خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      فضای مجازی : من دسترسی داشتم راضی هم بودم اینستاگرام تا قبل دانشگاه رفتن نداشتم چند تا کانال درسی روی تلگرام داشتم گوشیمم نداده بودم به خانواده دست خودم بود الارم میذاشتم حتما لازم نیس گوشی روبدید خانواده خودتون‌کنترل کنید بزرگید دیگه
      تفریح : تفریح ی کاری کنید بهتون خوش بگذره نه این که بری بیرون با دوستات سیگار بکشی یا نوشیدنی ممیزی بخوری تفریح عاقلانه ای داشته باشید خیلی خسته نشید چون قراره هفته بعدی عالی بخونین
      جنس مخالف : الزاما هردوستی بد نیس و هردوستی به جاهای بد کشیده نمیشه قبل این که برای کنکور بخونین چطور بودین ؟ دوست جنس مخالف داشتین ؟ ارتباطاتتون در چه حد بوده ؟ اینا رو در نظر بگیرین بعد هر کاری صلاح دیدین بکنین یه نسخه برای همه جواب نمیده دوره دبیرستان من و دوستم با دو تا پسر دیگه دوست بودیم سال کنکور هم دوستیمون ادامه داشت اون دو تا پسر پزشکی قبول شدن با رتبهای خوب منم پزشکی قبول شدم و دوستم داروسازی معمولا بعد قلمچی بیرون میرفتیم ی حالت رقابت درسی هم بود
      در کل هر کار که خودتون صلاح میدونید بکنید
      انصافا سبک درس خوندن شما اروپایی بوده
      دمتون گرم
      ما اینجا بعد قلمچی با دفترچه سوالات میزدیم سر و کله هم دیگه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باو‌ بسه نسخه پیچی
      گوشی جمع جنس مخالف تعطیل استراحت فقط محدود بشه بعد قلمچی
      ممنون که وقت گذاشتی نوشتی ولی واسه همه صادق نیس اینا
      اونی که جنبشو نداره و نمیتونه کنترل بله اصلا گوشیشو جمع کنه
      ولی همه اینطور نیستن که
      دوستیا الان دیگه زیاد بدرد نمیخورن و حاشین ولی شاید یکی ارامش بگیره با این کار
      نمیشه که چون خودتون یا چند مورد اطرافتون نتونستین کنترل کنین واسه همه نسخه بپیچین
      هشتک نسخه نپیچیم

پ.ن:البته انجمن واقعا سمه و منم کم میام و از این به بعد خیلی کمتر هم خواهم امد ولی چه بسا یکی همینم بتونه کنترل کنه
      من چون نتونستم کنترلش کنم دارم حذفش میکنم!

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      فضای مجازی : من دسترسی داشتم راضی هم بودم اینستاگرام تا قبل دانشگاه رفتن نداشتم چند تا کانال درسی روی تلگرام داشتم گوشیمم نداده بودم به خانواده دست خودم بود الارم میذاشتم حتما لازم نیس گوشی روبدید خانواده خودتون‌کنترل کنید بزرگید دیگه
      تفریح : تفریح ی کاری کنید بهتون خوش بگذره نه این که بری بیرون با دوستات سیگار بکشی یا نوشیدنی ممیزی بخوری تفریح عاقلانه ای داشته باشید خیلی خسته نشید چون قراره هفته بعدی عالی بخونین
      جنس مخالف : الزاما هردوستی بد نیس و هردوستی به جاهای بد کشیده نمیشه قبل این که برای کنکور بخونین چطور بودین ؟ دوست جنس مخالف داشتین ؟ ارتباطاتتون در چه حد بوده ؟ اینا رو در نظر بگیرین بعد هر کاری صلاح دیدین بکنین یه نسخه برای همه جواب نمیده دوره دبیرستان من و دوستم با دو تا پسر دیگه دوست بودیم سال کنکور هم دوستیمون ادامه داشت اون دو تا پسر پزشکی قبول شدن با رتبهای خوب منم پزشکی قبول شدم و دوستم داروسازی معمولا بعد قلمچی بیرون میرفتیم ی حالت رقابت درسی هم بود
      در کل هر کار که خودتون صلاح میدونید بکنید
      دقیقا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن