خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

گاج نقره ای یا iq

سلام دوستان توی دو درس ریاضی و زیست
      نقره ای بهتره یا iq ?

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و همچنین شیمی؟؟؟
      تو زیست که میکرو خوبه ولی ای کیو یه چیز دیگس واقعا
      تو ریاضی هم من ای کیو داشتم سوالهای خوبی داشت ولی میکرو نداشتم دوستام داشتن راضی بودن مولفای قوی داره
      مسئله اینه شیمی هر دو یکین کدوم حالا؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      و همچنین شیمی؟؟؟
      تو زیست که میکرو خوبه ولی ای کیو یه چیز دیگس واقعا
      تو ریاضی هم من ای کیو داشتم سوالهای خوبی داشت ولی میکرو نداشتم دوستام داشتن راضی بودن مولفای قوی داره
      مسئله اینه شیمی هر دو یکین کدوم حالا؟؟؟؟؟
      ابتدا در انجمن در مورد مطلبتون سرچ کنین. همینجا توضیح داده شده که ایکیو شیمی یکی از سطح پایین ترین و غیراستانداردترین کتاب های بازاره. من خودم ایکیو شیمی دارم و واقعا کتابیه که فقط نوشته شده که پر از تست شه تستایی که به درد امتحان تشریحی میخورن نه تستی. اصلا انگار نه انگار که مولف میکرو شیمی همین ایکیو رو نوشته. انگار گاج داده به یکی که هیچی از کنکور نمیدونه، این کتاب رو نوشته.
      ویرایش توسط mrmk : 30 شهریور 1399 در ساعت 16:06

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست برا منبع اول شروع ضعیف خیلی سبز پایه ب پایه سطح متوسط میکرو برای منبع تکمیلی جامع ماز خیلی سبز
      شیمی بستگی به سطحت داره میکرو کتاب تکمیلیه برا شروع خوب نیس آی کیو همون تستای میکروعه فرقی نداره برای درامد بیشتر چاپش کردن

از رتبه برترای امسالم بپرسین همینارو میگن قفلی نزنین رو منابع فرق زیادی نمیکنن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmk نمایش پست ها
      ابتدا در انجمن در مورد مطلبتون سرچ کنین. همینجا توضیح داده شده که ایکیو شیمی یکی از سطح پایین ترین و غیراستانداردترین کتاب های بازاره. من خودم ایکیو شیمی دارم و واقعا کتابیه که فقط نوشته شده که پر از تست شه تستایی که به درد امتحان تشریحی میخورن نه تستی. اصلا انگار نه انگار که مولف میکرو شیمی همین ایکیو رو نوشته. انگار گاج داده به یکی که هیچی از کنکور نمیدونه، این کتاب رو نوشته.
      ممنون
      فقط من میکرو دوازده رو با ای کیو جدید مقایسه کردم تقریبا نه کامل یکسان بودن
      اون تفاوت ها هم که دوستان میگفتن راجع به آی کیو پلاس بود نمیدونم واقعا این کتاب رو که جدید اومده اگه کسی داره باید نظر خودش رو صریحا بگه نه اونایی که ای کیو پلاس دارن
      ممنون از نطراتتون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      سلام دوستان توی دو درس ریاضی و زیست
      نقره ای بهتره یا iq ?
      ریاضی میکرو
      زیست میکرو

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      ممنون
      فقط من میکرو دوازده رو با ای کیو جدید مقایسه کردم تقریبا نه کامل یکسان بودن
      اون تفاوت ها هم که دوستان میگفتن راجع به آی کیو پلاس بود نمیدونم واقعا این کتاب رو که جدید اومده اگه کسی داره باید نظر خودش رو صریحا بگه نه اونایی که ای کیو پلاس دارن
      ممنون از نطراتتون
      آیکیو شیمی همان آیکیوپلاس است فقط دوازدهم رو بهش اضافه کردن( در همان تاپیک هم گفتند که از مولف هم پرسیدن گفته ایکیوپلاسه فقط دوازدهم بهش اضافه شده). در همان تاپیک هم قسمت دوازدهم آیکیو رو با استفاده از پی دی اف موجود در سایت گاج مارکت بررسی کردم و تست به تست توضیح دادم که چقدر ساده است. تاپیک های گذشته را با دقت بخوانید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن