خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 245
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyeh-1 نمایش پست ها
      إلهی بگردممم
      متاسفانه همین هاست که تیشه به ریشه آدم میزنع.به نظرم برو دانشگاه یا شغلی که بتونی استقلال مالی پیدا کنی که بعد بتونی دوباره کنکور بدی به صورتی که دیگه خانواده اطلاع نداشته باشند
      متاسفانه منم از خانواده حرف بسیار شنیدم
      دلم پر از غصه س از حرفایی که شنیدم و هیچ وقت نتونستم بگم چقدر بابت شنیدنشون اذیت شدم

2. Top | #212
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      پیامت رو اتفاقی خوندم
      و بعد خوندنش چندلحظه مکث کردم اخه نوشتت خیلی خیلی خیلی شبیه من بود ! تک تک جمله هات! با این تفاوت ک من شرایط رفتن پیش راونپزشک یا روانشناس رو ندارم

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیون بکیهون نمایش پست ها
      سلام
      پیامت رو اتفاقی خوندم
      و بعد خوندنش چندلحظه مکث کردم اخه نوشتت خیلی خیلی خیلی شبیه من بود ! تک تک جمله هات! با این تفاوت ک من شرایط رفتن پیش راونپزشک یا روانشناس رو ندارم
      شما سال چندمتون بود؟امسال رفتین یا موندین؟

4. Top | #214
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      بچه ها مصاحبه ی رتبه ۲۴۷ منطقه ۱
      دکتر بهنود محمدی و حتما بخونید
      زندگیتون از این رو به اون رو میشه
      امروز ظهر مصاحبشو برای بار چندم خوندممم.
      الان ک 12 شبه روزه یکه خرداده میبینم ک حذف شدههه.چرااااااااااا؟

5. Top | #215
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the lucifer نمایش پست ها
      امروز ظهر مصاحبشو برای بار چندم خوندممم.
      الان ک 12 شبه روزه یکه خرداده میبینم ک حذف شدههه.چرااااااااااا؟
      خودش گفتش که فیکه و دروغ گفته و مشکلات روحی روانی داره فک کنم بعد اینکه بچه ها شک کردن بهش ،رو کرد ، آراز چک کرد و گفتش اطلاعاتش دروغه و اخراجش کرد.
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

6. Top | #216
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا ی سرچ خیلی معروف کنار انجمن کنکور ،بهنود محمدی قبولی در شش ماهه
      =))))

7. Top | #217
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      خودش گفتش که فیکه و دروغ گفته و مشکلات روحی روانی داره فک کنم بعد اینکه بچه ها شک کردن بهش ،رو کرد ، آراز چک کرد و گفتش اطلاعاتش دروغه و اخراجش کرد.
      ای لعنتییییییییییییییی
      پارسال قبل کنکور تاپیکشو خوندم کلی انگیزه گرفتم ک امسالم بشینم بخونممممممممممممممممممممم م.
      منبع انگیزه ما رو باش ک فیک بود شیر توش

8. Top | #218
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the lucifer نمایش پست ها
      ای لعنتییییییییییییییی
      پارسال قبل کنکور تاپیکشو خوندم کلی انگیزه گرفتم ک امسالم بشینم بخونممممممممممممممممممممم م.
      منبع انگیزه ما رو باش ک فیک بود شیر توش

9. Top | #219
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajrobi_93 نمایش پست ها
      سلام اولین کنکور من سال ۹۳ بود و از اون سال تا الان دارم کنکور میدم دانشگاهم قبول شدم چندبار ولی نرفتم رتبه های من به ترتیب تو این سالا اینا بوده هفت هزار،پنج هزار،سه هزار،پنج هزار،سه هزار،هفت هزار و امسال پنج هزارمنطقه یک.خیلی عجیبه برای خودم و هرکسی که میشنوه که چرا نتونستم رتبمو حداقل تو یکسال به قبولی نزدیک کنم.من تو یه مدرسه خوب بودم خودمم پایه خوبی داشتم تو این سالا واقعا خوندم و تلاش کردم ولی تلاشی که نتیجه نداشته باشه چه فایده ای داره؟پشت کنکوری شدن همه چیز منو از خودم و خانواده من گرفت پیشاپیش تشکر کنم از جمله های همیشگی و کلیشه ای مگه همه چیز تو این رشته هاست و...میشه یه نفر لااقل به من بگه مشکلم چیه چرا نتونستم چرا نشده.چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که ای کاش تا الان یه لیسانس حداقل گرفته بودم فرصتی که از دست رفته حسرتای گذشته ولم نمیکنه.حال خوبی ندارم همه خستگی ۷سال گذشته به تنم نشسته نه میتونم ادامه بدم نه راه پس دارم نه راه پیش توی بد موقعیتی گیر کردم لطفا کمک کنید به من
      خب برین دانشگاه یه مدت ازکنکورفاصله بگیریدورزش کنیدخیلی روحیتون عوض میشه من خودم20سالمه یبارازدانشگاه انصراف دادم دقیقامیفهمم چی میگیدخیلی سخته زندگی پشت کنکوری یادانشجوانصرافی یعنی جوری ب آدم نگاه میکنن انگترچ خلافی کردی خدایا
      ولی الان میفهمم همش بحثهای بچگونه بوداین رشته نشداون رشته
      مهم اینه که دیپلم نمونی شایدبعدازکارشناسی دوباره کنکوردادی فقط ازکنکورفاصله بگیروقتی رتبه هات همش تکراریه نشون میده که ذهنت پتانسیل کنکوردادن نداره منم سال دومم فقط1000تاکاهش داشتم
      شایدم به رشتت علاقمندشدی وارشدگرفتی
      بنظرم خودتوخسته نکن گلی یخ دفتربردارواسه ایندن هدفهاتوبنویس بگوکه چی میخای ازدانشگاه رفتن و...بعدهم یکی یکی هدفهاتوتیک بزن میگم ورزش کردن خیلی کمک میکنه روحیه ات شادبشه ولی اگه باشگاه هاتعطیله توخونه حداقل ورزشهای کششی روزی دوسه باربکن
      امیدوارم موفق باشی گلم
      آرزوهات آرزومه❤❤❤
      نگران منی به توقرصه دلم

10. Top | #220
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا یه شکر خیلی بزرگ به خدا بدهکارم .

اصلا دغدغه بزرگی از روی سرم برداشته شد ، نمیدونستم اصلا دارم چیکار میکنم ، دنبال چیم؟

در نگاه اول به هرکی میگم یه پوز خندی میزنه و میگه پس چرا اینقدر علاف بودی وقتی که آزاد اسلامی بر میداره بدون کنکور

توجیه مناسبی واقعا ندارم ، اما کاش درست انتخاب بکنم اینده م رو و درجه مهم تر اینکه مفید باشم لاقل برای 3 نفر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #221
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      بچه ها مصاحبه ی رتبه ۲۴۷ منطقه ۱
      دکتر بهنود محمدی و حتما بخونید
      زندگیتون از این رو به اون رو میشه
      میشه لطفا لینک مصاحبه رو بفرستید

12. Top | #222
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد علوی نمایش پست ها
      میشه لطفا لینک مصاحبه رو بفرستید
      فکر میکنم حذف شد همون زمان اخراجش
      دلم میخواست روز بود ، همه چی دروغ بود

13. Top | #223
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برام خیلی عجیبه و برای اولین بار چنین اتفاقی رو دارم بعد این 7 سال میبینم . پیدا کردن کسی که شبیه خودت پشت کنکور مونده خیلی برام عجیبه خلاصه منم مثل تو اولین کنکورم سال 93 بود رتبم شد 6580 منطقه بعد از اون اتفاقایی برام افتاد که مثل تو منم 7 سال کنکور تجربی دادم

14. Top | #224
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه اعتقاد داشتم اگه دانشگاه رفتن ذهن آدمو باز میکنه و میتونه با دید بهتری زندگی کنه پس چرا این همه تحصیل کرده بیکار تو جامعه داریم . همیشه به من میگفتن برو دانشگاه دیدت باز میشه . پشت کنکور موندن بی عقلی و از این حرفا ولی می خوام بگم که الکی دانشگاه رفتن بی عقلی نه پشت کنکور موندن . کسایی که پشت کنکور موندن حدااقلش اینکه واسه خودشون هدف دارن حالا هر رشته ای میتونه هدف باشه هیچ آدمی الکی به رشته ای علاقه مند نمیشه این طلب در تو گروگان خداست زان که هر طالب به مطلوبی سزاسات

15. Top | #225
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سربازی رو چیکار کردی؟الان من اگر بخوام برای دومین بار پشت کنکور بمونم (انگار سومین کنکور) سربازی رو چیکار باید بکنم؟

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن