خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از این سهمیه ها نداریم. حتی سابقه هم نداشته لااقل واسه کنکور .انشالاه به یاری ایزد پاک سهمیه های رانتی رو اصلاح میکنن تا حق دست حق دار برسه

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من تا جایی که اطلاع دارم نوه شهید هیچ مزایایی نداره
      دخترعموی من الان نوه شهیده
      ۵سال ازمون استخدامی سنجش شرکت کرد برای دبیری ریاضی
      اخرین بارش که همین پارسال بود کسایی قبول شدن که رتبه شون از رتبه دختر عموم بدتر بود
      سر مصاحبه ردش کردن هر ۵سالو
      حتی از نظر شهریه هم که دیدم چند نفر گفتن
      نوه داییم از ابتداییش تا الان که یازدهمه مدرسه شاهد رفته
      اونم نوه شهیده
      به همون اندازه ای که بقیه شهریه میدن اینم داره شهریه میده

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگم الان یادم اومد
      اگه سرچ بزنین تو گوگل ۸۰۰صفحه براتون تیتر درشت میاد که سهمیه نوه شهید در کنکور ۹۹
      پیشنهاد میکنم فقط یکی از سایتا رو باز کنین بخونین
      یه خط یه چیزی پرت نوشته بعد نوشته برای اطلاع از نوع سهمیه و مشاوره با شماره فلان تماس بگیرید
      حالا یدونه مدرک درست حسابی از اینکه نوه شهید امسال تو کنکور سهمیه داره نیست
      من خودمم موقع ثبت نام خیلی دقت کردم ببینم سهمیه دارن یا نه
      چون پارسالم درمورد این موضوع تو انجمن بحث شده بود
      اصلا همچین سهمیه ای وجود نداره

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      من تا جایی که اطلاع دارم نوه شهید هیچ مزایایی نداره
      دخترعموی من الان نوه شهیده
      ۵سال ازمون استخدامی سنجش شرکت کرد برای دبیری ریاضی
      اخرین بارش که همین پارسال بود کسایی قبول شدن که رتبه شون از رتبه دختر عموم بدتر بود
      سر مصاحبه ردش کردن هر ۵سالو
      حتی از نظر شهریه هم که دیدم چند نفر گفتن
      نوه داییم از ابتداییش تا الان که یازدهمه مدرسه شاهد رفته
      اونم نوه شهیده
      به همون اندازه ای که بقیه شهریه میدن اینم داره شهریه میده
      آره واقعا
      من هم چیزی تا به حال ندیدم توی دفترچه ای
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سرچ بزنین تو گوگل ۸۰۰صفحه براتون تیتر درشت میاد که سهمیه نوه شهید در کنکور ۹۹
      یه خط یه چیزی پرت نوشته بعد نوشته برای اطلاع از نوع سهمیه و مشاوره با شماره فلان تماس بگیرید
      .
      .
      .
      متاسفانه یه سریا کارشون شایعه سازیه و میخوان ارامش بچه هارو به هم بزنن
      شما درست می فرمایید

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

ممنون
      چون واسه ثبت نام مدرسه شم مثل این که مزایایی بهش دادن فک کرده کنکورم قبولیش تضمین شده است
      برای آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فک کنم سهمیه شامل ایشون میشده ولی کنکور نه

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhs3228 نمایش پست ها
      اهان یعنی اگه عموش شهید نبود شما قبول بودین؟!!!
      ما ایرونیا همیشه برا شکستامون باید توجیه داشته باشیم.
      من با اطمینان می گم عموی شهید هیچ تاثیری نداره تو هیچی نمونش پسرخاله ی خودم 2 تا عموش شهید بوده با منی که بابام العان 40 ساله از خوزستانم رد نشده تو هیچی فرق نداشته.
      اولا توجيه نيست و معلم خودم اونجا بود برا مصاحبه بعدا كع ازش پرسيدم دليلش رو ايشون بهم گفت و روحمم خبر نداشت اين يك
      دوما بنده الان بهترشو قبول شدم
      سوما وقتي همكلاسي بنده تو دانشگاه با سهميه از مزاياي بيشتري برخوداره و وقتي كار اداري داره فورا كارشو درست ميكنن اما بنده كارمو بعد از يك سال و نيم درست كردن در حالي كه كار اون فرد پيچيده تر و به مراتب سختتر بود به نظرت ظلم نيست
      من آدمي نيستم بشينم توجيه بيارم براي ناكامي هام بلكه ظلم رو ميبينم ولي همچنان تلاشمو ميكنم و مطمئنم ميتونم ازشون جلو بزنم و تا الانشم زدم
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در كنكور وجود نداره
      اما من يه فردي رو ميشناسم اسم فاميليشو ميدونم و حتي ميتونيد اسم پدربزرگش و عموشو سرچ كنيد
      اين فرد در كنكور رياضي رتبه 52 هزار آورد و دولتي قبول نميشد و حتي وقتي جواب هم اومد قبول نشد
      اما مهر كه رفتم دانشگاه اونم اونجا بود
      ازش كه پرسيدم چرا اينجايي تو كه قيول نشدي گفت قبول شدم ديگه يه جوري جالا چجوريشو نميدونم
      جالب اينجاس عكس عموشو رو ديوار دانشگاه بزرگ نفاشي كردن و غير قابل انكاره كه تاثبر اون بوده
      اسمشونو خواستي سرچ كني پ خ بده
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دارم کم کم به این نتیجه میرسم اخرین استراتژی کثیفمو به کار بگیرم
      میخوام برم از یه جانباز 70 درصدبه بالا خواهش کنم یا بابام بشه یا....
      من نمیدونم واقعا بابابزرگم و اون 6 تا عموی بی عرضم دقیقا چکار میکردن!!!یکیشون فقط یکیشون لازم بود

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

اولا توجيه نيست و معلم خودم اونجا بود برا مصاحبه بعدا كع ازش پرسيدم دليلش رو ايشون بهم گفت و روحمم خبر نداشت اين يك
      سوما وقتي همكلاسي بنده تو دانشگاه با سهميه از مزاياي بيشتري برخوداره و وقتي كار اداري داره فورا كارشو درست ميكنن اما بنده كارمو بعد از يك سال و نيم درست كردن در حالي كه كار اون فرد پيچيده تر و به مراتب سختتر بود به نظرت ظلم نيست
      من آدمي نيستم بشينم توجيه بيارم براي ناكامي هام بلكه ظلم رو ميبينم ولي همچنان تلاشمو ميكنم و مطمئنم ميتونم ازشون جلو بزنم و تا الانشم زدم
      این مشخصه از اوناس که عموش کله گنده بوده
      این چه شهید میشد چه نمیشد بالاخره پارتیش کلفت بود
      چون خودتم داری میگی
      اسمشو سرچ بزنم میاره
      ولی یه نفر عادی که شهید شده جز بستگان درجه یکش بقیه بستگان از جمله نوه ش سهمیه نمیبره
      اونی که داری میگی تابلوئه که با پارتی اونجاست
      نه بخاطر صرف نوه شهید بودن

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

این مشخصه از اوناس که عموش کله گنده بوده
      این چه شهید میشد چه نمیشد بالاخره پارتیش کلفت بود
      چون خودتم داری میگی
      اسمشو سرچ بزنم میاره
      ولی یه نفر عادی که شهید شده جز بستگان درجه یکش بقیه بستگان از جمله نوه ش سهمیه نمیبره
      اونی که داری میگی تابلوئه که با پارتی اونجاست
      نه بخاطر صرف نوه شهید بودن
      همين فرد باباش دكتره ولي از اون قلابيا كه هيچي سرش نميشه
      معلوم نيست اين سهميه ها قراره تا چند نسل براشون منفعت داشته باشه
      LEFT
      4/19/2021

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

اولا میخوام بپرسم اگه به شما بگن دور از جون بخشی از سلامتی پدر بزرگوارتون رو بگیرند و به جاش پزشکی تقدیم شما کنند قبول میکنید؟(بحث فرزند شهید که اصلا سایه سری نداشته که هیچ).به قول بعضیا حتی حاضر نیستند نوک انگشت شست پای چپمونو بدند براش
      دوما بعضی دوستان فکر کردند قبولی همین جوریه که به هرکی اومد بگن بفرما تو
      سازمان سنجش اسم داوطلبانی را که موفق به کسب حداقل 70 % نمره آخرین فردی در سهمیه عادی شده اند را در یک لیست قرار می دهد که از این آمار ( یعنی کسانی که موفق به کسب 70% نمره آخرین فرد قبولی شده اند ) فقط 25 درصد از بهترین های سهمیه 25 درصدی و 5 درصد از بهترین های سهمیه 5 درصدی خارج می شوند . در واقع بر اساس آمار کسانی با این سهمیه 25 درصدی موفق به کسب قبولی می شوند که بتوانند 80 تا 85 درصد نمره و در سهمیه پنج درصدی 90 تا 95% نمره آخرین فرد قبولی رو به دست بیاورند .
      امید وارم جمله اخر مفهوم باشه
      سوما من شدیدا با حتی همین مقدار هم مخالفم.بنظرم شایسته بود کمک به این اقشار کم تعداد قبل از کنکور باشه نه در کنکور.مثلا کتب کمک اموزشی رایگان یا تقویتی رایگان بذارن ولی بحث رفاه بیشتر در دانشگاه جای من و شما رو تنگ نکرده و ایراد غیر منطقی هست.
      مطلب اخرو اضافه کنم که اینم مخالفم که بخوان در مصاحبه ها امتیاز اضافه ای به این عزیزان بدن.چرا؟ من پارسال که برای مصاحبه رفتم متاسفانه افرادی رو میدیدم که حتی از لحاظ ظاهری هم شان خانوده ایثارگر رو زیرسوال میبردند. در عوض جوانان نجیبی هم بودند که هیچ امتیازی نداشتند
      پس همش معضل نبود.بدرود
      ویرایش توسط m.m.k : 03 مهر 1399 در ساعت 02:57

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن