خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا یکی به من کمک کنه

.
      .
      .
      ویرایش توسط f.a.l : 21 مهر 1399 در ساعت 15:25

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب دردت مشترکه
      متاسفانه می تو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      خب دردت مشترکه
      متاسفانه می تو
      متاسفم
      واقعا شرایط بدیه یجور برزخ
      شما تصمیمتون چیه؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      متاسفم
      واقعا شرایط بدیه یجور برزخ
      شما تصمیمتون چیه؟
      فعلا تاپیک زدم ببینم بقیه چی میگن
      یه عده با منطق یه عده از جمله مادرم بااحساسات میگن برو
      یه عده متقاعدم میکنن میتونم که بمونم یه عده من جمله بابا میگه ولش کن
      اینه زندگی من
      من دو سال اول واقعا نخوندم انگار امسال اولین سال کنکورم بود ولی من الان 20 سالمه نمیتونم به خودم بگم وقت دارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا تاپیک زدم ببینم بقیه چی میگن
      یه عده با منطق یه عده از جمله مادرم بااحساسات میگن برو
      یه عده متقاعدم میکنن میتونم که بمونم یه عده من جمله بابا میگه ولش کن
      اینه زندگی من
      من دو سال اول واقعا نخوندم انگار امسال اولین سال کنکورم بود ولی من الان 20 سالمه نمیتونم به خودم بگم وقت دارم
      میفهمم
      براتون ارزوی موفقیت میکنم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم سال بنجمم بود و مثه ما رتبه ام .واقعا نمیدونممممممم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من تجربی نظام قدیمم امسال سومین کنکورم بود که رتبم نزدیک ۵۰۰۰ شد.دوران مدرسه تیزهوشان بودم و درسم خوب اما تو کنکور ها نتیجه خوبی نگرفتم من هدفم پزشکی بود اما متاسفانه نشد.خانوادم میگن بهتره امسال انتخاب رشته کنم اما خودم راضی نیستم.نظر شما چیه
      با خودت رو راست باش
      ايا واقعا بعد از سه سال خستگي كنكور ميتوني دوباره بموني؟
      اينكه دوران مدرسه فلان جا بودي ربطي به كنكور نداره كنكور بيشتر از هوش نيازمند تلاش و سختكوشيه
      راضي نبودنت چ شكليه؟ واقعا متنفري از رشته هاي ديگه و نميتوني بخوني اصلا؟ يا نه فقط ايده آل دوس داري پزشكي بخوني و اگه بري يه رشته ديگه شايد خيلي خوشت نياد اما كنار مياي و ممكنه بعدا هم خوشت بياد؟
      خيلي سوالات هست كه بايد شخص خودت بهش جواب بدي
      دلايلت براي موندن و نموندن رو بنويس رو يه برگه كاغذ و بر اساس اهميتشون بهشون امتياز بده
      امتياز هر قسمت بيشتر شد دنبالش برو
      البته بازم ميگم اصلي ترين نكته توانايي موندن پشت كنكوره اگه حتي يك درصد امكان ميدي نتوني نمون چون پشت كنكور موندن نيازمند اينه كه حداقل اول راه انرژي و انگيزه كافي داشته باشي
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیراپزشکی مازاد یا پردیس برو اگه شرایطشو داری کنارش برای کنکور بخون
      میتونی بری تاپیک azaf اونجا خیلیانظر دادن
      تو هم شرایطت مثل azaf هست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

با خودت رو راست باش
      ايا واقعا بعد از سه سال خستگي كنكور ميتوني دوباره بموني؟
      اينكه دوران مدرسه فلان جا بودي ربطي به كنكور نداره كنكور بيشتر از هوش نيازمند تلاش و سختكوشيه
      راضي نبودنت چ شكليه؟ واقعا متنفري از رشته هاي ديگه و نميتوني بخوني اصلا؟ يا نه فقط ايده آل دوس داري پزشكي بخوني و اگه بري يه رشته ديگه شايد خيلي خوشت نياد اما كنار مياي و ممكنه بعدا هم خوشت بياد؟
      خيلي سوالات هست كه بايد شخص خودت بهش جواب بدي
      دلايلت براي موندن و نموندن رو بنويس رو يه برگه كاغذ و بر اساس اهميتشون بهشون امتياز بده
      امتياز هر قسمت بيشتر شد دنبالش برو
      البته بازم ميگم اصلي ترين نكته توانايي موندن پشت كنكوره اگه حتي يك درصد امكان ميدي نتوني نمون چون پشت كنكور موندن نيازمند اينه كه حداقل اول راه انرژي و انگيزه كافي داشته باشي
      دیگه خودمم نمیدونم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه خودمم نمیدونم
      از جوابي كه بهم دادي ميشه فهميد خيلي سردرگم و دو دلي
      با اين شرايط نميتوني پشت كنكور بموني تنها كسي ميتونه بمونه كه مطمئنه و محكم ميگه ميمونم
      انتخاب رشته كن
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قصد ناامیدی ندارم ولی اگر مشکل اصلی رو پیدا نکردید بنظرم برید بهتر هست.چون باید به اینم دقت کنید که سال به سال اعتماد بنفس پشت کنکوری بدون گرفتن نتیجه کمو کمتر میشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا تاپیک زدم ببینم بقیه چی میگن یه عده با منطق یه عده از جمله مادرم بااحساسات میگن برویه عده متقاعدم میکنن میتونم که بمونم یه عده من جمله بابا میگه ولش کن اینه زندگی من من دو سال اول واقعا نخوندم انگار امسال اولین سال کنکورم بود ولی من الان 20 سالمه نمیتونم به خودم بگم وقت دارم
      به اونی فکر کن که بعد یه لیسانس بدرد نخور توی ۲۲ سالگی میاد دوباره کنکور میده

منظورم اینه خیلیا میرن دانشگاه و یه رشته که بدرد نمیخوره رو میخونن و بعد چهار سال باز میان کنکور میدن اینکه میگی بیست سالمه دیره جا موندم از این حرفا همش فکرای الکیه اصن دیر نیس
      ویرایش توسط SOLO_PRODUCTION : 02 مهر 1399 در ساعت 20:08

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      ما تو فاميل مورد داشتيم 5 سال پشت كنكور موندن هر سال باهاش حرف ميزدم يا تو خونشون بودم روحيات و انگيزه اش نسبت به سال قبليش خيلي محكم تر بود ميشد از رفتار و حرفاش اينو خوند يه جور درس رو چسبيده بود منم دلم ميخواست باهاش كنكور بدم هر چند هر سال كتك چند تا اشتباهو ميخورد ولي الان رو تخصصش كار ميكنه خواستم بگم هنوزم دير نيست بايد اول خودت بخواي بعد نظر خانوادت
      i`m taxic

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      ما تو فاميل مورد داشتيم 5 سال پشت كنكور موندن هر سال باهاش حرف ميزدم يا تو خونشون بودم روحيات و انگيزه اش نسبت به سال قبليش خيلي محكم تر بود ميشد از رفتار و حرفاش اينو خوند يه جور درس رو چسبيده بود منم دلم ميخواست باهاش كنكور بدم هر چند هر سال كتك چند تا اشتباهو ميخورد ولي الان رو تخصصش كار ميكنه خواستم بگم هنوزم دير نيست بايد اول خودت بخواي بعد نظر خانوادت
      سلام چه رشته ای قبول شدن؟؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من تجربی نظام قدیمم امسال سومین کنکورم بود که رتبم نزدیک ۵۰۰۰ شد.دوران مدرسه تیزهوشان بودم و درسم خوب اما تو کنکور ها نتیجه خوبی نگرفتم من هدفم پزشکی بود اما متاسفانه نشد.خانوادم میگن بهتره امسال انتخاب رشته کنم اما خودم راضی نیستم.نظر شما چیه
      لیست 15 رو تهیه کردی؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن