خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاس برای درسی ک ضعف داری نیازه بنظرم ، چون خودم میخوام برای ریاضی و فیزیک برم کلاس تا تقویت بشن ....ولی مشاور بستگی ب خودت داره ک چقد میتونی تنهایی و با برنامه پیش بری ...البته پیدا کردن مشاور خوب و دلسوز باز خیلی سخته ... چون من چندین مشاور داشتم ولی ضعفامو اونطور ک خودم تشخیص دادم بهم نگفتن متاسفانه و بیشتر پولکی بودن ....

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      ممنونم ازت . بنظرتون کلاس و مشاوره نیازه حتما /؟ یا ادم خودشم میتونه موفق شه؟

5- چشم عزیزم . منم همگی شماهارو دوس دارم .
      برا کلاس اگه درسی ضعیفی حتما برو
      البته من حس میکنم فقط عربی ریاضی و شیمی نیازه بقیه رو با تست باید یا گرفت

مشاوره هم بد نیست ولی بعضی اوقات مشکل پیش میاد با مشاور
      ولی خب اگه بری و گوش کنی بنظرم خوبه فقط به شرطی که مشاورش درست حسابی باشه
      Success is what you make it

Take it how it come

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      من نمیتونم راهنمایی کنم. چون نه در حدی ام که بتونم کسیو راهنمایی کنم و هم اینکه دوستان حرفای خیلی قشنگ و مفید و خوبی زدن بهت...
      ولی فقط خواستم بگم امیدوارم به اون چیزی که میخوای برسی
      اگر که موندی، سال دیگه توی تک یا دورقمی ها ببینیمت و مصاحبه تو ببینیم و کیف کنیم
      ایشالا . ممنونم ازت
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      برا کلاس اگه درسی ضعیفی حتما برو
      البته من حس میکنم فقط عربی ریاضی و شیمی نیازه بقیه رو با تست باید یا گرفت

مشاوره هم بد نیست ولی بعضی اوقات مشکل پیش میاد با مشاور
      ولی خب اگه بری و گوش کنی بنظرم خوبه فقط به شرطی که مشاورش درست حسابی باشه
      ممنونم بابت اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی . دمت گرم

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zero_horizon نمایش پست ها
      از میانگین 30 به میانگین 80 (((به کسی نگو ولی چندبار هم 100 زدم))

روش= درس خوندم
      سلام داداش منم میخوام بمونم واس 1400 ولی با رتبه ی داغون 65000
      مطمعنم میتونم پزشکی بیارم
      میشه شما بگی برای سال دوم مشاور داشتی یانه و اگر داشتی کی بودن
      منابعتم واس ریاضی میگی و زیست و فیزیک و شیمی [/hide][/hide]

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      لطفا 15تا رشته ی متفاوتی که دوستشون داری و طبق شرایطی که دراون هستی،اولویت بندی شده باشه.
      صفر و صد بودن خوب نیست یعنی این که بگی فقط رشته اولی میارم یا هیچی دیگه!!
      همه انسان ها،علاقشون ابعاد زیادی داره.بدی قضیه اینه که ما چسبیدیم فقط به یک نوع رشته!
      این ویژگی:صفر یا صد بودن،بدترین ضرر رو به عمر و جوانی و زندگیمون میزنه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikman نمایش پست ها
      لطفا 15تا رشته ی متفاوتی که دوستشون داری و طبق شرایطی که دراون هستی،اولویت بندی شده باشه.
      صفر و صد بودن خوب نیست یعنی این که بگی فقط رشته اولی میارم یا هیچی دیگه!!
      همه انسان ها،علاقشون ابعاد زیادی داره.بدی قضیه اینه که ما چسبیدیم فقط به یک نوع رشته!
      این ویژگی:صفر یا صد بودن،بدترین ضرر رو به عمر و جوانی و زندگیمون میزنه
      من کلا هیچ رشته ای رو جز معلمی دوست ندارم . و رشته ای که شما توش توی 30 سالگی کلا 5 تومن حقوق بگیری و مجبور باشی بعد از ظهراتم بری کلاس خصوصی بزاری تا به زور پول یه پرستار یا فیزیو تراپ رو که توی ماه کمتر از تو کار میکنه رو دربیاری حتی اگه دوستشم داشته باشی که زده میشی

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      1_حال بد...عادیه...کم وزیاد میشه ولی همراه همیشگی یه پشت کنکوریه...منم بعداز کنکور 98 یه حالتی داشتم که روحم رو از بدنم کشیدن بیرون...یه حالت سرگیجه مانند یه خستگی بی نهایتی رو حس میکردم...انگار صدنفر با لگد از روم رد شده بودن...ولی با وجود اون همه حس وحال منفی کارم رو با یکی از نقاط ضعف اصلیم شروع کردم یعنی ریاضی....نه میشه گفت بی خیال این حال و هوا باش خودش درست میشه و نه میشه گفت خودت رو توش غرق کن...فقط سعی کن توی یه محدوده نگه داریش ...برای شروع دوباره اول اون کاری رو که توی صفحه اول تاپیک 7سال کنکورتجربی گفتم انجام بده...بعد از اون سعی کن گذشته رو رها کنی...وزنه هایی رو که روی افکارت سنگینی میکنه رها کن...به ساختن یه سال جدید پراز موفقیت امیدوار باش
      من بعداز کنکور سال قبلم همه ی اون حس وحال بد رو تبدیل به نفرت وخشم کردم تا جایی که اولین آزمون بعداز کنکور رو به نیت انتقام گرفتن دادم...توی اون آزمون جهش تراز 1000 تایی پیدا کردم....از تراز 6هزار رفتم تو7هزار

2_تصمیم گرفتم توی سال دوم نقاط ضعفم رو ماسمالی نکنم بلکه باهاشون رودرو بشم... از فرار کردن خسته شده بودم ...قبلن همیشه از تست زیاد زدن فرار میکردم ولی سال دوم به تدریج تعداد تست هام رو بالا بردم....از منفی بافی قبل از آزمون و سرجلسه آزمون خسته شده بودم سال دوم تصمیم گرفتم افکارم رو بیشتر کنترل کنم....از اینکه همش خودم رو با دیگران مقایسه کنم کلافه شده بودم سال دوم تلاش کردم روی عملکرد خودم متمرکز بشم....از شکست هایی که تجربه کرده بودم برای پیشرفت استفاده کردم مثلن با خراب کردن عمومی های 98 فهمیدم لازم دارم ترتیب پاسخگویی عمومی ها رو تغییر بدم و درصد بهتر عمومی های امسالم رو مدیون اون تصمیم هستم
      بزرگترین دردسر یه پشت کنکوری تکراری بودن دروس و زیاد بودن زمان آزادش هست که باعث میشه درس خوندنش استمرار نداشته باشه و ذهنش همواره دنبال راه فرار از درس بگرده...باید خیلی حواست به این عامل باشه...اگه توی سال پشت کنکوریت استمرار نداشته باشی شک نکن نتیجه نمیگیری....لازم نیست همیشه بالای 10 ساعت بخونی ولی لازمه حداقل 8 ساعت رو مستمر بخونی
      توی روش درس خوندنت یه تنوعی ایجاد کن
      عادت های بد گذشته ات رو به حداقل برسون و تکرارشون نکن
      توی سال پشت کنکور ممکنه حتی ار طرز نگاه دیگران هم ناراحت بشی ولی خودت رو درگیرش نکن
      به هیچ عنوان به نتیجه کنکور آینده و کنکور گذشته ات فکر نکن....این که قراره چی بشه یا چی نشه....فقط روی همون روزی که دراختیار داری تمرکز کن تا بهترین عملکرد رو توی همون 24 ساعت داشته باشی

هزاران هزار نکته و درددل از پشت کنکوری بودن دارم که مجال گفتنش نیست

ایشالا هرتصمیمی که میگیری عین مرد براش عرق بریزی و پاش وایسی ....باورت دارم پسر......سخت تلاش کن تو حتمن میرسی

تکون بخور ...ازجات بلند شو بکوب تو دهن ناایمدی...خنجر انتقامت رو برای 1400 تیزتراز همیشه کن....نمیشه و نمیتونم رو زنده به گور کن.....اگه هم نتونی مجبوری که شدنیش بکنی مجبوری که موفق بشی تو هیچج راهی بجز له کردن این کنکور لعنتی نداری هیچ راهی
      ببخشید شما زیست و چجوری میخوندید؟
      من اول درسنامه خیلی سبز رو میخوندم و بعد تست کار میکردم
      میشه راهنماییم کنید؟و اینکه چه منبعی خوبه؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      ببخشید شما زیست و چجوری میخوندید؟
      من اول درسنامه خیلی سبز رو میخوندم و بعد تست کار میکردم
      میشه راهنماییم کنید؟و اینکه چه منبعی خوبه؟
      اگه بخوام کلی بگم.....مهم ترین نکته اینه که زیست رو هرروز توی برنامه داشته باشید و مستمر بخونید و دورمرورتون زیاد باشه
      بخش ها و مفاهیمی رو که خوب متوجه نشدید رو نادیده نگیرید و ماسمالی نکنید....مثلن خیلی از بچه ها توی مباحث گیاهی وجانوری انقدر به خودشون تلقین میکنن که هیچی نمیفهمن دیگه بی خیالش میشن.

من روشم یادگیریم توی زیست بیشتر نوشتن خط فکری هام و مرور زیاد همونا بود....توی هفته های آخر کنکور برای زیست فقط همین خط فکری ها رو مرور کردم.
      تست تکراری توی زیست زیاد بزنید....باید نکات و مفاهیم مهم همیشه توی ذهنتون حک شده باشه.

منابع....به نظرم خیلی سبز و گاج خوبن....من خودم خیلی سبز رو بیشتر دوست داشتم....هرچند هم خیلی سبز کارکردم هم گاج
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 03 مهر 1399 در ساعت 11:35

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من کلا هیچ رشته ای رو جز معلمی دوست ندارم . و رشته ای که شما توش توی 30 سالگی کلا 5 تومن حقوق بگیری و مجبور باشی بعد از ظهراتم بری کلاس خصوصی بزاری تا به زور پول یه پرستار یا فیزیو تراپ رو که توی ماه کمتر از تو کار میکنه رو دربیاری حتی اگه دوستشم داشته باشی که زده میشی
      میتونید یک عکس از درصداتون و رتبتون بدید ؟ من هم یک سال پشت کنکور بودم وبا حسو حاله شما آشنا هستم اما با همه سختیاش امسال به هدفم رسیدم. خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
      ویرایش توسط lucifer1 : 03 مهر 1399 در ساعت 11:53

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1400 boy نمایش پست ها
      سلام داداش منم میخوام بمونم واس 1400 ولی با رتبه ی داغون 65000
      مطمعنم میتونم پزشکی بیارم
      میشه شما بگی برای سال دوم مشاور داشتی یانه و اگر داشتی کی بودن
      منابعتم واس ریاضی میگی و زیست و فیزیک و شیمی [/hide][/hide]

سلام رفیق

من کلن مشاور نداشتم و کلاس کنکور هم نرفتم

منابع رو توی تاپیک های دیگه هم بچه ها نظراتشون رو گفتن و خیلی هاش هم از منابعی که من داشتم بهترن

منابع خودم رو اینجا گفتم اگه خواستی برو یه نگاه بنداز اولین ثابت قدمان انجمن در گزارش کار روزانه تا کنکور۹۹

برات آرزوی موفقیت میکنم

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اگه بخوام کلی بگم.....مهم ترین نکته اینه که زیست رو هرروز توی برنامه داشته باشید و مستمر بخونید و دورمرورتون زیاد باشه
      بخش ها و مفاهیمی رو که خوب متوجه نشدید رو نادیده نگیرید و ماسمالی نکنید....مثلن خیلی از بچه ها توی مباحث گیاهی وجانوری انقدر به خودشون تلقین میکنن که هیچی نمیفهمن دیگه بی خیالش میشن.

من روشم یادگیریم توی زیست بیشتر نوشتن خط فکری هام و مرور زیاد همونا بود....توی هفته های آخر کنکور برای زیست فقط همین خط فکری ها رو مرور کردم.
      تست تکراری توی زیست زیاد بزنید....باید نکات و مفاهیم مهم همیشه توی ذهنتون حک شده باشه.

منابع....به نظرم خیلی سبز و گاج خوبن....من خودم خیلی سبز رو بیشتر دوست داشتم....هرچند هم خیلی سبز کارکردم هم گاج
      چجوری دوتا منبع رو کار کردید؟
      مثلا خیلی سبز رو تموم کردید بعد رفتید سراغ گاج؟؟ درسنامه هر دو رو خوندید؟؟
      میشه یه توضیحی بدید

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      چجوری دوتا منبع رو کار کردید؟
      مثلا خیلی سبز رو تموم کردید بعد رفتید سراغ گاج؟؟ درسنامه هر دو رو خوندید؟؟
      من برای کنکور نزدیک به 3 سال درس خوندم....به نظرت توی این سه سال فقط باید یه کتاب میخوندم

اوایل گاج داشتم بعدش خیلی سبز خریدم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      معلمی هم داریم که دانش آموزا واسه یک ساعت کلاسش،سر و دست میشکونن.و میرن توی صف انتظار ماهانه تا نوبتشون بشه.
      معلمی که پول پارو می کنه.
      معلم داریم تا معلم.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      میتونید یک عکس از درصداتون و رتبتون بدید ؟ من هم یک سال پشت کنکور بودم وبا حسو حاله شما آشنا هستم اما با همه سختیاش امسال به هدفم رسیدم. خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
      2111.jpg

خیلی ممنونم ازتون . فقط میشه بهم بگین که این حس ترس و دلهره و استرس زیاد که دارم و بعد از بیدار شدن از خواب هم تشدید میشه توی کل 8 ماه قراره اینجوری بشم اما یا بعد یکی دو آزمون اوکی میشه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن