خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما هم در مورد كلاساي انلاين اينطوري فك ميكنين يا فقط منم؟!

سلام بچه ها من حرفمو پس ميگيرم و واقعا اشتباه ميكردم مرسي از همه
      ویرایش توسط اسكار : 01 آذر 1399 در ساعت 19:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      سلام بچه ها من پارسال از كانالاي تلگرامي حدود ١٠ جلسه از فيزيك ذهبي رو نگاه كردم به نظرم خيلي خوب بود براي هر نكته اي كه ميگفت سه ساعت توضيح ميداد ومثالاي مختلف مياورد يعني حتي اگه خنگ توين ادمم بودي ميفهميدي و اين خيلي خوب بود هيچ چيز نگفته و توضيخ نداده اي رو باقي نميذاشت خلاصه فوق العاده بود
      ولي امسال ثبت نام كردم گفتم گناهه غيرقانوني واسه١٤٠٠ سه جلسه شو ديدم ولي اصلا مثل پارسال توضيح نميده و انرژي نميذاره من ميخواستم ملاك پور هم ثبت نام كنم با توجه به فيلماي پارسال ولي نكنه اينم مثله ذهبي خيالش راحت شده باشه ديگه اونطور كه بايد تدريس نكنه؟!
      شما هم اينو حس كرديد؟!
      اینایی که گفتینو نمیدونم اما طبیعیه امسال کلاسا افت کیفبت داشته باشن . چون طرف میدونه شما نمیری کلاس خصوصیه بیرون و هرجوری شده امار شرکت کننده هاش زیاد خواهد شد . الکی خودشو یه عالمه اذیت نمیکنه که ادم جذب کته
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از بچه ها هم میگفت کلاسای حنیف عظیمی هم نسبت به پارسال افت کرده !

من فک میکردم چون کنکور 99 سخت بوده کیفیتشونو ببرن بالا ! جالبه برعکس شده
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب پولشو که دادید همون سال پیشی ها رو ببینید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفانه فقط به فكر پولن اصلا كنكور و اينا براشون مهم ني

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نهایت کاری که انجام بدن اینه که سوالای99 به جزوه اضافه کنن+ایراد های تایپی جزوه رو درست کنن
      معلمی که برای پول بیشتر ، از24 ساعت 26 ساعتش کلاس داره
      به خاطر کنکوریا که هر چی پول کلاس باشه پرداخت میکنن به نظرت حاضره جزوه اپدیت کنه؟؟!
      جزوه ذهبی تاملند دست نویسه حتی حاضر نیستن تایپ کنن حالا بیان اپدیت کنن؟؟!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتمن ریاضی حیدری و فیزیک نوکنده رو یه چک بکن...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      شما دست بردار تبلیغات نشدید؟!!؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      یعنی تو تمام تاپیکای فروم میچرخی و تبلیغ کلاسینو میکنی کلاسینو اگه موسسه درست حسابی بود مثل این فال فروشای سر چهارراه آویزون این فروم نبود برو این دام بر مرغ دگر نه داداشم شما بتمنی در استخدام ژنرال پفکی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من پارسال از كانالاي تلگرامي حدود ١٠ جلسه از فيزيك ذهبي رو نگاه كردم به نظرم خيلي خوب بود براي هر نكته اي كه ميگفت سه ساعت توضيح ميداد ومثالاي مختلف مياورد يعني حتي اگه خنگ توين ادمم بودي ميفهميدي و اين خيلي خوب بود هيچ چيز نگفته و توضيخ نداده اي رو باقي نميذاشت خلاصه فوق العاده بود
      ولي امسال ثبت نام كردم گفتم گناهه غيرقانوني واسه١٤٠٠ سه جلسه شو ديدم ولي اصلا مثل پارسال توضيح نميده و انرژي نميذاره من ميخواستم ملاك پور هم ثبت نام كنم با توجه به فيلماي پارسال ولي نكنه اينم مثله ذهبي خيالش راحت شده باشه ديگه اونطور كه بايد تدريس نكنه؟!
      شما هم اينو حس كرديد؟!
      اگر این 3 قسمت از همون قسمت هایی هست که پارسال دیده بودی عجیب نیست همچین حسی داشته باشی.چون مطالب رو بلدی فکر میکنی خوب توضیح نمیده...
      ویرایش توسط reza2018 : 24 شهریور 1399 در ساعت 20:06

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگر این 3 قسمت از همون قسمت هایی هست که پارسال دیده بودی عجیب نیست همچین حسی داشته باشی.چون مطالب رو بلدی فکر میکنی خوب توضیح نمیده...
      نه بحث بلد بودن نيست مقايسه كردم براي چيزايي كه قبلا توضيح ميداد الان خيلي كمتر توضيح ميداد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه بحث بلد بودن نيست مقايسه كردم براي چيزايي كه قبلا توضيح ميداد الان خيلي كمتر توضيح ميداد
      خوب همون پارسالش رو ببین دیگه پول هم نمیدی فقط آخر سال بعد عید همایش نکته تست اش رو ثبت نام کن

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بله ، افراد زیادی امسال از افت کیفیت حرف میزنن
      یه چیزی رو هم بگم خالی از لطف نیست ، این افرادی که میگن در فیلم های 1400 تغییرات ایجاد میکنن و نمیدونم در سبک و سیاق کنکور 99 میکنن و... ، باید بگم خیر چنین چیزی نیست
      در همین جزوه اقای بابایی امسال ، فقط چینش سوالات عوض شده و در هر مبحث حداکثر دو سه تست اضافه شدن که اونا هم سطح متوسط و حتی رو به پایینی نسبت به سایر سوالات دارن
      جزوه اقای نوکنده فقط مدل جزوش عوض شده و سوالات مال همون پارساله قلمچی هستش ، سوالات نسبت به پارسال اپدیت نشده
      در مورد سایر دبیران هم 96 درصد همینطوره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شما هم اينو حس كرديد؟!

سلام

بشدت موافقم .

دوست گل من . یه مغازه رو در نظر بگیر که در ایرانه .

دو سال اول بهترین کالا رو میاره . و تبلیغات معقولی رو نسبت به کالایی که داره هم ارائه میده . اما بعد اینکه مشهور شد . میاد فکر سودش رو میکنه نه کیفیتش رو .
      همین رو هم در مورد کلاسایی که گفتی در نظر بگیر .
      ضمنا وقتی دبیری میاد میبینه که فیلم هاش دارن شیر میشن یکم از شوق میفته . ( اگر دبیر واقعا مسئولیت پذیری باشه)
      این خیلی طبیعی هستش که امسال اینطوری الکی 50 جلسه خودشون رو پر کنن . چرا؟
      چون چاره ای جز اونا نداری و کلاس حضوری نیست که دستت به خود معلم برسه یا مدیر موسسه که اعتراض کنی . امسال جوری چرخید که کلهم دانش اموزا محتاجتر اینا شدن . و این شروع یه دوری هستش که شما حتی با پول زیاد تر از معمول هم نمیتونی کیفیت رو بخری .

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی تفاوت نگرش رو با تاملند میدونه ؟ آخه دبیراش همون دبیر های تاملندن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)