خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikman نمایش پست ها
      معلمی هم داریم که دانش آموزا واسه یک ساعت کلاسش،سر و دست میشکونن.و میرن توی صف انتظار ماهانه تا نوبتشون بشه.
      معلمی که پول پارو می کنه.
      معلم داریم تا معلم.
      خب این نمونه های خوبو داریم . اما خب اینا بشرطیه شما به یه رشته خیلی خیلی علاقه داشته باشی . وقتی من و امثال من کلا به هیچ رشته تجربی علاقه خاصی نداریم چی؟
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      خب این نمونه های خوبو داریم . اما خب اینا بشرطیه شما به یه رشته خیلی خیلی علاقه داشته باشی . وقتی من و امثال من کلا به هیچ رشته تجربی علاقه خاصی نداریم چی؟
      آقا مبین میشه یه راهنمایی درباره زبان به من بکنی. درصد زبانت عااالیه.میخوام زبانمو قوی کنم ممنون میشم کمکم کنید

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببین واقعا به نظر من معلمی به درد اقایون نمیخوره.البته اگه یه رشته شاخ بخونی بعد استاد کنکور بشی خیییبلی هم عالیه. مثل دکتر آرامفر ، مرادی، شهاب اناری و....عدم علاقه به رشته های تجربی برمیگرده به انتخاب رشته غلط دوران دبیرستان.یعنی به رشته های شناور مثل مدیریت ها و روانشناسی علاقه نداری؟؟؟!!!بچه های تجربی شیمی دانشگاه شریف هم میتونند بزنند. حتما که نباید پیرا پزشکی رفت‌.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ببین واقعا به نظر من معلمی به درد اقایون نمیخوره.البته اگه یه رشته شاخ بخونی بعد استاد کنکور بشی خیییبلی هم عالیه. مثل دکتر آرامفر ، مرادی، شهاب اناری و....عدم علاقه به رشته های تجربی برمیگرده به انتخاب رشته غلط دوران دبیرستان.یعنی به رشته های شناور مثل مدیریت ها و روانشناسی علاقه نداری؟؟؟!!!بچه های تجربی شیمی دانشگاه شریف هم میتونند بزنند. حتما که نباید پیرا پزشکی رفت‌.
      خب اینجوری که میگن این رشته ها بازار کار نداره خب . همون پیرا پزشکیاشم خرابه بازارش . شما فرض کن من میخواستم مثلا پرستاری بزنم رفتم پرسیدم حقوق ماهیانه شون با اون کار سخت به زور 6 تومنه

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      آقا مبین میشه یه راهنمایی درباره زبان به من بکنی. درصد زبانت عااالیه.میخوام زبانمو قوی کنم ممنون میشم کمکم کنید
      اونایی که زبان خوب میزنن دو جورن . یا کلاس رفتن . یا خیلی تست و ریدینگ و کلوز کار کردن و بازم نسبی بلدن یعنی صفر صفر نبودن . من جزو حالت دوم بودم . کلاس نرفته بودم اما فیلم و سریال و گیم انگلیسی از ده سالگیم باهامه . ولی بنظر من اگه کلاس اینا نرفتی یا پایت خیلی ضعیفه ارزش نداره خیلی خیلی خیلی وقت بزاری که بیای درصد خوب بزنی . در حد کمک درسی تست بزن .و روزی یه ریدینگ یا یه کلوز کار کن واسه درصدی مثل 60 70 . که نه بد بشه و نه وقت هدر کنی

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اونایی که زبان خوب میزنن دو جورن . یا کلاس رفتن . یا خیلی تست و ریدینگ و کلوز کار کردن و بازم نسبی بلدن یعنی صفر صفر نبودن . من جزو حالت دوم بودم . کلاس نرفته بودم اما فیلم و سریال و گیم انگلیسی از ده سالگیم باهامه . ولی بنظر من اگه کلاس اینا نرفتی یا پایت خیلی ضعیفه ارزش نداره خیلی خیلی خیلی وقت بزاری که بیای درصد خوب بزنی . در حد کمک درسی تست بزن .و روزی یه ریدینگ یا یه کلوز کار کن واسه درصدی مثل 60 70 . که نه بد بشه و نه وقت هدر کنی
      نه بابا کلاس رفتم. امسال ۴۰ زدم. نرسیدم اصلا ریدینگ ها رو بخونم
      من که میرم دانشگاه.
      اما دوست دارم زبانم از هر لحاظ قوی کنم البته بدون کلاس رفتن.writing, listening, speaking, Reading
      ویرایش توسط Bahar1377 : 04 مهر 1399 در ساعت 11:39

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب اینجوری که میگن این رشته ها بازار کار نداره خب . همون پیرا پزشکیاشم خرابه بازارش . شما فرض کن من میخواستم مثلا پرستاری بزنم رفتم پرسیدم حقوق ماهیانه شون با اون کار سخت به زور 6 تومنه
      شما که اینقدررر به فکر پولی ، به نظرم اصلا وارد دانشگاه نشو. برو یه حرفه یادبگیر.
      همین پرستاری تا دکتری که بری ماهی۱۵، ۱۶ تومن درآمد داره.
      بعد هر رشته ای که آدم علاقه داشته باشه میتونه ازش پول دراره. یه استاد داشتیم تعریف میکرد که دوستش نخبه بود اما براثر علاقه تاریخ خونده بود. و با همون تاریخ میلیاردر شده بود.
      چیزی که مهم تر از رشتس برای کسب درآمد ذهن خلاق ، انعطاف پذیری ، ریسک کردن و توقع کمه. نباید انتظار داشته باشی که از همون ماه اول ۲۰ میل درآمد داشته باشی بلکه حتی ممکنه مجبور شی ضرر و زیان هم بدی و باید انتظار هر چیزی رو داشته باشی.

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 94518

خیلی ممنونم ازتون . فقط میشه بهم بگین که این حس ترس و دلهره و استرس زیاد که دارم و بعد از بیدار شدن از خواب هم تشدید میشه توی کل 8 ماه قراره اینجوری بشم اما یا بعد یکی دو آزمون اوکی میشه؟
      درصدات که واقعا تو عمومیا عالیه حتی برای کنکور عجیب امسال
      امسال خیالت راحت باشه با این حد از تسلط روی عمومی میتونی وقت بیشتری روی اختصاصی بزاری و درصدو بچسبونی به سقف
      درمورد حس بدت هم اصلا ناراحت نباش
      چندتا آزمون نتیجه خوب بگیری انگیزت چندبرابر پارسال میشه اینو بهت قول میدم
      من خودم وقتی کنکورو شکست خوردم سال 98 خیلی ناراحت بودم چون میدیدم دوستام هرکدوم دارن میرن یک رشته ای و یک دانشگاهی اما خودمو میدیدم که هنوز باید برای کنکور بخونم و فکرش دیوونم میکرد چون قرار بود یک سال دیگه با کتاب محاصره بشم شاید عجیب باشه اما قلبم اون مدت به طرز عجیبی درد میکرد از استرسو ناراحتی. همش با خودم میگفتم من سال اول با اون همه تلاش قبول نشدم چه تضمینی هست که امسال موفق بشم ؟ اما از طرفی دیگه مدت انتخاب رشته گذشته بود و دیگه راهی نداشتم همش افکار منفی داشتم بعد که اولین آزمونه کانونو سال دوم از آذر شرکت کردم (به نظرم دیر بود) انگیزم چندبرابر شد حتی آخرین آزمونه حضوری که بهمنماه بود به 7200 رسیدم که بعدش کرونای لعنتی اومد
      بعدشم با خودت بگو الان دانشجو بودی
      چی میشد ؟ کرونا اومده تا چند ترم حداقل مجازیو این چیزاعه که راحت بهترین دوران رو میپرونه
      در عوض یک سال پشت میمونی رشته بهتر دانشگاه بهتر میری
      باعث افتخار خودت و فامیل میشی.
      من الان احساس خوشحالی که تو قبول شدن سال 2 دارمو اگه سال یک قبول میشدم نداشتم چون پشت موندن برام مثل یک محک جدی بوده و خودم و ارادمو به خودم و اطرافیان ثابت کردم هرچند من نسبت به خیلیا حتی تو اینجا رتبه خاصی نداشتم اما با توجه به سختیای زندگیم برای خودم و خانوادم و اطرافیان ارزشمنده.
      واین یک سالی که گذشته فکرم نسبت به خیلی مسایل تغییر کرده و احساس میکنم خیلی تجربه شیرینی شده برام اگه چندسال بعد بخوام به یاد بیارمش
      امسال حتما خیلی رو زیست وقت بزار تاثیری که این لعنتی روی رتبه داره درسایه دیگه مجموعا ندارن من خودم سال دوم ماز شرکت کردم که واقعا عالی بود خیلی از نکته هاشو سرجلسه کنکور دیدم کتاب پینوکیو رو هم توصیه میکنم بزن محشره و بعدش فصل آزمون زیست و موج آزمون الگو
      من متاسفانه هفته های آخر مرور زیستم به مشکل خورد زدم 63 ولی ایشالا شما میترکونی چون درصدات تو عمومیا عالیه و عمومی برعکس کانون خیییییییییلییییییی تو کنکور جا به جا میکنه آدمو
      امیدوارم مفید بوده باشه حرفام
      ویرایش توسط lucifer1 : 04 مهر 1399 در ساعت 11:49

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      درصدات که واقعا تو عمومیا عالیه حتی برای کنکور عجیب امسال
      امسال خیالت راحت باشه با این حد از تسلط روی عمومی میتونی وقت بیشتری روی اختصاصی بزاری و درصدو بچسبونی به سقف
      درمورد حس بدت هم اصلا ناراحت نباش
      چندتا آزمون نتیجه خوب بگیری انگیزت چندبرابر پارسال میشه اینو بهت قول میدم
      من خودم وقتی کنکورو شکست خوردم سال 98 خیلی ناراحت بودم چون میدیدم دوستام هرکدوم دارن میرن یک رشته ای و یک دانشگاهی اما خودمو میدیدم که هنوز باید برای کنکور بخونم و فکرش دیوونم میکرد چون قرار بود یک سال دیگه با کتاب محاصره بشم شاید عجیب باشه اما قلبم اون مدت به طرز عجیبی درد میکرد از استرسو ناراحتی. همش با خودم میگفتم من سال اول با اون همه تلاش قبول نشدم چه تضمینی هست که امسال موفق بشم ؟ اما از طرفی دیگه مدت انتخاب رشته گذشته بود و دیگه راهی نداشتم همش افکار منفی داشتم بعد که اولین آزمونه کانونو سال دوم از آذر شرکت کردم (به نظرم دیر بود) انگیزم چندبرابر شد حتی آخرین آزمونه حضوری که بهمنماه بود به 7200 رسیدم که بعدش کرونای لعنتی اومد
      بعدشم با خودت بگو الان دانشجو بودی
      چی میشد ؟ کرونا اومده تا چند ترم حداقل مجازیو این چیزاعه که راحت بهترین دوران رو میپرونه
      در عوض یک سال پشت میمونی رشته بهتر دانشگاه بهتر میری
      باعث افتخار خودت و فامیل میشی.
      من الان احساس خوشحالی که تو قبول شدن سال 2 دارمو اگه سال یک قبول میشدم نداشتم چون پشت موندن برام مثل یک محک جدی بوده و خودم و ارادمو به خودم و اطرافیان ثابت کردم هرچند من نسبت به خیلیا حتی تو اینجا رتبه خاصی نداشتم اما با توجه به سختیای زندگیم برای خودم و خانوادم و اطرافیان ارزشمنده.
      واین یک سالی که گذشته فکرم نسبت به خیلی مسایل تغییر کرده و احساس میکنم خیلی تجربه شیرینی شده برام اگه چندسال بعد بخوام به یاد بیارمش
      امسال حتما خیلی رو زیست وقت بزار تاثیری که این لعنتی روی رتبه داره درسایه دیگه مجموعا ندارن من خودم سال دوم ماز شرکت کردم که واقعا عالی بود خیلی از نکته هاشو سرجلسه کنکور دیدم کتاب پینوکیو رو هم توصیه میکنم بزن محشره و بعدش فصل آزمون زیست و موج آزمون الگو
      من متاسفانه هفته های آخر مرور زیستم به مشکل خورد زدم 63 ولی ایشالا شما میترکونی چون درصدات تو عمومیا عالیه و عمومی برعکس کانون خیییییییییلییییییی تو کنکور جا به جا میکنه آدمو
      امیدوارم مفید بوده باشه حرفام
      ممنونم ازت بخاطر وقتی که گذاشتی . نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم . و دقیقا اون حالتی که بعد نتایج برای تو اتفاق افتاده بود الان چندروزیه دارمش و شدیدا اذیت میکنه . اما خب ایشالا زورمو میزنم که با این حال بد هم که شده برم بخونم . یکم میترسم عین شما . اما دیگه چاره ای نیس . من در بهترین حالت بینایی سنجی میارم که اونم باز دوسش ندارم . ایشالا که شماهم موفق باشی و این شیرینی امروزت ادامه دار باشه . بازم دمت گرم که انرژی دادی و وقت گذاشتی برام . ممنونم ازت

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

.

مدیریت مالی یکی از پول ساز ترین رشته های ایرانه.حتی رتبه ها هم اینو نشون میدن.بعضی سالا با رتبه های 3500_4500 منطقه ها(که با این رتبه ها میشه اکثر پیرا پزشکیارو آورد)میرن مالی میخونن تو تجربی.من خودم از کلی از دانشجو ها اینا پرسیدم شدیدا رشته پولساز و مورد نیازیه.من خودم اگر پنج تا رشته تاپ(پزشکی،دندون،دارو،فیزی �،بینایی) رو نیوردم با کله میرم مدیریت مالی تهران

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنونم ازت بخاطر وقتی که گذاشتی . نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم . و دقیقا اون حالتی که بعد نتایج برای تو اتفاق افتاده بود الان چندروزیه دارمش و شدیدا اذیت میکنه . اما خب ایشالا زورمو میزنم که با این حال بد هم که شده برم بخونم . یکم میترسم عین شما . اما دیگه چاره ای نیس . من در بهترین حالت بینایی سنجی میارم که اونم باز دوسش ندارم . ایشالا که شماهم موفق باشی و این شیرینی امروزت ادامه دار باشه . بازم دمت گرم که انرژی دادی و وقت گذاشتی برام . ممنونم ازت
      اره واقعا این احساسات چیزیه که برا همه کسانی که پشت کنکور بودن هست . میدونی سختیش پشت کنکور بودن نیست سختیش احساس سردرگمیه که آدم نمیدونه تکلیفش با خودش چیه مخصوصا پسر ها که باید یک بخشی از دغدغشونو به سربازی اختصاص بدن و همین باعث فکر و خیال زیادی میشه اما اگه از الان با ذهنیت اینکه امسال دیگه قراره آخرین سال کنکور دادنت باشه و قراره که کمو کاستی هارو جبران کنی و خودتو به خودت و نه شخصه دیگه ای ثابت کنی از این سردرگمی در میای
      حتما هم توصیه میکنم هرچی زودتر شروع کنی اگه میخوای بخونی اما با ساعت مطالعه کم و تا میتونی فعلا از دوستات دور باش و صحبت نکن. و کانون رو دوباره استارت بزن تا از همین اول با برنامه بری جلو اما یادت نره زمان تفریح بزار برای خودت
      چون چیزی که امسال تورو موفق میکنه درس خوندنه زیاد نیست بلکه آرامش ذهنیه
      هرکاری که آرومت میکنه رو یک زمانی بهش اختصاص بده مثلا من عاشقه آهنگ گوش کردن بودم برا همین صبحا میرفتم 1 ساعتو نیم پیاده روی تو مسیر هم آهنگایه مورد علاقهم گوش میکردم یا تا فصل 3 سریال mr robot رو دیدم
      چیزی که میخوام بگم اینه که سعی نکن همش درس بخونی چون زمانت خیلی زیاده و با اینکار مطمعن باشه خستگیه عجیبی میاد سراغت که لطمه میخوری اما بازم میگم بعضی تفریحا مخربن سعی کن سمته اونا نری مثلا تلگرام یا اینستاگرام قاتله زمانن به طرز منفی یعنی 3 ساعت هم تو تلگرام باشی هیچ احساس خوبی نمیگیری اما شاید یک آهنگه انگیزشی مثل lose yourself از امینم تا چندساعت شارژت کنه
      خواهش میکنم خوشحال شدم تونستم کمکی کنم
      ایشالا مصاحبتو ساله دیگه قول بده همینجا بزاری بخونیم و از موفقیتت کیف کنیم

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      اره واقعا این احساسات چیزیه که برا همه کسانی که پشت کنکور بودن هست . میدونی سختیش پشت کنکور بودن نیست سختیش احساس سردرگمیه که آدم نمیدونه تکلیفش با خودش چیه مخصوصا پسر ها که باید یک بخشی از دغدغشونو به سربازی اختصاص بدن و همین باعث فکر و خیال زیادی میشه اما اگه از الان با ذهنیت اینکه امسال دیگه قراره آخرین سال کنکور دادنت باشه و قراره که کمو کاستی هارو جبران کنی و خودتو به خودت و نه شخصه دیگه ای ثابت کنی از این سردرگمی در میای
      حتما هم توصیه میکنم هرچی زودتر شروع کنی اگه میخوای بخونی اما با ساعت مطالعه کم و تا میتونی فعلا از دوستات دور باش و صحبت نکن. و کانون رو دوباره استارت بزن تا از همین اول با برنامه بری جلو اما یادت نره زمان تفریح بزار برای خودت
      چون چیزی که امسال تورو موفق میکنه درس خوندنه زیاد نیست بلکه آرامش ذهنیه
      هرکاری که آرومت میکنه رو یک زمانی بهش اختصاص بده مثلا من عاشقه آهنگ گوش کردن بودم برا همین صبحا میرفتم 1 ساعتو نیم پیاده روی تو مسیر هم آهنگایه مورد علاقهم گوش میکردم یا تا فصل 3 سریال mr robot رو دیدم
      چیزی که میخوام بگم اینه که سعی نکن همش درس بخونی چون زمانت خیلی زیاده و با اینکار مطمعن باشه خستگیه عجیبی میاد سراغت که لطمه میخوری اما بازم میگم بعضی تفریحا مخربن سعی کن سمته اونا نری مثلا تلگرام یا اینستاگرام قاتله زمانن به طرز منفی یعنی 3 ساعت هم تو تلگرام باشی هیچ احساس خوبی نمیگیری اما شاید یک آهنگه انگیزشی مثل lose yourself از امینم تا چندساعت شارژت کنه
      خواهش میکنم خوشحال شدم تونستم کمکی کنم
      ایشالا مصاحبتو ساله دیگه قول بده همینجا بزاری بخونیم و از موفقیتت کیف کنیم
      ممنونم ازت . اخه مشکل من زیاد سربازی یا سردرگمیه نیس . من مشکلم اینه دلهره و اظطراب شدیدی دارم به طوریکه اصلا نه میتونم بشینم یا پاشم حرکت کنم . کلا نمیدونم منظورمو میفهمی یا نه اما فقط موقع خواب اینو حس نمیکنم . بعد خواب دوباره داغون میشم . خودشم صبحا خیلی بیشتره چون نتایجو صبح دیده بودم .

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان .

خواستم از همتون تشکر کنم بابت همه راهنماییاتون . خیلی کمک کرد حرفاتون بهم . 2 تا آزمون گذشته و حس و حال بد کاملا رفع شده . ایشالا سال بعد همین موقع ها همین تاپیکو آپ میکنم . ولی نه با 7000 . با یه چیز بهتر . دوستون دارم . مرسی که انرژی دادین

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزان . من تصمیم گرفتم یه سال دیگه پشت بمونم و واسه سه رشته تلاش کنم . یه چنتا سوال داشتم ازتون

1- اولیش اینکه من یکم حالم بده و نمیدونم میترسم یا حالت تهوع دارم . میل به غذا هم ندارم . میخوام ببینم طبیعیه یا نه . اصن به فکر کنکور سال بعد یا تستا یا اون مباحث مضخرف میفتم یجوری میشم . شما هم اینجوری بودین یا نه؟

2- اگه میشه از تجربیاتتون و اینکه چیکارا کردین واسه سال دوم که باعث شد بهتر نتیجه بگیرین برام بنویسین . واقعا بهش نیاز دارم

ممنون میشم تجربیاتتونو برام بگین . نظر تک تکتون برام مهمه و منت میزارین سرم اگه برام توضیح بدین .
      سلام قارداش برا هممون سخته وسخترین ترس از عدم قبولی پیاپی راهی شدن به خدمت مقدس سربازی و رقم خوردن اینده ای نامعلوم مضاف بر اینکه از طرف فامیل های درجه یک که به کنار حتی از درجه دو وسه نیزکه اصلا تو عمرت ندیدیشون مورد عنایت قرار میگیری پدر و مادرم جای خود اما به قول یکی از دوستان باید دو مولفه اساسی و حماسی بودن رو وارد زندگیت کنی و بجنگی و بسپاری بخدا به هرحال سعی کردم بگم تنها نیستی درکت میکنیم

15. Top | #60
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا لذت میبرم که کسی که ناراحت بوده چند وقت پیش ،دوباره خودشو پیدا کرده و رو به جلو حرکت میکنه...زندگی پر از این چیزاست اما میتونی ازش ایراد بگیری؟؟؟؟ پس زیرپات لهش کن
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن