خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی 3 مبتکران یا خیلی سبز؟!(جواب فوری)

سلام دوستان من علاقه شدیدی ب شیمی دارم و چون هدفم هم داروئه (ان شاء الله) واسم درس مهمیه ولی تو انتخاب کتاب خیلی گیج شدم.خیلی گشتم از خیلیا پرسیدم تاپیکای مختلف سایتم خوندم اما ب نتیجه ی درستی نرسیدم .... -- یکی میگه خیلی سبز خیلی جاها از مبتکران ایده گرفته همش کپیه و...یکی میگه با اینکه کپیه ولی سوالاو درسنامه هاش بهتره -- یکی میگه مبتکران تا چن سال پیش بهترین بود ولی الان خیلی سبز زده رو دستش!!!(البته فقط درمورد شیمی3)---دبیر مدرسه میگه خیلی سبز مفهومی تره یه دبیر دیگه میگه مبتکران بهتره!!!--از طرفی فروش مبتکران خیلی بیشتره!!!ینی من هرجا میرم تموم کردن تو یه هفته!ولی خیلی سبز فراوون !! یافت میشه ----حتی خودم رفتم و هردوتاشونم دیدم..جاهایی ک درسمون رسیده بود(موازنه و واکنش های شیمیایی)باهم مقایسه کردم به نظرم خیلی سبز بهتر بود.ینی توضیحاتش بیشتر وکاملتر بود-----تو این تاپیک لطفا نظرتونو راجع ب این دوتا کتاب بگید.میخوام یکی رو بخرم ک خیالم راحت باشه بهترینه و بعدا پشیمون نشم---درضمن 2 روز بیشتر وقت ندارم چون باید واسه قلمچی بخونم----یه سوال دیگه اینکه جدیدا مبتکران شیمی3 تک جلدی میزنه ک ب نظر حجمش کمتر از دوجلدیه ست...ینی بعضی قسمتا حذف شده؟کدوم بهتره؟------خیلی ممنون از همگی....هر چه سریعتر ج بدید
      ویرایش توسط __آیدا__ : 08 آبان 1392 در ساعت 02:02

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      راستش من 2 سالی بود درگیر این 2تا بودم! و در نهایت با توصیه آقای افشار خیلی سبز گرفتم و به نظرم در کل بهتره مخصوصا از نظر تست چون از نظر اموزش تقریبا در یک سطحن. من پارسال یه مقطع این وسواس رو منابع داشت دیوونم میکرد سعی کنین خیلی وسواس نداشته باشین!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که مبتکران گرفتم یه هفته پیش راضی هم هستم ازش . درس نامهاش که خیلی حجیم هست و جز به جز بررسی کرده تستاش هم شاید یه مقدار تالیفیاش کم باشه واست اگه میخوای از سال سوم بزنی ولی واسه یه کنکوری که وقتش کمه به نظر منطقی میاد
      یه چیزی هم اینکه آخر کتاب شیمی 3 مبتکران نوشته یه کتاب تست دیگه هم واسه شیمی 3 میخواد بیاد بزودی که تستای خیلی خیلی سخت رو داره ! نوشته بود واسه اونایی که تستای این کتاب واسشون اسون بوده میخواد بیاد !

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

حجم كتاب خيلي سبز چه جوریاست؟ این مبتکران انقدر گنده و حجیمه که آدم از قیافه اش هم میترسه! معمولا هم وقت نمیکنم همه تست هاش رو بزنم! چون قبلا هم شیمی م خوب بوده خوندن پاسخنامه و درسنامه هاش کلافه ام میکنه.
      میشه یه کتاب که حجم معقول تری داشته باشه معرفی کنید؟ هم تو مسائل هم تو حفظیات

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی

آیدا خانوم ببین اگه وقت زیاد داری و پایت قویه برو سراغ مبتکران -مبتکران حجمش زیاده و درس نامه هاشو قاطی پاتی نوشته فقط تستاش خوبه و سطح تستاش از خیلی سبز بالاس ولی درس نامه هاش اصلا توصیه نمیکنم چون شاید پیامی رو که میشه تو 2 خط رسوند اومده تو یک متن 2 صفحه ای نوشته -من خودم درس نامه ها رو از خیلی میخونم تستارو از مبتکر میزنم -البته 2-3باری تستای خیلی رو تموم کردم
      موفق باشین

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سلام

حجم كتاب خيلي سبز چه جوریاست؟ این مبتکران انقدر گنده و حجیمه که آدم از قیافه اش هم میترسه! معمولا هم وقت نمیکنم همه تست هاش رو بزنم! چون قبلا هم شیمی م خوب بوده خوندن پاسخنامه و درسنامه هاش کلافه ام میکنه.
      میشه یه کتاب که حجم معقول تری داشته باشه معرفی کنید؟ هم تو مسائل هم تو حفظیات

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در مجموع فرقی نمیکنه اگه با درسنامه های مبتکران کلافه میشی خیلی سبزم کمی ازون نداره! ولی خیلی سبز همه میدونن برتریش به مبتکران تستاش هست!
      کلا اگه جمع بندی خیلی از جاها رو ببینی اینه:دوم مبتکران یا فار سوم و پیش خیلی سبز!
      البته کتابای فیل مبتکران رو یه نگاه بنداز یه جورایی کل ایستگاه های نکته و درس کتاب اصلیو جمع کرده تو فیل یکم خلاصه تر

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2tajrobi93 نمایش پست ها
      آیدا خانوم ببین اگه وقت زیاد داری و پایت قویه برو سراغ مبتکران -مبتکران حجمش زیاده و درس نامه هاشو قاطی پاتی نوشته فقط تستاش خوبه و سطح تستاش از خیلی سبز بالاس ولی درس نامه هاش اصلا توصیه نمیکنم چون شاید پیامی رو که میشه تو 2 خط رسوند اومده تو یک متن 2 صفحه ای نوشته -من خودم درس نامه ها رو از خیلی میخونم تستارو از مبتکر میزنم -البته 2-3باری تستای خیلی رو تموم کردم
      موفق باشین
      اتفاقا به نظرم تستای خیلی سبز سطحش خیلی بیشتر شبیه به کنکوره مبتکران که خیلی جاها زده جاده خاکی!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما سومید یا پیش؟

اگر سومید به نظرم مبتکران

حالا چرا؟

چون مبتکران برای مبحث استوکیومتری همه نوع مثال داره!

اگر سوم باشید میتونید با ی برنامه ثابت ازش به نحو احسن استفاده کنی

اما اگه پیش هستی حجم مبتکران زیاده و خ سبز بهتره

زیادم سخت نگیر چون خیلی باهم فرق ندارن!

موفق باشی!
      تو هستی من شدی از آنی همه من

من نیست شدم در تو از آنم همه تو

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تایپیک های مشابه

http://forum.konkur.in/thread5777.html

http://forum.konkur.in/thread2301.html

این جستوی سایت فقط واسه مدیرا کاربرد داره فک کنم

:::بسته شد:::

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن