خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دوستانی که نظام قدیم هستند ولی کنکور ۹۹ رو نظام جدید شرکت کردند...

سلام وقتتون بخیر دوستان
      کسایی که نظام قدیم هستن ولی امسال کنکور ۹۹ نظام جدید شرکت کردن چندتاسوال داشتم ازتون...ممنون میشم جواب بدید
      ایا راضی هستید از اینکه اینکار رو کردید؟
      تونستید با کتابای نظام جدید ارتباط بگیرید؟
      راسته که ۸۰ درصد مطالب عمومیا و اختصاصیا یکسانه در هر دو نظام؟
      کنکور رو خوب دادید؟یعنی به نتبجه دلخواهتون میرسید؟
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر دوستان
      کسایی که نظام قدیم هستن ولی امسال کنکور ۹۹ نظام جدید شرکت کردن چندتاسوال داشتم ازتون...ممنون میشم جواب بدید
      دیگه نظام قدیم نیست بهتره تکلیفت رو مشخص کنی من خودم قدیمی بودم ولی دیگه سال بعد میرم جدید با همه مکافاتی که داره ولی آره مباحث مشترک زیاده مخصوصا تو فیزیک و ریاضی ادبیاتم قرابت آرایه و دستور قدیم بخونی میتونی به سوالای این قسمت تو جدید جواب بدی
      عربی هم قواعد همونا هستن فقط یسری چیزایی اضافه شدن که انگشت شمارن
      دینی و شیمی و زیست ولی دیگه باید کتاب اخرین چاپ بخری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر دوستان

بله راضی هستم،هرچند اگر برمیگشتم عقب احتمالا از همون تابستون مطالعه برای نظام قدیم رو شروع میکردم تا اینکه 1-2 ماه درگیر حواشی تغییر نظام باشم!
      بجز شیمی با بقیه ارتباط گرفتم حتی بنظرم کتاب درسی های جدید جذاب تر از نظام قدیم اند.(بجز شیمی که بدترین کتاب درسی شیمی تاریخ کره زمین هست)
      ریاضی و فیزیک تقریبا هیچ مطلب جدیدی نسبت به نظام قدیم ندارن ولی خیلی از مباحث نظام قدیم حذف شده مثل انتگرال،ماتریس،مشتق توابع مثلثاتی،بخش زیادی از کاربرد مشتق و...
      شیمی باز مطلب جدیدی نسبت به نظام قدیم نداره و فقط حذفیات داشته...اما متن فصل ها تغییرات نسبتا زیادی دارن و البته مطالب دیگه اون نظم کتاب های قدیم رو ندارن و پراکنده مطرح شدن
      زیست تغییرات زیادی داشته بیان مطالب فرق کرده (روون تر شده و دیگه مثل قدیم پر ابهام نیست)...اینجا خیلی نمیتونی روی داشته هات از کتابای نظام قدیم حساب کنی
      در عمومی ها هم کم و بیش تغییرات بوده بجز زبان که سخت تر شده بقیه درس های عمومی آسون تر و کم حجم تر شدن.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      بله راضی هستم،هرچند اگر برمیگشتم عقب احتمالا از همون تابستون مطالعه برای نظام قدیم رو شروع میکردم تا اینکه 1-2 ماه درگیر حواشی تغییر نظام باشم!
      بجز شیمی با بقیه ارتباط گرفتم حتی بنظرم کتاب درسی های جدید جذاب تر از نظام قدیم اند.(بجز شیمی که بدترین کتاب درسی شیمی تاریخ کره زمین هست)
      ریاضی و فیزیک تقریبا هیچ مطلب جدیدی نسبت به نظام قدیم ندارن ولی خیلی از مباحث نظام قدیم حذف شده مثل انتگرال،ماتریس،مشتق توابع مثلثاتی،بخش زیادی از کاربرد مشتق و...
      شیمی باز مطلب جدیدی نسبت به نظام قدیم نداره و فقط حذفیات داشته...اما متن فصل ها تغییرات نسبتا زیادی دارن و البته مطالب دیگه اون نظم کتاب های قدیم رو ندارن و پراکنده مطرح شدن
      زیست تغییرات زیادی داشته بیان مطالب فرق کرده (روون تر شده و دیگه مثل قدیم پر ابهام نیست)...اینجا خیلی نمیتونی روی داشته هات از کتابای نظام قدیم حساب کنی
      در عمومی ها هم کم و بیش تغییرات بوده بجز زبان که سخت تر شده بقیه درس های عمومی آسون تر و کم حجم تر شدن.
      سلام به نظرتون کتابهای درسی رو باید بخونیم؟؟؟ و اینکه برای عربی و ادبیات سیر تا پیاز واجبه برای سال به سال یا نه ؟؟ چون چاپ 97 اینا برای دهم گیر نمیاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون کتابهای درسی رو باید بخونیم؟؟؟ و اینکه برای عربی و ادبیات سیر تا پیاز واجبه برای سال به سال یا نه ؟؟ چون چاپ 97 اینا برای دهم گیر نمیاد
      در زیست،شیمی،دینی خوندن کتاب درسی واجب هست درزبان-ادبیات-عربی و فیزیک واجب نیست ولی کمک کننده هست بخصوص زبان که ممکن حتی جملات مشابه کتاب درسی در کنکور بیاد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      در زیست،شیمی،دینی خوندن کتاب درسی واجب هست درزبان-ادبیات-عربی و فیزیک واجب نیست ولی کمک کننده هست بخصوص زبان که ممکن حتی جملات مشابه کتاب درسی در کنکور بیاد.
      زبان رو من نخونده بالای 80 میزنم فقط عربیم داغونه داغون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان کتاب لغت ادبیات توی بازار هست که لغات رو در عبارت بیاره مثل زبان که لغت رو با یه عبارتی میارن تا بهتر یادت بمونه؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان کتاب لغت ادبیات توی بازار هست که لغات رو در عبارت بیاره مثل زبان که لغت رو با یه عبارتی میارن تا بهتر یادت بمونه؟؟؟
      بله کتاب مبحثی لغت و املای خیلی سبز به این نحوه
      زیر هر کلمه یک جمله هم نوشته

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انشالله که کنکور هم 80 بزنی
      هفت خوان خیلی سبز-جیبی خیلی سبز

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      انشالله که کنکور هم 80 بزنی

هفت خوان خیلی سبز-جیبی خیلی سبز
      ممنون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیست قدیمم قوی بود یعنی اگ جدید بدم نابود میشه
      یه چیز دیگه در کل اگه الان میخواستی کنکور بدی قدیم میدادی یا جدید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      من زیست قدیمم قوی بود یعنی اگ جدید بدم نابود میشه
      یه چیز دیگه در کل اگه الان میخواستی کنکور بدی قدیم میدادی یا جدید
      اگر در زیست قوی بودی پس بلدی چطور زیست بخونی مهم ترین نکته هم در زیست چطور خوندنش هست...ازطرفی حجم کتابای زیست جدید کمتر و روون تر هست.به راحتی میتونی جمعش کنی
      با در نظر گرفتن حجم کمتر و آسون تر بودن نظام جدید و اینکه یک بار کنکور جدید دادم، قطعا جدید شرکت میکنم...البته الان که دیگه حق انتخاب نداریم و فقط قرار کنکور نظام جدید برگزار بشه

پ.ن : اگر قصد داری 1400 کنکور بدی بهتر سریعتر شروع کنی،خیلی زود دیر میشه
      ویرایش توسط reza2018 : 26 شهریور 1399 در ساعت 18:39

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر در زیست قوی بودی پس بلدی چطور زیست بخونی مهم ترین نکته هم در زیست چطور خوندنش هست...ازطرفی حجم کتابای زیست جدید کمتر و روون تر هست.به راحتی میتونی جمعش کنی
      با در نظر گرفتن حجم کمتر و آسون تر بودن نظام جدید و اینکه یک بار کنکور جدید دادم، قطعا جدید شرکت میکنم...البته الان که دیگه حق انتخاب نداریم و فقط قرار کنکور نظام جدید برگزار بشه

پ.ن : اگر قصد داری 1400 کنکور بدی بهتر سریعتر شروع کنی،خیلی زود دیر میشه
      بنظرتون از کتاب تست فیزیک قدیم میشه تست زد یا مشکل پیش میاد؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلاسای میثم فلاح ببین خیلی تاثیرگذاره

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

بنظرتون از کتاب تست فیزیک قدیم میشه تست زد یا مشکل پیش میاد؟
      میشه استفاده کرد ولی خوبه یه سری تغییرات هرچند کم بوده
      بهتره از کتاب نظام جدید استفاده کنی.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن