!(اینه ک میگن طرف بد انتخاب رشته کرده...)پس حتما پزشکی و دندون و دارو ئولتی بالاتر از پردیسا بزن.
      ان شالله خبر قبولیت تو دانشگاه سراسری رو بشنویم.
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه بپرسم چرا از دانشگاه صنعتی اصفهان انصراف دادی؟ خوب نبود؟ کلا چجور دانشگاهی بود؟جَوِش چطور بود؟
      من احتمالا رشته کامپیوتر یا برق اصفهان میرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی که جواب دادین. شما مشاور خوب سراغ دارین؟
      والا جز یخچالیان و افشار کس دیگه ای در خاطرم نیست
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      دارو که سراسری میتونی قبول شی(البته اگه با بعد فاصله چندان مشکلی نداشته باشی)
      حتی پزشکی سراسری هم دیدم با این رتبه..
      پردیسا که ارع قطعن!
      ببینید کلن سیستم انتخاب رشته اینطوریه که شما مثلا یه لیست رشته رو انتخاب کردی مثال میزنم پزشکی کاشانم با اینکه نمی اوردی انتخاب کردی ولی یکی که رتبش بهتر از شما شده دقیقن یه دونه بهتر شما یا اصن100-200تا بهتر اون با خودش گفته خب من ک نمیارم انتخاب نمیکنم درصورتی که مثلا با توجه به ظرفیت ها و خیلی چیزای دیگه شاید می اورده و سیستم انتخاب رشته اول کارنامه اونی که رتبش بهتر شده رو بررسی میکنه حالا کارنامه اونو ک بررسی می کنه مثلا انتخاب یک تا پنجش اینطوریه(دارو ایران،دارو بهشتی،دارو اصفهان،فیزیوشیراز)سیتم به اولین گزینه ای ک قبول میشه رسید دیگ تموم شد اون قبوله میره بعدی حالا میرسه به شما و شما پزشکی کاشان مثلا اول زدی ولی چون نفرات قبل شما با فرض عدم قبولی انتخابش نکردن شما قبول میشی!(اینه ک میگن طرف بد انتخاب رشته کرده...)پس حتما پزشکی و دندون و دارو ئولتی بالاتر از پردیسا بزن.
      ان شالله خبر قبولیت تو دانشگاه سراسری رو بشنویم.
      خیلی خیلی ممنونم. مرسی بابت راهنمایی کاملتون

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط princemhmd نمایش پست ها
      میشه بپرسم چرا از دانشگاه صنعتی اصفهان انصراف دادی؟ خوب نبود؟ کلا چجور دانشگاهی بود؟جَوِش چطور بود؟
      من احتمالا رشته کامپیوتر یا برق اصفهان میرم
      داداش من کامپیوتر صنعتی اصفهان می خوندم. علاقم به پزشکی بود. دانشگاه فوق العاده ایه. اساتید یکم زیادی سخت گیری هم داره. ی نفر از امیرکبیر انتقالی گرفته بود گریه می کرد میگفت اینجا خیلی الکی سخت میگیرن. بیخود نیست شده صنعتی اصفهان. دلیل انصرافم همون علاقه بود. اگه صنعتی اصفهان میاری شک نکن داداش. برو و حال کن. دانشگاه رتبه سه کشوره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      لطفا 15تا رشته ی متفاوتی که دوستشون داری و طبق شرایطی که دراون هستی،اولویت بندی شده باشه.
      صفر و صد بودن خوب نیست یعنی این که بگی فقط رشته اولی میارم یا هیچی دیگه!!
      همه انسان ها،علاقشون ابعاد زیادی داره.بدی قضیه اینه که ما چسبیدیم فقط به یک نوع رشته!
      این ویژگی:صفر یا صد بودن،بدترین ضرر رو به عمر و جوانی و زندگیمون میزنه

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوبن اینا؟ ینی قابل اعتمادن؟ افشار چطوره؟ حقیقتش اصن مشاور خوب واسه انتخاب رشته هم نمیشناسم
      افشار خوبه ۷۵۰تومن میگیره
      ولی بنظرم حضوری بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن