خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خوندن دروس با pdf(افراد باتجربه دراین زمینه بیان تو لطفا )

سلام دوستان امیدوارم ک حالتون خوب باشه
      راستش هزینه ها ی خرید کتاب سرسام اوره و من تصمیم گرفتم ک ی سری درسارو کتاب بگیرم و ی سریارو با پی دی اف با کامپیوتر بخونم
      بنظر شما با پی دی اف خوندن خیلی سخته ؟؟؟
      چ درساییو بهتر میشه با پی دی اف خوند و بنظرتون چ درساییو کتاب بگیرم !؟راهکار بدین ک چجوری بخونم
      ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش با پی دی اف درس خوندن خیلی سخته من خودم سردرد میگیرم ولی خب بستگی به خودت داره اگه میتونی باهاش کنار بیای بخون! ولی یه پیشنهاد دارم بنطر من برای زیست و شمیی حتما کتاب بگیر اصلا سراغ پی دی اف نرو واسه این دو درس!واسه ریاضی و فیزیک فیلم ببین و جزوه بنویس اینجوری هم لازم نیس کتاب بخری هم درگیر پی دی اف نمیشی فیلمای کلاس آنلاین هارم توی تلگرام میتونی رایگان پیدا کنی.توی عمومیا دینیو و ادبیات رو حتما کتاب بگیر و برای عربی فیلم ببین و جزوه بنویس واسه زبان هم یه کتاب لقمه مهر و ماه بگیر هم لغات هم گرامراون آخرا هم یه کتاب تست جامع مثل دور دنیا یا زرد قلمچی بگیر.اینجوری خرجت به حداقل میرسه و الکی خودتم درگیر پی دی اف و مشکلاتش نمیکنی
      ویرایش توسط SOLO_PRODUCTION : 25 شهریور 1399 در ساعت 17:31

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دست دوم تهیه کنید
      پی دی اف و حالت آنلاین و ... بیشتر حالت مسخره بازی داره، مطالعه کتاب های کمک آموزشی با علامت زدن و مرور و بازگشت و ... تکمیل میشه.
      شما فقط زیست و دینی رو نو و آخرین ویرایش تهیه کنید (چون تغییر داشته) بقیه دروس از کتاب کنکوری های ۹۹ استفاده کنید (برای هر درس فقط یک منبع تست و یک منبع جمع بندی ) که شاید نهایت ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن بشه.
      از مشکلات دیگه پی دی اف ها اینه که شما رو میاری به تعدد منابع و انقدر منبع و پی دی اف بدرد نخور جمع میکنی که بعد یه مدت از اصل راه حسابی دور میشی (این قضیه برای کلاس های آنلاین ، کانال های منابع رایگان و حتی چنل های مشاوره ای هم صدق میکنه)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولاش بشدت سخته تجربه شم که داری سردرد و چشم درد حتمیه ولی کم کم عادت میکنی دردش کمتر میشه ولی همچنان هست و اینکه بخوای 1 سال تحصیلیتو با پی دی اف بگذرونی واقعا سخته وبه احتمال زیاد پشیمون میشی
      ویرایش توسط telma_alen : 25 شهریور 1399 در ساعت 20:01

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی سخته واقعا
      خیلی وقتام سختیش باعث میشه که تنبلی کنی نری سمتش
      در کل بنظر من گرفتن یه کتاب دسته دوم حتی اگه کثیفم باشه ارزشش بیشتره تا pdf

6. Top | #6
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیخوام کتاب دست دوم بگیرم چون کنکور امسال خیلی سخت بوده
      ینی بنظرتون کتابای ۹۹ بدرد ۱۴۰۰ میخوره !؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کلا هزینه کتاب واس ۱۴۰۰ اگه بخوای نو بگیری چقد در میاد حدودی؟!
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کتاب تست پی دی اف اصلن پیشنهاد نمیکنم ولی خودم امسال شیمی و زیست کتاب درسیشو هر سه پایه کلن رو پی دی اف گوشی و لپ تاب خوندم و مشکلیم نداشتم بیشتر برمیگرده ب خودت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال مجبوری دینی رو با pdf خوندم و تست زدم ولی در نهایت راضی بودم و مشکلی پیش نیومد
      گه میتونی از رو چاپی بخون اما اگه مجبوری دست دومم گیر نمیاد میتونی مثلا یکی دوتا از درسای سبک رو با pdf بخونی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول اینکه خار اون کسی که کشورو به این روز انداخته، اره...
      دوم اینکه فکر از رو پی دی اف خوندنو از سرت بیرون کن به شدت غلطه. دنبال راه های جایگیزین باش. کتابای دست دوم بگیر. از کتابخونه استفاده کن. با دوستات شریکی کتاب بخرین یا راه حل دیگه ای که به ذهنت میرسه.
      سوم اینکه عزیزایی هستن تو این انجمن وضع مالی بهتری دارن بقیه رو کمک کنن. حالا یا با هدیه دادن کتاباشون یا تخفیف خوبی بدن به کتاباشون. یا هر جور که میدونین.
      چهارم اینکه من خودم یه سری کتاب از دهم یازدهم دارم لازمشون ندارم میخوام اهداشون کنم کتابخونه ی شهرمون تا چهار تا ادم بخونن. شما هم اگه کتابی دارین به نیازمند یا کتابخونه بدین.
      هوای همو داشته باشیم.
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      اول اینکه خار اون کسی که کشورو به این روز انداخته، اره...
      دوم اینکه فکر از رو پی دی اف خوندنو از سرت بیرون کن به شدت غلطه. دنبال راه های جایگیزین باش. کتابای دست دوم بگیر. از کتابخونه استفاده کن. با دوستات شریکی کتاب بخرین یا راه حل دیگه ای که به ذهنت میرسه.
      سوم اینکه عزیزایی هستن تو این انجمن وضع مالی بهتری دارن بقیه رو کمک کنن. حالا یا با هدیه دادن کتاباشون یا تخفیف خوبی بدن به کتاباشون. یا هر جور که میدونین.
      چهارم اینکه من خودم یه سری کتاب از دهم یازدهم دارم لازمشون ندارم میخوام اهداشون کنم کتابخونه ی شهرمون تا چهار تا ادم بخونن. شما هم اگه کتابی دارین به نیازمند یا کتابخونه بدین.
      هوای همو داشته باشیم.
      اول اینکه خار اونیاییو که مملکتو اینطوری کردن، آره ...
      دوم اینکه دمت گرم حال کردم با پستت

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      دست دوم تهیه کنید
      پی دی اف و حالت آنلاین و ... بیشتر حالت مسخره بازی داره، مطالعه کتاب های کمک آموزشی با علامت زدن و مرور و بازگشت و ... تکمیل میشه.
      شما فقط زیست و دینی رو نو و آخرین ویرایش تهیه کنید (چون تغییر داشته) بقیه دروس از کتاب کنکوری های ۹۹ استفاده کنید (برای هر درس فقط یک منبع تست و یک منبع جمع بندی ) که شاید نهایت ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن بشه.
      از مشکلات دیگه پی دی اف ها اینه که شما رو میاری به تعدد منابع و انقدر منبع و پی دی اف بدرد نخور جمع میکنی که بعد یه مدت از اصل راه حسابی دور میشی (این قضیه برای کلاس های آنلاین ، کانال های منابع رایگان و حتی چنل های مشاوره ای هم صدق میکنه)
      حالت مسخره بازی نداره
      وقتی نشه هزینه کرد تنها راه ممکن همونه دیگه
      کتب دست دوم درسته اسما خوبه ولی توشو که باز میکنی همه تستا حل شدن، کلی نوشته داره که حتی نمیتونی خط طرفو بخونی
      خلاصه ایشون نپرسید مسخرست یا نه گفت چقدر بازده داره، شما میگفتی بازدهش کمه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یکیو میشناسم از سال هشتم داره با pdf میخونه و الان دوازدهمه بش گفتم چشمات ضعیف نشد؟! گفت نه!! گفت اتفاقا پیشرفت هم کردم تو درسها !!! و بش گفتم تستهای مهمو چجوری مارکدار میکنی برا مرور و اینا گفت یادداشت میکنم اون تستارو و نکاتو می نویسم! با لپ تاپ و گوشی میخوند. من خودم موافق pdf نیستم ولی خب گفتید کسی بوده این شخص بوده! بعد اینکه خودم با حرفاش به فکر فرو رفتم ازین جهت که به شخصه چه پارسال چه الان و میشناسم افرادی که ۲۴ساعته سرشون تو گوشیه و ازین سایت به اون سایت یا از تل به اینستا از اینستا به واتساپ و ... یا بازی ... اینجور چیزها چشم ببخشیدا کور نمیشه به درس میرسه کور میشیم !!! البته بشه کتاب تهیه کرد یا نمیدونم هرچی هست کاغذی باشه که عالیه این صرفا تجربه با گوشی و pdf بود !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم ک حالتون خوب باشهراستش هزینه ها ی خرید کتاب سرسام اوره و من تصمیم گرفتم ک ی سری درسارو کتاب بگیرم و ی سریارو با پی دی اف با کامپیوتر بخونم بنظر شما با پی دی اف خوندن خیلی سخته ؟؟؟چ درساییو بهتر میشه با پی دی اف خوند و بنظرتون چ درساییو کتاب بگیرم !؟راهکار بدین ک چجوری بخونم ممنون میشم راهنماییم کنید
      همه چی به خودتون بستگی داره من امسال کتابهای درسی رو پی دی افشون رو دان میکنم نگاه میکنم به نظرم برای فیزیک و ریاضی بهتره خودت جزوه بنویسی از فیلم و فقط تستهاشون رو از پی دی اف بزنی ولی در کل اگه اراده کنی به خدا کار نشد نداره واقعا اینقدر افراد بودن که با راه هایی که به عقل جن هم نمیرسید موفق شدن که آدم با شنیدنش شاخ در میاره شما هم میتونید حتما اگه اراده کنیدشروع کنید مسیر خودش رفته رفته راهنماییتون میکنه

15. Top | #15
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی همه دوستان
      راستش هزینه خرید ندارم حتی برای کتابای دست دوم کتابای نظام قدیم خودمم حدود ۶ ۷ تومن کتاب بود خواستم بفروشمش همش ۶۰ هزار تومن میکرد و گفتم بهتره ک اهداشون کنم ب کتابخونه هرچند ب دردم نمیخورن ولی خو شاید یکی استفاده کرد و واقعا توان هزینه دوباره ندارم
      پی دی اف تنها راهمه
      نمیدونم چیکار کنم خودمم موندم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن