خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 245
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      اول از همه بهت تبریک میگم بابت اینکه این همه سال برای آرزوت جنگیدی و تسلیم نشدی آفرین
      و همچنین تبریک میگم بابت رتبه های خوبی که هرسال کسب کردی من خودم آرزوم بود این رتبه ها رو بیارم
      عزیزم بهت حق میدم که چقدر شرایط بدی هست ... و چقدر روحت خسته هست ...
      و خواااهش میکنم خودتو با کسی مقایسه نکن !!!!! همین روح و روانتو و داغون تر میکنه
      تو خیلی با تلاش و با اراده ای این از رتبه ها و پشتکارت مشخصه ... فقط حتما توی مسیرت یک سری اشتباهات کوچیک ذاری !!!
      اما ازت میخام احساسی تصمیم نگیری و صرفا بخاطر فرار از کنکور رشته ای رو نری که علاقه ای بهش نداری که هزاااار برابر الان خورد میشی
      توی این مسیر فقط به خودت فکر کن؟
      از زندگی چی میخای ؟
      دوست داری ده سال آینده کجا باشی؟
      من نمیتونم بهت بگم سال دیگه هم بمون یا نه
      فقط یک چیزی بگم
      خیلی از پزشک های موفق ایرانی الزاما از همون 18 سالگی پزشکی رو شروع نکردن !!!
      نمونه اش دکتر ملک حسینی که بعد از دکتری دامپزشکی و چند سال کار کردن پزشکی رو شروع میکنن و پدر پیوند ایران شناخته میشن !!! و همین چند روز پیش جایزه ای از طرف انجمن پیوند دریافت کردن
      از طرفی خیلی ها هم هستن که به رشته های ذیگه هم علاقه دارن و هدفشون چیز دیگه ای هست !!!
      اونا هم تو 18 19 سالگی یا حتی بیشتر میرن دانشگاه و برای هدفشون (مثلا مهاجرت ) میجنگن و خوشحالن !!!
      (یک همکلاسی دارم بعد از 2 بار انصراف از دانشگاه های مختلف تو 24 سالگی اومده رشته ما چون میخواد مهاجرت کنه و رشته ما شرایطش برای مهجرت نسبتا خوبه )
      بشین قشگ فکر کن اهداف و ارزش هاتو تو زندگی مشخص کن
      بر اساس اون اهدافتو بچین
      اگر خواستی پلن بی هم داشت باش که استرس نگیری
      و در آخر هر تصمیمی گرفتی چه دوباره کنکور بدی په بری دانشگاه خودتو سرزنش نکن
      تو شجاعی !!!
      تو کاری رو کردی که خیلیا از انجام دادنش میترسن
      خیلیا سریع give up میکنن
      اما تو ادامه دادی و تسلیم نشدی
      باز هم بهت تبریک میگم
      ببخشید اگه پر حرفی کردم
      یا حرفام کمکی نکرد
      Great men are not born great but they grow great
      ویرایش توسط tear_goddess : 31 شهریور 1399 در ساعت 11:33

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      اول از همه بهت تبریک میگم بابت اینکه این همه سال برای آرزوت جنگیدی و تسلیم نشدی آفرین
      و همچنین تبریک میگم بابت رتبه های خوبی که هرسال کسب کردی من خودم آرزوم بود این رتبه ها رو بیارم
      عزیزم بهت حق میدم که چقدر شرایط بدی هست ... و چقدر روحت خسته هست ...
      و خواااهش میکنم خودتو با کسی مقایسه نکن !!!!! همین روح و روانتو و داغون تر میکنه
      تو خیلی با تلاش و با اراده ای این از رتبه ها و پشتکارت مشخصه ... فقط حتما توی مسیرت یک سری اشتباهات کوچیک ذاری !!!
      اما ازت میخام احساسی تصمیم نگیری و صرفا بخاطر فرار از کنکور رشته ای رو نری که علاقه ای بهش نداری که هزاااار برابر الان خورد میشی
      توی این مسیر فقط به خودت فکر کن؟
      از زندگی چی میخای ؟
      دوست داری ده سال آینده کجا باشی؟
      من نمیتونم بهت بگم سال دیگه هم بمون یا نه
      فقط یک چیزی بگم
      خیلی از پزشک های موفق ایرانی الزاما از همون 18 سالگی پزشکی رو شروع نکردن !!!
      نمونه اش دکتر ملک حسینی که بعد از دکتری دامپزشکی و چند سال کار کردن پزشکی رو شروع میکنن و پدر پیوند ایران شناخته میشن !!! و همین چند روز پیش جایزه ای از طرف انجمن پیوند دریافت کردن
      از طرفی خیلی ها هم هستن که به رشته های ذیگه هم علاقه دارن و هدفشون چیز دیگه ای هست !!!
      اونا هم تو 18 19 سالگی یا حتی بیشتر میرن دانشگاه و برای هدفشون (مثلا مهاجرت ) میجنگن و خوشحالن !!!
      (یک همکلاسی دارم بعد از 2 بار انصراف از دانشگاه های مختلف تو 24 سالگی اومده رشته ما چون میخواد مهاجرت کنه و رشته ما شرایطش برای مهجرت نسبتا خوبه )
      بشین قشگ فکر کن اهداف و ارزش هاتو تو زندگی مشخص کن
      بر اساس اون اهدافتو بچین
      اگر خواستی پلن بی هم داشت باش که استرس نگیری
      و در آخر هر تصمیمی گرفتی چه دوباره کنکور بدی په بری دانشگاه خودتو سرزنش نکن
      تو شجاعی !!!
      تو کاری رو کردی که خیلیا از انجام دادنش میترسن
      خیلیا سریع give up میکنن
      اما تو ادامه دادی و تسلیم نشدی
      باز هم بهت تبریک میگم
      ببخشید اگه پر حرفی کردم
      یا حرفام کمکی نکرد

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arezu نمایش پست ها
      سلام منم مثل شما پشت کنکور موندم چندسال .البته از ریاضی کنکور تجربی داده بودم بدون معلم و کلاس کنکور پیش رفتم مشاور هم نداشتم اصلا .سال ۹۷رتبه ام خیلی بهتر شد اما نرفتم گفتم باز تلاش میکنم برای سال ۹۸ خیلی زیاد و شرایط سختی تلاشمو کردم اما باز رتبه ام بدتر شد و مجبور شدم ازاد رشته پرستاری رو برم ..درسته هنوزم احساس کمبود دارم انگار همیشه یه چیزی درونم هس و سرزنشم میکنه ک چرا موفق نشدم ولی دیگه همینو میخام ادامه بدم .گاهی وقتا ب سرم میزنه ک دوباره بشینم بخونم اما واقعا شرایط نیس متاسفانه .پیشنهادم اینه ک امسال بری دانشگاه و الکی وقتتو عمرتو تلف نکنی .
      آدم ها و شخصیت هاشون خیلی فرق داره باهم
      من هم این حس شما رو داشتم و دارم
      و پیش خودم میگم ای کاش حس کمبود رو جدی میگرفتم و باز هم تلاش میکردم
      حسرت از همه چیز وحشتناک تره

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام
      همه این سال ها مطمئنا باگ ها و نواقص و اشکالاتی داشتید (در کنار مشکلات احتمالی خودتون) که باعث شدن به هدفتون نزدیک بشید ولی بهش نرسید..
      شما نهایت تلاشتون و کردین ولی در کنارش مطمئنم همین نواقص عملکردی و اشتباهات کوچک هر بار مقدمه شکست رو فراهم کردند، وقتی یک اشتباه تکرار میشه اونم چندین بار تبدیل میشه به عادت و این عادت ها انقدر طبیعی میشن که از دید فرد انجام دادن شون من جمله واجبات هر روز میشه.
      شما قبل از هر کاری ببینید این چند سال چه اشتباهاتی داشتید، چه نواقصی در کارتون بوده و عاملی که جلوی پیشرفت رو گرفته چی بوده دقیقا؟
      اگر به نتیجه ای نرسیدین پیشنهادم پرستاری دولتی هست؛ در غیر این صورت با برطرف کردن این مشکلات و همت والا هر کاری شدنیه ، نمونه هم زیاد داشتیم که غیر ممکن ها رو ممکن کردند.
      سلام خوبی
      من امسال کنکور موفق نشدم اونی که میخوام قبول شم(فرهنگیان میخواستم رتبم شده ۸۰۰۰ ترازم ۵۷۰۰)کنکور ریاضی
      میخوام یه سال بمونم و تلاش کنم برای رتبه تک رقمی.با مطالعه ده ساعت نه کمتر نه بیشتر که کیفیتم حفظ بشه..ب نظرت شدنیه؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شده خیلی تلاش کنیو آخرش اونی که میخوای نشه؟
      - زیاد
      .
      - شده بشینی ساعتها غصه بخوری که بیا اینم از این، هیچی تو زندگیم درست نمیشه؟
      - زیاد
      .
      - شده احساس کنی زورت نمیرسه چیزیو تغییر بدی و بی خیالش بشی؟
      - زیاد
      .
      - شده دوباره برگردیو‌ باز تلاش کنی؟
      -....
      .
      .
      .
      قرار نیست هیچ کسی، هیچ جای دنیا بار اول موفق بشه! اینها توهمات کتابهای موفقیته!
      .
      قراره صدبار نشه، صد بار غصه بخوری، صد بار بزنی تو سر خودت و در و دیوار، صد بار شکست بخوری تا یکبار بشه!
      .
      ولی شیرینی اون یکبار😍
      .
      شکست متضاد موفقیت نیست، شکست، مسیر موفقیته! همه چی درست میشه فقط تو جا نزن!
      .
      هر بار که شکست میخوری و دوباره شروع میکنی از خونه اول شروع نمیکنی، کلی تجربه داری، کلی قویتر شدی!
      .
      یادت باشه ما آدمیم و هر بار میتونیم بهتر و قویتر شیم!

این متنی بود که از اینستا الان دیدم گفتم باهاتون به اشتراک بزارم
      بنظرم برید دنبال علاقه تون ( پزشکی یا پرستاری یا نجاری و مهندسی) فرقی نداره
      توی مسیر رسیدن به علاقه تون هر چی میخاید تلاش کنید و شکست بخورید
      آخرش موفق میشید

.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      فک کنم باید روش خوندنتونو عوض کنید و مشاور بگیرین تا ببینه مشکل کجاست.....
      مشاور داشتم خودشون متعجب بودن که چرا نشده کسی نبوده که بهم نگفته باشه سوادت از کنکور از قبولیام اگه بیشتر نباشه کمتر نیست غیر از یه سری برنامه ریزی مسخره درسی چیزی نبوده که کمک کننده باشه برام غیر از یه مورد که آقایی که خودشون دانشجوی پزشکی بودن خیلی دلسوزانه راهنمایی کردن منو معتقد بودن که مشکلم کمبود اعتماد به نفسه و مسائل از این دست حال اون روزام خیلی نسبت به الان بدتر بود منم تا حد توانم تا حدودی رفعش کردم ولی کیه که از این همه سال پشت کنکور نشستن سرخورده و داغون نشه؟فقط میدونم من خیلی خوندم واقعا هم خوندم ولی نشد

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      یه سوال ازت دارم

هرسال بعداز اینکه تصمیم گرفتی پشت کنکور بمونی ...اولین کاری که انجام دادی چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سری مشکل اگه بود از قبلو سعی میکردم بشون فکر کنم که دیگه تکرار نکنم یا با یه مشاور صحبت میکردم که خب تغییر خاصی ایجاد نمیشد همه فقط راجع به سال پیش رو حرف میزدن و نحوه خوندن درحالی که مشکل من اینا نبود و تو طول سال متوجه میشدم الان من با سال قبلم تفاوتی نکرده و دوباره ترس میگرفت منو از تکرار نتایج قبلی

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      سلام اولین کنکور من سال ۹۳ بود و از اون سال تا الان دارم کنکور میدم دانشگاهم قبول شدم چندبار ولی نرفتم رتبه های من به ترتیب تو این سالا اینا بوده هفت هزار،پنج هزار،سه هزار،پنج هزار،سه هزار،هفت هزار و امسال پنج هزارمنطقه یک.خیلی عجیبه برای خودم و هرکسی که میشنوه که چرا نتونستم رتبمو حداقل تو یکسال به قبولی نزدیک کنم.من تو یه مدرسه خوب بودم خودمم پایه خوبی داشتم تو این سالا واقعا خوندم و تلاش کردم ولی تلاشی که نتیجه نداشته باشه چه فایده ای داره؟پشت کنکوری شدن همه چیز منو از خودم و خانواده من گرفت پیشاپیش تشکر کنم از جمله های همیشگی و کلیشه ای مگه همه چیز تو این رشته هاست و...میشه یه نفر لااقل به من بگه مشکلم چیه چرا نتونستم چرا نشده.چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که ای کاش تا الان یه لیسانس حداقل گرفته بودم فرصتی که از دست رفته حسرتای گذشته ولم نمیکنه.حال خوبی ندارم همه خستگی ۷سال گذشته به تنم نشسته نه میتونم ادامه بدم نه راه پس دارم نه راه پیش توی بد موقعیتی گیر کردم خواهش میکنم کمک کنید به من
      رفیق جان به این فکر نکن که الان چند ساله پشته کنکوری، به این با همین رتبه ها فکر کن قبول که شده بودی، رفته بودی دانشگاه، چهار یا پنج سال خونده بودی و بعد فارغ التحصیلی هیچی که هیچی! مثل من! شما بیشتر میسوزی یا یکی مثل من؟
      به این فکر کن برای هدف والایی داری تلاش می‌کنی... خیلی از مسائل رو بچه ها گفتن مثل نیاز به مشاور تحصیلی و روان شناس اما نکته ای که میخوام بگم دوست منه اینه که:
      " به خدا داخل دانشگاه حلوا خیرات نمی کنن، من اگه چندسال پیش با سازمان فنی و حرفه ای آشنا شده بودم میتونستم خیلی مهارت ها رو یاد بگیرم خیلی کارها بکنم و کسب درامد داشته باشم، شما هم میتونی به این گزینه فکر کنی، شاید مهارت و استعدادت رو در این کلاسها پیدا کنی، بیشتر کلاسهاشون رایگانه میتونی به اداره فنی و حرفه‌ای شهرتون سر بزنی و از کلاسهاشون بپرسی...
      با توجه به شرایطی که گفتی فکر کنم دختر خانم باشی روی آرایش‌گری، ساخت زیورآلات و بدلیجات و... فکر کن... شاید این راه، راهی باشه که درش احساس شادی بکنی( یا میتونی به عنوان یه گزینه دوم و آلترناتیو بهش فکر کنی)
      به هرحال مگه چندسال میخوایم زندگی بکنیم... از این چندسال مگه چقدرش رو جوون میمونیم... پس به قول شاعر :"
      بخند به روي دنيا،دنيا به روت بخنده، بزار که رنج و غصه بار سفر ببنده تو تنها نيستي خدا يارته، اون مهربونه نگهدارته، دردو دوا ميکنه معجزه ها ميکنه..."
      " عین کاف " هَسْتَمْ! وَلی نَهْ اَزْ اوناشْ!!!!

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه دیگه براتون ثابت شده بهتر از این نمیشه دیگه
      امسال انتخاب رشته کنین
      رشته های خوبیم میتونین قبول شید

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      شده خیلی تلاش کنیو آخرش اونی که میخوای نشه؟
      - زیاد
      .
      - شده بشینی ساعتها غصه بخوری که بیا اینم از این، هیچی تو زندگیم درست نمیشه؟
      - زیاد
      .
      - شده احساس کنی زورت نمیرسه چیزیو تغییر بدی و بی خیالش بشی؟
      - زیاد
      .
      - شده دوباره برگردیو‌ باز تلاش کنی؟
      -....
      .
      .
      .
      قرار نیست هیچ کسی، هیچ جای دنیا بار اول موفق بشه! اینها توهمات کتابهای موفقیته!
      .
      قراره صدبار نشه، صد بار غصه بخوری، صد بار بزنی تو سر خودت و در و دیوار، صد بار شکست بخوری تا یکبار بشه!
      .
      ولی شیرینی اون یکبار
      .
      شکست متضاد موفقیت نیست، شکست، مسیر موفقیته! همه چی درست میشه فقط تو جا نزن!
      .
      هر بار که شکست میخوری و دوباره شروع میکنی از خونه اول شروع نمیکنی، کلی تجربه داری، کلی قویتر شدی!
      .
      یادت باشه ما آدمیم و هر بار میتونیم بهتر و قویتر شیم!

این متنی بود که از اینستا الان دیدم گفتم باهاتون به اشتراک بزارم
      بنظرم برید دنبال علاقه تون ( پزشکی یا پرستاری یا نجاری و مهندسی) فرقی نداره
      توی مسیر رسیدن به علاقه تون هر چی میخاید تلاش کنید و شکست بخورید
      آخرش موفق میشید

.
      یه چیز دیگه هم که خیییلی امید میده داستان ادیسونه که ۱۰۰۰ بار دیگه آزمایش کرد. حتی صمیمی ترین دوستشم بهش گفت بسه تمومش کن، اما ادیسون ادامه داد تا موفق شد
      اونایی که چندسال برای هدفشون میجنگند باید تنهایی زیادی نحمل کنند و هیچ کس نمیتونه درکشون کنه، اما موفقیتشون هم خییلی بزرگه و هم خیییلی شیرین.
      به این فکر کن اگه تا الان به هدفت نرسیدی خدا میخواد اونقدر قوی بشی و ظرفیتت بره بالا تا پزشکی دانشگاه تهران بیاری.
      آقا چه بسیارند کسایی که همون سال اول پزشکی میارند اماپشت کنکور تخصص چندسال میمونند.
      اگه خدا چیزیو تا الان بهت نداده میخواد بهترینشو بهت بده
      به خودت بگو تا نبرم این بازی تموم نمیشه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      به نظر من اگه دیگه براتون ثابت شده بهتر از این نمیشه دیگه
      امسال انتخاب رشته کنین
      رشته های خوبیم میتونین قبول شید
      سلام رفیق چه خبرا؟ کم پیدایی!
      از نتیجت راضی هستی؟

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      یه سری مشکل اگه بود از قبلو سعی میکردم بشون فکر کنم که دیگه تکرار نکنم یا با یه مشاور صحبت میکردم که خب تغییر خاصی ایجاد نمیشد همه فقط راجع به سال پیش رو حرف میزدن و نحوه خوندن درحالی که مشکل من اینا نبود و تو طول سال متوجه میشدم الان من با سال قبلم تفاوتی نکرده و دوباره ترس میگرفت منو از تکرار نتایج قبلی
      اون که بله....تغییر کردن فقط مربوط به روش های مطالعه نیست

یه پشت کنکوری اول نیاز داره که افکارش رو تغییر بده

من همون سال اول میتونستم نتیجه خوبی بگیرم ولی کنکور رو قبل ازاینکه برسه باختم....توی بهمن ماه 97 بود که وقتی ترازای 5000 و 6000 قلمچیم رو میدیدم به خودم تلقین کردم من امسال هیچی نمیشم....ازهمون موقع تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم و به خاطر همون افکار کنکور98 نتیجه نگرفتم
      یکی از مواردی هم که برای سال99 تصمیم به تغییر دادنش گرفتم همین قضیه بود...سال 99 میانگین ترازم به 7000 هم رسید ولی شاید باورتون نشه همین هفته های آخر کنکور تراز 5000 و6000 هم آوردم...ولی من دیگه آدم قبلی نبودم که قرار باشه به افکارم کنکور رو ببازم...هرچقدر هم سخت بود خودم رو جمع وجور کردم و با تمام قوام سرجلسه کنکور حاضر شدم

درضمن میدونم سخته ولی به همه ی بچه ها توصیه میکنم موقع درس خوندن هیچ وقت به نتجه کنکور و اینکه قراره چی بشه چی نشه فکر نکنن....فقط روی همون 24 ساعتی که در اون روز دراختیار دارید تمرکز کنید ... نه با گذشته کاری داشته باشین نه با آینده... همیشه درلحظه سعی کنید بهترین عملکرد رو داشته باشید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ببین مشکل تو منشا روانی داره. منم سه چهارساله دارم کنکور میدم.
      من تو زندگی عادیمم خیلی کند کارامو انجام میدم. و در نتیجه اثر گذاشت رو سرعت تست زنیم.
      تو کارای روزمرم وسواس ذهنی دارم و باز این اثر گذاشت رو تست زدنم. همش تو تست ها شک میکنم و این باعث میشه خیلی زمان ازم میبره.
      افسردگی که دارم باعث شد اثر بذاره رو کیفیت مطالعم.
      بیش از حد حساس بودنم باعث شد تمرکز نداشته باشم هنگام مطالعه.
      من و تو مشکلمون کنکور نیست. مشکلمون روش مطالعه و داشتن مشاور نیست.
      ما باید اول خودمون ، اعمال و افکار و روح و روانمون و اصلاح کنیم. من دکتر روانپزشک هم رفتم برام خیلی موثر بود. اما فقط اون کافی نبود. من خودم باید خودم و درمان کنم!
      منم تبدیل شدم به همچین آدمی دیگه خودمو نمیشناسم قبلا خیلی سریع همه کارامو انجام میدادم از جمله درس خوندن ولی سال گذشته احساس میکردم چقدر کند شدم من هم پیش روانشناس رفتم هم روانپزشک ولی روانپزشک تو یه مورد دیگه ای کمکم کرد تا حل شد روانشناسم ولی معتقد بود که من نباید میموندم پشت کنکور بهم گفت این موضوعو اینقدر روش زوم کردی که برات بزرگ شده و باعث ایجاد استرس زیاد شده برای همین ازش نمیتونی نتیجه بگیری بهم گفت این همه تلاشو اگه گذاشته بودی تو یه رشته دیگه نتایج خیلی خوبی گرفته بودی طوری که این مساله رو کامل فراموش کرده بودی.جواب منم همیشه این بوده چرا با این همه تلاش نتیجه نگرفتم؟این تلاش نافرجام منو سرخورده کرده دیگه میدونم هرچقدرم تلاش کنم تو مسائل دیگه نمیتونم نتیجه بگیرم فکر کنم باید رها کنم و برم دیگه امسال که احتمالا سرخورده تر از قبلم میکنه دیگه از این همه امیدی که به ناامیدی تبدیل شده خسته شدم وقتی به همه سختیایی که کشیدم تو طول این سالا فکر میکنم نمیتونم جلوی گریه کردنمو بگیرم

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      سلام رفیق چه خبرا؟ کم پیدایی!
      از نتیجت راضی هستی؟
      سلام
      والا دیروز انقد شلوغ بود سایت کند شده بود
      کیه که راضی باشه جز دکتر @Zero_Horizon

انتخاب رشته میکنم قبول شدم کل انجمنو شیرینی میدم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها

سلام
      والا دیروز انقد شلوغ بود سایت کند شده بود
      کیه که راضی باشه جز دکتر @Zero_Horizon

انتخاب رشته میکنم قبول شدم کل انجمنو شیرینی میدم
      بابا رتبه های بهتر از zero هم داریم
      نمیدونم چرا این بشر اینقدررر تو چشه

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن