خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 67
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ویرایش

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      عزیزم به نظر من پرستیژ و بازار کار پرستاری بهتره.
      بعد خانواده نمیزارن که بازم بمونم ترجیح میدم کنار دانشگاه برای کنکور بخونم.
      پشت کنکور موندن یه ریسکه فامیلمون شب کنکور آپاندیسش و عمل کرد نتونست بره سر جلسه، معلوم نیست سال دیگه اصلا به سر جلسه برسم یا نه، رتبم بهتر میشه یا نه، به خاطر همین انتخاب رشته میکنم.
      نگران نباش از پس جدید میتونی بربیای
      پشت کنکور موندن خییییلی سخته، مخصوصا اینکه باید تنهایی زیادی تحمل کنی
      پرستیزش رو موافقم ولی من علاقشو ندارم
      دقیقا مشکلم با همین پشت کنکور موندنه از بس رفتارا ضدو نقیضه چند مین قبل مامانم میگه بزن بهداشتت عمومی یعنی من الان اینم دقیقا
      با تنهاییشم کنار میام امان از زخم زبونا و اینکه جنگیدن برای 50 50 ها برای سال سوم پشت کنکور موندن احتمالا سخته

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رتبه هاتو به ترتیب بگو.راجع به جدید من پرس و جو کردم به خصوص قدیمایی که امسال جدید دادن میگفتن خوبه بهتر از قدیمه مشکل سازش فقط زیسته که باید کنار بیای با یه سری کلمات مزخرف . بقیه درسا هم سبکتر شده اگه چیز جدیدی باشه سخت نیس برات.قدیمم که به احتمال خیلی زیاد تمدید نمیشه ولی از اونجایی که اینجا ایرانه و هرچیزی ممکنه احتمال خیلی کمی هست تمدید شه

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      رتبه هاتو به ترتیب بگو.راجع به جدید من پرس و جو کردم به خصوص قدیمایی که امسال جدید دادن میگفتن خوبه بهتر از قدیمه مشکل سازش فقط زیسته که باید کنار بیای با یه سری کلمات مزخرف . بقیه درسا هم سبکتر شده اگه چیز جدیدی باشه سخت نیس برات.قدیمم که به احتمال خیلی زیاد تمدید نمیشه ولی از اونجایی که اینجا ایرانه و هرچیزی ممکنه احتمال خیلی کمی هست تمدید شه
      دوست صمیمی م رفت جدید رتبش بالای 20 هزار شده اون همش بهم میگه اگه امسال 1 شدی با نظام جدیدد میشی 10هزار
      البته اون کلا زحمت کش نیس ولی این قدر هزینه کرده و درسم بالاخره خوند ه دیگه توقع بالای 20 هزار نداشتم ازش
      ویرایش توسط telma_alen : 31 شهریور 1399 در ساعت 23:23

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      سلام دوستان رتبه من به رغم همه زحمت هایی که کشیذم تو این بازه افتاده و اون چیزی که میخواستم نشد الان نمیدونم چکار کنم
      مشاورم بشدت تلاش میکنه بمونم چون باتوجه به پیشرفت چند هزارتایی با رتبه پارسالم میگه حیفه میتونی زیر هزارش کنی !خانوادم میگن خودت میدونی ولی بزن برو از دانشجو تغذیه پرستاری مهندسی هوشبری و هرکس بوده پرسیدم همه میگن برو بعداز پایان لیسانس دوباره بیا کنکور بده الان بخوام تغذیه و کاردرمانی و شنوایی و گفتار درمانی بزنم چون شهر خودم نداره دوباره تو این کرونا حیرون میشم و مستلزم هزینه هنگفته
      ازطرفی من الان میدونم کجاهارو اشتباه کردم و کارای غلطم چی بودن جو خونمون هم امسال کنکوریه بدلیل داداش کوچیکم باخودم میگم تا من درسا یادمه و تنورم که گرمه فضا هم دارم بچسبونم نون رو ولی چون نظام قدیمم بخوام دوباره جدید بدم میترسم دوسال وقت بخوام یا بتونم به اون حد خوب برسم خودم بشدت میترسم (لقب سردار ازمون و پیشکسوت گرفنمم )ولی نمیتونم دل بکنم
      شما بودین چکار میکردین؟؟؟ میشه راهنماییم کنین
      ممنون
      من شرایط شمارو داشتم یه سال دیگه میموندم باتوجه به چیزایی که گفتین میتونین قبول شین.باز خودتون میدونین نطر من اینه که بمونین و برای هدفتون بجنگین موفق باشین.اگه دوس دارین خصوصی پیام بدین تلمو بدم باهم صحبت کنیم

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان رتبه من به رغم همه زحمت هایی که کشیذم تو این بازه افتاده و اون چیزی که میخواستم نشد الان نمیدونم چکار کنم
      مشاورم بشدت تلاش میکنه بمونم چون باتوجه به پیشرفت چند هزارتایی با رتبه پارسالم میگه حیفه میتونی زیر هزارش کنی !خانوادم میگن خودت میدونی ولی بزن برو از دانشجو تغذیه پرستاری مهندسی هوشبری و هرکس بوده پرسیدم همه میگن برو بعداز پایان لیسانس دوباره بیا کنکور بده الان بخوام تغذیه و کاردرمانی و شنوایی و گفتار درمانی بزنم چون شهر خودم نداره دوباره تو این کرونا حیرون میشم و مستلزم هزینه هنگفته
      ازطرفی من الان میدونم کجاهارو اشتباه کردم و کارای غلطم چی بودن جو خونمون هم امسال کنکوریه بدلیل داداش کوچیکم باخودم میگم تا من درسا یادمه و تنورم که گرمه فضا هم دارم بچسبونم نون رو ولی چون نظام قدیمم بخوام دوباره جدید بدم میترسم دوسال وقت بخوام یا بتونم به اون حد خوب برسم خودم بشدت میترسم (لقب سردار ازمون و پیشکسوت گرفنمم )ولی نمیتونم دل بکنم
      شما بودین چکار میکردین؟؟؟ میشه راهنماییم کنین
      ممنون
      راستش توی این روزایی که گذشت با سرگذشت چند نفر آشنا شدم و فهمیدم هیچ وقت نباید برای کمک کردن به کسی گفت، اگه من جای تو بودم ......
      ما انسانا ناقصیم و از هیچ چیز زندگی هم خبر نداریم حتی اگه بخوایم تعریفش کنیم برای کسی تا بتوته کمکمون کنه، بازم نمیتونه جای ما باشه.
      وقتی گیر کردیم و دیگه عقلمون نمیکشه جواب رو پیدا کنه، چه کاری بهتر از اینکه از اونی بپرسیم که همه چی رو میدونه....
      من خودمو نمیتونم جای شما بذارم ولی میتونم بگم اگه فراموش کردین خدایی هست که بهترینا رو جلوتون میذاره، به یادش بیارین. هیچ انسانی این توانایی رو نداره که بهترین مسیر رو جلو پاتون بذاره
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

راستش توی این روزایی که گذشت با سرگذشت چند نفر آشنا شدم و فهمیدم هیچ وقت نباید برای کمک کردن به کسی گفت، اگه من جای تو بودم ......
      ما انسانا ناقصیم و از هیچ چیز زندگی هم خبر نداریم حتی اگه بخوایم تعریفش کنیم برای کسی تا بتوته کمکمون کنه، بازم نمیتونه جای ما باشه.
      وقتی گیر کردیم و دیگه عقلمون نمیکشه جواب رو پیدا کنه، چه کاری بهتر از اینکه از اونی بپرسیم که همه چی رو میدونه....
      من خودمو نمیتونم جای شما بذارم ولی میتونم بگم اگه فراموش کردین خدایی هست که بهترینا رو جلوتون میذاره، به یادش بیارین. هیچ انسانی این توانایی رو نداره
      از خدا که بگذریم
      نظرتون چیه؟؟؟؟

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا از خدا بگذریم؟ من هیچ وقت این کارو نمیکنم

شما توانایی خودتونو نشون دادین توی درس خوندن و پشتکار داشتن

ولی خیلی چیزا هست که من فهمیدم اصلا بهش اهمیت داده نمیشه توی انجمن

تغذیه . واقعا میدونین چیزی که میخورین چه اتفاقاتی توی بدنتون به وجود میاره؟ مغزتون آسیب نمی بینه؟

رفتار های اجتماعی ! مثلا شما با احترام گذاشتن به معلماتون، خیرخواهی برای رقباتون، دعا برای دوستاتون، روح خودتونو به سمت عالی ببرین، فکر میکنین بی تاثیره؟

من این چیزا رو خیلی موثر میدونم چون شما توی مسیر زندگیتون هیچ وقت تنها نیستین و روی همه چی هم کنترل ندارین پس چه بهتر که در کنار درس خوندن که کار اصلیه، به نیروی سوم نیوتون هم نگاهی بیندازیم

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا از خدا بگذریم؟ من هیچ وقت این کارو نمیکنم

شما توانایی خودتونو نشون دادین توی درس خوندن و پشتکار داشتن

ولی خیلی چیزا هست که من فهمیدم اصلا بهش اهمیت داده نمیشه توی انجمن

تغذیه . واقعا میدونین چیزی که میخورین چه اتفاقاتی توی بدنتون به وجود میاره؟ مغزتون آسیب نمی بینه؟

رفتار های اجتماعی ! مثلا شما با احترام گذاشتن به معلماتون، خیرخواهی برای رقباتون، دعا برای دوستاتون، روح خودتونو به سمت عالی ببرین، فکر میکنین بی تاثیره؟

من این چیزا رو خیلی موثر میدونم چون شما توی مسیر زندگیتون هیچ وقت تنها نیستین و روی همه چی هم کنترل ندارین پس چه بهتر که در کنار درس خوندن که کار اصلیه، به نیروی سوم نیوتون هم نگاهی بیندازیم
      باشه از خدانگذریم
      قانون 3 نیوتن هم قبول دارم
      نظرت چیه ؟؟؟

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه بپرسم دقیقا چه نظری الان باید بدم ؟ من تجربه خودمو گفتم واقعا

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میشه بپرسم دقیقا چه نظری الان باید بدم ؟ من تجربه خودمو گفتم واقعا
      اهان پس نظرت این بود ولی منظورمن این بود

بمونم یا برم؟؟؟فایده داره یا نداره؟؟؟ هرکس تلاش کنه در راه درست و زحمت بکشه یقینا قبول میشه؟؟؟؟ممکنه تلاشمو 100 برابر کنم ولی رتبم بدتر شه(ببین منظورم اینه یه عده الان به من بگن تو سرنوشتت رتبه زیر 1000نیست تقدیرت این بوده قسمت نیس چمیدونم ولش کن ) از این لحاظ میپرسم فارغ از خرافاتش حالا!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 01 مهر 1399 در ساعت 03:03

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از سرنوشت مثل فیلما، یا از خرافات حرف نمی زنم.....
      ما نمی تونیم تمام وقایع زندگی رو برنامه ریزی و دقیقا مثل اون رفتار کنیم.... خب شاید خدا رو قبول نداشته باشین اشکال نداره میتونین امتحان کنین ..... من میگم شما میتونین سال بعد رتبه زیر 1000 بیارین....... خب بر چه اساس می گم ؟ آیا شما میتونین مطمئن باشین با تلاش هزار برابر ، سر جلسه کنکور اتفاقی نمی افته؟؟ قطعا خیر!
      مسائل زیادی توی این راه هست که به تنهایی نمی تونیم به دوش بکشیم، و البته، هیچ کسی هم نمیتونه به دوش بکشه، مگه اینکه یکی از روی دوشتون برداره. موفق شدن فقط به درس خوندن نیست.....تمام حرفم اینه، امیدوارم بقیه بتونن از لحاظ درس خوندن کمکتون کنن ولی من در موفقیت اعتقاد دیگه ای دارم
      انشالله مسیری که میرین خیر باشه

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من از سرنوشت مثل فیلما، یا از خرافات حرف نمی زنم.....
      ما نمی تونیم تمام وقایع زندگی رو برنامه ریزی و دقیقا مثل اون رفتار کنیم.... خب شاید خدا رو قبول نداشته باشین اشکال نداره میتونین امتحان کنین ..... من میگم شما میتونین سال بعد رتبه زیر 1000 بیارین....... خب بر چه اساس می گم ؟ آیا شما میتونین مطمئن باشین با تلاش هزار برابر ، سر جلسه کنکور اتفاقی نمی افته؟؟ قطعا خیر!
      مسائل زیادی توی این راه هست که به تنهایی نمی تونیم به دوش بکشیم، و البته، هیچ کسی هم نمیتونه به دوش بکشه، مگه اینکه یکی از روی دوشتون برداره. موفق شدن فقط به درس خوندن نیست.....تمام حرفم اینه، امیدوارم بقیه بتونن از لحاظ درس خوندن کمکتون کنن ولی من در موفقیت اعتقاد دیگه ای دارم
      انشالله مسیری که میرین خیر باشه
      خب ببین با توجه به موفقیت شما حق باشماست اعتقادتونم کاملا براتون جواب داده
      درهر حال خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین راستی منابع تونم میشه بگین البته اگه مصاحبتون قراره بزودی نباشه حداقل استفاده کنیم تا دیر نشده

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب ببین با توجه به موفقیت شما حق باشماست اعتقادتونم کاملا براتون جواب داده
      درهر حال خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین راستی منابع تونم میشه بگین البته اگه مصاحبتون قراره بزودی نباشه حداقل استفاده کنیم تا دیر نشده
      ممنونم که صبورانه به حرفام گوش دادین
      انشالله فردا میذارم الآن که دیگه دیره میخوام کامل توضیح بدم هر چی رو که میدونم. نه فقط اینکه چی خوندم

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ممنونم که صبورانه به حرفام گوش دادین
      انشالله فردا میذارم الآن که دیگه دیره میخوام کامل توضیح بدم هر چی رو که میدونم. نه فقط اینکه چی خوندم
      ممنونم منتظریم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)