خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

Red face و عربی ناصح زاده به شدت کافیست؟

سلام دوستان یه سوال مهم دارم . برای عربی من اول از روی ویدیو های جمع بندی عربی آلا آقای ناصح زاده و همگام با خود کتاب جمع بندیشون درسنامه درس مربوط رو مطالعه میکنم و برای تست میرم سراغ جامع خیلی سبز ! حالا سوال مهمی که برام پیش اومده اینه که تدریس آقای ناصح زاده جامع و کامل هست و آیا 100% مطالب رو پوشش میده؟؟ یعنی دیگه نیاز نیست درسنامه خیلی سبز جامع رو بخونم؟ اصلا درسته برای درسنامه از جمع بندی میخونم؟
      یه دنیا ممنون !

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم پارستل همين كارو كردم تا حدودي اگه صفر صفر هستيد خوبه واي نه كامل نيست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فقط عربی فلاح رو پیشنهاد میکنم چون تو تمام زمینه ها عالی عمل می کنه اگرم کانالی چیزی خواستی بهم پیام بده.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      فقط عربی فلاح رو پیشنهاد میکنم چون تو تمام زمینه ها عالی عمل می کنه اگرم کانالی چیزی خواستی بهم پیام بده.
      سلام سترن جان . مرسی ویدیو ها رو دارم . اما مشکلی که الان هست و میدونی اینه که آقای فلاح مباحث رو به شکل درس به درس پیشروی نمیکنند و به صورت مبحثی کار میکنند . در عین حالی که اینکار خوبه یه عیبی داره اینه که نمیشه با برنامه آزمون ها match شد . به نظرت چطوری میتونم هم به تدریس های ایشون برسم هم به برنامه آزمون؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فلاح و دیگر هیچ....
      یِکی هَست اون بالا کِ خالِصانه باهاته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آدرس کانال بگو بقیه هم استفاده کنن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال مهم دارم . برای عربی من اول از روی ویدیو های جمع بندی عربی آلا آقای ناصح زاده و همگام با خود کتاب جمع بندیشون درسنامه درس مربوط رو مطالعه میکنم و برای تست میرم سراغ جامع خیلی سبز ! حالا سوال مهمی که برام پیش اومده اینه که تدریس آقای ناصح زاده جامع و کامل هست و آیا 100% مطالب رو پوشش میده؟؟ یعنی دیگه نیاز نیست درسنامه خیلی سبز جامع رو بخونم؟ اصلا درسته برای درسنامه از جمع بندی میخونم؟
      یه دنیا ممنون !
      سلام.منم برا نظام قدیم از ویدیوهای جمع بندی ایشون تو آلا استفاده کردم.برا من که صفر بودم خوب بود.از سطح پایین به درصد ۵۴ تو کنکور۹۸ رسیدم..تو عربی تست زیاد خیلی مهمه.خیلی خیلی..

البته منم تعریف آقای فلاح رو هم زیاد شنیدم، ولی تدریسشون رو ندیدم.
      کارشناس بیهوشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

آدرس کانال بگو بقیه هم استفاده کنن
      بانک فیلم کنکور
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بانک فیلم کنکور
      من وقتی این فیلما رو نگاه میکردم همش عذاب وجدان داشتم نکنه حرام باشه و قبول نشم به خاطر همین بعد از چند دقیقه دیگه نگاه نمیکروم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن