خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتابای کمک درسی چاپ 99 بخریم واسه1400؟؟؟

سلام دوستان کتابای کمک درسی که توسایت چاپ99 رو زدن مخصوص1400هستن؟ بعضیاشون سوالای کنکور99 رو ندارن امسالم که کتابای نظام جدید تغییرات داشتن اون چاپ99 که کمک درسیا زدن هماهنگه با کتاب درسیای امساله؟ میخوام کتاب سفارش بدم مطمئن شم اونایی که تستای کنکور امسالو ندارن واسه 400 هستن؟ یا باید منتظر چاپ جدید بمونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      ▫️بطور کلی برای چه دروسی نیاز به آپدیت منابع هست؟
      1- لغات ادبیات
      2- دین‌و‌زندگی پایه و دوازدهم
      3- زیست‌شناسی دهم و یازدهم

«تغییرات در این کتب مهم و نسبتا زیاد است پس بهتر است منبع آپدیت تهیه کنید. اگر امکانش را ندارید بصورت دستی حتما تغییرات را در کتاب و درسنامه اعمال کنید. برای لغات ادبیات نمی‌توانید دستی تغییر دهید و نیاز به خرید منبع جدید است مگر اینکه کتاب لغتتان نشرالگو باشد. (به سایت الگو برید تغییرات رو بصورت فایل گذاشتن ، پرینت بگیرید)

▫️ سایر دروس همان منابع ۹۹ استفاده شود؟
      بله نیاز به آپدیت منبع نیست و میتوانید از کتب ۹۹ استفاده کنید اما لازم و ضروری است تغییرات را بصورت دستی در کتاب و درسنامه اعمال کنید. مثلاً در ریاضی دوازدهم ابتدا و انتهای بازه به نقاط بحرانی تبدیل شده است. در واقع تغییرات سایر دروس آنقدر کم است (در برخی دروس مانند زبان در حد یک کلمه) که نیاز به آپدیت منبع نیست و بصورت دستی میتوانید به راحتی اصلاح کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      1- لغات ادبیات

«تغییرات در این کتب مهم و نسبتا زیاد است پس بهتر است منبع آپدیت تهیه کنید. اگر امکانش را ندارید بصورت دستی حتما تغییرات را در کتاب و درسنامه اعمال کنید. برای لغات ادبیات نمی‌توانید دستی تغییر دهید و نیاز به خرید منبع جدید است مگر اینکه کتاب لغتتان نشرالگو باشد. (به سایت الگو برید تغییرات رو بصورت فایل گذاشتن ، پرینت بگیرید)

بله نیاز به آپدیت منبع نیست و میتوانید از کتب ۹۹ استفاده کنید اما لازم و ضروری است تغییرات را بصورت دستی در کتاب و درسنامه اعمال کنید. مثلاً در ریاضی دوازدهم ابتدا و انتهای بازه به نقاط بحرانی تبدیل شده است. در واقع تغییرات سایر دروس آنقدر کم است (در برخی دروس مانند زبان در حد یک کلمه) که نیاز به آپدیت منبع نیست و بصورت دستی میتوانید به راحتی اصلاح کنید
      بله داداش کتاب درسی تغییر داشتن ولی سوالم اینه الان مثلا خیلی سبزبرای اکثر کتاباش چاپ99 رو زده ولی تستای کنکورامسالو نداره میخوام ببینم اون چاپ99 رو زده تغییرات امسال که کتاب درسیا داشتن اون چاپ99 بدوکنکور امسال داشته؟ یا منتظر بمونم دوباره چاپ جدید شن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      1- لغات ادبیات

آقا چی چیو زیست دهم چرا درست اطلاع رسانی نمیکنین:/
      دینی پایه هم تغییر زیاده نداشته میتونین استفادده کنین
      تنها تغییرات توی دینی دوازدهم و لغات فارسی و زیست بوده همین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری00 نمایش پست ها
      بله داداش کتاب درسی تغییر داشتن ولی سوالم اینه الان مثلا خیلی سبزبرای اکثر کتاباش چاپ99 رو زده ولی تستای کنکورامسالو نداره میخوام ببینم اون چاپ99 رو زده تغییرات امسال که کتاب درسیا داشتن اون چاپ99 بدوکنکور امسال داشته؟ یا منتظر بمونم دوباره چاپ جدید شن
      تستای کنکور امسال رو ول کن اصن:/
      برو یه قلمچی ده دوره کنکور(قراره چاپ بشه) رو بگیر همه کنکورای داخل و خارج و... ۹۹ رو با همه جواباش داره. قیمتش هم ۸۰-۹۰ هست. بهتر از اینه که بری کل منابعتو برای یه آرم (( همراه با سوالات کنکور ۹۹)) زیر و رو کنی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      تستای کنکور امسال رو ول کن اصن:/
      برو یه قلمچی ده دوره کنکور(قراره چاپ بشه) رو بگیر همه کنکورای داخل و خارج و... ۹۹ رو با همه جواباش داره. قیمتش هم ۸۰-۹۰ هست. بهتر از اینه که بری کل منابعتو برای یه آرم (( همراه با سوالات کنکور ۹۹)) زیر و رو کنی
      ن من مشکلم با داشتن تستای 99 یا نداشتنش نیست میگم الان کتابی مثله خیلی سبز نشرالگو که چاپ 99 زدن مناسبه برای کنکور400؟ اینارو میخوام سفارش بدم نمیخوام دست دوم بگیرم که فقط تو سایت چاپ99 رو زده بدون کنکورامسال حالا سوالم اینه اینایی که چاپ99رو زدن وکنکور امسال رو ندارن طبق کتاب درسی امسال چاپ شدن؟ نمیدونم الان منظورمو فهمیدین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن من مشکلم با داشتن تستای 99 یا نداشتنش نیست میگم الان کتابی مثله خیلی سبز نشرالگو که چاپ 99 زدن مناسبه برای کنکور400؟ اینارو میخوام سفارش بدم نمیخوام دست دوم بگیرم که فقط تو سایت چاپ99 رو زده بدون کنکورامسال حالا سوالم اینه اینایی که چاپ99رو زدن وکنکور امسال رو ندارن طبق کتاب درسی امسال چاپ شدن؟ نمیدونم الان منظورمو فهمیدین
      اکثرشون فکر کنم آره
      مثلا خیلی سبز از مرداد داره کتاباشو آپدیت میکنه یکی یکی داد بیرون براساس کنکور ۱۴۰۰
      به نظرم هر کتابی خواستی بخری زنگ بزن انتشاراتش بپرس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آقا چی چیو زیست دهم چرا درست اطلاع رسانی نمیکنین:/
      دینی پایه هم تغییر زیاده نداشته میتونین استفادده کنین
      تنها تغییرات توی دینی دوازدهم و لغات فارسی و زیست بوده همین
      عزیزم من این مطلب رو از یه کانال معتبر کپی کردم
      ضمنا خودم هم این مطلب رو تایید میکنم چون pdf تغبیرات رو برای هر درس دارم
      دوست عزیز اگه میخوای تا برات ارسال کنم؟!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      اکثرشون فکر کنم آره
      مثلا خیلی سبز از مرداد داره کتاباشو آپدیت میکنه یکی یکی داد بیرون براساس کنکور ۱۴۰۰
      به نظرم هر کتابی خواستی بخری زنگ بزن انتشاراتش بپرس
      پس منتظر بمونم تا اپدیت شن؟ دیر نمیشه واسه شروع؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ببین مثلا خیلی سبز فکر کنم تا الان اکثر کتاباشو آپدیت کرده مناسب ۱۴۰۰ داده بیرون ( من خودم ازشون کتاب خریدم) یا مثلا الگو یه سری از کتاباشو اومد گفت چون کتاب درسی بدون تغییره پس کتاب تست ما هم بدون تغییره همین چاپ ۹۹ رو بخرید تغییر نمیدیم
      ولی خب یه سری کتابا هنوز نیومدن مثل انتشارات مبتکران که کند کار میکنه
      برای همین گفتم زنگ بزن تا مطمئن شی وگرنه اکثر کتابای ۱۴۰۰ اومده فقط کنکور ۹۹ رو اضافه نکردن بهش همین

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ببین مثلا خیلی سبز فکر کنم تا الان اکثر کتاباشو آپدیت کرده مناسب ۱۴۰۰ داده بیرون ( من خودم ازشون کتاب خریدم) یا مثلا الگو یه سری از کتاباشو اومد گفت چون کتاب درسی بدون تغییره پس کتاب تست ما هم بدون تغییره همین چاپ ۹۹ رو بخرید تغییر نمیدیم
      ولی خب یه سری کتابا هنوز نیومدن مثل انتشارات مبتکران که کند کار میکنه
      برای همین گفتم زنگ بزن تا مطمئن شی وگرنه اکثر کتابای ۱۴۰۰ اومده فقط کنکور ۹۹ رو اضافه نکردن بهش همین

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      تو این وضعیت اقتصادی و گرون شدن کتابا،واقعا میصرفه بیای دوباره کتاب بگیری!
      خدا به راه راست هدایتتون کنه برادرا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      چه حوصله ای دارید،با این وجود که هنوز چند ساله پشت کنکوری هستین،
      باز هم میخواید کنکور بدید،اون هم نظام جدید با اون کتاباش!
      بخدا،راه واسه موفقیت زیاده
      چه اصراریه که خودتون و خانوادتون رو یه سال دیگه معطل کنید،
      مگه چقدر عمر می کنید که بخواید چند سالش رو واسه کنکور تلف کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن