خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین گرایش ارشد پرستاری؟

سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم نظرتون رو درباره اینده گرایش های ارشد پرستاری بدونم و اینکه بنظرتون کدوم بهتره و جای مانور بیشتری داره؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .MEHRAD. نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم نظرتون رو درباره اینده گرایش های ارشد پرستاری بدونم و اینکه بنظرتون کدوم بهتره و جای مانور بیشتری داره؟
      بستگی داره ب چی علاقه داشته باشی
      اگه دنبال هیئت علمی شدنی بیشتر روان و کودکان میگیرن
      سالمندان اورژانس و ویژه هم باهم رقابت میکنن برای هیئت علمی
      داخلی جراحی ام اشباع شده دگ

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      بستگی داره ب چی علاقه داشته باشیاگه دنبال هیئت علمی شدنی بیشتر روان و کودکان میگیرنسالمندان اورژانس و ویژه هم باهم رقابت میکنن برای هیئت علمیداخلی جراحی ام اشباع شده دگ
      علاقه خاصی که ندارمخب ارشد روان یا کودک اگه بگیرم و هیئت علمی نتونم بشم فقط بخشای مربوط ب خودش میتونم کار کنم یا نه؟اگه دنبال هیئت علمی شدن نباشم چی کار بالین بخوام کدومش بهتره از لحاظ جذب؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ویژه لاکچری ترینه
      خداوند آن خویش خویش است

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      ویژه لاکچری ترینه
      نا گفته نماند قیافه تو انتخابش دخیله
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      یعنی چی؟ یعنی اگه از قیافه مون خوششون نیاد زیاد موقعیتی واسه کار نداری؟ من نمیدونم واقعا تو کار کردن مثلا واسه بیمارستان خصوصی به قیافه ت خیلی کار دارن؟ کم کم دارم از همه شغلای اینجوری میترسم ( که باید استخدامت کنن، که باید برا کسی کار کنی)....حالا شرکت ها اینجوریچیزا خیلی هست ولی خدایی توی امور سلامت انسانی خیلی چیپه این مدلی!

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      یعنی چی؟ یعنی اگه از قیافه مون خوششون نیاد زیاد موقعیتی واسه کار نداری؟ من نمیدونم واقعا تو کار کردن مثلا واسه بیمارستان خصوصی به قیافه ت خیلی کار دارن؟ کم کم دارم از همه شغلای اینجوری میترسم ( که باید استخدامت کنن، که باید برا کسی کار کنی)....حالا شرکت ها اینجوریچیزا خیلی هست ولی خدایی توی امور سلامت انسانی خیلی چیپه این مدلی!
      بیمارستانهای خصوصی که جای خود دارن من واردش نمیشم
      ولی بحث پرستار ویژه چون نهایتا فکر کنم پرستار تشریفات هم از بین همینا انتخاب میکنن باید چهره خوبی داشته باشی تا انتخاب بشی یعنی انچیزی که من شنیدم اینه راست و دروغش نمیدونم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این از اون حرفا بودا
      از بچه های تحصیل کرده ی اینجا بیشتر از اینا توقع دارم ک هر حرفی رو باور نکنن و مهم تر از اون بیان نکنن!
      ویژه شامل بخش هایccu(قلب)
      icu و دیالیز هست
      و معمولا پرستاران خبره تر و با سابقه تر رو میذارن
      کسانی ک مد دستگاه ها رو بلد باشن با دی سی شوک بلد باشن کار‌کنن ریتم ها و آریتمی ها بلوک های قلبی رو بلد باشن. جی سی اس گرفتن صحیح و مراقبت های لازم یه بیمار د کما رو بلد باشن.خلاصه باید حرفه ای باشن
      تنها چیزی ک بهش مربوط نیست قیافس
      اما از اونجایی ک معمولا پرستاری ک سی سی یو کار میشه انقد زرنگ و با هوش بوده ک اونجا پذیرفته شده و خودشو برای اونجا ثابت کرده و بخش سی سی یو تمیز تر از سایر بخش هاس،در نتیجه پرستاراشم مرتب ترن.اصلا جوو اونجا اینجوریه حتا پزشکای قلبم از بقیه باکلاس ترن چیزی ک ما دیدیم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      این از اون حرفا بودا
      از بچه های تحصیل کرده ی اینجا بیشتر از اینا توقع دارم ک هر حرفی رو باور نکنن و مهم تر از اون بیان نکنن!
      ویژه شامل بخش هایccu(قلب)
      icu و دیالیز هست
      و معمولا پرستاران خبره تر و با سابقه تر رو میذارن
      کسانی ک مد دستگاه ها رو بلد باشن با دی سی شوک بلد باشن کار‌کنن ریتم ها و آریتمی ها بلوک های قلبی رو بلد باشن. جی سی اس گرفتن صحیح و مراقبت های لازم یه بیمار د کما رو بلد باشن.خلاصه باید حرفه ای باشن
      تنها چیزی ک بهش مربوط نیست قیافس
      اما از اونجایی ک معمولا پرستاری ک سی سی یو کار میشه انقد زرنگ و با هوش بوده ک اونجا پذیرفته شده و خودشو برای اونجا ثابت کرده و بخش سی سی یو تمیز تر از سایر بخش هاس،در نتیجه پرستاراشم مرتب ترن.اصلا جوو اونجا اینجوریه حتا پزشکای قلبم از بقیه باکلاس ترن چیزی ک ما دیدیم
      من منظورم از چهره برای انتخاب پرستار تشریفات بود!!!(که همه ما میدونیم هم علم هم چهره هم پارتی توانتخابش نقش داره)حالا اینکه دقیقا از کدوم گرایش میشه بهش رسید دقیق نمیدونم فک کنم ارشد ویژه باشه بازم میگم فکر کنم نمیدونمم اصلا پرستار تشریفات اشنایی داری یا نه خلاصه که
      یهو سو برداشت نکنی
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه هیئت علمی ویژه رو روی هوا میزنن
      اورژانس هم خوبه
      کلا ببین علاقه ت چیه
      من بودم یا اورژانس یا ویژه میرفتم
      البته دو سال سابقه میخواد قبلش
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      واسه هیئت علمی ویژه رو روی هوا میزنن
      اورژانس هم خوبه
      کلا ببین علاقه ت چیه
      من بودم یا اورژانس یا ویژه میرفتم
      البته دو سال سابقه میخواد قبلش
      از نظر علاقه که زیاد واسم فرقی نداره از بخشای داخلی جراحی بیشتر خوشم میاد ولی خب میگن اشباع شده
      هدفم بیشتر اینه هیئت علمی بشم یا یه چیزی باشه زیاد درگیر بالین و بیمارستان نباشم و جا برای کار و پیشرفت زیاد باشه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

از نظر علاقه که زیاد واسم فرقی نداره از بخشای داخلی جراحی بیشتر خوشم میاد ولی خب میگن اشباع شده
      هدفم بیشتر اینه هیئت علمی بشم یا یه چیزی باشه زیاد درگیر بالین و بیمارستان نباشم و جا برای کار و پیشرفت زیاد باشه
      شهری که میخوای کار کنی مهمه برات؟ اگه میخوای حتما یه شهر خاص باشه برو بپرس. اگه هم نه که تقریبا همه گرایش ها رو جذب میکنن.بیشتر ویژه و روان و اورژانس... ولی من همونطور که گفتم اورژانس بعد ویژه رو میپسندم هم پرستیژ بالاتری داره هم خیلی سریع تر جذب میشی . منتها باید دیگه خوب بخونی مثل کارشناسی نیست که فقط مدرک ملاک جذبت باشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بیمارستانهای خصوصی که جای خود دارن من واردش نمیشم
      ولی بحث پرستار ویژه چون نهایتا فکر کنم پرستار تشریفات هم از بین همینا انتخاب میکنن باید چهره خوبی داشته باشی تا انتخاب بشی یعنی انچیزی که من شنیدم اینه راست و دروغش نمیدونم
      میشه بگی پرستار تشریفات کجا کار میکنه؟؟ اصن یعنی چی . تا حالا نشنیده بودم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

شهری که میخوای کار کنی مهمه برات؟ اگه میخوای حتما یه شهر خاص باشه برو بپرس. اگه هم نه که تقریبا همه گرایش ها رو جذب میکنن.بیشتر ویژه و روان و اورژانس... ولی من همونطور که گفتم اورژانس بعد ویژه رو میپسندم هم پرستیژ بالاتری داره هم خیلی سریع تر جذب میشی . منتها باید دیگه خوب بخونی مثل کارشناسی نیست که فقط مدرک ملاک جذبت باشه
      نه زیاد شهرش مهم نیست چون شنیدم شهرستان های کوچیک ارشد هیئت علمی هم جذب میکنن ولی شهرای بزرگ دکترا میگیرن دگ
      میشه چند سالی شهرای کوچیک رفت بعد جذب دانشگاه های بهتر شد
      اره ویژه و اورژانس و روان رو شنیدم ولی خب ویژه و اورژانس سابقه کار میخواد تا بری سربازی بیای دو سالم سابقه جور کنی میشه چهار سال بعدش فاصله میوفته بخاطر همین مرددم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نه زیاد شهرش مهم نیست چون شنیدم شهرستان های کوچیک ارشد هیئت علمی هم جذب میکنن ولی شهرای بزرگ دکترا میگیرن دگ
      میشه چند سالی شهرای کوچیک رفت بعد جذب دانشگاه های بهتر شد
      اره ویژه و اورژانس و روان رو شنیدم ولی خب ویژه و اورژانس سابقه کار میخواد تا بری سربازی بیای دو سالم سابقه جور کنی میشه چهار سال بعدش فاصله میوفته بخاطر همین مرددم
      یکی از بچه های بخش میگفت دوستش رفته خدمت و اومده اون یه چند ماه باقی مونده از دو سال طرحش رو رفته بعد ویژه قبول شده و رفته. بپرس شاید بشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)