خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question ۱۴۰۰ با کمک شما

سلام دوستانی که امسال قدیم بودند و کنکور جدید دادند
      میشه بیاید واگه اشتباهاتی کردید تو مطالعه تو انتخاب منابع و هرچی کلا بگید واسه کسایی که میخوان جدید بدن
      مچکرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خود نظام جدید ها هم اگه کمکی میتونید بکنید لطفا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شیمی رو خیلی جدی بگیرید روزی 20 تا مسیله تو برنامتون باشه هر روز مث همون درک مطلبا
      سعی کنید تست سنجشی یا همون زمان داراتون بیشتراز اموزشی هاتون باشه
      زمینم بخونید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم لطف کردید حتما

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      شیمی رو خیلی جدی بگیرید روزی 20 تا مسیله تو برنامتون باشه هر روز مث همون درک مطلبا
      سعی کنید تست سنجشی یا همون زمان داراتون بیشتراز اموزشی هاتون باشه
      زمینم بخونید
      چرا کسی که رشته های زیر کروه یک رو میخواد زمین بخونه؟رتبه کل مهم نیست اصا. مهم رتبه تو زیر گروهه. مگه اینکه کسی دارو بخواد
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      چرا کسی که رشته های زیر کروه یک رو میخواد زمین بخونه؟رتبه کل مهم نیست اصا. مهم رتبه تو زیر گروهه. مگه اینکه کسی دارو بخواد
      تضمینی میشه قبولیش سر جلسه هم استرسش کم تر میشه میکه حداقل دارو قبول میشم ، با ارامش بیشتر میزنه، همین ارامشه باعث میشخ حتی تو زیرگروه یکم رتبش بهتر شه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      تضمینی میشه قبولیش سر جلسه هم استرسش کم تر میشه میکه حداقل دارو قبول میشم ، با ارامش بیشتر میزنه، همین ارامشه باعث میشخ حتی تو زیرگروه یکم رتبش بهتر شه
      اولا وقت بقیه درسارو میگیره. چون بچه ها وقت زمینو بین زیست و شیمی تقسیم میکنن.
      دوما حداقل خیلی ها مث من فقط و فقط پزشکی یا دندون میخوان و اولویتشون فقط و فقط یک رشته است.
      سوما خیلی از رتبه برترا رو میشناسم ک سرجلسه زمین در حد ۵۰ زدن بعدش پشیمون شدن. میتونی مصاحبه با خانم ندا مهدی زاده تو همین انجمن رو بخونی.
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوما حداقل خیلی ها مث من فقط و فقط پزشکی یا دندون میخوان و اولویتشون فقط و فقط یک رشته است.
      سوما خیلی از رتبه برترا رو میشناسم ک سرجلسه زمین در حد ۵۰ زدن بعدش پشیمون شدن. میتونی مصاحبه با خانم ندا مهدی زاده تو همین انجمن رو بخونی.
      ببین ۲۰ درصد کافیه. میشه ۵ تا سوال ، ۵ تا هم وقت زیادی خدایی نمیگیره، اینی هم میگم بیشتر جنبه روانی داره ، بخاطر استرس کم شه فقط میگم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا زمین از یه حدی بالاتر زدن فقط به درد 2 نفر میخوره
      یکی کسیکه میخاد صد در صد بره دارو و یکی هم کسی که به دنبال رتبه های تک رقمیه
      ولی واقعا 20 ذرصد زدنش خالی از لطف نیست و وقتی هم نمیگیره سرجلسه شاید 2 دقیقه ولی اگه خدایی نکرده رتبه تون یه جوری لب مرزی بشه واسه دندان و پزشکی اونجا اون 20 درصد زمین کمکتون میکنه دارو بیارید حالا الان میگید نمیخام ولی دیدم که خیلی ها موقع انتخاب رشته نظرشون عوض میشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      کلا زمین از یه حدی بالاتر زدن فقط به درد 2 نفر میخوره
      یکی کسیکه میخاد صد در صد بره دارو و یکی هم کسی که به دنبال رتبه های تک رقمیه
      ولی واقعا 20 ذرصد زدنش خالی از لطف نیست و وقتی هم نمیگیره سرجلسه شاید 2 دقیقه ولی اگه خدایی نکرده رتبه تون یه جوری لب مرزی بشه واسه دندان و پزشکی اونجا اون 20 درصد زمین کمکتون میکنه دارو بیارید حالا الان میگید نمیخام ولی دیدم که خیلی ها موقع انتخاب رشته نظرشون عوض میشه
      ببین اینجوری نیست که میگی لب مرزی اونی که زمین بالاتر زده قبوله. بلکه اینجوریه که فرضا یه دانشگاه ۴۰ تا دانشجوی پزشکی میگیره؛ ۳۹ نفر رو میگیره، برای صندلی چهلم دو نفر رتبه ی زیرگروه یکشون دقیقا یکیه. سنجش اونی رو که زمینشو بالاتر زده قبول میکنه.
      اصا زمین واسه زیرگروه یک چرنده. مگه اینکه کسی بگه ممکنه من موقع انتخاب رشته نظرم عوض شه و بخوام دارو هم بیارم. یا اصلا بخواد تو زیرگروه سه قبول شه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین اینجوری نیست که میگی لب مرزی اونی که زمین بالاتر زده قبوله. بلکه اینجوریه که فرضا یه دانشگاه ۴۰ تا دانشجوی پزشکی میگیره؛ ۳۹ نفر رو میگیره، برای صندلی چهلم دو نفر رتبه ی زیرگروه یکشون دقیقا یکیه. سنجش اونی رو که زمینشو بالاتر زده قبول میکنه.
      اصا زمین واسه زیرگروه یک چرنده. مگه اینکه کسی بگه ممکنه من موقع انتخاب رشته نظرم عوض شه و بخوام دارو هم بیارم. یا اصلا بخواد تو زیرگروه سه قبول شه

اولا که دقیق نخوندی من چی نوشتم دوست عزیز من نگفتم زمین واسه زیرگروه 1 تاثیر داره من گفتم ممکنه شما لب مرزی باشی واسه دندون و دارو و خدایی نکرده اونارو نیاری اونجا اگه زمین زده باشی حداقل میتونی دارو بری
      دوما هم مطمین باش موقع انتخاب رشته نظرت عوض میشه تحت اون شرایطی که من گفتم
      بازم هرجور صلاحه از قدیم گفتن صلاح کار خویش خسروان دانند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن