خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی ایکیو یا ایکیو پلاس یا الگو ؟؟؟؟!!!!

سلام دوستان
      بین این ۳ تا کتاب کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
      مبتکران به خاطر زیاده گویی هاش اصلا بدردم نمیخوره خیلی سبز هم سطحش یکم به نظرم پایینه مخصوصا نسبت به کنکور امسال
      ببینید انگار که مولفان میکرو هر کدوم امسال واسه خودشون جدا کتاب زدن یعنی پویا الفتی ایکیو رو تالیف کرده و امیرحسین کریمی ایکیو پلاس
      الگو هم که مال جعفری هست....
      به نظر میرسه که ایکیو پلاس هم زیاد جالب نیست...
      نظرتون چیه ؟؟؟
      خودم بیشتر نظرم رو الگو هست ولی شنیدم که مثلا از قسمت های ایا میدانید و ... اینها هم سوال داده؟؟!!
      (ایکیو جدیدا چاپ شده)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من بین کتاب ها مبتکران، خیلی سبز، میکرو یکی انتخاب کن متاسفانه از کتاب الگو زیاد استقبالی نشده میتونید از کتاب فروشی ها یا معلم ها خودتون هم بپرسید البته منظورم کتاب تست شیمی الگو هست واگرنه شیمی موج آزمون الگو خیلی عالی پیشنهاد میکنم تهیه آش کنید
      اگر با حجم مبتکران راحت نیستی خیلی سبز یا میکرو مناسب شماست، در مورد ایکیو پلاس و کتاب جدید ای کیو شیمی دوستمون در تاپیک جداگانه بررسی کردن و گفتن هر دو کتاب های بسیار ضعیف هست و فقط رو جلد هر دوشون گفتن سطح بالایی داره ولی در عمل اینطور نیست ‌‌سوالات ضعیفی داره ... جایی هم ندیدم از این دو تا تعریف بکنن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      بنظر من بین کتاب ها مبتکران، خیلی سبز، میکرو یکی انتخاب کن متاسفانه از کتاب الگو زیاد استقبالی نشده میتونید از کتاب فروشی ها یا معلم ها خودتون هم بپرسید البته منظورم کتاب تست شیمی الگو هست واگرنه شیمی موج آزمون الگو خیلی عالی پیشنهاد میکنم تهیه آش کنید
      اگر با حجم مبتکران راحت نیستی خیلی سبز یا میکرو مناسب شماست، در مورد ایکیو پلاس و کتاب جدید ای کیو شیمی دوستمون در تاپیک جداگانه بررسی کردن و گفتن هر دو کتاب های بسیار ضعیف هست و فقط رو جلد هر دوشون گفتن سطح بالایی داره ولی در عمل اینطور نیست ‌‌سوالات ضعیفی داره ... جایی هم ندیدم از این دو تا تعریف بکنن
      ممنون
      ولی فکر نکنم ایکیو که جدید اومده رو کسی واسش تاپیک زده باشه اون ایکیو پلاسه که تاپیک ردن
      واسه میکرو که احتمالا دیگه چاپ نمیشه چون مولفاش جدا واسه خودشون کتاب زدن
      ویرایش توسط zzzx : 22 شهریور 1399 در ساعت 18:13

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zzzx نمایش پست ها
      ممنون
      ولی فکر نکنم ایکیو که جدید اومده رو کسی وایش تاپیک زده باشه اون ایکیو پلاسه که تاپیک ردن
      واسه میکرو که احتمالا دیگه چاپ نمیشه چون مولفاش جدا واسه خودشون کتاب زدن
      همون تاپیک ای‌کیو پلاس در ادامه آش دوستان نظرشون این هست که سطحش پایین البته نمونه پی دی اف موجود هست و سوالات دوازدهم توش قرار داده و کاملا مشخص که سطحش بالا نیست
      در مورد اینکه میکرو دیگه چاپ نمیشه رو اصلا اطلاعی ندارم جایی هم نشنیدم
      کتاب معقول استفاده کن که دیگران ازش نتیجه دیدن من افرادی زیادی میشناسم که معمولا از این ۳ کتاب که گفتم نتیجه گرفتن میکرو ، مبتکران ، خیلی سبز ، بعدش وقتی یکی از اینا رو کار کردیم و دید بهتر نسبت به سوالات شیمی پیدا کردین و حداقل دو بار یه منبع مرور کردید میتونید اون موقع با دید بازتر میتونید منبع سطح بالاتر دیگه انتخاب کنید مثلا فار یا آزمون خیلی سبز یا سه سطحی ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      مبتکران به خاطر زیاده گویی هاش اصلا بدردم نمیخوره خیلی سبز هم سطحش یکم به نظرم پایینه مخصوصا نسبت به کنکور امسال
      ببینید انگار که مولفان میکرو هر کدوم امسال واسه خودشون جدا کتاب زدن یعنی پویا الفتی ایکیو رو تالیف کرده و امیرحسین کریمی ایکیو پلاس
      نظرتون چیه ؟؟؟
      خودم بیشتر نظرم رو الگو هست ولی شنیدم که مثلا از قسمت های ایا میدانید و ... اینها هم سوال داده؟؟!!
      (ایکیو جدیدا چاپ شده)
      خیلی سبز کتاب خوبیه. نگاه کن کنکور امسال سوال هاش وقت گیر بود خیلی سخت نبود یعنی اگه به من 1.30 ساعت وقت میدادن همه رو حل میکردم پس باید سرعت رو بیشتر کردو به نظر من ترکیب خیلی سبز+موج آزمون عالیه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مولف زیست ایکیو گاج میگفت که خود گاج پلاسو برداشته و کتابای ایکیو پلاس سابق شدن ایکیو و یکین

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      هر کتاب تستی رو میخواید بزنید اما حتما و حتما در کنارش خیلی سبز رو زده باشید!
      خیلی سبز در مبحث شیمی واقعا کتابش ارزشمنده و سوالاتش عالین ، خیلی ایده های مختلفی رو ساپورت کرده و سوالات مختلفی هم از المپیاد ها گرفته تا تالیفی و ازمون های قلمچی و مدادچی و خودکارچی در خودش گنجونده
      بعد از خیلی سبز هم پیشنهاد من به شما میکرو هست و تمام ( در نهایت هم برای فاز ازمونی موج ازمون نشر الگو)
      میکرو تیپ تست و ایده های جدید نسبتا کمتری داره ، اما عوضش هر سوالی که طرح کرده در یه جایی پیچونده اون رو و به عنوان منبع بعد از خیلی سبز مناسبه
      در مورد شیمی نشر الگو سری تست ، باید بگم گه این کتاب ها نه از نظر تستی و نه از نظر درسنامه سطح جالبی ندارن ، برخلاف البته موج ازمونش که خیلی خوبه
      مبتکران هم از نظر درسنامه بهترین کتاب حال حاضر هستش اما از نظر تستی من قبولش ندارم ، چرا؟ چون اولا در نسخه دو جلدی برای هر فصل 700 تست داره!! و مشکل اساسی تر اینه که تست ها هم از نظر سطح نوسان زیادی ندارن و در یک سطح هستن
      اما حداقل نسخه تک جلدی شیمی هاش میشه گفت در اندازه معقول تری هستش برای خرید
      در مورد کل کتاب های ایکیو و ایکیو پلاس و سری ایکیو های بعدی ( احتمالا ایکیو پاور پلاس نام خواهند گرفت...) گاج ، باید بگم غیر از ریاضی و زبان و حالا عربیش ، اسم ایکیو برازنده شون نیست
      مخصوصا در دروسی مثل شیمی و مخصوصا زیست ، حداقل من خودم انتظار سطح بهتری رو ازشون دارم ( البته ببینید ممکنه دیدگاه نویسنده کتاب هم مثل ما نباشه ، فرض مثال نویسنده بخواد بگه که کتاب ما هر سطحی از تست رو ساپورت میکنه و توش داره (به عبارتی بخواد بگه که کتاب من برای منبع اول هم مناسبه!)، اما ما اغلب چون به عنوان منبع دوم میریم سراغ ایکیو ها انتظار سطح بالاتری ازشون رو داریم و دیدن سوالات اسون در کتابی مثل ایکیو و همچنین غلط های زیاد و گاها بیش از حد، یکم ناراحت کننده میشه برامون)
      موفق باشید
      ویرایش توسط Hadi.Z : 23 شهریور 1399 در ساعت 09:20

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marshmello نمایش پست ها
      خیلی سبز کتاب خوبیه. نگاه کن کنکور امسال سوال هاش وقت گیر بود خیلی سخت نبود یعنی اگه به من 1.30 ساعت وقت میدادن همه رو حل میکردم پس باید سرعت رو بیشتر کردو به نظر من ترکیب خیلی سبز+موج آزمون عالیه
      سوال های المپیاد جهانی شیمی هم چندان سخت نیست . بشینی 12 ساعت روشون فکر کنی آخرش حل می می کنی. مهم اینه که کتاب، فرد رو برای حل سوالات توی 40 دقیقه آماده کنه.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی ایکیو جامع الفتی هم مفت نمیرزه
      پی دی افشو ببینی تستهای تالیفیش بشدت راحتن مخصوصا حفظیاتش. مسائلشم تعطیله در حد تستهای ساده کنکورم نیست. بدون هیچ زحمتی اومدن کتاب دادن بیرون به اسم ایکیو جیب مردمو خالی کنن
      تنها خوبیش اینه تستهای کنکورو مرتب آورده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نظرتون چیه ؟؟؟
      (ایکیو جدیدا چاپ شده)
      سلام هیچکدام!
      ترکیب خیلی سبز جامع + موج آزمون پایه و دوازدهم شیمی الگو بهترین کاره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع کمه یا پایه به پایه یا هم خیلی سبز جامع+یه منبع دیگه
      منتشران دیدی؟به نظرم برا منبع تستی خوبه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      سلام هیچکدام!
      ترکیب خیلی سبز جامع + موج آزمون پایه و دوازدهم شیمی الگو بهترین کاره
      ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      خیلی سبز جامع کمه یا پایه به پایه یا هم خیلی سبز جامع+یه منبع دیگه
      منتشران دیدی؟به نظرم برا منبع تستی خوبه
      نه این خیلی سبز جامعه که اومده حجمش معقوله برا سال کنکور. نه کمه نه زیاد.
      منتشران رو نه والا در کل سمت کتابی که هنوز امتحانشو پس نداده نمیرم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نویسندش همون نویسنده میکرو نظام قدیمه
      افشین احدی البته همکار مولف میکرو دوازدهم بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      نه این خیلی سبز جامعه که اومده حجمش معقوله برا سال کنکور. نه کمه نه زیاد.
      منتشران رو نه والا در کل سمت کتابی که هنوز امتحانشو پس نداده نمیرم
      ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شاید بتونم بگم درسی رو دارید بحث میکنین که منبع براش چنان اهمیت نداره . مفدار تستی که واسش تا اخر میزنین اهمیت داره . همین امسال کسایی میتونستن خوب درصد بیارن که از روی تمرین جرم مولی ها رو حفظ بودن ، راهای کوتاه خودشون رو داشتن ، و حتی سوال اشنا برا خودشون پیدا میکردن .

من خودم اگر بار دیگر هم کنکوری باشم . خیلی سبز و موج ازمون کار میکنم . و شیمی ازمون های قلمچیم رو در خونه یه بار دیگه حل میکنم . از کتاب هم دور نمیشم و در کنکور 80 درصدم رو تضمین میکنم .

به همین اسونی . وقتتون رو تلف نکنین دائما حرف منابع هست . اما حتی بهترین منابع هم کنار یه فرد سست معجزه نمیکنه . هرچی که دارین بخونین و به قول یکی از مشاوران عزیز انجمن ( دکتر محمدی ) @matrooke

از الان ازمونی کار کنین . روال شیمی هر سال یه منحنی روبه بالاس . تجربه من نشون داد شیمی یه درسی هست که باید براش گریه کنی ، اعصابت رو بریزه به هم و اینجور اذیت ها . اما لذت خوندنش در پشت همین قله های اذیت هست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با این پست تاپیکو بستی دیگه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      شاید بتونم بگم درسی رو دارید بحث میکنین که منبع براش چنان اهمیت نداره . مفدار تستی که واسش تا اخر میزنین اهمیت داره . همین امسال کسایی میتونستن خوب درصد بیارن که از روی تمرین جرم مولی ها رو حفظ بودن ، راهای کوتاه خودشون رو داشتن ، و حتی سوال اشنا برا خودشون پیدا میکردن .

من خودم اگر بار دیگر هم کنکوری باشم . خیلی سبز و موج ازمون کار میکنم . و شیمی ازمون های قلمچیم رو در خونه یه بار دیگه حل میکنم . از کتاب هم دور نمیشم و در کنکور 80 درصدم رو تضمین میکنم .

به همین اسونی . وقتتون رو تلف نکنین دائما حرف منابع هست . اما حتی بهترین منابع هم کنار یه فرد سست معجزه نمیکنه . هرچی که دارین بخونین و به قول یکی از مشاوران عزیز انجمن ( دکتر محمدی ) @matrooke

از الان ازمونی کار کنین . روال شیمی هر سال یه منحنی روبه بالاس . تجربه من نشون داد شیمی یه درسی هست که باید براش گریه کنی ، اعصابت رو بریزه به هم و اینجور اذیت ها . اما لذت خوندنش در پشت همین قله های اذیت هست
      ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)