خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فامیل وکیل داریم میگه زمین حق بچه یتیما رو از چنگشون در میارم عذاب وجدان هم ندارم کارم اینه
      دورادور میشناسمش اصلا ادم درستی نیست به موکلای طلاق گرفتش نظر داره
      البته این یه نمونه تجربه شخصی من بود نمیشه به همه تعمیم داد هرجا و هر قشری ادم خوب و بد داره

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      ببین من کار دارم الان پیام تو رو گذاشتم بعد از رپلایا و پ.خ ها بخونم ولی خب حالا حتی پیامتو تا آخر نخوندم ولی راجع به قسمت اولش فقط بدون آدم ۲ بار علاقه عوض کنه بهتر از اینه که ۲۲۲۲بار کنکور بده
      ))))))
      درست میگی
      ولی روانشناسو حتما برو
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاملا میفهمم چی میگید.
      من خودمم همچین آدمی هستم.ربطی هم به زن یا مرد بودن یا احساسی و غیر احساسی بودن نداره
      وجدان و عذاب وجدان چیزیه که متاسفانه خیلی از افراد جامعه زیر پا گذاشتنش...
      نمیتونیم کسیو قضاوت کنیم اما اینو میشه گفت که شرایط جامعه طوری شده که کسانی که وجودشون ضعیفه زود در برابر اینچیزا بخصوص چیزای مادی کم میارن و شُل میشن و وجدانو زیر پا میذارن.
      حالا از اینا بگذریم
      منظورتونو میفهمم
      شما میگید وکالت طوریه که میدونیم طرف گناهکاره میدونیم طرف مقصره میدونم طرف به نا حق داره فیلم بازی میکنه تا حق کسیو بالا بکشه یا هرچی
      اما بااینکه میدونیم باید کمکش کنیم و ازش دفاع کنیم تا حق یه بدبختی خورده بشه
      یا هم بقول خودتون اولش فکرکنیم واقعا حق با موکلمونه اما اواسط پرونده متوجه بشیم که نع! ایشونم شیشه خرده دارن و همچینم حق باایشون نیست!
      خودم اگه جای شما باشم چون میدونم نمیتونم طرف ناحقو بگیرم و عذاب وجدان میاد سراغم،سعی میکردم فقط پرونده هاییو قبول کنم که بدونم حق با موکل خودمه.همون اول با موکل طی میکردم که تمم جزئیات رو بون هیچ دروغ و کم و کاستی بهم بگه تا راجع به پذیرفت پروندش تصمیم بگیرم.چون بهرحال به عنوان یک وکیل لازمه که جزئیاتو بدونید.
      همچنین باید رو خودتونم کار کنید.گاهی ممکنه یک پیشنهاد مالی خیلی توپ برای یک پرونده ی نقش منفی بگیریدا...
      اینجا شما با نفس خودتون تصمیم میگیرید که در برابر این پیشنهاد شُل بشید یا نه!
      میدونید چه زمانی مقاومتتون جلوی این پیشنهادها کم میشه؟زمانی که در تنگنای مالی باشید.
      بهرحال امیدوارم همیشه انتخاب درست رو داشته باشید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      کاملا میفهمم چی میگید.
      من خودمم همچین آدمی هستم.ربطی هم به زن یا مرد بودن یا احساسی و غیر احساسی بودن نداره
      وجدان و عذاب وجدان چیزیه که متاسفانه خیلی از افراد جامعه زیر پا گذاشتنش...
      نمیتونیم کسیو قضاوت کنیم اما اینو میشه گفت که شرایط جامعه طوری شده که کسانی که وجودشون ضعیفه زود در برابر اینچیزا بخصوص چیزای مادی کم میارن و شُل میشن و وجدانو زیر پا میذارن.
      حالا از اینا بگذریم
      منظورتونو میفهمم
      شما میگید وکالت طوریه که میدونیم طرف گناهکاره میدونیم طرف مقصره میدونم طرف به نا حق داره فیلم بازی میکنه تا حق کسیو بالا بکشه یا هرچی
      اما بااینکه میدونیم باید کمکش کنیم و ازش دفاع کنیم تا حق یه بدبختی خورده بشه
      یا هم بقول خودتون اولش فکرکنیم واقعا حق با موکلمونه اما اواسط پرونده متوجه بشیم که نع! ایشونم شیشه خرده دارن و همچینم حق باایشون نیست!
      خودم اگه جای شما باشم چون میدونم نمیتونم طرف ناحقو بگیرم و عذاب وجدان میاد سراغم،سعی میکردم فقط پرونده هاییو قبول کنم که بدونم حق با موکل خودمه.همون اول با موکل طی میکردم که تمم جزئیات رو بون هیچ دروغ و کم و کاستی بهم بگه تا راجع به پذیرفت پروندش تصمیم بگیرم.چون بهرحال به عنوان یک وکیل لازمه که جزئیاتو بدونید.
      همچنین باید رو خودتونم کار کنید.گاهی ممکنه یک پیشنهاد مالی خیلی توپ برای یک پرونده ی نقش منفی بگیریدا...
      اینجا شما با نفس خودتون تصمیم میگیرید که در برابر این پیشنهاد شُل بشید یا نه!
      میدونید چه زمانی مقاومتتون جلوی این پیشنهادها کم میشه؟زمانی که در تنگنای مالی باشید.
      بهرحال امیدوارم همیشه انتخاب درست رو داشته باشید
      خیلی ممنونم از توضیحاتتون
      امشب با یه وکیل که دیگه وکیل نیست صحبت کردم ایشون گفتن هر وقت که بخوای میتونی از پرونده‌ای انصراف بدی قانون پشتته اما باید از ۱ هفته قبل به موکل اطلاع بدی تا اون بتونه وکیل پیدا کنه. تنگنای مالی که به احتمال زیاد هیچوقت سراغم نمیاد ولی یاید حواسم باشه طمع نکنم. وجدانمو برای پول زیر پا نذارم. ممنونم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر جایی و هر شغلی باید دلشو داشته باشی

همین .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن