خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 245
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikman نمایش پست ها

15 ساعت!
      مگه داریم؟مگه میشه
      قبل از حرف زدن،10 ثانیه تفکربفرمایید
      ۱۵ ساعت در روز
      تو خوبی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Django نمایش پست ها
      با مشکلت کاری ندارم چون بلد نیستم باید چیکار کنی.ایشالا جوابشو پیدا میکنی
      در مورد نا امیدیت میتونم نظر بدم.
      میگی 7 ساله کنکور دادی خسته ای ...
      درسته ولی خب آماده شو برای سال هشتم!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام منم امسال ششمین کنکورم بود ولی با اینکه خیلی خوب خوندم شرکت نکردم بخاطر کرونا دانشجو هم هستم هرسال از ۹۴ کنکور دادم من خیلی ضعیف بودم طوری که کنکورامو خراب کردم ولی الان خیلی خیلی قوی شدم تو درسا و مطمئنم به هدفم میرسم اصلا ناامید نشدم بالعکس سخت تلاش میکنم خیلی مشکلات تو زندگیم بود تحقیر شدم مسخرم کردن اصلا قابل توصیف نیس سال دیگه رتبه شدم همه چی رو تعریف میکنم تا همه اونایی که گفتن نمیتونی بفهمن من از کجا وبا چه سختی هایی به موفقیت رسیدم
      تحسینتون میکنم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام منم امسال ............
      برادر،یقینا بعد از خودن حرف های من،مخالفت خودت رو با یه دیسلایک نشون میدی ولی
      نباید از یه سوراخ،6بار مارگزیده میشدی
      به فرض که سال بعد هم اومد و شرایط هم خوب یا خیلی بد بود،اون وقت چی،برای بار هفتم؟
      زندگی شما به خودت مربوطه ولی می بینم یه عینک قرمز به چشمات زدی و با سرعت بالا داری گازشو میگیری و میری
      ،یه لحظه ترمز کن!!حداقل یک ساعت یک گوشه بشین و فکر کن ببین واقعا میصرفه موندن ؟
      میصرفه وقت سوزوندن؟میصرفه هزینه کردن وتحمل کردن؟

بعدش مسیر رو انتخاب یا اصلاح کن و ادامه بده.

((لطفا،خواهشن،وجدانا فقط یک ساعت فکر کن وبعدش مسیر رو انتخاب کن))

پیشاپیش از فحاشی ها و حرف های عجیب غریبی که ممکنه روانه من بشه ،بسیار تشکر می کنم،شب خوش

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      تحسینتون میکنم
      واسه ورود به باتلاق تحسین نفرمایید !!
      هر تحسینی،عاقبت خوبی نداره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برادر،یقینا بعد از خودن حرف های من،مخالفت خودت رو با یه دیسلایک نشون میدی ولی
      نباید از یه سوراخ،6بار مارگزیده میشدی
      به فرض که سال بعد هم اومد و شرایط هم خوب یا خیلی بد بود،اون وقت چی،برای بار هفتم؟
      زندگی شما به خودت مربوطه ولی می بینم یه عینک قرمز به چشمات زدی و با سرعت بالا داری گازشو میگیری و میری
      ،یه لحظه ترمز کن!!حداقل یک ساعت یک گوشه بشین و فکر کن ببین واقعا میصرفه موندن ؟
      میصرفه وقت سوزوندن؟میصرفه هزینه کردن وتحمل کردن؟

بعدش مسیر رو انتخاب یا اصلاح کن و ادامه بده.

((لطفا،خواهشن،وجدانا فقط یک ساعت فکر کن وبعدش مسیر رو انتخاب کن))

پیشاپیش از فحاشی ها و حرف های عجیب غریبی که ممکنه روانه من بشه ،بسیار تشکر می کنم،شب خوش
      من جواب شما رو تو یه تاپیک دیگه دادم نه رای مخالف میدم نه فحاشی میکنم هر کسی نظری داره ومحترمه فقط منظورم اینه هر کسی خودش میدونه باید چیکار کنه نیازی به نصیحت اینو اون نداره

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ۷ سال پشت کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من یچیزی میخوام بگم شاید یسریا خوششون نیاد ولی دخترا چرا فکر میکنن چون سربازی ندارن هر چند سال دلشون بخواد میتونن پشت کنکور بمونن؟؟ من خودم مشاوره انتخاب رشته میدم الان هرکی تو تلگرام پیام میده میگه میخوام بمونم پشت کنکور اول توجیهش میکنم که این یک سال از عمرت هرچند یکساله ولی خیلی باارزشه یا نمون پشت کنکور یا اگه میمونی درست و حسابی تلاشت رو بکن نواقص رو برطرف کن تا حداقل نسب به سال اول نتیجه بهتری بگیری ولی بعدش نمون و این پشت کنکور موندن تبدیل به عادت نشه برات که فکر کنی سال بعد هست و اونجور که میخوای تلاش نکنی.
      الانم من پیشنهادم به شما اینه که بررسی کنید اگر امکان داره انتخاب رشته کنید احتمالا پرستاری دولتی بیارین. ولی واقعا اگر میخواین بمونین این یه سالی که میمونین رو به عنوان سال اخر درنظر بگیرین و نهایت تلاشتون رو بکنین البته خیلی وقتا درست تلاش کردن بهتر از خیلی تلاش کردنه بگردین ببینین ایراد کارتون چی بوده تو این هفت سال و برطرفش کنید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یه قضیه هم هست که میگن عمرت داره میره، زندگیت داره حروم میشه. از بقیه عقب افتادی و....
      یه نفر۱۸ سالگی پزشکی میاره ،۴۰ سالگی میمیره!
      یه نفر ده سال بعد یعنی ۲۸ سالگی پزشکی میاره، تا ۸۰ سالگی عمر میکنه!
      پس سن فقط یه عدد ملاک جلو و عقب بودن نیست!

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      یه قضیه هم هست که میگن عمرت داره میره، زندگیت داره حروم میشه. از بقیه عقب افتادی و....
      یه نفر۱۸ سالگی پزشکی میاره ،۴۰ سالگی میمیره!
      یه نفر ده سال بعد یعنی ۲۸ سالگی پزشکی میاره، تا ۸۰ سالگی عمر میکنه!
      پس سن فقط یه عدد ملاک جلو و عقب بودن نیست!
      حالا اگه همونی که تو 28 سالگی پزشکی آورده تو 30 سالگی بمیره چی؟ بالاخره سن عدده این احتمال هم درنظر بگیر
      با کمال احترام به شما اینا حرفای مضخرفیه این که کسی نسبت به کس دیگه عقب نیست کاملا درسته ولی دیگه آدم نباید از خودش هم عقب بیفته که باز اونی که رفته یه رشته دیگه خونده میاد تو 28 سالگی واسه پزشکی میخونه هم میشه بهش حق داد ولی کسی که هفت هشت سال پشت کنکور بمونه و درجا بزنه اشتباهه
      من اگر دختر بود واقعا این همه سال پشت کنکور نمیموندم نهایتا دوبار دیگه شانس خودم رو با تلاش بیشتر امتحان میکردم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

15 ساعت!
      مگه داریم؟مگه میشه
      قبل از حرف زدن،10 ثانیه تفکربفرمایید
      اگه این ساعت مطالعه واست عجیب و غیرممکنه پس قطعا اول راهی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      ۷ سال پشت کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من یچیزی میخوام بگم شاید یسریا خوششون نیاد ولی دخترا چرا فکر میکنن چون سربازی ندارن هر چند سال دلشون بخواد میتونن پشت کنکور بمونن؟؟ من خودم مشاوره انتخاب رشته میدم الان هرکی تو تلگرام پیام میده میگه میخوام بمونم پشت کنکور اول توجیهش میکنم که این یک سال از عمرت هرچند یکساله ولی خیلی باارزشه یا نمون پشت کنکور یا اگه میمونی درست و حسابی تلاشت رو بکن نواقص رو برطرف کن تا حداقل نسب به سال اول نتیجه بهتری بگیری ولی بعدش نمون و این پشت کنکور موندن تبدیل به عادت نشه برات که فکر کنی سال بعد هست و اونجور که میخوای تلاش نکنی.
      الانم من پیشنهادم به شما اینه که بررسی کنید اگر امکان داره انتخاب رشته کنید احتمالا پرستاری دولتی بیارین. ولی واقعا اگر میخواین بمونین این یه سالی که میمونین رو به عنوان سال اخر درنظر بگیرین و نهایت تلاشتون رو بکنین البته خیلی وقتا درست تلاش کردن بهتر از خیلی تلاش کردنه بگردین ببینین ایراد کارتون چی بوده تو این هفت سال و برطرفش کنید
      دقیقا مشکل همین عادته
      اینکه بگی خب نشد سال دگ ...
      امسال اگه کسی میخواد بمونه باید مث مرگ و زندگی واسش تلاش کنه . نه اینکه پاهاشو بندازه رو هم بگه امسالم نشد ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      سلام اولین کنکور من سال ۹۳ بود و از اون سال تا الان دارم کنکور میدم دانشگاهم قبول شدم چندبار ولی نرفتم رتبه های من به ترتیب تو این سالا اینا بوده هفت هزار،پنج هزار،سه هزار،پنج هزار،سه هزار،هفت هزار و امسال پنج هزارمنطقه یک.خیلی عجیبه برای خودم و هرکسی که میشنوه که چرا نتونستم رتبمو حداقل تو یکسال به قبولی نزدیک کنم.من تو یه مدرسه خوب بودم خودمم پایه خوبی داشتم تو این سالا واقعا خوندم و تلاش کردم ولی تلاشی که نتیجه نداشته باشه چه فایده ای داره؟پشت کنکوری شدن همه چیز منو از خودم و خانواده من گرفت پیشاپیش تشکر کنم از جمله های همیشگی و کلیشه ای مگه همه چیز تو این رشته هاست و...میشه یه نفر لااقل به من بگه مشکلم چیه چرا نتونستم چرا نشده.چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که ای کاش تا الان یه لیسانس حداقل گرفته بودم فرصتی که از دست رفته حسرتای گذشته ولم نمیکنه.حال خوبی ندارم همه خستگی ۷سال گذشته به تنم نشسته نه میتونم ادامه بدم نه راه پس دارم نه راه پیش توی بد موقعیتی گیر کردم خواهش میکنم کمک کنید به من
      1- وسواس زیاد
      2- منابع نامناسب سال های قبلتون رو هی استفاده میکنین
      3- روش خوندن رو تغییر نمیدین
      4- از ریسک کردن میترسین ! کسی موفقه که ریسک پذیر باشه . برنامشو راحت تغییر بده نحوه مطالعه متنوعی رو امتحان کنه و از اینکه یه موقع افت کنه نترسه . شما 7 سال از ترس اینکه نکنه نتیجم بدتر بشه هی روشارو تکرار میکنی
      5-تمرکز خیلی کم و فکر و خیال وحشتناک زیاد
      6- کند بودن !! از عجله کردن حین مطالعه میترسین . از منابع و تست زیاد میترسین
      7- و مهمترین عامل غروره . مثال میزنم . وقتی منی که یکسال کنکور دادم به شما بگم فلان منبع خوبه شما پیش خودت میگی من 7 برابر این شخص تجربه دارم و خودم بهتر میدونم کدوم منبع بهتره !! یه جبهه گیری وحشتناک نسبت به هر پیشنهاد و انتقاد و مشاور میگیرین و نتیجش تکرار 7 سال اشتباه میشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام نمیدونم مشکلت چیه ولی اگه قراره بارهشتم هم بدی باید یه تحول اساسی بدیبه کارت وگرنه همین آش و کاسه س...

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مثل شما پشت کنکور موندم چندسال .البته از ریاضی کنکور تجربی داده بودم بدون معلم و کلاس کنکور پیش رفتم مشاور هم نداشتم اصلا .سال ۹۷رتبه ام خیلی بهتر شد اما نرفتم گفتم باز تلاش میکنم برای سال ۹۸ خیلی زیاد و شرایط سختی تلاشمو کردم اما باز رتبه ام بدتر شد و مجبور شدم ازاد رشته پرستاری رو برم ..درسته هنوزم احساس کمبود دارم انگار همیشه یه چیزی درونم هس و سرزنشم میکنه ک چرا موفق نشدم ولی دیگه همینو میخام ادامه بدم .گاهی وقتا ب سرم میزنه ک دوباره بشینم بخونم اما واقعا شرایط نیس متاسفانه .پیشنهادم اینه ک امسال بری دانشگاه و الکی وقتتو عمرتو تلف نکنی .

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از یه روستای لب مرز استان هسیم ک با وجود اینکه کسی از تحصیلات انچنان اگاهی نداره انقد حرف هس ک میگن چرا باز موندی چرا .یا مثلا فلانی داره حقوق میگیره تو هنوزم دانشجوییی .اینجور حرفا انقد زیاد شنیدم فشار اقوام و فامیل ک یه طرف .طوری شده ک دیگه واقعا گوشه گیر شدم بیشتر تو لاک خودمم با کسیم کار ندارم .از اوقاتی ک دارم استفاده میکنم ک زبان بخونم یا کارای دیگه مهارت بهتری کسب کنم .بنظرم حتما امسال انتخاب رشته ارو انجام بدی .من انقد سختی کشیدم میفهمم کامل چیزی رو میگی تلاشی کردی و نتیجه ای ک دلخواهت نبوده ..دیگه بخودت بگو بسه انقد تو فشار روانی و استرس کنکور بودم .بخودت بیا و زندگی تو شرو کن.کالا حالتو درک میکنم دوست گلم موفق باشی .

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن