خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      خیلی سبز پایه یعنی برای دهم و یازدهم و دوازدهم هر کدوم یع کتاب جدا؟؟؟
      نه منظورم پینوکیو هست
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #32
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      احتمالا؟
      اره رتبم لب مرزیه شاید دارو پردیس یه شهری قبول شم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      راجب اون دوتا منبع ناشناخته یه چندتا نکته هست که میگم ،من هردو شو برری کردم و خوشخوان گرفتم:
      1.ریاضی گلابی کتاب خوبیه ودرسنامشم نسبتا روونه وتست زیادی هم داره ولی متاسفانه شاید اون 4000 تست کتابش 2000 تاش بدرد بخوره و اصلا مولف خواسته کتابو پرکنه ،برای مثال توی فصل تابع یدونه نودار کشیده وبعد گفته به 10 تست بعدی پاسخ بدید که میتونست هرکدوم از اون 10 تست یه نمودار مجزا داشته باشن وبیا توی دامنه تقریبا هر دویا سه سوال متوالی ظابطه ای که داده بود یکی بود،
      درکل به نظر تستاش نبه اموزشی دارن تا سنجشی فقط ازمون های اخرفصلش خوب بود که اونم کافی نبود برام
      2. ریاضی خوشخوان:درسنامه خوبی داره ،3800 تا تست داره که200 تا کمتر از گلابیه ولی این کجا وان کجا؟! تست هاشو سطح بندی کرده حدود 25 درصد تستا سطح ساده 50 درصد متوسط و 25 درصد دشوار ، واقعا تستهاشم خیلی خوبه و سراسری هارو قاطی تالیفیا نکرده و جدا اورده ،درضمن مولفاش تو الا فیلماشون هست و درسنامه این کتاب اموزش میدن، ولی یه نقطه ضعفی که داره اینه که تست هاشو زیاد طبقه بندی نکرده مثلا تست ترکیب توابع وصعودی نزولی و اعمال روی توابع اگر اشتباه نکنم با هم اورده بود ،البته این برای من مشکلی ایجاد نکرد ولی شاید یکی دوست نداشته باشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ببین منابع که جزوه ی استاید هست و درکنارش کتاب هایی که معرفی میکنن.
      اما اساتید مثلا توی زیست پازوکی و عظیمی جفتشون خوبن که من بنا به سلیقه عظیمی رو انتخاب کردم.
      برای دروس عمومی که عبدالمحمدی و زینعلی و کریمی و هورفر میرم
      که اگه با استادا اشنا باشی میدونی که چقدر این اساتید درجه یکن و نحوه تدریسشون عالیه.
      شیمی که استاد بابایی رو اصلا نمیشه روشون نقض گذاشت
      البته تاملند با استاد جعفری و آقا جانی هم کار میکنه .
      من کل دروس تجربی رو شرکت کردم و خب راضی ام هستم از کیفیت مجموعه و استاید و...
      برای درصدها هم فعلا به ثبات درصد نرسیدم اما خودم از چیزی که از قبل از خودم میدیدم، کاملا متوجه ی پیشرفتم میشم و دارم سعی میکنم درصدهام رو به 60 تا 80 برسونم تا عید
      سلام برتو نفوذی، به گمونم همون یکی هستی که با یه نام کاربری دیگه اومده ،اصلا این جمله کاملا متوجه پیشرفتم میشمو فکر کنم تو پیام بازرگانی پرش شنیده بودم

ولی نفرین خدا برتوباد عوضی اگه یه نفر گول حرفتو بخوره وبا بدبختی بره کل دروس تجربی ثبت نام کنه اون وقت کی پاسخگو اون پدرومادرشه که نمیدونستن و فقط موقیت بچشونو میخواستن
      ویرایش توسط scorpion2020 : 06 مهر 1399 در ساعت 10:52

5. Top | #35
      Lhm
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      راجب اون دوتا منبع ناشناخته یه چندتا نکته هست که میگم ،من هردو شو برری کردم و خوشخوان گرفتم:
      1.ریاضی گلابی کتاب خوبیه ودرسنامشم نسبتا روونه وتست زیادی هم داره ولی متاسفانه شاید اون 4000 تست کتابش 2000 تاش بدرد بخوره و اصلا مولف خواسته کتابو پرکنه ،برای مثال توی فصل تابع یدونه نودار کشیده وبعد گفته به 10 تست بعدی پاسخ بدید که میتونست هرکدوم از اون 10 تست یه نمودار مجزا داشته باشن وبیا توی دامنه تقریبا هر دویا سه سوال متوالی ظابطه ای که داده بود یکی بود،
      درکل به نظر تستاش نبه اموزشی دارن تا سنجشی فقط ازمون های اخرفصلش خوب بود که اونم کافی نبود برام
      2. ریاضی خوشخوان:درسنامه خوبی داره ،3800 تا تست داره که200 تا کمتر از گلابیه ولی این کجا وان کجا؟! تست هاشو سطح بندی کرده حدود 25 درصد تستا سطح ساده 50 درصد متوسط و 25 درصد دشوار ، واقعا تستهاشم خیلی خوبه و سراسری هارو قاطی تالیفیا نکرده و جدا اورده ،درضمن مولفاش تو الا فیلماشون هست و درسنامه این کتاب اموزش میدن، ولی یه نقطه ضعفی که داره اینه که تست هاشو زیاد طبقه بندی نکرده مثلا تست ترکیب توابع وصعودی نزولی و اعمال روی توابع اگر اشتباه نکنم با هم اورده بود ،البته این برای من مشکلی ایجاد نکرد ولی شاید یکی دوست نداشته باشه
      مرسی واقعا به چنین توضیحی نیاز داشتم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کیا اینجا عضو کلاسای شیمی آقاجانی اند؟تو کلاسشون گفتن کدوم منبع رد تهیه کنید برای کلاسشون؟؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      ممنون برای توضیحات جامع و کاملت
      ریاضی خوشخوان سطح تست ها چطوره ؟از نشر الگو سخت تره؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. لطفا یکی راهنمایی کنه. من گیج شدم.
      من تو ریاضی نیازی به درسنامه ندارم و فقط برام تست مهمه.
      برای درصد بالا (مثلا 70) , خیلی سبز جامع خوبه یا مهروماه جامع؟؟؟
      موندم کدومه بگیرم
      درضمن نظرتون راجه به تخته سیاه بابک سادات و گلابی چیه؟؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanK نمایش پست ها
      سلام دوستان. لطفا یکی راهنمایی کنه. من گیج شدم.
      من تو ریاضی نیازی به درسنامه ندارم و فقط برام تست مهمه.
      برای درصد بالا (مثلا 70) , خیلی سبز جامع خوبه یا مهروماه جامع؟؟؟
      موندم کدومه بگیرم
      درضمن نظرتون راجه به تخته سیاه بابک سادات و گلابی چیه؟؟
      سلام اگه سطحت خوبه الگو بگیر .درسنامه خلاصه اس ولی سوالاش بیشتر تالیفی و خلاقانه و عمیق طرح شده البته اگه قوی نیستی اذیتت میکنه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سلام اگه سطحت خوبه الگو بگیر .درسنامه خلاصه اس ولی سوالاش بیشتر تالیفی و خلاقانه و عمیق طرح شده البته اگه قوی نیستی اذیتت میکنه
      ممنون. الگو کدوم کتابش؟؟ تک پایه ها یا موج آزمون یا ... ؟؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن