خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام....بهتون تبریک میگم امیدوارم تو تمام مراحل زندگی همینجوری بدرخشید....رتبتون عالی شده
      بله حق با شماست واقعا مدرسه تاثیر نداره با اینکه مدرسه ما تیزهوشان بود ولی افتضاح بود و دبیرای خوبی نداشتیم.اینکه تو پست اول گفتم تیزهوشان میرفتم منظورم این بود که بچه درسخون بودم
      راستی شما که مشاور نداشتید چطوری راهو درست رفتید
      من خیلی جاها سال کنکور نمیدونستم باید چیکار کنم با اینکه مصاحبه ی رتبه برترا رو خوندم تاثیری به حالم نداشت

خسته شدم از این زندگی
      سلام...ممنون

با شکست خوردن و درس گرفتن از اشتباهات راه رو پیدا کردم
      من مصاحبه رتبه برترا رو میخوندم بدتر انگیزه ام ازبین میرفت

هممون خسته ایم.....ولی این دلیل قانع کننده ای برای متوقف شدن نیست....فرقی نداره کنکور باشه یا هرچیه دیگه...همیشه باید از سکون و توقف دوری کرد

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      ممنون که وقت گذاشتید نوشتید
      رتبش چند شد آخرش؟
      سال 92 قبول شد فقط همينو يادمه كه رتبه اش تو منطقه 2 دور و ور 600 بود ميگفت هر سال هزار تا هزار تا مياوردم پايين تا آخرش به همين بسنده كردم
      i`m taxic

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      چه جالب من با معدل ۱۹٫۴۰ میرم پرستاری، شما با معدل ۱۷ میری پزشکی
      ما باید بیایم پیش شما شاگردی کنیم

آخه میدونی چیه....قضیه کنکور و مدرسه مثله اینه که بگی یه نفر توی جاده راننده ی خیلی خوب و ماهریه ولی به نظرت همین راننده ماهر رو یه دفعه ورداری بذاری توی مسابقه فرمول یک بازم میتونه بگه چون رانندگیش خوبه حتمن برنده میشه ؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

باور کن کاره خدا بوده.....وگرنه خودم هم باورم نمیشه از اون وضعیت فلاکت بار به این روزا رسیدم

تا همین دوسال پیش تمام آرزوم آوردن تراز بالای 5 هزار بود
      منم استادای مدرسم نه خوب بودند نه بد. من یه ویژگی که داشتم وقتی میدیدم استاد داره یه مبحث آسون و که تو یه دقه میشه توضیح داد، ۴۵ دقه از وقت کلاس و داره توضیح میده، اصلا درس گوش نمیکردم
      تازه یه سری مباحث آسون و اونقدر سخت توضیح میدادند آدم هنگ میگرد.
      من خودم از رو درسنامه ها میخوندم و راحت میفهمیدم. نصف عمرم فقط تو مدرسه هدر رفت

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

آخه میدونی چیه....قضیه کنکور و مدرسه مثله اینه که بگی یه نفر توی جاده راننده ی خیلی خوب و ماهریه ولی به نظرت همین راننده ماهر رو یه دفعه ورداری بذاری توی مسابقه فرمول یک بازم میتونه بگه چون رانندگیش خوبه حتمن برنده میشه ؟؟؟
      حس ميكنم تو مدرسه خودت با اينكه درست خوب نبوده خيلي بچه مثبت بودي احيانا تو كلاس مبصر نشدي ؟
      i`m taxic

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

باور کن کاره خدا بوده.....وگرنه خودم هم باورم نمیشه از اون وضعیت فلاکت بار به این روزا رسیدم

تا همین دوسال پیش تمام آرزوم آوردن تراز بالای 5 هزار بود
      حتما خیلی زحمت کشیدی!زحمت هم بدون جواب نمیمونه
      دو سال زمان کافی هست برای به اوج رسیدن خلاصه کیفشو ببر لذت کسی که بدون امکانات قبول میشه خیلی بیشتر از اونیه که با امکانات قبول میشه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

این چه حرفیه آقای دکتر، شما سرورید
      شما پسرا واقعا تو زمینه کنکور از ما موفق ترید. یکی از علتاش اینه که شما کلی گرایید ماها جزئی گرا. همین باعث میشه ما وسواس بگیریم، سرعت درس خوندن و تست زنیمون میاد پایین.
      اغلب شما پسرا تو زمان حال زندگی میکنید و عین ما دخترا خیال پردازی بیش از حد ندارید.
      یه دلیل دیگه اینه که ما خییییلی حساسیم، اگه یکی یه حرفی بزنه یه هفته تو فکریم، شما ها یه فحش میدید و به راحتی از اون حرف میگذرید.
      و دلیل اخر اینه که ما خیییلی دلسوزیم. اگه پدرمون شغلش و از دست بده یا مامانمون مریض بشه خیلی بیش از حد غصه میخوریم.
      همه ی اینا باعث میشه حتی اگه زیاد درس بخونیم کیفیت لازم و نداشته باشیم.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      حس ميكنم تو مدرسه خودت با اينكه درست خوب نبوده خيلي بچه مثبت بودي احيانا تو كلاس مبصر نشدي ؟
      نه مبصر نبودم....از مبصر بودن یا هر مدل وظیفه ی الکی داشتن توی مدرسه خوشم نمیومد

من همیشه سرم توی کار خودم بود...خیلی ها هم اصلن منو نمیشناختن

یه مثال بزنم

همین دیروز رفتم به دفتر گاج توی شهرمون ((امسال گاج ثبت نام کرده بودم)) با اینکه من بهترین رتبه کنکور رو توی شهرمون آوردم و توی یک سال گذشته فقط من بودم که توی نمایندگی گاج شهرمون ترازای بالای 7 هزار میاوردم ولی وقتی دیروز وارد دفتر گاج شدم هیچ کس منو نمیشناخت.......منشی بهم چپ چپ نگاه کرد گفت شما کی هستی اینجا چی کار داری !!!!

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      این چه حرفیه آقای دکتر، شما سرورید
      شما پسرا واقعا تو زمینه کنکور از ما موفق ترید. یکی از علتاش اینه که شما کلی گرایید ماها جزئی گرا. همین باعث میشه ما وسواس بگیریم، سرعت درس خوندن و تست زنیمون میاد پایین.
      اغلب شما پسرا تو زمان حال زندگی میکنید و عین ما دخترا خیال پردازی بیش از حد ندارید.
      یه دلیل دیگه اینه که ما خییییلی حساسیم، اگه یکی یه حرفی بزنه یه هفته تو فکریم، شما ها یه فحش میدید و به راحتی از اون حرف میگذرید.
      و دلیل اخر اینه که ما خیییلی دلسوزیم. اگه پدرمون شغلش و از دست بده یا مامانمون مریض بشه خیلی بیش از حد غصه میخوریم.
      همه ی اینا باعث میشه حتی اگه زیاد درس بخونیم کیفیت لازم و نداشته باشیم.
      والا اینجوری که شما گفتید فک کنم من روحیاتم به دخترا نزدیک تره تا پسرا

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نه مبصر نبودم....از مبصر بودن یا هر مدل وظیفه ی الکی داشتن توی مدرسه خوشم نمیومد

یه مثال بزنم

همین دیروز رفتم به دفتر گاج توی شهرمون ((امسال گاج ثبت نام کرده بودم)) با اینکه من بهترین رتبه کنکور رو توی شهرمون آوردم و توی یک سال گذشته فقط من بودم که توی نمایندگی گاج شهرمون ترازای بالای 7 هزار میاوردم ولی وقتی دیروز وارد دفتر گاج شدم هیچ کس منو نمیشناخت.......منشی بهم چپ چپ نگاه کرد گفت شما کی هستی اینجا چی کار داری !!!!
      چرا ما از اینجور پسرا تو فامیل نداریم؟؟!!!
      به خدا همش دنبال جلب توجه اند

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

یه مثال بزنم

تو خودت عشقي لياقتت بيشتر از اينه كه بخواي چند تا منشي تورو بشناسه
      i`m taxic

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      والا اینجوری که شما گفتید فک کنم من روحیاتم به دخترا نزدیک تره تا پسرا
      یااااااااا خدا
      بگو ببینم خواهرت ازت بزرگتره؟؟؟ تو فامیل دختر زیاد دارین؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      فعلا تاپیک زدم ببینم بقیه چی میگن
      یه عده با منطق یه عده از جمله مادرم بااحساسات میگن برو
      یه عده متقاعدم میکنن میتونم که بمونم یه عده من جمله بابا میگه ولش کن
      اینه زندگی من
      من دو سال اول واقعا نخوندم انگار امسال اولین سال کنکورم بود ولی من الان 20 سالمه نمیتونم به خودم بگم وقت دارم
      پس ما که سنمون بیشتره هم باید کم بیاریم؟اگه به خودت و توانت ایمان داری فقط بخون و پیش برو
      ویرایش توسط R_MAN_SH_1993 : 02 مهر 1399 در ساعت 23:59

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها بی خیال شید

مگه تاپیک اسمش مصاحبه با Zero هست

به دوستمون که تاپیک زده کمک کنید....منو بی خیال

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها بی خیال شید

مگه تاپیک اسمش مصاحبه با Zero هست

به دوستمون که تاپیک زده کمک کنید....منو بی خیال
      ببین اگه واقعا اون چیزایی که درباره ویژگیهای دخترا نوشتم ، ویژگیهای شما هم باشه.
      یعنی اینکه شما برای غلبه بر اون احساسات خیییلی زحمت کشیدی و به نوعی برای قبولی واقعا له شدی.
      چه بسا اگر اون ویژگیها در شما نبود الان رتبت زیر ۱۰ بود.
      پس لطف کن حتما در zero نامه بگو چه شکلی به اون احساسات و ویژگیهای منفی تا حدودی غلبه کردی.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن