خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

فوری فوری رتبم ۲۴۳ شد، موندم چیکار‌کنم؟؟؟

یکی از بچه ها ازتون کمک میخواد لطفا کمکش کنید.

من رتبه کنکور ریاضی ام ۲۴۳ منطقه ۳ شد
      با پسرخالم که توی دانشگاه پیتسبرگ ایالت پنسلوانیا عضو هیئت علمیه بلافاصله حرف زدم درباره شرایط اپلای و رشته ها بهم گفت چند چیز تغییر کرده از چند سال پیش
      1 اعتبار بقیه دانشگاه های تهران غیر شریف افزایش پیدا کرده و شرایط اپلای دارن مثل تهران و امیرکبیر
      2 رشته کامپیوتر با توجه به علاقه ام و وضعیت بازار کار و قبولی اپلای وضعیت خیلی خوبی تو آمریکا داره (حتی علوم کامپیوتر)
      3 با توجه به نکات قبلی گفت مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر در دانشگاه های تهران و امیرکبیر هم خیلی عالیه
      من تا قبل حرف های پسرخالم فکر میکردم هر جور شده باید برم شریف ولی اون گفت حتی از دانشگاه آزاد هم اپلای داشتیم
      4مهندسی مکانیک و برق مثل قبل اپلایش خوب نیست و خیلی اشباع شده ولی کامپیوتر خیلی جا داره
      الان رتبه هارو نگاه میکنم میبنم احتمالا مهندسی کامپیوتر علم و صنعت بتونم برم
      الان سوالم اینه
      به نظرتون علم و صنعت در حد اون موارد بالا از لحاظ اعتبار هست ؟اصلا دانشگاه تهران قبول میشم
      یا به نظرتون رشته سطح پایین تر امیرکبیر برم و اونجا تغییر رشته به کامپیوتر بدم
      پسرخالم سال ۸۳ عمران شریف قبول شد ولی تو دانشگاه به مکانیک تغییر رشته داد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از ایشون کمک بگیرید @Paxton

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها

با پسرخالم که توی دانشگاه پیتسبرگ ایالت پنسلوانیا عضو هیئت علمیه بلافاصله حرف زدم درباره شرایط اپلای و رشته ها بهم گفت چند چیز تغییر کرده از چند سال پیش
      1 اعتبار بقیه دانشگاه های تهران غیر شریف افزایش پیدا کرده و شرایط اپلای دارن مثل تهران و امیرکبیر
      2 رشته کامپیوتر با توجه به علاقه ام و وضعیت بازار کار و قبولی اپلای وضعیت خیلی خوبی تو آمریکا داره (حتی علوم کامپیوتر)
      3 با توجه به نکات قبلی گفت مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر در دانشگاه های تهران و امیرکبیر هم خیلی عالیه
      من تا قبل حرف های پسرخالم فکر میکردم هر جور شده باید برم شریف ولی اون گفت حتی از دانشگاه آزاد هم اپلای داشتیم
      4مهندسی مکانیک و برق مثل قبل اپلایش خوب نیست و خیلی اشباع شده ولی کامپیوتر خیلی جا داره
      الان سوالم اینه
      به نظرتون علم و صنعت در حد اون موارد بالا از لحاظ اعتبار هست ؟اصلا دانشگاه تهران قبول میشم
      تغيير رشته اصلا به فكرش نباش چون واقعا شرايطش سخته و بعدا اگه يه مانع قانوني سر راهت قرار بگيره بيشتر سردرگم ميشي و ممكنه از هدفت كه اپلاي باشه دورت كنه ودر ضمن قوانين از سال 83 تا به الان زمين تا اسمون فرق كرده و خيلي سختگيرانه تر شده
      كامپيوتر رو بزن به ترتيب هركدوم رو آوردي خوبه با توجه به رتبه ت
      چون يك آشنا هم در خارج از كشور داري راحتتر ميتوني بري چون ميتونه تو رو به يه استاد معرفي كنه و اون وقته كه سطح علمي و رزومه درسي خوبي كه در 4 سال جمع آوري كردي ملاك قرار ميگيره نه دانشگاه
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الان سوالم اینه
      سلام.وقتتون بخیر.بهتون تبریک میگم.میشه لطفا درصدهاتونو بگید

باسپاس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادبیات ۳۱ عربی ۸۰ دینی ۵۷ زبان ۵۵
      ریاضی ۳۵ فیزیک ۶۰ شیمی 39

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببینید در خارج کشور دانشگاه های مار و فقط از این می شناسن که بچه های اون دانشگاه اونجا رفته باشن. این که می بینی بچه های شریف راحت تر اپلای می کنن مثلن تو یه سری دانشگاه های امریکا بخاطر اینه که بچه های شریف زیاد تو اون دانشگاه اپلای کردن و گرنه دانشگاههای ما دانشگاههای رتبه بالایی نیستن که شناخته شده باشن.
      از همه ی دانشگاهای ایران میشه اپلای کرد حتی آزاد حتی شهرستانا. منتها هر چی بچه های اون رشته و دانشگاه که درس خوندی بیشتر برای یه دانشگا مثلن واترلو کانادا اپلای کرده باشن و اونجا خوب بوده باشن رو اپلای شما تاثیر داره.
      تاثیر معدلو لیسانسو هم در نظر بگیر. معدل بالای یه یونی تو شهرستان ممکمه از معدل پایینه یونی های تهران بهتر اپلای کنه.
      اگه دنبال اپلایی اول معدله بالا دوم زبان قوی.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درمورد اشبا شدن اپلای برق فکر نمیکنم اینطور باشه همه ی یونی های دنیا هرسال به دانشجو های برق احتیاج دارند اصن اشباع معنی نمیده.
      تو هر رشته ای معدل خوب بیاری میتونی بری .
      طرف از لیسانس برق بناب و فوق خواجه نصیر میره دکترا اسکاتلند با معدل تقریبن پایین.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین وضع رو دارم، میشه بیشتر درمورد بخش تغییر رشته اش اگه اطلاعی دارین بدین؟ و اینکه بخوایم اپلای کنیم چه کارایی رو باید انجام بدیم و چه فعالیتایی بهتره داشته باشیم؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی از وضعیت دوره های شبانه تجربه و اطلاعات داره ؟
      امسال دانشگاه علم دوره شببانه (نوبت دوم ) برای برق و.... گذاشته میخوام ببینم
      1.شهریه هر ترم چقدره متوسطش؟
      2.هزینه خوابگاه و غذا چجوریه؟
      3.اینکه میگن اگه دو سه ترم معدلت بالا باشه روزانه ت میکنن حقیقت داره؟
      GG

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوال دیگه اینکه اگه هدف من اپلای کردن نباشه و بخوام یه رشته متوسط در امیرکبیر بخونم و بعد تغییر رشته بدم چقدر شانسشو ددارم اگه معدلمو بالا ببرم؟
      GG

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      سوال دیگه اینکه اگه هدف من اپلای کردن نباشه و بخوام یه رشته متوسط در امیرکبیر بخونم و بعد تغییر رشته بدم چقدر شانسشو ددارم اگه معدلمو بالا ببرم؟
      هیچی
      بر می خیزم!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز. برای پاسخ گویی به شما چند نکته ضروریه. دختری یا پسر؟؟؟؟؟؟ شهرستانی یا تهرانی؟ وضعیت مالی؟ پسر باشی مسئله خدمت یا وثیقه رو داری. شهرستانی و تهرانی مسئله خونه یا خوابگاه. برای رفتن باید مدرکت رو ازاد کنی یعنی حتی روزانه بخونی باید مدرکت رو بخری پس قصد رفتن داری صلاح اینه بری شبانه دانشگاه بهتر. هم تیکه تیکه پرداخت کردی هم جای بهتری قبول شدی.
      بر می خیزم!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دوست عزیز. برای پاسخ گویی به شما چند نکته ضروریه. دختری یا پسر؟؟؟؟؟؟ شهرستانی یا تهرانی؟ وضعیت مالی؟ پسر باشی مسئله خدمت یا وثیقه رو داری. شهرستانی و تهرانی مسئله خونه یا خوابگاه. برای رفتن باید مدرکت رو ازاد کنی یعنی حتی روزانه بخونی باید مدرکت رو بخری پس قصد رفتن داری صلاح اینه بری شبانه دانشگاه بهتر. هم تیکه تیکه پرداخت کردی هم جای بهتری قبول شدی.
      من که گفتم نمخیوام برم و قصد اپلای ندارم بحثم درباره ی تتغییر رشته در دانشگاه هست . پسرم شهرستانی ام و قصدمم اینه که فقط در داشنگاه ای تهران بخونم دارم میگم امسال علموصنعت و خواجه شبانه هم اضافه کردن حالا اینکه شانسشو دارم که بیارم یا نه به کنار . دارم تغییرر رشتته رو میگم که کسی تجربه داره یا نه . از طرفیم ددارم به شبانه دارم فکرر میکنم که ببینم خوابگه میدن یا نه اگه اطلاعاتی دارید لطفا بگید
      در ضمن اینکه میگن چند ترم معدل الف بشی از شبانه تبدیلت میکنن به روزانه حقیقت داره؟
      GG

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      من که گفتم نمخیوام برم و قصد اپلای ندارم بحثم درباره ی تتغییر رشته در دانشگاه هست . پسرم شهرستانی ام و قصدمم اینه که فقط در داشنگاه ای تهران بخونم دارم میگم امسال علموصنعت و خواجه شبانه هم اضافه کردن حالا اینکه شانسشو دارم که بیارم یا نه به کنار . دارم تغییرر رشتته رو میگم که کسی تجربه داره یا نه . از طرفیم ددارم به شبانه دارم فکرر میکنم که ببینم خوابگه میدن یا نه اگه اطلاعاتی دارید لطفا بگید
      در ضمن اینکه میگن چند ترم معدل الف بشی از شبانه تبدیلت میکنن به روزانه حقیقت داره؟
      هیچ شبانه ای روزانه نمی شود!!!!!!!
      روزانه ای که زیاد مشروط بشه میشه شهریه پرداز یا شبانه!
      تغییررشته نداریم! شرطش اینه که رتبه اون رشته ای که میخوای بری رو اورده باشی که اگه میاوردی از اول میزدی!
      دو رشته ای داریم! یعنی شاگرداول معدن امیرکبیر بشی اجازه میدن کنارش عمران بخونی!
      که مطمئن باش افرادی زیادی هستند با همین رویا وارد میشن پس چیزی که الان به فکر تو رسیده به فکر من 15 سال پیش رسیده بود!
      بر می خیزم!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

برای همین هم هست که رفتی پرستاری شهید بهشتی نه؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)