خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این واقعیه ؟؟ منبعش ؟!!

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دنبال چی هستین شما که اینقدر شایعه ی الکی میکنین نوه شهید تو هیچی سهمیه نداره نه سربازی نه کنکور. دنبال چی هستین شما؟ فقط اذیت کردن ذهن مردم!!!
      تعجبم از کسایی که اینا رو باور میکنن شما ها دارین میرین داشگاه یعنی به یه بلوغ عقلی رسیدین. العانم دفترچه کنکور جلوتونه سهمیه ای به نام نوه شهدا دیدین تو دفترچه؟
      هر چی ملت میگن باور نکنین . اکثر حرفها مفتم نمیرزند فقط برای بهم ریختن ذهن شماست و موفق نشدن شما آدم عقده ای کم نیست.

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بروبکس اصلا نگران تباشید که به اینا هم سهمیه میرسه.
      اتفاقا اگه اینا هم سهمیه بگیرن اونوقت تعدادشون زیاد میشه و رقابتشون هم بیشتر میشه که باعث میشه با رتبه‌های نجومی قبول نشن.
      وقتی به ضررتون میشه که برای اینا یه سهمیه جدا در نظر بگیرن مثل همون ۵درصدی که از حق داوطلبان عادی گرفتن و دادن به اونا وگرنه الان که ۲۵درصد ظرفیت مال خودشون هست و اگه خالی هم بمونه به ما نمیرسه پس به حال ما چه فرقی داره که چه کسایی توی سهمیه باشن
      ...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      خدا لعنتشون کنه
      چرا هرچی میگنو باور میکنید؟ دروغ محضه. کسی که این خبرو زده دو حالت داره کارش : 1- خودش نوه شهیده می خواد با این کار سهمیه دروغین نوه شهید رو بولد کنه. 2- دنبال بهم زدن ذهن مردمه (آدمه عقده ای کم نداریم)
      ملاک شما فقط دفترچه کنکور باشه بقیه حرفا دروغ محضه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

اشتباه هم فكر نكرده مهدي جان
      تو رشته هاي داراي مصاحبه خيلي تاثيرگذاره من خودم سال 96 با رتبه 4000 مصاحبه م رو به يه فرد با رتبه 12000 باختم چون ايشون عموي شهيد داشت
      زياده از اين حق خوري ها
      جالبه بدوني سهميه ايثارگر و اينا هم تو دانشگاه ميتونن واحد بيشتري بردارن!
      و خيلي مزاياي ديگه برا تغيير رشته و لنتقالي دانشگاه حتي
      اهان یعنی اگه عموش شهید نبود شما قبول بودین؟!!!
      ما ایرونیا همیشه برا شکستامون باید توجیه داشته باشیم.
      من با اطمینان می گم عموی شهید هیچ تاثیری نداره تو هیچی نمونش پسرخاله ی خودم 2 تا عموش شهید بوده با منی که بابام العان 40 ساله از خوزستانم رد نشده تو هیچی فرق نداشته.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhs3228 نمایش پست ها
      چرا هرچی میگنو باور میکنید؟ دروغ محضه. کسی که این خبرو زده دو حالت داره کارش : 1- خودش نوه شهیده می خواد با این کار سهمیه دروغین نوه شهید رو بولد کنه. 2- دنبال بهم زدن ذهن مردمه (آدمه عقده ای کم نداریم)
      ملاک شما فقط دفترچه کنکور باشه بقیه حرفا دروغ محضه
      اولا من نوه شهید نیستم و هیچ سهمیه ای هم نداشتم و مخالف این دوز و کلک ها بودم (خواستید عکس از هر دو پدربزرگام میدم که زنده ان و خداروشکر هنوز نفس میکشن و سالم تر از من و شما هم هستن)
      ثانیا مریض هم نیستم که الکی خبری بزنم ، این سهمیه اگر هم وجود نداشته باشه مزایاش وجود دارن و منبع هم سایت های کنکوری و خبری بودن میتونید داخل نت سرچ کنید تا باز بشه سایتاشون و از اونها منبع بخواید
      در هر صورت این طور که بقیه دوستان نظر دادن به نظر میرسه که مزایای استخدامی و ... برای این مدل تعریف شده و سوال پرسیدم که آیا در کنکور هم پسر خاله ام که شرایطش مشابه این بوده سهمیه داره یا خیر
      حتی همین پسر خاله ام برای ثبت نام مدرسه شاهد رفت و کاراش رو درست کرد و به دروغ یا نمیدونم راست بهم گفت که با یک ماه دوندگی بهش گفتن سهمیه تعلق میگیره و بخاطر همین این تاپیک رو زدم تا ببینم موضوع حقیقت داشته یا نه...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 01 مهر 1399 در ساعت 17:20

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

اولا من نوه شهید نیستم و هیچ سهمیه ای هم نداشتم و مخالف این دوز و کلک ها بودم (خواستید عکس از هر دو پدربزرگام میدم که زنده ان و خداروشکر هنوز نفس میکشن و سالم تر از من و شما هم هستن)
      ثانیا مریض هم نیستم که الکی خبری بزنم ، این سهمیه اگر هم وجود نداشته باشه مزایاش وجود دارن و منبع هم سایت های کنکوری و خبری بودن میتونید داخل نت سرچ کنید تا باز بشه سایتاشون و از اونها منبع بخواید
      در هر صورت این طور که بقیه دوستان نظر دادن به نظر میرسه که مزایای استخدامی و ... برای این مدل تعریف شده و سوال پرسیدم که آیا در کنکور هم پسر خاله ام که شرایطش مشابه این بوده سهمیه داره یا خیر
      من قصد توهین و جسارت نداشتم اگه ناخواسته توهینی کردن معذرت می خوام.
      یه سوال اگه تعداد نظرات دوستان درباره سهمیه سیبیلدار ها هم زیاد بود یعنی سیبیلدار ها هم در آزموت استخدامی و سربازی سهمیه دارن؟
      می گی سایت کنکوری میشه منبع این سایت کنکوریو بزاری ؟ این سایت معتبره؟ هر حرفی بزنن معتبره؟ از دفترچه کنکور معتبر تره؟ ما اطمینان داریم معتبره که نقل قول میکنیم ازش؟
      امیدوارم روزی همه سهمیه ها بر داشته بشه تا عدالت آموزشی به معنای واقعی کلمه اجرا بشه تا این مافیای کنکوری که این سایت ها و پیج ها و کانالهای معروف مشاوره کنکوری که شک نکنین اکثرشون جز مافیا هستن دیگه نتونن رو ذهن مردم اسکی برن و با شایعه سازی دنبال فالوور باشن تا پولشونو تو خون مردم بزنن.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خنده دار ترین سهمیه ای که دیدم برای ورودی آزمون شاهد بود
      مادر همسر شهید(یعنی زنه شوهرش شهید بشه بره بایکی ازدواج کنه بعد بچه حاصل اون ازدواج امتیاز برای شاهد داشته باشه
      باز خوبه تو کنکور این مسخره بازیا نیست
      ویرایش توسط sepehr_a : 01 مهر 1399 در ساعت 17:41

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا همچین چیزی نیست و وجود نخواهد داشت و اینکه نماینده ها هم سعی شون بر این هست که سهمیه های شهدارو در حد معقول کم کنن و سهمیه های غیر ایثارگران رو حذف کنن که نمونش رو هم داشتیم چند ماه پیش
      این خبر هم به احتمال 90 درصد دروغ هست
      سوما تو ایران فقط به ایثارگران سهمیه نمیدن شما المان یا حتی امریکا هم برید باز هم سهمیه هست حتی تو دانشگاهاشون این فقط یک مورد هست و چیز عجیبی نیست بلکه باید برای کسی که از حق کشورش دفاع میکنه باید یه امتیازی بدن بهش این قانون خلاف انسانیت فکر نمیکنم باشه
      ویرایش توسط mahdi_313 : 01 مهر 1399 در ساعت 17:45

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که شنیدم قراره سهمیه ها کاهش پیدا کنه فرزندان هیئت علمی هم محدود تر شدن لطفا کنکوری ها رو با اخبار زرد چند روز اذیت نکنید تا بتونن راحت انتخاب رشته کنن

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سهمية رزمندگان، ايثارگران و خانوادة شهدا
      سهمية 25 درصد ايثارگران
      شامل: همسر و فرزندان شهدا، آزادگان و همسر و فرزندان آنان، جانبازان با جانبازي 25 درصد به بالا و همسر و فرزندان آنان ميباشد. 25 درصد از ظرفيت هر رشته محل، مربوط به این سهميه است.
      سهمية 5 درصد ايثارگران شامل: جانبازان با جانبازي کمتر از 25 درصد و( همسران و فرزندان آنان و همسر و فرزندان رزمندگان)با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه( ميباشد.
      سهمية خانواده شهدا
      شامل: پدر، مادر، خواهر و برادر شهيد ميباشد.
      این برای دفترچه ی انتخاب رشته 99 هست که دیروز منتشر شده از این معتبر تر داریم آیا؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یه سوال اگه تعداد نظرات دوستان درباره سهمیه سیبیلدار ها هم زیاد بود یعنی سیبیلدار ها هم در آزموت استخدامی و سربازی سهمیه دارن؟
      می گی سایت کنکوری میشه منبع این سایت کنکوریو بزاری ؟ این سایت معتبره؟ هر حرفی بزنن معتبره؟ از دفترچه کنکور معتبر تره؟ ما اطمینان داریم معتبره که نقل قول میکنیم ازش؟
      امیدوارم روزی همه سهمیه ها بر داشته بشه تا عدالت آموزشی به معنای واقعی کلمه اجرا بشه تا این مافیای کنکوری که این سایت ها و پیج ها و کانالهای معروف مشاوره کنکوری که شک نکنین اکثرشون جز مافیا هستن دیگه نتونن رو ذهن مردم اسکی برن و با شایعه سازی دنبال فالوور باشن تا پولشونو تو خون مردم بزنن.
      درسته حرفاتون
      والا منبع که اگر سرچ بزنید تقریبا تا صفحه سوم گوگل سایت پیدا می کنید که این موارد رو نوشته باشه (سهمیه نوه شهید)
      و این که من فقط سوال کردم که آیا همچین چیزی در عمل داریم یا خیر نمیدونم تو این کشور چرا نمیشه سوال پرسید سریعا متهم میشی به قتل

یه تاپیک دیگه هم مثل این تاپیک پیدا کردم برای سال 95 بود خبرشو استارتر گذاشته بوده
      https://forum.konkur.in/thread43541.html
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 01 مهر 1399 در ساعت 17:54

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      در رابطه با مزایا حق با دوستان بوده الان خبر قدیمی مربوط به 91 پیدا کردم این موضوع مطلب جدیدی نیست و متاسفانه تا 10 نسل بعد شهدا هم نتیجه هاشون فک کنم از مزایای خاصی برخوردار باشن...
      لینک خبر:
      https://www.irna.ir/news/80491305/%D...88%D9%86%D8%AF
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درسته حرفاتون
      والا منبع که اگر سرچ بزنید تقریبا تا صفحه سوم گوگل سایت پیدا می کنید که این موارد رو نوشته باشه (سهمیه نوه شهید)
      و این که من فقط سوال کردم که آیا همچین چیزی در عمل داریم یا خیر نمیدونم تو این کشور چرا نمیشه سوال پرسید سریعا متهم میشی به قتل

یه تاپیک دیگه هم مثل این تاپیک پیدا کردم برای سال 95 بود خبرشو استارتر گذاشته بوده
      https://forum.konkur.in/thread43541.html
      اگر سهمیه اش توسط بنیاد شهید احراز هویت بشه تایید بشه بله

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

در رابطه با مزایا حق با دوستان بوده الان خبر قدیمی مربوط به 91 پیدا کردم این موضوع مطلب جدیدی نیست و متاسفانه تا 10 نسل بعد شهدا هم نتیجه هاشون فک کنم از مزایای خاصی برخوردار باشن...
      لینک خبر:
      https://www.irna.ir/news/80491305/%D...88%D9%86%D8%AF
      بله بقیه سهمیه هام هم همینجورین باید احراز هویت توسط سازمان مربوطه بشه با ارائه مدارک اینا مشکلی ندااره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن