خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تجربه ي جالب من از گراف

سلام امروز بعد از كلي بد بختي ٣ بخش اول گراف رو از نشر الگو خوندم ، بعد رفتم سوالاي كنكور رو از سال ٨٦ تا ٩١ خارج و داخل رو زدم ، تقريبابراي حل اين تست ها نياز به هيچ فرمولي پيدا نكردم ، و در اينجا بود كه دو دستي زذم تو سر خودم كه چرا اون همه فرمول رو كه به راحتي فراموش مي شن رو حفظ كردم .
      به كسايي كه مي خوان كراف بخونن شديدا توصيه مي كنم بجاي حفظ فرمول تست بزنن .
      لطفا نظر خودتونرو بگيد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بله دوست گرامی هر درسی یک راه مخصوص به خودشا داره مثلا همین گسسته لازم نیست فرمول و این ها را زیاد بلد باشی (نه اینکه هیچی در حد کتاب و تمریناش) گسسته درسی هست که بستگی به روش طرز تفکر داره به خصوص گراف ها که این طرز تفکر با استفاده از حل تست های استاندارد بدست میاری .مثلا معلم خود ما تست های سنگین گراف را با شکل به راحتی حل میکنه که این از تمرین زیاد بدست اومده. ولی درسی مثل دیفرانسیل نیاز به اطلاعات بیشتری داری تا چیز دیگه.گسسته هم درسی است که باید حتما بعضی از تمریناش حتما حل کنی مثل هندسه بعد بری سراغ تست.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من عاشق مبحث گرافم تستاشو به قول مهندس مسعودی شخم میزنم زیر 80 درصد امکان نداره بزنم امروز معلم امتحان تست گراف گرفت 100 درصد زدم . دم مهندس خزایی گرم خیلی عالی گرافو تدریس کرده .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا ديگه اون فرمول هاي نشر الگو رو حفظ كنم يا نه ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست گلم هیچکس حفظ کردن فرمول های زیاد و تو در تورا پیشنهاد نمیکنه ولی گراف آن چنان فرمولی نیست . اگه منظورت اون فرمول های ترکیباتی نشرالگو هست اونا اگه بتونی برای خودت تفهیمش کنی احتیاج به حفظش نیست ولی خب بعضیاش مثل فرمول تعداد دور و مسیر در گراف کامل احتیاج واجب هست و حتما باید حفظ باشی ولی مطالبی که تست خیزی کمتری داره رو اگه میدونی فراموش میکنی حفظش نکن . درضمن بهت بگم کتابای نشر الگو حرف نداره من تمام کتابای تموم دروسم از جمله گسسته و گراف رو با نشرالگو میخونم .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رو هم رفته واسه گراف زیر 6-5 تا فرمول رو باید حفظ کرد،همه ی فرمولهای دیگه بیخود است چون تمامش از روی چیزای دیگه بدست میاد شاید اینطوری حس بشه که سرعت رو میبره بالا ولی به همون سرعت هم از یادمون میره،تازه خیلی از این فرمول ها از ترکیب چیزهای خاص بدست اومده که این یعنی جوابگو واسه یک مسئله خاص.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      گراف چيزي نيس جز ٢ تا پاره خط و نقطه و تركيبيات ابتدايي. الگو فرمول چنداني نداره. تنها شروط زيادي براي بررسي همبندي، هميلتني داره. كه اونا لازم نيست. مثلن قضيه ديراك خوبه! اما بقيه نه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبول دارم نشر الگو خيلي عاليه ولي بعضي چيزاش واقعا زياده ، مثلا اون قضيه ي حاول ،حكيمي ، البته شايد مفيد باشه .
      به هر حال ممنون از نظراتتون

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      قضيه حكيمي كاملا مفيده!! شما تست بعضي اوقات در دنباله ها تنها از طريق اون الگوريتم ميتوني تشخيص بدي!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چطور میگی الگوریتم حکیمی به درد نمیخوره ؟ اتفاقا خیلی جاها کاربرد داره و اگه بلد نباشیش مجبوری کلی شکل بکشی .

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين الگوریتم حکیمی كه ميگید چی هست؟ :D

اگر بتونید گسسته رو "درک" کنید و ساز و کار فرمولاش رو متوجه بشید نیازی به حفظشون هم پیدا نمیکنید و هیچ وقت هم فراموشتون نمیشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر منم همینه

ی سری از فرمول هارو بلد که باشیم کافیه

بقیش با تست حل میشه

به نظرم گراف قدرت تحلیل میخواد که با تست زدن به دست میاد!

باید مفهموم سوال رو درک کنی فقط،حلش همیشه کوتاه و سادس!

موفق باشید
      تو هستی من شدی از آنی همه من

من نیست شدم در تو از آنم همه تو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن