خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه پیام‌نور

سلام . دوستان شهریه پیام نور چقدره ؟ تخفیف هم‌دارن ؟ خودخوان خوندن خیلی سخته ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaryammaryaM نمایش پست ها
      دو قسمت اول سوالتونو اطلاعي ندارم اما اينكه خودخوان سخته يا نه من امتحاناتشونو ديدم تو رشته خودم يعني ميتونم بگم فوق آسون بود و فقط كسي بلد نبود جواب بده كه اصلا از موضوع درس خبر نداشت
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دانشگاه پیام نور امتحاناش خیلی راحتن حتی سوال تکراری از سالای قبلم میاد ولی خیلی کم درسخون هست من همکلاسیام از ۴۰ وخرده ای فقط دوسه نفر خوب بودن بقیه اصلا درس نمیخوندن اصلا.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،تقریبا 230 شهریه ثابت هست + شهریه متغیر که بسته به تعداد واحد هایی که برمیداری داره فکر می کنم این ترم برای من 700 شد
      در مورد خود خوان خوندن الان سایت هایی مثل مکتب خونه هست که تدریس اساتید دانشگاه های خوب رو میزارن اگر ارادش رو داشته باشی از لحاظ آموزش و محتوا فکر نکنم مشکل خاصی باشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شهریه هم ثابت برای کارشناسی تقریبا یکیه الان دوستمون گفت ۲۳۰ من علوم پایم ۲۶۰ دادم ولی متغیر عملی برداری گرون میشه که عملیاشم اصلا امکاناتم ندارن واسمشو میذارن آزمایشگاه من حتی سال اول رفته بودم دانشگاه ما وسایل گرمایشی نداشت کلاساش یخ میکردیم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      1. حدود 700تا1میلیون (شهریه دروس تخصصی و عملی و عمومی و پایه هر کدوم فرق داره )
      2. نمیدونم
      3. خیلی خیلی سخته خودم که هیچی از درس نفهمیدم ولی امتحانات رو کتابای خلاصه بخونی پاس میشه و لازم نیس کتاب اصلی بگیری. اگه شرایطش هست دانشگاه ازاد برو پیامنور از صد کیلومتریش هم رد نشو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      دانشگاه پیام نور امتحاناش خیلی راحتن حتی سوال تکراری از سالای قبلم میاد ولی خیلی کم درسخون هست من همکلاسیام از ۴۰ وخرده ای فقط دوسه نفر خوب بودن بقیه اصلا درس نمیخوندن اصلا.
      پارسال خیلی کم سوال تکراری داشت . مثلا واسه فارسی حدود 30تا مجموعه سوال خوندم هیچی ازش نیومده بود همه سوالاتش جدید بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

پارسال خیلی کم سوال تکراری داشت . مثلا واسه فارسی حدود 30تا مجموعه سوال خوندم هیچی ازش نیومده بود همه سوالاتش جدید بود
      اهوم شاید دیگه داره تغییر رویه میده ولی کلا جو دانشگاش آدمو از درس میندازه نمیدونم چرا اونطوریه کلاس ما اینطوریه یا برای شمام هست؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      اهوم شاید دیگه داره تغییر رویه میده ولی کلا جو دانشگاش آدمو از درس میندازه نمیدونم چرا اونطوریه کلاس ما اینطوریه یا برای شمام هست؟
      کلا پیامنور اینطوره . سر کلاسا نمیرفتم ولی موقع امتحان هر کی میومد میگفت نخوندم شانسی جواب میدادن
      واقعا حیف پولی که به اینطور جاها بدیم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

کلا پیامنور اینطوره . سر کلاسا نمیرفتم ولی موقع امتحان هر کی میومد میگفت نخوندم شانسی جواب میدادن
      واقعا حیف پولی که به اینطور جاها بدیم
      دقیقا . بدترین محیط رو داره . وقت تلف کنیه دیگه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن